Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Diyenler İçin Kaçırılmayacak Bilgiler

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatında Nelerde Hoşlanır?

Kova burcu erkeği sosyal yaşamında olduğu gibi aşk hayatında da çok nazik, ilgili ve çoğu zaman romantik bir partnerdir. Ancak partnerini hayatının merkezi haline getirmekten kaçınan kova erkeği daha temkinli hareket etmeyi ve duygularına kendini kaptırmamayı tercih eder. Bağımsızlığına son derece düşkün olan bu erkekler kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz. Partneri ile arkadaş olmayı çok önemseyen kova burcu erkeği; oturup konuşamadığı ve ortak ilgi alanları olmayan kişilerle birlikte olmak istemez. Aşk hayatında kova burcu erkeği nelerden hoşlanır sorusu da değişken bir karaktere sahip olan kova erkekleri için sıklıkla sorulmaktadır. Kova burcu erkekleri benzer ilgi alanları olan, kıskanç olmayan, entelektüel ve olgun kadınlarla ilişki yaşamak ister.

İlişkiye başladığı dönemlerde kendini duygularına kaptırabileceğinden ve bağımsızlığını kaybedebileceğinden korkan ve bu nedenle biraz mesafeli olan kova burcu erkeğine temkinli ve yavaş yaklaşmak gerekmektedir. Bağımsızlığının elinden alınmayacağına ve işlerin karışmayacağına ikna olan kova erkeği kendini ilişkisinin akışına bırakarak ideal bir sevgili olacaktır. Kova burcu erkeğini yönlendirmek yerine onunla birlikte hareket etmek ve düşüncelerini bu şekilde değiştirmek son derece önemlidir. Aşk hayatında karmaşık davranışları olabilen kova burcu erkeği nelerden hoşlanır sorusuna verilecek cevaplardan ilki kısıtlayıcı ve kıskanç olmayan, her konuda konuşabileceği kadınlar olmaktadır.

Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır, Olumlu ve Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkeği olumlu özelliklerinden ilki insancıl olmaları ve nazik olmaları olarak sayılabilir. Çok yardımsever olan ve herkesin iyiliğini isteyen kovalar bilerek herhangi birini kırmaktan korkar ve buna çok dikkat ederler. Ayrıca entelektüel olmaları, bilgi birikimlerinin fazla olması, sevecen ve içten olmaları, dürüst olmaları, aile ve arkadaşlığa çok önem vermeleri de kova burcu erkeği olumlu özellikleri arasında sayılabilir. Bununla birlikte yaratıcı olmaları, enerjik olmaları ve zor durumlardan pratik zekaları yardımı ile sıyrılmaları da kova burcu erkeğinin olumlu özelliklerindendir.

Kova burcu erkeği olumsuz özelliklerinden ilki sorumsuz olmasıdır. Genelde plansız ve spontane yaşamayı seven kova burcu erkekleri rutinden ve kurallardan sıkılan kişilerdir. Bu nedenle kafalarına esen şekilde davranan kovalar çevreleri tarafından sorumsuz olarak tanımlanabilir. Karakterinin anlaşılması zor olan ve dengesiz davranışlarda bulunabilen kova erkekleri bazen huysuz ve dik kafalı olabilmektedir. Ayrıca yenilikçilik ve değişim konusunda takıntılı ve çok ısrarcı olabilen kova burcu erkekleri çevrelerindeki kişileri bu ısrarla sıkabilir. Olumsuz özellikleri ve huysuz olduğu dönemlerde üzerine gitmeyecek, ona hoşgörü ile yaklaşacak ve hevesinin geçmesini bekleyecek kişiler kova burcu erkeği için ideal kişilerdir.

Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır, Sosyal İlişkileri Nasıldır?

Değişim kelimesinin tam anlamıyla karşılığı olan kova burcu erkekleri geleneksellik ve katı kurallardan hoşlanmaz. Hayatında daima bir değişim ve hareket arayan kova erkeği stabil bir hayattan zevk almaz ve bunu değiştirmeye çalışır. Hareketli olmak ve sürekli olarak bir şeyler için uğraşmak onları mutlu eder. Hayatında mükemmelliği yakalamak için çabalayan kova erkeği bu nedenle bazen son derece savurgan olabilir. Sosyal anlamda çok aktif ve geniş bir çevreye sahip olan kova erkeği her zaman yeni kişilerle tanışmak, yeni ortamlara girmek ve yeni aktivitelerde bulunmak ister. Bu nedenle arkadaş çevresi çok geniş ve arkadaşları tarafından çok sevilen kişilerdir. Aktifliğe ve sosyal yaşamına düşkün olan kova burcu erkeği ilişkilerinde bu duruma saygı duyulmasını ve üzerinde baskı kurulmamasını bekler.

Sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılan ve bazen maymun iştahlı olabilen kova burcu erkeği çok kolay şekilde yön değiştirebilir. Birçok ilgi alanları ve bulunabilir ve bu ilgi alanları daha önce kimsenin aklına gelmemiş çok ekstrem konularda olabilir. Onları takip etmek ve hayatlarını kontrol etmek bu anlamda oldukça zordur. Sosyal çevresi çok geniş olan kova erkeklerinin hayatına çok sık farklı kişiler girip çıkar ancak gerçekten değer verdiği arkadaşları kalıcıdır ve onlar için birçok fedakarlıkta bulunabilir. Bu dostları ile aynı zamanda tüm ilgi alanlarını, hayallerini ve planlarını da paylaşabilir. Aile hayatına da çok önem veren kovalar saygılı ve değer bilen birer evlattır. Aile hayatına ve samimi arkadaşlıklara önem veren kova burcu erkekleri partnerlerinin de aynı değerlere sahip olmasını bekler.

Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ve Nasıl Etkilenir?

Kova burcu erkeği nasıl etkilenir sorusu, en sık sorulan sorulardandır. Kova erkeğini etkilemek için dikkatli olmak ve daima temkinli ilerlemek gerekmektedir. Kısıtlanmaktan nefret eden kovalara karşı rahat davranmak ve baskıcı olmamak çok önemlidir. Partnerlerini tavlamayı ve çaba göstermeyi seven kova erkeklerine bunun için fırsat tanımak ve duygularını kendisinin keşfetmesine izin vermek de son derece etkilidir. Ayrıca gizemli davranmak ve tüm duyguları birden açığa vurmamak kova burcu erkeğinin korkup kaçmasını önlemek için oldukça yararlıdır.

Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır, Genel Özellikleri Nelerdir?

Dışarıdan son derece düzgün bir görüntüye sahip olan kova burcu erkekleri genellikle çok kibar kişilerdir. Herkese karşı çok nazik ve saygılı davranan kova erkekleri bu nedenle de çevrelerinde çok sevilen kişilerdir. İnsanları kırmaktan kaçınan ve buna çok özen gösteren kova erkekleri oldukça iyimser kişilerdir. Karamsarlıktan hoşlanmayan ve olumsuz düşüncelerden kaçınan kova burcu erkeği çoğu zaman iyimser ve pozitif bir karaktere sahiptir. Neşeli ve güler yüzlü olan ve böyle insanlardan hoşlanan kovalar çok yönlü kişilerdir. Birçok ilgi alanları bulunabilir ve entelektüel olarak kendilerini geliştirmeyi severler. Kendileri gibi pozitif ve çok yönlü kadınlar kova burcu erkekleri için ideal kişilerdir.

Kova burcu erkeğinin çok yönlü olması kimi zaman farklı davranışlar sergilemesine neden olabilir. Bu durumda da bazı kişiler tarafından kova burcu erkeği çözülmesi zor kişiler olarak tanımlanmaktadır. Kişilikleri zaman zaman karışık görünebilen, çözmesi zor olabilen kova burcu erkekleri genel olarak mantıkları ile hareket eden ve duygularını arka plana atan kişilerdir. Duygularını ikinci planda tutan bu erkekler çevreleri tarafından duygusuz kişiler olarak tanımlansa da aslında oldukça duygusal ve iç dünyaları karışık kişilerdir. Son derece pratik olan ve çevreleri tarafından zeki kişiler olarak tanınan kova burcu erkekleri birçok sorunu kısa sürede zekice çözüme kavuşturabilir. Kova burcu erkekleri sıra dışı ve özgün kişilerden, özgün eşyalardan ve farklı olan her şeyden kolaylıkla hoşlanabilir.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız.

Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indir.)

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Dilerseniz İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ve Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi başlılıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz