göğüs büyütme yolunda ne yemeli ne içmeli?

Göğüs büyütmede etkili olan yiyecekler ve içecekler nelerdir?

Göğüs büyütme, kadının güzelliğini ve çekiciliğini artıran çok önemli bir çabadır. Çünkü kadınlığın en estetik taraflarından birisi de güzel göğüslere sahip olmaktır. Güzel göğüslerden kasıt da “yeterince büyük, biçimli ve diri göğüsler”dir. Peki hangi göğüs büyütme metotları ile bu tarz göğüslerle sahip olunabilir?

Bu konuda sizlere çok sayıda metot sıralamamız mümkün. Ancak bıçak altına yatmadan, riskli ameliyatlara girmeden güzel göğüslere sahip olmayı denemek en akıllıca iş olacaktır. Bunun da yolu doğal göğüs büyütme metotlarını denemekten geçiyor.

Göğüs büyütme çabasına girmiş bir kadının dikkat etmesi gereken ilk şey yediği ve içtiği şeylerdir. Çünkü göğüslerin büyüklüğü ya da küçüklüğü üç farklı etmene göre belirlenir. Bunlar “alınan gıdalar, kullanılan kremler ve yapılan egzersizler”dir. Sıralan bu üç unsurdan en önemlisi hiç şüphesiz ki kişinin aldığı yiyecekler ve içeceklerdir.

Unutulmamalıdır ki son zamanlarda epeyce dillendirilen “Ne yiyorsak oyuz.” görüşü kesinlikle tüm sağlık alanlarında olduğu gibi göğüs büyütme konusunda da çok değerli bir yol göstericidir ve kesinlikle ihmale gelmeyecek bir husustur.

Bu yazımızda göğüs büyütme yolunda müthiş etkileri olan yiyecek ve içeceklerin tam bir listesini vereceğiz. Burada sıralan yiyeceklerle içeceklerin uygun miktarda alınması ile 3 hafta gibi kısa bir sürede gözle görülür biçimde göğüslerin büyüyerek dikleştiği ve çok daha estetik bir görünüm kazandığı görülecektir.

İşte göğüs büyütme yolunda müthiş etkilere sahip yiyecekler ve içecekler:

Göğüs büyütme yolunda en etkili sebzeler

Maydanoz

İlk çağlardan beri en etkili göğüs büyütme araçlarından biri olarak kullanılmıştır. Her gün bir iki tutam maydanoz yenilmesi göğüsleri dolgunlaştırır. Bu sebzenin anne sütünü artırma ve gebe kalmayı kolaylaştırma etkileri de vardır. Aynı zamanda maydanoz kadınlarda cinsel arzuyu artırıcı etkilere de sahiptir.

Kara lahana

Göğüslerin sertleşmesini sağlar. Sarkık ve aşırı yumuşak göğüslerin toparlanmasına katkısı vardır. Meme kanserine karşı da son derece etkilidir.

Yer elması

Bulunması pek de kolay olmayan bir sebzedir. Ayrıca herkesin damak tadına da hitap etmez. Fakat çok hızlı biçimde etkisini göstermesi bakımından sıkça tercih edilir.

Kırmızı turp

Anadolu’da bahar turpu da denilen kırmızı turp da göğüslerin büyümesinde son derece etkilidir.

Göğüs büyütme yolunda en etkili meyveler

Çekirdekli üzüm

Üzüm eğer çekirdekleri ile birlikte iyice çiğnenip yenirse çok etkili bir göğüs büyütme aracı görevini üstlenmektedir. Son dönemlerde bazı büyük marketlerde ve eczanelerde kara üzüm çekirdekleri de göğüs büyütme ilacı adı altında satılmaktadır. Ancak bu tabletlerde kimyasal katkılar da vardır. Bu nedenle taze çekirdekli üzümün tüketilmesi çok daha faydalı olacaktır.

Hurma

Günde bir ya da iki adet alınması halinde vücut direncini yükseltir ve göğüslerin büyümesinde olumlu etki yapar. Arap kadınlarının tarihte büyük göğüslü olarak anılmalarının bir sebebi de bölgedeki hurma yeme alışkanlığıdır.

