eski sevgiliyi geri döndürme yolları, kesin garantili 10 yöntem

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme, Kesin ve Garantili Yollar

Eski sevgiliyi geri döndürme konusu, sevgilisinden ayrılıp onu çok fazla özleyen, pişmanlık krizlerine girip bunalımlar geçiren birçok aşığı ilgilendirdiği için bu konuda bir makale yazarak sevgiliyi geri döndürmenin yollarını anlatmak istedim.

Değerli okurum, şayet sen de eski sevgiliyi geri döndürme yollarını arıyor ve sevgilini geri getirmek için çözüm yolu bulmak istiyorsan bu makalemi baştan sona kadar pür-dikkat okumanı salık veririm.

Bir kere şunu çok iyi bilmemiz gerekir ki eski sevgiliden ayrılmak, insanın geçmişi ile geleceği arasında sıkışıp bunalımlar yaşamasına sebep olan, bazen travmalara bile yol açan ciddi bir problemdir. Bu açıdan dışarıdan sana zayıf nazarıyla bakan insanlara aldanma, onları önemseme. Geçmişini tekrar ellerine almak arzusu, gayet insani bir arzudur ve yadırganacak hiçbir tarafı yoktur.

İnsan, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra onunla geçirdiği günleri, hatıraları, yerleri, parkları, bahçeleri, çarşıları; özetle geçmişte eski sevgilisiyle görüp kokladığı, duyup tattığı her şeyi de kaybetmiş hissi yaşıyor. Bu hissi bilirim. Adeta dünya, ayaklarının altından çekilip insanı bir hiçliğe, bir anlamsızlığa doğru çekiyor.

Bu açıdan bakınca eski sevgiliyi geri döndürmek, her insanın başvurması gereken hayati bir konu ve önemli bir stres azaltıcıdır.

Bir de şurası var: Eski sevgilisini yitiren insan, kendisine ve çevresine çok yansıtmasa da ciddi bir özgüven kaybı yaşıyor. Bu özgüven kaybı, bazen intiharlara kadar giden değersizlik hissi ile birleşince eski sevgiliyi geri döndürme konusu, hayattaki en önemli konulardan biri haline gelebiliyor. Tekrar ediyorum dostum:

1) Bu problem öyle ya da böye mutlaka halledilmesi gereken ciddi bir sorundur.

2) Dışarıdan bakıp da seni yadırgayanlara aldırış etme; çünkü onlar senin içindeki yangını göremezler. Ne de olsa ateş düştüğü yeri yakar. Eski sevgili ateşinin ne demek olduğunu bilmeyenler, ne derlerse desinler sen asla umursama.

Bak dostum, bu yazıya eski sevgiliyi döndürme, aramasıyla geldiğine göre “mutlaka eski sevgilime kavuşmalıyım”, düşüncesinin şu anda hayatındaki en önemli düşünce olduğunu kabul etmen lazım. Yoksa birçok ihtiyacın ve merakın varken, neden eski sevgiliyi döndürme şeklinde bir arama yapasın ki? Bunu kendine itiraf et ve çözüm yolları için okumaya devam et:

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin 2 Yolu

Eski sevgiliyi geri döndürmek için şu ana kadar aklına çok değişik yollar gelmiş olabilir. Bunlar içinde çok mantıklı yöntemler de olabilir. Ama benden sana tavsiye, yazıyı sonuna dek okumadan sakın eylem planı yapma ve atağa geçme. Karşına sürekli çıkan yollardan birkaçı:

  1. Yol: Birçok internet kullanıcısının yaptığı gibi eski sevgiliyi geri döndürme yolları arasında en rağbet edilen fakat en az işe yarayan; hatta hiç işe yaramayan bir yol: Büyü ve dua.

Bu yolun neden işe yaramadığını, farklı yazılarımda dile getirdim. Bu yol, tam manasıyla kof, içi boş, faydasız ve zaman kaybından ibarettir.

  1. Yol: İnsanlığın bu konudaki ortak aklını, ortak mirasını kullanarak milyonlarca kez kullanılan ve işe yaradığı kanıtlanan harika yöntemleri devreye sokmak. Bak dostum, bu konu senin için çok önemli, belki de eki sevgilini geri döndürmek için okuduğun en önemli yazı, iyi takip et.

Okul hayatından hatırlarsın, matematikte bir problemin çözümü için takip edilmesi gereken işlem basamakları vardır. Bu işlem basamaklarını takip ettiğinde sonuca çok daha hızlı şekilde gidebilirsin; ama farklı yöntemlerle sonuç alma olasılığını düşürür; aldığın sonucu da çoğu kez tesadüfen alırsın.

Bu örnekte olduğu gibi, eski sevgiliyi geri döndürme konusunda da şu ana kadar denenmiş ve işe yaradığı kesinlikle kanıtlanmış bazı yollar var. Bunu biraz daha açayım: Çevrende eski sevgilisini geri döndüren binlerce insan var ve bunlardan en az birkaçıyla sen de karşılaşmışsındır. Sence bu insanlar, “harala gürele” bir şekilde tesadüfen mi başardı bunu; yoksa belli bir plana riayet ederek mi?

Farkında olsunlar ya da olmasınlar eski sevgilisini geri döndürenler, insanlığın başlangıcından beri kullanılan ve kesinlikle işe yarayan teknikler sayesinde bunu başardılar. Çünkü başarı, öğrenilebilir ve kopyalanabilir. Sen de bu konuda başarılı olanların ne yaptığını öğrenir ve klonlarsan, matematiksel bir formülü devreye sokar gibi eski sevgilini geri döndürmenin eylem planını oluşturabilirsin.

Önemli olduğu için tekrar ediyorum: Başarı, öğrenilebilir ve kopyalanabilir. Yeter ki başaranların hangi adımları attıklarını bilelim. Bu adımları öğrenmek için hem de birkaçını değil tamamını öğrenmek için;

BURAYA tıkla

ve karşına çıkan muhteşem sayfayı iyice, sindire sindire oku. Eski sevgiliyi geri döndürmenin ne kadar kolay olduğunu gör.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi yüzlerce ilginç yorum, size müjdeli haberler veriyor; gidip okuyun ve görün.