Eski Sevgiliden İntikam Almanın 10 Enteresan Yolu

Eski Sevgiliden İntikam Almak için Numarasını Sağa Sola Yazmak

Eski sevgilinizi sinir etmek çok kolaydır. Mesela bir insanın en uyuz olduğu şeylerden biri telefon üzerinden sürekli rahatsız edilmesidir. Bu sinir bozucu şeyden daha da insanı sinirlendiren üst üste aramaların gelmesi ve her cevap verdiğin kişiye “yanlış numara!” demektir.

Sizi terk eden veya aldatan sevgilinizden intikam almak istiyorsanız bu taktiği uygulayabilirsiniz. Kağıt paralarınızın üzerine, tuvalet duvarlarına, otobüs koltuklarına, parktaki banklara hatta okuldaki masa sıralara her yere numarasını yazabilirsiniz.

Sonrasında eski sevgilinizi uzaktan izleyerek telefonu nasıl duvardan duvara attığını ve ne kadar sinir olduğunu izleyebilirsiniz. Etik bir davranış değil bu iş karakola kadar gidebilir söylemekte fayda var.

Eski Sevgiliden İntikam Almak için Onun Adına Sahte Sosyal Medya Hesabı Açmak

Sizi terk eden veya başka biriyle aldatan sevgiliden çok güzel bir taktik ile intikam alabilirsiniz. Eski popülerliğini yitirmiş olsa bile herkesin bir vatandaşlık kimliği gibi Facebook hesabı da vardır. Eski sevgilinizin adı ve soyadıyla açtığınız Facebook hesabı ile arkadaşlarının, akrabalarının ve tanıdıklarının profillerine girip yazılar yazarak eski sevgilinizin sinir olmasını sağlayabilirsiniz.

Tabi bakıldığı zaman çok zor bir durumdur. Adınıza açılmış sahte bir hesap ve akrabalarınıza edilmiş onlarca argo sözler. Bu insanı çileden çıkarır. Bu yöntem size eski sevgiliden intikam alma adına çok güzel bir taktiktir. Ama sosyal medya hesapları üzerinden sahte hesap açmak resmi olarak suçtur. Bu davranışı sizin yaptığınız öğrenilirse cezai işlem uygulanır.

Eski Sevgili ile Kurulan Hayalleri Başkasıyla Yaşamak

Eski sevgiliniz ile olan hayallerinizi başkasıyla uygulamak karşı taraf için oldukça zor bir durumdur. Sizin açınızdan bakıldığı zaman etik değerlere uygun oldukça son derece güzel bir intikam yöntemidir.

Her çiftin hayalleri vardır: Sinemaya gitmek, havuza girmek, paraşütle uçmak, arabayla gezmek, tatile gitmek, yurtdışına çıkmak ve sayamadığımız birçok hayal. Bunları hayal ettiğiniz sevgilinizle değil de başka biriyle yaptığınızda ya da arkadaşlarıyla ondan önce yapıp görebileceği yerlerde gözüne soka soka paylaşım yapmak. Bu eski sevgilinizi oldukça sinirlendirecek ve o da buna karşı, intikam alma planları yapacaktır. Dikkatli olun.

İlginizi Çekebilir: Sevgiliyle Barışma Yolları

Eski Sevgiliden İntikam Almak için Onun En Yakın Arkadaşı ile Samimi Olmak

Eski sevgiliniz veya nişanlınız sizi terk etmiş ise ondan alabileceğiniz en iyi intikam yöntemi şudur:

Eski sevgilinizin en yakın arkadaşını yani can dostum diye tabir ettiği kişiyi kendi takımınıza alarak onu kıskandırabilirsiniz. Bu nedenle eski sevgiliniz sizden hiç kurtulamayacağını anlayacak ve sizin için bir şey yapamadığını düşünerek bir yandan arkadaşını kaybetme korkusu bir yandan da sizin onu takmadığınızı düşünecek ve çok fazla üzülecektir. Ama bu taktiği uygularken işleri başa sarmamak için dikkatli olun.

Eski Sevgiliden İntikam Almak Adına Onu Baştan Salmak

İntikam almanın en güzeli ve en etkilisi… Eğer intikam almak için harekete geçmemişseniz ve olduğunuz yerde oturuyorsanız emin olun eski sevgilinizin aklından bu geçecek:

“Beni halen seviyor.”

Bu yüzden olduğunuz yerde beklemeyin ve harekete geçin. Umursamayın, baştan salın, aramayın, sormayın hatta yakın arkadaşlarınızın ve ortak olan arkadaşlarınızın yanında ondan bahsetmeyin bile. Bu intikam yöntemi ile eski sevgiliniz olduğu gibi delirecektir. Bu da sizin eski sevgilinizden aldığınız en güzel intikamlardan biri olacaktır.

Eski Sevgiliden İntikam Almak için Beraberken Sinir Olduğu Bir Arkadaşı ile Yakınlaşmak

Eski sevgilinizin hiç sevmediği ve her gördüğünde içten içe sinir olduğu o pek yakın olmayan arkadaşı ile yakınlaşmak da iyi fikir. Belki de o kişi, sevgilinizin tarif ettiği kadar kötü bir insan değildir. Bu taktik ile sevgilinizin ne kadar sinir olacağını tahmin bile edemezsiniz.

Bu yöntem çok fazla riskli değildir yine de siz dikkat edin. Sevgilinizin aklında sizden ayrılır ayrılmaz başka biriyle çıkan biri olarak kalmak istemezsiniz herhalde. Bu durum sizi haklıyken tamamıyla haksız bir duruma düşürür.

Eski Sevgiliden İntikam Almak için Kendinize Bakım Yapmak ve Karşı Cinsin İlgisini Çekmek

İnsanların geneli sevgili yaptıktan sonra kendine bakmaz ve fazla kilolar alır. Bu durumun bilimsel olarak bir açıklaması var mıdır bilinmez ama insanların genelinde böyledir.

Sevgiliniz sizin gözünüze çıktığınız zaman en yakışıklı ve en güzel olarak gelmiş olabilir ama göbeğiniz, sarkan vücudunuz yüzünden birden fazla hoş olmayan eleştiri alabilirsiniz. Bunun yerine inat edip saçınızı onun en sevdiği modeli yapmamış olabilirsiniz.

Bu nedenle kendinize bakım yapın ve çevredekilerin dikkatini üzerinize toplayın, bu eski sevgilinizi kıskandıracak hatta çok fazla sinirlendirecektir.

Eski Sevgiliden İntikam Almak için Sosyal Medya Hesaplarından Engelleyin veya Silin

Ortak kullandığınız soysal medya hesabı varsa şifresini değiştirip hesabı silin. Eğer hesapları bireysel olarak kullanıyorsanız o sizi silmeden eski sevgilinizi engelleyin ya da silin.

Onunla çekilmiş olan ne kadar fotoğrafınız varsa hepsini sosyal medyadan kaldırın. Bu zaten eski sevgilinizi son derece sinir edecektir. Ardından dibine düşeceğinizi bildiğiniz o kişiye dönüşün ve sonra hesaplarınızı açarak istediğiniz ve en güzel fotoğraflarınızı paylaşın.

Eski Sevgiliden İntikam Almak Adına Sanal Ortamda Başka Hesap ile Onu Kendinize Aşık Etmek

Facebook hesaplarının %50’si, sahte isimler üzerine açılmış hesaplardır. Başkasının adı üzerine hesap açmanız ve fotoğraflarını kullanmanız suç olsa da huyunu bildiğiniz sevgilinizi kendinize yeniden aşık etmek ve sonra onu arayıp sormamak öylece ortada bırakmak içinizde intikam ateşini az da olsa söndürecektir.

Eski Sevgilinize Düğün Davetiyesi Yollamak

Eğer eski sevgilinizden önce evleniyorsanız ve onun ortak arkadaşlarından hayatını hala bir düzene sokamadığını duyduysanız, evine düğün davetiyesi yollayabilirsiniz. Eğer eski sevgilinizin ters bir davranış yapmayacağından eminseniz bunu yapın. Aksi takdirde bir psikopata denk geldiğinizde düğününüzü bile basabilir ve en güzel gününüzü burnunuzdan getirebilir.

Size eski sevgiliden intikam almak adına uygulanabilecek çeşitli yollardan söz ettik, fakat bu yöntemlerin kimisi gerçekten riskli ve tehlikeli, bu nedenle son derece dikkatli olmalısınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... 

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.