Evli Erkek Aşık Olursa Nasıl Davranır, Diyenler Bu Bilgileri Asla Kaçırmamalı!

Farklı Arayışlar Peşinde Olmak mı Bütün Mesele?

Erkekler hayatlarında bir defa bile olsa eşlerini aldatma eğilimi göstermektedir. Bu aldatmayı bazı kadınlar yakalarken bazı kadınların ruhu bile duymadan hayatlarına devam etmektedirler. Farklı bir arayış mı dersiniz, başkası ile bir deneyim yaşayıp o heyecanı tatmak mı dersiniz bu size kalmış bir konudur. Ancak aldatılmak kadınların yaşadığı bir sorun olarak her dönem karşımıza çıkıveriyor. Fiile dökülmüş bir aldatma yaşanmasa da aklında ve hayallerinde bu aldatmanın olduğu su götürmez bir gerçek olarak karşınızda duruyor. Evli erkek âşık olursa nasıl davranır? sorumuza cevap arayarak bazı basit ipuçları yakalamanız mümkündür. Bu cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Evli Erkek Aşık Olursa Nasıl mı Davranır? Elbette ki Davranışlar Hemen Farklılaşacaktır ve…

İlk olarak gereksizce bir ilgi ve abartılı bir sevgi gösterisi başlayacaktır. Bu sadece suçluluk psikolojisidir. Zaten bu abartılı haller bir kadını beğenmeye başladığında olur ve daha sonra ilgi alaka yok olur.

Siz yanında olmadığınız anları oldukça uzun tutmaya başlar. İşten çıktığında yâda arkadaşları ile vakit geçirmek için çıktığında bu süreyi uzatmak için çok ama çok çaba sarf ederler. Eve gelmesin de sırf dışarıda kalsın sizi görmesin geldiğinde diye gerçekleştirilen bir eylemdir.

Kocanız sizinle pek vakit geçirmek istememeye başlayabilir. Özellikle aile ve eş dost ziyaretlerinde yanınızda bulunmaktan kaçınırlar. Sıkıldığını dile getirerek sizden tek başınıza bu ziyaretleri yapmanızı isteyebilir. Zorunlu olmayan hiçbir yere birlikte gitmemeye çalışır.

Bir gamsızlık bir boş vermişlik hali başlar. Evle, sizle veya çocuklar ile ilgili yaşanan sorunlar karşısında hiç tepkisiz veya oflayan puflayan haller hemen kendini göstermektedir. Hatta devamlı sorun duymaktan ve sizin çocuklarınızı uyarmanızdan sıkıldığını dile getirebilir. Hep bağırdığın için evde durmak istemiyorum deyip kapıları çarpıp gider. Sizi suçlamalarının ardı arkası kesilmez.

Maddi konulardan başlayan ve yemek neden pişmemiş, pantolonu neden ütülenmemiş gibi basit olaylar çok büyük tartışmalara dönüşebilir. Evdeki tüm olumsuzluklardan sizi suçlar ve onu kendinizden soğuttuğunu dile getirirler.

Sizi aşağılayan veya çok kıracak şakalar ve kıyaslamalar ardı ardına gelir. Boyunuz, kilonuz, kaşınız, gözünüz bu şakalara konu olabilir. Sıkça başka kadınlar ile sizi kıyaslamaya başlayabilir. Siz bu davranıştan rahatsız olduğunuzu dile getirince de daha kırıcı cevaplar vererek başka erkeklerin çok daha şanslı olduğunu sürekli söylemeye başlayabilir.

İlginizi çekebilir: Eşim Beni Aldatıyor mu? 

Yatak Odası Olur Zulüm Odası

Evli erkek âşık olursa nasıl davranır biliyor musunuz? Size dokunmaktan bile kaçmaya başlar. Sizinle özel dakikalar yaşamayı oldubittiye getirir veya bir bahane bularak hızla uyumaya çalışır. Sizle birlikte olsa bile aklında o kadın olduğundan dolayı gözlerini kapatır ve sizi öpmekten kaçınır. Zihninde başka kadını canlandırdığını hemen anlarsınız aslında ama diyecek bir şey bulamadığınız en zor anlardan birini yaşıyorsunuzdur artık.

Kocanız eğer âşık olduğu kadını asla elde edemeyeceğini biliyor ve ona dokunamayacağından emin ise bu duygularını sizinle geçiştirmeye çalışır. Bu aşamada size karşı sert ve can yakıcı davranışlarından anlarsınız.

Yatak odası ya size yâda ona bir şekilde bu süreçte zulüm odası oluveriyor. Bu sebeple karmaşa giderilene kadar biraz mesafe tavsiye ederiz.

Evli Erkekler Korkak mıdır?

Evli erkekler âşık olur evet ama bunu kimseye söyleyemez. Hatta âşık olduğu kadına bile bakarak veya saçma sapan cümleler ile iletişim kurmaya çalışarak bunu anlatmaya çalışır. Karşınıza dikilip de ben âşık oldum asla diyemez bundan emin olabilirsiniz. Siz anlayıp sıkıştırdığınızda kaçacak yeri kalmazsa yine aşk kelimesi asla geçmeden itiraf ederler.

Kocanız başkasına âşık olmuş ise sizinle uyumamaya bile özen gösterir. Sırf siz gidip uyuyun diye telefon, bilgisayar gibi teknolojik aletler ile zaman geçirmeye başlar. Saçma oyunlar oynar. Hatta sizin gittiğinizden emin olunca sohbet sayfaları gibi farklı âlemlerde arayışlarını devam ettirir.

Genç Olma Çabası Erkekleri Aldatmaya mı Sürükler?

Ayna karşısında fazlaca vakit geçirmeye başlarlar. Saçlar, giyim tarzı değişir hatta tarzı gençleşebilir. Uzun yıllar kullandığı kokusu aniden değişir ki bu en önemli bulgu olabilir. Koku, erkeklerin kadınları etkileyeceğini sandığı en önemli konulardan biridir. İki fıs fıs parfüm sıkınca kadınların kendilerine köle olacaklarına inanırlar.

Giyim tarzı ise en az beş yaş geriye doğru gider. Âşık olduğu kadına genç görünmek için giyinmek şart tabii ki. Kotlar, marka kıyafetler havalarda uçuşur. Siz yakışmadığını dile getirseniz bile erkeler kendilerini öyle beğenirler. Genç olma çabası ısrarla devam edecektir.

Suçlu Hep Siz Olursunuz

Eşinizle her tartıştığınızda sizi suçlu ilan etmeye başlayacaktır. Sanki tüm olumsuzlukları siz var ediyor gibi bir hava estirmeye başlayacaktır. Çocuklarınıza bile kızmanızdan rahatsız olur. Evdeki sorunlar çocukların sorumsuzca davranmalarını tetikleyebilirler. Siz sık sık bu sorumluluklar için çocukları uyarırken kocanız oldukça merhametli yaklaşarak onarlı destekler bir tavır sergileyebilir. Buda evdeki gerilimi bir üst sınıra taşır siz kötü o ise mükemmel bir baba oluverir.

Etrafı Dinleyin

Eşinizin son zamanlardaki değişimi yakın çevreniz tarafından mutlaka dikkat çekecektir. Eğer eşinizi âşık olduğu kadınla görmüşler ise veya o kadına bakarken yakalanmış ise emin olun posta güvercinleri bunu size mutlaka dolaylı yoldan da olsa size söyleyeceklerdir. Son zamanlarda evliliğinizin nasıl gittiğini sorgulayıp sağdan soldan örnekler ile aldatılan kadınların mücadelesini vs size anlatıp kendileri de size akıl vermeye başlayacaklardır. Sizin bu laf kalabalığından çıkarımda bulunmanız gereken tek konu kocanızın başkasına olan ilgisinin var olduğu çıkarımında bulunmak olacaktır.

Yakalamaya Niyetlenmek

Kadınlar kocalarının başkasına âşık olduğunu düşünmeye başlayınca suçüstü yakalamaya pek bir çaba sarf ederler. Telefon kurcalamalar, rehber kontrol etmeler, resimlere bakmalar… Emin olun orda eğer aradığınızı bulursanız canınız oldukça çok acıyacak. Kendinizden nefret edeceksiniz. Hep nerde hata yaptım diye düşünüp duracaksınız. Her gün ölmekten ise bir gün ölmeyi göze alıp somut deliller elde edin öyle hesap sormak için kocanızın karşısına çıkın ki kaçacak noktası kalmasın.

Evli erkekler âşık olduklarında diğer kadın ile belki kuytuda öpüşmenin ve ufak dokunuşların ötesine kesinlikle geçmeyecektir. Tabi bu olasılık kadında kocanıza âşık olmuş ise geçerlidir. Aksi halde hayal dünyasından öteye bir geçiş söz konusu asla olamaz.

Bir diğer acı gerçek ise kocanızın âşık olduğu bu kadınların tanıdığınız kadınlardan çıkıyor olması sizi çok üzecektir. İş yerinden etraftan oluyor bu kadınlar. Nedense manasızca yakın çevreden seçiliyorlar. Eğer kocanız bekâr bir kıza âşık olmuş ise kız biraz korkar ve eşinize yaklaşmak istemeyebilir. Ancak evli veya dul bir kadın ise her türlü zorluk sizi bekliyor demektir. Erkekler genellikle cinsel birliktelik kurabilecekleri türde kadınları tercih ederler. Bu da ayrı bir gerçek maalesef ve bu gerçeklik sizi eksiklik duygusuna itecektir.

Evliliğinizin hangi aşamada olduğu hiç fark etmeyecektir. İsterseniz kırk yıllık evli olun isterseniz kırk günlük. Aklına bir şekilde bir kadın düşmüş ise eşiniz erdemli bir insan ise yanlış duygulardan kolay vazgeçecektir. Ancak macera arayacak ise bu aşk uzun süre devam edebilir.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız.

Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indir.)

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.