lamia büyüsü kıskanç kadınların kara büyüsü

Lamia büyüsü ile “öteki kadın”ı alt etmek

Lamia büyüsü, rekabet eden kadınların birbirine karşı uyguladıkları son derece tehlikeli büyülerden biridir. Rakip kadına yapılan büyü kişinin kendi eliyle kendisine zarar vermesine neden olur. Lamia büyüsüne maruz kalan kadının basireti bağlanır ve sürekli yanlış kararlar almaya başlar. Bir süre sonra sevdiği erkek dahil sahip olduğu her şeyi kaybeder. Çünkü büyüye maruz kalan kadın olumsuz yönde  o kadar değişir ki artık başka insanlarla yaşama şansı kalmaz.

Lamia büyüsü adını mitolojik kadın karaman Lamia’dan alır. Lamia, büyük tanrı Zeus’un metresidir. Zeus ona sıradan bir metresten daha fazla değer verip kendisinden çocuk yapar. Bu duruma çok sinirlenen Zeus’un karısı Hera, kıskançlığından dolayı Lamia’ya korkunç bir büyü yapar. İşte günümüzde de uygulanan Lamia büyüsünün temelleri Hera’nın yaptığı bu büyüye dayanır.

Lamia büyüsü güzel metresin başına korkunç şeyler getirmiştir

Hera’nın büyüsüne maruz kalan Lamia, önce Zeus’tan olan kendi çocuklarını teker teker öldürmeye başlar. Bütün çocuklarının katili olur. Ardından sıra Zeus’a gelmiştir. Ancak Zeus tanrıdır ve ölümsüzdür. Lamia ona duyduğu aşkını bitirerek zarar vermeye çalışır. Yani Lamia çevresindeki tüm sevenlerini bir bir ya öldürür ya da kendisinden uzaklaştırır.

Bu davranışlarının sebebini soranlara hiçbir izahta bulunamaz. Zira Hera’nın korkunç “Lamia büyüsü”nün tesiri altındadır. Üstelik Hera’nın verdiği ceza bununla da sınırlı değildir. Hera, Lamia’nın evlat acısını sürekli hissettirmek için ona uykuyu da yasaklar. Lamia, kendisini ne kadar zorlarsa zorlasın uyuyamaz çünkü göz kapakları sabitlenmiştir. Hera böylece Lamia’nın devamlı çocuklarının anıları ile yüzleşip vicdanen acı çekmesini amaçlamıştır.

İşte bu mitolojik olaydan sonra Hera’nın büyüsü birbirini kıskanan kadınların en sık başvurdukları “kara büyü” haline gelmiş ve “Lamia büyüsü” adı ile anılmıştır.

 

Lamia büyüsü nasıl yapılır?

Lamia büyüsünün yapılışında iki temel unsur vardır. Bunlar üzerinde büyü yapılacak bir “büyü eşyası”nın temin edilmesi ve tılsımlı büyü sözlerinin ezberlenmesidir.

Lamia büyüsünde rakip kadının en sık kullandığı eşyalardan biri gizlice alınarak büyü yaptırılır. Eşya, ne kadar sevilen ve uzun süre kullanılan bir eşya ise büyünün tutma ihtimali de o nispette artmaktadır.

Lamia büyüsündeki ikinci önemli unsur ise büyü sırasında söylenen tılsımlı sözcüklerdir. Bu tılsımlı sözcükleri büyüye aracı olan kişi okumaz. Rakibini yenmek üzere büyüye başvuran kadının kendisi okur. Zaten Lamia büyüsü diğer kara büyülerin aksine bir büyücü vasıtasıyla yapılmaz. Tarifi ve sözleri medyum ifade etse bile büyüyü bizzat kadının kendisi yapmalıdır.

Lamia büyüsünde öğrencilik aşaması

İfade ettiğimiz gibi Lamia büyüsü, kıskanan ve rakibine zarar vermek isteyen kadın tarafından bizzat yapılmalıdır. Bu yüzden büyü yapacak kadın, öncelikle medyumdan büyünün yapılışına dair bilgi edinmelidir. Bu aşamaya Lamia büyüsünün öğrencilik aşaması denir.

Lamia büyüsünün öğrenilmesini zorlaştıran en önemli husus büyü sözleridir. Çünkü bu büyünün temeli tılsımlı sözcüklere dayanır. Bu sözcükler Aramice, Latince ya da Süryanicedir. Bu nedenle ezberlenmesi ve telaffuz edilmesi oldukça zordur.

 

Lamia büyüsünün hırsızlık aşaması

Bu aşamada kendisine büyü yapılacak kadının herhangi bir eşyası gizlice alınır. Bu eşya kadın tarafından sıklıkla kullanılan bir eşya olmalıdır. Eğer kadının sıkça kullandığı bir eşyaya ulaşılamıyorsa su içilen kap da büyü malzemesi olarak kullanılabilir.

Lamia büyüsünde nadasa bırakma aşaması ne demektir?

Çalınan eşya yerine göre büyükçe bir leğenin ya da torbanın içine konur. Eşyanın üzerine tuz boşaltılır.  Eşya tuzun altında tamamen kaybolana kadar tuz dökülmeye devam edilir. Bu arada tılsımlı sözcükler alçak sesle fısıldama tarzında okunur.

Tılsımlı sözcükler bittikten sonra leğenin ya da torbanın ağzı iyice kapatılır ve tuz ile örtülmüş eşya 4 gün 4 gece bekletilir. Bu 4 günlük bekleme süresine “nadasa bırakma aşaması” denir.

Lamia büyüsünde son aşama “basireti bağlama aşaması”

Tuza batırılmış eşya vakit dördüncü gecenin yarısını geçince çıkarılır ve büyüye maruz bırakılacak kişinin yaşadığı yere götürülür. Yol boyunca aynı tılsımlı sözcükler tekrar edilir.

Eşya büyülenecek kadının evinin içine atılmak zorunda değildir. Büyü malzemesi haline getirilmiş eşya kalınan evin, pansiyonun veya otelin bahçesine dahi atılırsa büyü yine de tutar.

Büyü eşyası yere bırakıldığı anda artık büyü tutmuştur. Etkilenen kadının bu vakitten sonra bütün zihni, aklı ve karar verme yeteneği yani basireti bağlanmıştır.

 

Lamia büyüsünün etkileri

Lamia büyüsüne maruz kalan bir kadın, deyim yerindeyse deli gibi hareket etmeye başlar. Kaba, sorumsuz ve bencil davranışlar sergiler. Hem kendisini hem de sevdiği erkeği zorda bırakacak ifadeler kullanılır.

Kişi, bile bile yalan konuşur ve iftirada bulunur. Bazen hırsızlık ve ahlaksızlık gibi asla yapamayacağı davranışlarda bulunur. Aslında kişi hiç de böyle bir karakter sahibi değildir. Fakat büyünün tesirine kapıldığı için “kendi eliyle kendisini bitirme” çabası içine girmiştir.

Birbirlerini yürekten seven aşıklar ile  yılların muhabbetlerini bozmadığı eşler Lamia büyüsü ile kolayca birbirinden koparılabilmektedir. Çünkü kadını öyle bir hale getirir ki “birlikte yaşamanın tüm koşulları” ortadan kalkmış olur ve sevgili artık “özlenen değil nefret edilen bir kişi” haline gelir.

Lamia büyüsü nasıl bozulur?

Lamia büyüsü ve diğer bütün kara büyüleri bozmanın en etkili yolu Kuran surelerini okuyarak büyüyü hükümsüz kılma çabasıdır. Özellikle Felak, Rahman, Abese, Tarık ve Nas sureleri büyüden kurtulmak için okunacak en etkili dualardır.

 

Aşk için büyü yaptırmak mı dua etmek mi?

Aşk çok güçlü bir duygudur. Bazen insana hiç yapmayacağı, kötü şeyleri dahi yaptırabilir. Büyü de bu işlerden biridir.  Zira Kuran’da Maide ve Felak surelerinde kesin bir dille büyünün her türü yasaklanmıştır. Hatta İslam alimleri büyüyü “kebairi ekabir” yani 7 büyük günahtan biri saymaktadır.

İşte bu itibarla aşk için büyü yapmak gibi karanlık yollara asla tevessül edilmemeli bunun yerine dua etmenin emin yolu tutulmalıdır.Son zamanlarda çıkan “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” kitabı konuyla ilgilenen okurlarımızın başucu kaynağı olacaktır.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

çingene büyüsü eşleri aldatmaya sevk eden büyü

 

24 saatte etkisini gösteren muhteşem sıkıntı duası