göğüs büyütme yolunda 7 doğal krem uygulaması

Göğüs büyütmede çok etkili 7 farklı doğal krem

Göğüs büyütme, bir kadının en sık başvurduğu ikinci estetik cerrahi müdahale türüdür. Her sene yüz binlerce kadın daha büyük, daha güzel ve daha etkileyici göğüslere sahip olmak için çekinmeden bıçak altına yatıyor. Peki cerrahi müdahale gibi riskli bir yola başvurmadan da güzel göğüslere kavuşmak mümkün müdür?

Bu soruya cevabımız çok net biçimde “evet”tir. Egzersizler, beslenme tarzı ve doğal kremlerle çok etkili sonuçlar almak mümkündür. Zaten göğüs büyütme çabasında en isabetli tercih de doğal yöntemler denemek ve riskli ameliyatlardan uzak durmaktır.

Bu yazımızda kişinin çok rahat edinebileceği veya evde kendi imkanları ile kolayca yapabileceği doğal göğüs büyütme kremlerinden bahsedeceğiz. Bu kremler, hiçbir katkı maddesi içermez ve göğüsleri kısa sürede ciddi oranda büyütme özelliğine sahiptir.

Göğüs büyütme kremleri kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar

Krem çok hafif sürülmelidir. Çok fazla krem sürmek yerine ince bir tabaka halinde kremi sürmek sonra da hafif masajla bu kremi deriye yedirmek gerekir.

Krem sürülürken oval bir şekilde masaj uygulaması yapılmalıdır. Soldan sağa ya da yukarıdan aşağıya masaj kesinlikle uygulanmamalıdır.

Göğüs büyütme kremleri göğüslere sürüldüğünde sıkma ve çekme hareketleri yapılarak göğüs sağlığına zarar verilmemelidir.

Kremlerin içine kremi daha akışkan yapmak üzere herhangi bir kimyasal katkı maddesi katılmamalıdır. Sadece doğal ürünler kullanılarak krem hazırlanmalıdır.

Eğer krem hazırlamak için malzeme alınacaksa güvenilir ve bilinen yerler tercih edilmeli, menşei bilinmeyen ürünler kullanılmamalıdır.

Ilık bir duş alındıktan sonra krem sürmeye özen gösterilmelidir. Çünkü göğüs büyütme kremlerinden en yüksek derecede duş sonralarında verim alınmaktadır.

Krem sürdükten hemen sonra giyinilmemeli ya da giyinilecekse bol giysiler tercih edilmelidir.

Göğüs büyütme yolunda en etkili doğal göğüs büyütme kremleri

Şerbetçi otu kremi

Neredeyse bütün aktarlarda bulunan bir kremdir. İçinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Fiyatı son derece düşüktür. 6 haftada hissedilir derecede göğüslerin büyümesine katkı sağlar.

Elma suyunu göğüs büyütme kremi olarak kullanma

Elma suyu göğüslerin büyümesinde faydalı sonuçlar doğurmaktadır. Ayrıca göğüslerin dış görüntüsü üzerinde de etkilidir. Özellikle göğüs ucu ve göğüs ucu halkasının güzel bir görünüm kazanmasında son derece faydalıdır.

Çörek otu kremi

Anadolu’da en yaygın kullanılan kremlerden biridir. Bütün aktarlarda bulunur. Hazır ambalajlı olan türleri yerine geleneksel yollarla yapılanları daha etkili sonuçlar vermektedir.

Keten tohumu kremi

Göğüslerin daha dolgun, iri ve estetik olmasını sağlar. Kadınsı ve çekici bir görünüm vermesi açısından çok fazla tercih edilmiştir. Yüksek yağ oranından ötürü mümkün olduğunca ince biçimde sürülmesi gerekir.

Süzme balı göğüs büyütme kremi olarak kullanma

Diğer göğüs büyütme kremlerinin aksine duştan sonra değil duştan önce sürülür. Süzme bal göğüslerin her tarafına ince bir tabaka halinde sürülür. 15 dakika beklendikten sonra duş alınarak bal iyice temizlenir.

Süzme bal kremi, göğüs güzelliği konusunda mucizevi etkilere sahiptir. Göğüsler dik ve diri hale gelir. En sarkık göğüsler bile toparlanarak estetik bir görünüm kazanır.

Zeytin yağı ile göğüs büyütme

Yüzyıllardır dünya üzerinde Akdenizli kadınların “güzel göğüslü” anılmalarının sebebi bu bölgede duş sonraları vücudun zeytin yağı ile yağlanması geleneğidir.

Zeytin yağı, yan göğüs kaslarının gevşemesini sağlar. Bu göğsün öne doğru gelişimini kolaylaştırır. Bu sayede göğüsler daha büyük ve daha biçimli olur. Yunanlı kadınlar tarihte “İri göğüslü Atinalı kadınlar” övgüsünü zeytinyağının bu olumlu etkisine borçludur.

Günde iki defa göğüslerinizi su ile buluşturun

Göğüs büyütme yoluna girmiş bir kadın günde iki defa göğüslerini su ile buluşturmalıdır. Kişi ellerini ılık su ile ıslatacak sonra ellerini göğüslerinin her tarafında masaj biçiminde gezdirecektir. Bu uygulamada göğüsleri çok ıslatmamak gerekir. Hafif bir serinlik duygusu ve bir miktar nemlendirme yeterli olacaktır.

Bu iki buluşturmanın biri ılık banyo şeklinde olursa daha faydalı olur. Çünkü banyo yapmak göğüsteki kanalları genişletir ve bu bölgeye daha fazla kan akışı olmasını sağlar. Bu da göğüslerin büyümesinde en etkili unsurlardan biridir.

Erkeklerin prensesi olmak için

Yazımızı önemli bir tavsiyede bulunarak noktalamak istiyoruz.

Erkekleri etkileme yolları, erkeklerin beden dili, erkeklerin zevk noktaları, erkekleri etkileyen sözler ve erkekleri tahrik etme pek çok farklı konuda bilgi edinebileceğiniz “Erkeklerin Prensesi” kitabını okumanızı tavsiye ediyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

göğüs büyütme egzersizleri ve bazı yardımcı uygulamalar

 

Kız tavlama sanatında 15 mükemmel ve garantili teknik