Eski Sevgiliyle Barışmak İstiyorsan Bu Yanlışları Yapma

Eski Sevgiliyle Barışmak için Nelere İhtiyacın Var?

Eski sevgiliyle barışmak, hem terk edilen hem de yanlış adım atarak terk eden insanların birçoğunun arzuladığı bir durumdur. Yapılan araştırmalar da ortaya koymaktadır ki birçok insan, eski sevgilisiyle barışmak, onunla tekrar birlikte olmak ve onun muhabbetini yeniden kazanabilmek arzusuyla hayatına devam etmektedir.

İşte biz de yapılan bu araştırmaların sonucunu esas alarak, yani insanların eski sevgilisiyle tekrar barışma ihtiyacını hesaba katarak hangi noktalara dikkat edilmesi ve hangi şekilde hareket edilmesi gerektiğini anlatan bir yazı kaleme alma ihtiyacı hissettik. Maddeler halinde bunu ortaya koymaya çalıştık.

Eski Sevgiliyle Barışmak ve Aceleci Davranmak?

Yaptığımız araştırmalar neticesinde eski sevgiliyle barışmak isteyen insanların iki şekilde hareket ettiklerine şahit olduk ve bu iki şekilde hareket eden insanlardan aceleci davrananların dezavantajlı olduklarını gördük.

  • Acele etmek yerine temkinli ve ihtiyatlı hareket edenlerin ise avantajlı olduğunu gözlemledik. Buradan hareketle herhangi bir kişinin eski sevgilisini yeniden kazanabilmek amacıyla aceleci davranmasının ona avantaj sağlamayacağını, aksine dezavantajları bir durum olduğunu açıkça söyleyebiliriz.

Dolayısıyla siz de eski sevgilinizi yeniden kazanabilmek için hiçbir şekilde acele etmemeli, temkinli bir biçimde hareket edip onu geri kazanabileceğinizi bilmelisiniz.

İletişim Devam Etmeli mi, Araştırmalar Ne Diyor?

Yine yaptığımız araştırmalar garip bir durumu ortaya koydu, şöyle ki:

Eski sevgiliyle barışmak, esasında onunla ilk etapta iletişimi tamamen kesmek ve irtibatı tamamen koparmak şeklinde ortaya konduğunda çok daha etkili sonuçlar doğurarak karşı tarafın kalbine ve duygularına aşk kancası atılmasına vesile oluyor.

  • Yani bir kişi ilk etapta ayrılık sürecinin hemen akabinde eski sevgilisi ile iletişimini tamamen koparıp onunla ortalama 3 ya da 4 hafta boyunca iletişim kurmadığında, karşı tarafın barışma eğilimi artıyor ve yaşanan ilişkiler de bunun kanıtı olarak ortada durmaktadır.

Bu nedenle bir kişinin eski sevgilisi ile yeniden barışma girişiminde bulunmadan evvel bu olasılığı göz önünde bulundurup iletişim kurmama yöntemini seçmesi, çok daha avantajlı bir pozisyona yükselmesine vesile olacaktır.

İlgili Yazı: Dilek Tesbihi

Yazının başında da ifade ettiğimiz gibi bir araştırma neticesini esas aldık; eski sevgilisiyle barışmak isteyen insanların hangi adımları attığında avantajlı olduğunu gözlemlediğimiz bu araştırma sonucu, bize şu gerçekliği de açık bir şekilde göstermektedir:

Eski Sevgiliyle Barışmak için Ümitvar Olmak Şart mı?

Bir kişi ümidini yitirip eski sevgilisini yeniden kazanamayacağını hayal edip düşündüğünde, bu olasılık psikolojideki ‘kendini gerçekleştiren kehanet’ gibi ortaya çıkmakta ve bu kişinin düşünceleri adeta onaylanmaktadır.

  • Aksine bir kişi de ümidini canlı tutarak eski sevgilisini yeniden kazanabileceğini hayal ettiğinde, yani bu durumun ihtimal dahilinde olduğunu düşündüğünde, bu insanların geri getirme ve kazanma olasılığının arttığı ortaya çıkmaktadır.

Bu araştırma sonucu bize eski sevgilisiyle barışmak isteyen insanların ümitvar olmaları gerektiğini açık bir şekilde göstermektedir.

Hataların Analizi Metodu ile Barışma Olasılığı

Yine birçok araştırma verisi, birçok kişinin ilişki bitiminde kendi hatalarını görüp hatalarını düzeltme ve yanlışlarını telafi etme yolunu seçtiğinde yeniden birlikte olma ve barışma ihtimalin arttığına dikkatleri çekmektedir.

  • Bu nedenle siz de kendi hatalarınızı gözlemleyip yanlış yaptığınız durumların ve hususların çetelesini tutarak bu kısır döngüden kurtulabilir ve yeniden barışma ihtimalinizi arttırarak bu durumu müthiş bir avantaja çevirebilirsiniz.

Hakikaten bu araştırmalar inanılmaz bir şekilde kendi hatasını görüp fark eden ve bu durumu bir daha yaşamamaya niyet eden insanların eski sevgilileri ile çok daha kısa sürede barıştıklarına ve yeni ilişkilerinin oldukça seviyeli bir şekilde ilerlediğine kanıt teşkil etmektedir.

Eski sevgilisiyle barışmak isteyen insanların şu noktaya da bilhassa dikkat etmelerinde fayda var:

Eski Sevgiliyle Barışmak, Yeni Bir İlişki Gözüyle Bakmak?

Kişi, eski sevgilisiyle barıştığında ve bu durumu kendi hayatı için bir mutluluk vesilesi haline getirdiğinde, bu kişilerin yeni bir ilişkiye başlamışçasına hareket etmeleri, onlar hakkında çok daha kaliteli bir ilişkinin inşa edilmesine vesile olmaktadır.

  • Fakat bu ilişkiyi eski ilişkinin devamı şeklinde düşünüp tasarlayan ve ona göre hareket eden insanlarınsa daha kalitesiz ve daha seviyesiz bir ilişki içerisinde bulundukları gözlemlenmiştir.

Bu gerçekten hareketle siz de eski sevgilinizle barışmadan evvel ya da bunun planlarını yaparken, bu durumun yeni bir ilişki olduğunu ve eski ilişkinizden tamamen farklı bir pozisyonda yeniden güzel bir deneyim yaşamak istediğinizi ortaya koymalısınız.

  • Eski ilişkinin enkazı yerine yepyeni ve düzgün bir ilişki ile hayatınıza yön vermeye çalışmalısınız.

Bütün bu yöntemlerin dışında eski sevgilinizle nasıl barışabileceğinizi adım adım ve detaylı bir şekilde aktarıp müthiş bir yol haritası sunarak size aydınlanma yaşatacak çok güzel bir kaynak tavsiye etmek istiyoruz; bu kaynağa aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi yüzlerce ilginç yorum, size müjdeli haberler veriyor; gidip okuyun ve görün.