Elma

Elma içindeki C ve E vitamininden dolayı son derece faydalı bir meyvedir. Kabuklarıyla birlikte yendiği zaman göğüslerin büyümesine katkı sağlar.

Göğüs büyütme yolunda en etkili yemişler

Ceviz

Ceviz içindeki yüksek yağ oranı ile göğüsteki bezlerin irileşmesini sağlar ve göğüsler daha büyük olmaya başlar. Aynı zamanda zihinsel gücü artırır. Dikkat edilmesi gereken husus alınan ceviz miktarının belli bir dozu geçmemesidir. Çünkü fazla miktarda alınması halinde kilo almaya yol açabilmektedir. Uzmanlara göre bir ya da iki ceviz tanesi yeterli kabul edilmelidir.

Ayçiçeği çekirdeği

Belli miktarda tüketilmesi göğüslerin büyümesine yardımcı olur. Tıpkı cevizde olduğu gibi belli miktardan fazlası bazı sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Eğer tuzlu ayçiçeği alınırsa bu mineral ihtiyacını da giderecektir. Fakat belirttiğimiz gibi doz aşımına dikkat edilmelidir.

Fındık

Müthiş bir göğüs büyütme aracıdır. Aynı zamanda çok etkili bir afrodizyaktır. Cinsel performansı yükseltir ve mutluluk hormonunun (serotonin) yüksek dozda salgılanmasına yardımcı olur.

Kaysı çekirdeği

Bazı kuruyemiş mağazalarında satılan kaysı çekirdeği hem göğüs büyütmede hem de adet düzensizliklerinin giderilmesinde son derece etkilidir.

Göğüs büyütme yolunda en etkili içecekler

Rezene çayı

Rezene çayı kısa sürede göğüslerin büyümesini sağlar. Bunu da gergin olan yan göğüs kaslarını gevşeterek yapar. Kısa sürede göğüsler öne doğru irileşmeye başlar. Ancak rezene çayı ile göğüs büyütmeye çalışan kişi mutlaka kol ve omuz egzersizi de yapmalıdır. Çünkü rezene çayı çok hızlı göğüs büyüttüğü için şekilsiz ve sarkık göğüslerin oluşmasına neden olabilir.

Ballı süt

Ballı süt içmek göğüslerin dolgun ve diri olmasını sağlar. Ünlü mankenler ve sinema sanatçıları her gün mutlaka bir bardak ballı süt içmektedir. Çünkü ballı süt içen kişilerde kişi bedenen yaşlansa bile göğüsler zamana karşı meydan okur ve her zaman estetik görünümünü muhafaza eder.

Ada çayı

Ada çayı hem göğüsleri büyütür hem de dudakların daha dolgun ve canlı görünmesini sağlar. Ayrıca ada çayı kişiyi stresten uzaklaştırarak rahatlatma özelliğine de sahiptir.

Burada sıralanan yiyecek ve içeceklerin yanı sıra göğüs büyütmede deniz ürünlerinin de son derece etkili olduğunu vurgulamak istiyoruz. Özellikle midye bu konuda etkisi ispatlanmış bir üründür. Tüm balık türleri de barındırdıkları fosfor maddesinden ötürü göğüs büyütmede büyük katkılar sağlamaktadır.

Önemli bir tavsiye

Erkekleri etkilemenin yolları, erkeklerin zevk noktaları, erkeklerin beden dili, erkekleri tahrik etme, erkekleri etkileyen sözler gibi erkeklere dair onlarca farklı konuda bilgi edinebileceğiniz başarılı bir kitap tavsiyesi ile yazımızı bitirmek istiyoruz.

Erkeklerin Prensesi adlı bu eser ile eki durumundaki Yatağın Prensesi kitabını elinizden düşüremeyeceksiniz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

tırnak büyüsü hem aşık etme hem de ayırma büyüsü

 

lamia büyüsü kıskanç kadınların kara büyüsü