Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır, 8 kesin garantili yöntem

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır, 8 Kesin Garantili Yöntem

Sevgili okurlar, okuyacağınız bu yazı internette okuduğunuz diğer yazılardan çok farklı olacak; çünkü kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusuna bir kadın gözüyle cevap vereceğim. Dolayısıyla aktaracağım yöntemlere de 8 garantili yöntem dedim. Gerçekten de eğer bu taktikleri yerli yerinde kullanabilirsen, kadınların senden hoşlanmasını garantilemiş olursun.

Öyleyse 8 garantili metoda teker teker değinelim, ama öncesinde kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır, sorusunun en kesin cevabı olan “güç faktörü” üzerinde duralım:

Güç Faktörü ve Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır Sorusu

Konu kadın-erkek ilişkileri olunca güç, kadınları cezbeden ve onları mutlu eden sihirli ve muazzam bir sözcük olarak karşımızda durur. Kadınlar, erkeğin gücü karşısında adeta mest olurlar ve bu güce karşı koyacak iradeye ve potansiyele sahip olan hiçbir kadın yoktur. Zira bu durum, kadının ve kadınlığın tabiatına aykırıdır.

Dolayısıyla aktaracağım bütün maddelerde “güç faktörü” üzerinde durup bu konuya dikkat çekmeye çalışacağım. Tabi burada “güç faktörü”nün detayları ve farklı boyutları konusuna açıklık getirip sana mükemmel bir “kadınları etkileme sanatı” sunacağım. Yapman gereken tek şey, bütün maddeleri içselleştirmeye çalışmak ve her maddede yer alan can alıcı taktiği kavramak olacaktır. Başlıyoruz:

 

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 1, Pozitif-Negatif Çatışması

  1. Pozitif olmanın gücü.

Konu insan ilişkileri olunca pozitif olmak, bir erkeğin en güçlü silahı haline gelir. Çünkü erkeklerin genel yapısı, şikayet ve yakınma üzerine kuruludur. Bu nedenle de toplumda “üzgün ve negatif erkekler topluluğu” hakim durumdadır.

İşte böyle olumsuz bir ortamda, pozitif erkek olmak, kadını kendi gücünün hakimiyeti altına almak anlamına gelir ve buna da pozitif olmanın gücü denir.

Kadınların güçten ve güçlüden yana olduklarını ve oylarını güç eksenli kullandıklarını biliyoruz artık, öyleyse pozitif olmanın gücü ile kadınları kendimize aşık etmenin pratik bir yolunu bulabiliriz.

Peki ne yapacaksın? Kendini denetlemeye ve kendi kendini motive ederek daha olumlu bir ruh hali ile yaşamaya çalışmalısın. Bunu belli bir süre yaptıktan sonra, etrafına pozitif enerji yaymaya başlayacaksın ve bu enerji, kadınların çevrende fır dönmesini sağlayacak.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 2, Duygusal Güç

  1. Duygusallığın gücü.

Erkeklerin birçoğu, duygusallığın gücünü kullanmaz veya kullanamaz. Oysaki duygusal anlamda güçlü olan bir erkek, kısa sürede kadınların gözdesi haline gelebilir. Neden mi? Bunun iki nedeni var:

Birinci neden, kadınların duygusal yönden güçlü erkeklerle kısa sürede özdeşim kurmasıdır. Çünkü kadınlar, erkeklere nispeten daha duygusal varlıklardır ve bir erkeğin de duygusal olduğunu görünce o erkeği, kendilerine daha yakın hissedip onunla kendilerini özdeşleştirirler. Bu özdeşleştirme, iki cins arasında kopmaz bir bağ oluşmasını sağlar, çünkü insanlar daima kendilerine benzeyen insanlarla birlikte olmayı tercih ederler.

İkinci neden ise şudur:

Kadınlar, kendilerini duygusal anlamda güçlü hissederler ve bunu bir kalkan olarak kullanırlar. Erkeklerin çoğunu da bu “duygusal kalkan”dan mahrum bilirler. Fakat karşılarına duygusal yönden güçlü bir erkek çıkınca, kafalarındaki erkek şeması bozulur ve adeta dumura uğrarlar. İşte bu durumda, kadının gardı iner ve yürek ülkesinde aşk yangını çıkar. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunu sorarken senin amacın da bu değil mi zaten?

 

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 3, Dinlemek

  1. Dinlemenin gücü.

Toplumda hiç kimsenin karşısındaki insanı gerçek anlamda dinlemediği ortada. Öte yandan, herkesin kendine özgü bir hikayesi olduğu ve onu anlatma ihtiyacı içinde olduğu da belli.

Peki, böyle bir ortamda bir kadını içtenlikle dinleyen bir erkek, ne kadar güçlüdür bilir misin? Şunu aklından çıkarma sakın: Senden hoşlanmasını istediğin kadınların “dinlenme açlığı” içinde oldukları ve onların bu açlığını gideren erkeklerin de baş tacı edilecekleri kesin.

Öyleyse sana hayran olmasını istediğin kadınla konuşmaya başladığında onu deşmeye çalış ve bırak sana kendi hikayesini anlatsın. Çünkü o kendi hikayesini anlattıkça ve senin de onu içtenlikle dinlediğini gördükçe senden ayrılmak istemeyecek ve her geçen gün sana daha çok bağlanacak.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 4, İmza Meselesi

  1. İmzanın gücü.

Herkesin birbirine benzediği bir ortamda, farklı olmak ve kendi farkını ortaya koymak, kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır diyen erkeklerin en önemli adımlarından biri olmalıdır. Bu uzun cümleyi şöyle özetleyeyim:

“Kendi farkını ortaya koy ve kendi imzanı oluştur.”

Çevrende kokusuyla veya konuşmasıyla veya giyimi ile farklı olan insanlar var mı? Tabi ki vardır. İşte o kişiler, farkına vararak veya istem dışı olarak kendi imzalarını oluşturmuş insanlardır.

Peki, kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusu bağlamında “imza” neden bu kadar önemlidir? Çünkü kadınlar, kendi imzası olan farklı erkekleri güçlü olarak algılarlar. Öyleyse kendine bir imza oluşturma vaktidir artık.

 

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 5, Anlayış Meselesi

  1. Anlayışın gücü.

Anlayışlı erkek, güçlü erkektir, bu doğru. Ama anlayış nasıl olmalı ve hangi noktaya kadar varmalı?

Anlayışın dozajını ayarlamak, kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunu da cevaplamak anlamına gelir zaten, çünkü anlayışın dozajı biraz da aşkın dozajı anlamına gelir. Peki, ne yapmalısın? Şöyle özetleyelim:

“Kadını sıkboğaz edip hayat alanını daraltacak kadar üstüne gitmemeli, ama senin hakimiyetine zarar verecek derecede de başıboş bırakmamalısın.”

Ben bu duruma denetimli serbestlik adını veriyorum ve bir erkeğin bu konudaki tavrını “kuş benzetmesi” ile izah ediyorum. Bilirsin, avucuna aldığın kuşu çok sıkarsan ölür ama çok serbest bırakınca da uçar gider.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 6, Gizem Meselesi

  1. Gizemli erkeğin gücü.

Kadınlar, neden gizemli erkeklerden hoşlanırlar acaba? Gizemli erkeğin gücü nereden gelir sence? Cevaplamaya çalışayım:

Kadınların bilinçaltında “az biraz gizemli erkekler” bir büyücünün veya medyumun gücüne sahip olarak algılanırlar ve kadınlar bilinçli yönleriyle bu “bilinçaltı verisi”ne asla karşı koyamazlar. Bu nedenle de gizemli erkeklere karşı, karşı konulamaz ve önü alınamaz bir eğilim duyarlar.

Kısaca kadının bilinçaltında “gizem ile güç” birlikte yer alır ve eşdeğer görülür. Bu nedenle sen de kendini her anlamda açığa vurmak yerine, bazı noktalarda daha esrarengiz tavırlar takınıp gizemin gücünü kullanmalısın.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 7, Diksiyon Meselesi

  1. Konuşmanın gücü.

Güzel konuşmanın bir sanat olduğu günümüz dünyasında, konuşmasının gücüyle ön plana çıkan erkekler her zaman daha itibarlı olmuşlardır. Hele ki kadın-erkek ilişkilerinde “güzel konuşan bir erkek” sözcüklerin hakkını vermeyen bir erkeğe nazaran çok daha güçlü görünür.

Bu bağlamda sana ve kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır diyen bütün erkeklere önerim şudur: Her gün en az 15 dakika sesli kitap okuyarak diksiyon çalışması yap. Zamanla, konuşmanın ne kadar düzeldiğine sen bile şaşıracaksın. Unutma ki insanlar, giyinişi ile ağırlanır ama konuşmasıyla uğurlanır.

 

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır 8, Özgüven Güçtür

  1. Özgüvenin gücü.

Dikkat ettiysen bütün maddelerde güç faktörüne vurgu yapmaya çalıştım ve her anlamda güçlü erkeklerin kadınları daha çabuk etki altına aldıklarını dile getirmeye çalıştım.

İşte bu noktada bir de “özgüvenin gücü” üzerinde durmak gerekiyor, çünkü özgüven, bir erkeğin en büyük gücü sayılır.

Öyle ki bütün maddelerin başında özgüven gelir, dersek abartmış olmayız. Bu bağlamda sana önerim sudur:

Bu sitede yer alan “özgüven” başlıklı makaleleri iyice okuyup içselleştirmeye çalış.

Ve bir öneri: Kadınların Prensi isimli şu kitabı (tıkla) da mutlaka ama mutlaka oku. Çünkü kitapta mükemmel bilgiler yer alıyor.

İstersen şu yazıları da inceleyebilirsin:

göğüs büyütme yolunda 7 doğal krem uygulaması

Utangaçlık nasıl yenilir ve giderilir, 5 kesin çözüm yolu!

İlgili kelimeler: Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır