Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtilerini Öğrenin ve Duygularından Emin Olun!

Oğlak Burcu Erkeğinin Hislerini Ele Veren Hoşlanma Belirtileri

Oğlak burcu erkeği ketumdur ve soğuk tavırları ile bilinir. Fakat iç dünyasına indiğimizde yumuşacık bir kalbi vardır. Ayrıca oldukça çekingen ve duygusal bir erkek olan Oğlak burcu erkeği aklı başında ve güvenilir bir erkektir. Sert bir tavrı vardır dışarıya karşı ve olayları mantık açısından değerlendirmeye çalışır. Fakat çoğu kez hislerine ve duygularına yenik düşer. Seçecekleri eşler genellikle toplumsal ve geleneksel kadınlardır. İleride çocukları olursa soğuk davranacağından ötürü aralarında hep bir mesafe olacaktır. Aşırı kuşkucu ve kolay kolay inanmazlar çoğu şeye. Fakat inandıkları bir fikre ise sıkı sıkıya bağlıdırlar. Yetenekli bir erkek değildir fakat yaptığı işe bağlı ve çalışkandır. Ayrıca pek de zeki pratik düşünebilen bir erkek değildir Oğlak burcu erkeği. Şimdi gelelim Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Kıskançlık Yapar

Oğlak burcu erkeği dışa ne denli yansıtmasa da içten içe kıskanç bir erkektir. Bazen bir başkasının aile hayatını, birinin rahatlığını, birinin parasını kıskanabilir. Fakat bunu asla belli etmez. Fakat Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde hoşlandığı kişiyi aşırı derecede kıskandığını ve bunu belli etmekten hiç çekinmediğini görürüz. Hatta alenen bunu sizin yüzünüze dahi söyleyebilir eğer sizden hoşlanıyorsa. Çevrenizde sizinle ilgilenen bir erkek olduğunda işin boyutları kavga etmeye kadar gelebilir. Bahanesi de her zaman şudur, ben onun sana nasıl baktığını gördüm. Oysa bunu yalnızca kıskançlığından dolayı yapmıştır. Ayrıca kıskanılmaktan hoşlanır.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Sert Mizacından Taviz Verir

Oğlak burcu erkeğinin sert bir mizaca sahip olduğunu belirtmiştik. Hatta iç dünyasında da ne denli kırılgan ve duygusal olduğunu. Bu sert ve soğuk tavrından dolayı çoğu kişi tarafından yanlış algılanmaktadır. Fakat Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri aslında size davranış şeklinde gizlidir. O sert mizacının soğuk kanlılığının size işlemediğini görürsünüz. Sevdiği kadını kovalar Oğlak burcu erkeği. Her daim onun yanında ve ardında olur. Normalde çok sinirleneceği bir duruma tepki bile vermeye bilir sizden hoşlanıyorsa. Kendisi ile zıtlaşan, inat eden, dik başlılık yapan kadınlar onun çok ilgisini çeker. Ama siz yine de pek onun üzerine gitmeyin derim. Ne denli çok sevse bile bir anda bitirebilir Oğlak burcu erkeği.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; İtaat Eder

Oğlak burcu erkeği dik başlı ve inatçıdır. Fakat özgürlüğüne düşkün biri değildir. Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde görürüz ki size karşı kul köle olacaktır. Bir dediğinizi iki etmemeye başlamışsa bilin ki hoşlanmayı bile aşmıştır bu iş. Kapınıza kadar gelmeler, size telefon etmeler, mesaj atmalar gün geçtikçe sıklaşır ve bir süre sonra isteseniz bile içinizi baymaya başlar. Size o kadar çok değer verir ki siz bile bu kadar değeri hak edip etmediğinizi sorgulamaya başlarsınız. Ondan kaçmak istemeseniz de kaçanı kovalamayı seven Oğlak burcu erkeği size bu sıfatı yükleyecektir. Oğlak burcu erkeğinin doğasında acı çekmek, bu acıyla ayakta kalmak, acıyla beslenmek vardır. Hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olmayı başaramayabilirsiniz. Hep bir karanlık nokta olacaktır.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Gereğinden Fazla Güvenir

Bu güven dediğimiz olay size karşı değil kendine karşı güvenidir. Sizin asla ondan vazgeçmeyeceğinizi düşünür. Çünkü bir daha nereden bulacaksınız ki size bu denli kul köle olan bir erkeği? Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde hareketlerine, konuşmasına bir öz güven geldiğini görürsünüz. Sizinle konuşurken ya da sizin yanınızda arkadaşları ile konuşurken ne denli farklı olduğunu ve rol kestiğini görürsünüz. Sizinle birebirken itaat eder size fakat başkalarının yanında itaat eden sizmişsiniz gibi davranır. Tabi bu durum baya moral bozucu olabilir.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Fedakârlık Yapar

Oğlak burcu erkeği çok fazla insanla arkadaş olmaz. Sınırlı sayıda insanı sevebilir. Ancak sevdiği insanlar için de fedakârlık yapmasını bilir. Fakat kendilerinden asla vazgeçmezler. Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde sizin için kendinden vazgeçtiğini görürsünüz. Oğlak burcunun erkeği de kadını da bencildir. Sadece kendilerini düşünürler ilk başta. Sonra çıkarları doğrultusunda insanları düşünmeye başlarlar. Para onlar için her şey demektir. Fakat dediğimiz gibi iş aşk olduğunda bu durum değişir. Annesine, babasına bile bencil davranan adam bir anda sevdiği kıza karşı fedakar kesilir. Ne isterse yapar ne söylerse uyar. İhtiyacı olduğu her an sevdiği kızın yanında olmasını bilir.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Hırs Yapar

Oğlak burcu erkeği de kadını da takıntılı ve kindardır. Kendisine yapılan bir şeyi çok zor affederler. Seslerini çıkarmasalar bile kendine yapılan haksızlığı unutmaz fakat kavga anlarında başkalarının yüzüne vurmaktan çok hoşlanırlar. Aynı zamanda eski defterleri açmayı, insanların açıklarından faydalanmayı da iyi bilirler. Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde sizi elde etmek için hırslandıklarını görürsünüz. Aslında bunu siz fazla naz yaptığınızda fark edersiniz. O sebeple fazla naz yapmayın onlara. Çünkü eğer hırslanırsa sizi elde edebilmek için elinden gelen ne varsa yapacak, bir şekilde sizi elde edecek ve sonra tam elde ettiğinde size sırtını dönüverecektir. Bir nebze sizden intikam alır.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Sadık Kalır

Öfke patlamalarını bir kenara bırakırsak son derece sakin bir erkektir. Herhangi bir şeyi söylemek için çok uzun bir zaman bekleyebilirler. Bu süreç içerisinde de çoğu kez hoşlandığı kadına açılamazlar. Öncelikle sizin onlara bir adım gitmeniz gerekmektedir. Bekledikleri bu süreç içerisinde Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri arasında size sadık olmaları vardır. Zaten pek fazla kadınla sohbet edemeyen Oğlak burcu erkeği çapkın da değildir. Son derece kibar ve sevecen bir erkektir ilişkilerinde. Kadına saygı duyar el üstünde tutar ve sever. Hatta çoğu kez saplantı derecesinde sever diyebiliriz.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Hediyeler Alır

Oğlak burcu erkeği cimridir, bencildir. Öyle parasını kendinden başka kimseye yedirmez. Kendisi çok fazla ve gereksiz harcayabilir ama sadece kendisine harcar. Parasını başka biri için harcadığı zaman bile üzülür. Fakat Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri dediğimizde hoşlandığı kıza dünya para harcadığını görürsünüz. Onu hediyelerle tavlamaya çalışır. Daha hayatında annesine, babasına, kardeşine özel günlerinde bile bir tane hediye almamış Oğlak burcu erkeğinin sevdiği kıza aldığı hediyeleri gördüğünüzde şok olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri; Evlenmek İster

Oğlak burcu erkeği geleceğe dair düşünür ve bunun için kenara para koyar. Ailesinin durumu çok kötü olsa bile kazandığının bir kısmını biriktirmeyi iyi bilir. Ketumdur hemen hemen her konuda. Gelecek planları yapar ve tıpkı Oğlak kadını gibi her sevgili olduğu kişiye evlenilecek gözü ile bakar. Oğlak burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri arasında evlenme planları vardır. Sürekli size bu planlardan bahseder ve sizi değiştirmeye çalışır. Yani kafasındaki geleneksel kadın sıfatına koymaya çabalar durur. Oğlak burcu erkeği kafasında kurduğu kadını bulmaya çalışmaz. Kafasında kurduğu kadına sizi benzetmek için elinden geleni yapar. Siz onu bırakana kadar da asla sizi bırakmayacağı bir gerçektir.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız.

Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indir.)

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Dilerseniz Boğa Burcu Kadınının Özellikleri ve Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz