İkizler Burcu Erkeği Ne İster, Bu İpuçlarını Bilirseniz Şanslı Çıkarsınız

İkizler Burcu Erkeği Ne İster Sorusuna Birbirinden İlginç Yanıtlar

İkizler burcu erkeği son derece kararsız, yerinde duramayan, aynı insanlarla çok fazla zaman geçiremeyen, konuşmayı seven bir erkektir. Bugün tamam dediğine yarın olmaz diyebilir. Bir dakikası bir dakikasına uymaz. Ne kadar tanımış olsanız da hangi konuya ne tepki vereceği kestirilemez. Bu sebeple verdiği tepkilere şaşırmayın ve bu sonradan değişti diye düşünmeyin. Çünkü bu onun genel özellikleri arasındadır.

  • Gezmeyi, dolaşmayı, başka insanlarla kaynaşmayı çok sever. Aynı ortamda belli bir süreden fazla duramaz. Hele bir de ortamdaki insanlar hoşuna gitmiyorsa hiç durmaz.

Israrlardan hoşlanmadığı gibi bunu özgürlüğünün kısıtlanması olarak görür. Aslında bir bakıma bu tarz kıskanma, sıkboğaz etme, emretme, hesap sorma gibi söylemleri ve hareketlerin de özgürlüğünü kısıtladığını düşünür. Bu sebeple İkizler burcu erkeğine çok hassas yanaşmak gerekmektedir. İkizler burcu erkeği ne ister, diye sorduğumuzda sürekli değişim gösteren bu adamın istekleri de net değildir. Fakat yine de her iki açıdan İkizler burcu erkeğinin isteklerini konular halinde sıralayalım.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; İlgi ve Şefkat

İkizler burcu erkeklerinin genelde tam bir ana kuzusu olduğunu söyleyebiliriz. Çok fazla ilgi ve şefkat görmelerinin yanı sıra birçok işi annesi tarafından yapılmış, el üstünde tutulmuş, elleri soğuk sudan sıcak suya girmemiş erkeklerdir. Hal böyle olunca yetişme tarzından dolayı da şımarık olduklarını dile getirmekte fayda var. Ayrıca istek ve arzularındaki kararsızlık yarı yarıya aşırı ilgiden de kaynaklanmaktadır. İkizler burcu erkeği ne ister, dediğimizde kendisi istediği sürece ilgi ve şefkat göstermek diyebiliriz. Kendisi istedikçe, çünkü bazen ilgiden ve şefkatten sıkılabildikleri, bu konuda da yine kararsız oldukları görülmektedir.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Hoş Sohbet

İkizler burcu erkekleri konuşmayı çok sever. Hatta öyle ki o konuştuğu zaman size fırsat kalmayacaktır. Aslında hoş sohbetten kastettiğimiz o konuşsun karşısındaki dinlesin durumudur. Yani İkizler burcu erkeği ne ister dediğimizde iyi bir dinleyici ister. Her ne anlatırsa anlatsın, alakasız konular dahi olsa onu ilgi ve hayranlıkla dinleyebilecek biri hiç fena olmaz. Dinliyormuş gibi yapmak değil kastettiğimiz gerçekten onu dinleyen biri.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Kendine Ayak Uydurabilen Biri

İkizler burcu erkeğinin yerinde duramadığını, gezmeyi, dolaşmayı hatta yeni insanlarla tanışmaktan çok hoşlandığını belirtmiştik. Bunun yanı sıra kimi zaman çılgınlıklar yapmaktan, en olmadık etkinliklere katılmaktan ve yeni yerler keşfetmekten de çok hoşlanır. İkizler burcu erkeği ne ister; hadi gidiyoruz dediğinde soru dahi sormadan yerinden kalkıp onunla yeni maceralara atılan birini ister yanında. Kısaca kendisine her durumda ayak uydurabilen, onunla tüm çılgınlıklara atılabilen, kendisi gibi yerinde duramayan biri.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Özgürlüğünün Kısıtlanmaması

Çok gezen, çok dolaşan ve çevresi geniş olan İkizler burcu erkeği kısıtlamalardan hiç hoşlanmaz. Az önce belirttiğimiz gibi bir İkizler burcu erkeği ile beraber olacaksanız ya ona ayak uydurmalı ya da yapacaklarının önünü kesmemelisiniz. Yapma düşersin gibi anne sözlerinden nefret eder. Kıskanılmak, sıkboğaz edilmekten ve kendisine hesap sorulup, emredilmesinden hiç haz etmez. Çevresinde bunu yapan insanları çok çabuk hayatından çıkarıverir. Bir İkizler burcu erkeği ile birlikteyseniz yeni insanlar tanımasından endişelenmenize gerek yoktur. Kendisi diğer kadınlara çapkın bakışlar atsa dahi yalnızca ağzını açıp söze başlaması kadının ondan uzaklaşmasına yeterdir. Yani boş yere İkizler burcu erkeğini kıskanıp sizden soğumasını sağlamayın ve diğer kadınlara güvenin. Kısaca İkizler burcu erkeği ne ister dediğimizde kısıtlanmamak cevabını verebiliriz.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Cinsellik

İkizler burcu erkeği için cinsel yaşam çok önemlidir. Partnerinin sürekli olmasa da istekli olmasından hoşlanır. İkizler burcu erkeği ne ister dediğimizde cinsel yaşamında hareketlilik ve renk ister diyebiliriz. Sürekli aynı rutinde tek taraflı ilişki içerisinde olmaktan hiç hoşlanmaz. Yeni şeyler denemeye açıktır ve her seferinde gelişim gösteren bir cinsel yaşam arzular. Hiçbir zaman tek taraflı değildir ve partnerini düşünmektedir. Bu yönden iyi olan İkizler burcu erkeği genelde cinsel yaşamdan ötürü kadınlar tarafından tercih edilebilir. Fakat genelde ilişki esnasında bile konuşması, bazen kötü espriler yapması kadınların ondan kolayca soğumasına neden olur. Ağzını kapalı tutabilirse iyi bir partner olacağı kesindir.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Sorumluluk Almamak

İkizler burcu erkeği ne ister, sorumluluk sahibi olmamak ister. Daha öncede belirttiğimiz gibi İkizler burcu erkeklerinin çoğu ana kuzusudur ve bugüne dek çok fazla sorumluluk almadıklarını söylersek yeridir. Çünkü genellikle anneleri onlara hiçbir sorumluluk vermez ve tüm işlerini halleder. İkizler burcu erkeği ile evlenmek evlat edinmekten farksızdır. İlişkide tüm sorumlulukların size kalacağını, sorumlulukları yerine getirmediğinizde size hesap sorulacağını bilmenizde yarar var. Kendileri hiçbir iş yapmadıkları gibi bir de size neden yapmadığınızı sorarlar. İkizler burcu erkeği ile bir arada yaşamak, ilişkide olmak oldukça zordur. Sabır ve azim gerektirir. Rahatına düşkün olan İkizler burcu erkeği yerinde duramıyor olsa da iş sorumluluk olduğunda, yapmak istemediği bir iş olduğunda tam bir tembele dönüşür.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Özlemek

İkizler burcu erkeği özgür ve bağımsız bir hayat yaşamayı sever. Öyle sürekli dibinde olacak, her yaptığına karışacak bir partner istemez hayatında. İkizler burcu erkeğinin en iyi bildiği şey konuşmaktır ve ortada konuşacak, anlatacak bir şey kalmadığında soğumaya başlar. Bu sebeple İkizler burcu erkeği ne ister dediğimizde özlemeyi ister diyebiliriz. Özellikle sevgili iken bu adama kendinizi özletmeniz gerekir. Gözden uzak gönülden ırak sözü İkizler burcu için geçerli değildir.

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Rahat Olmak

İkizler burcu erkeği ne ister, rahat olmak ister. Hareketlerinin kısıtlanmamasını ister. Yani birlikte olduğu kişinin yanında rahatça tuvalete girmeyi, yemek yemeyi, rahat davranabilmeyi aynı şekilde karşısındaki kişinin de onun yanında rahat olmasını ister. Kasıntı insanlardan hiç hoşlanmaz. İnsani ihtiyaçlar söz konusu olduğunda çekinen, kendini rahat hissetmeyen insanların geri kafalı olduğunu düşünür ve uzak durur. 

İkizler Burcu Erkeği Ne İster; Huzur

Son olarak İkizler burcu erkeği ne ister dersek, tüm başlıkların toplamı olan “Huzur” cevabını verebiliriz. İkizler burcu erkeği için huzurlu bir hayat çok önemlidir. Karşısındaki insandan her şey bir kenara ona huzur vermesini ister. Kafası ilişkide olduğu insanın yanında her zaman rahat olmalıdır. Bugün ne diyecek acaba, neye kızacak, yine ne sorun çıkaracak diye düşünmemelidir İkizler burcu erkeği birlikte olduğu insanın yanında. İkizler burcu erkeğinin kendine ait özel bir dünyası vardır. Buraya çekilip yalnız başına huzuru arar. Eğer siz ona huzur verebilen biriyseniz bu dünyada sizin de bir yeriniz var demektir.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız.

Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indir.)

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Dilerseniz Oğlak Burcu Kadını Ne İster ve Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz