Eşim Beni Aldatıyor mu Diyorsanız Bu Ayrıntıları Mutlaka Bilmelisiniz!

Eşim Beni Aldatıyor mu Sorusuna Verilen Enteresan Yanıtlar

Erkekler genel olarak eşlerini aldatma eylemlerini uzun süren evliliklerde daha fazla gerçekleştirirler diye bir düşünce hâkimdir. Aslında böyle bir durum söz konusu değildir. İster yirmi yıllık evli olun isterseniz de yirmi günlük. Bu biraz eşinizin çapkınlık durumları ile alakalı olabiliyor. Sizden önce yaşanmışlıkları ve unutamadıkları aslında onu biraz daha aldatma eylemine yönlendiriyor diyebiliriz.

 • Bu gerekçeler ile eşinizin elbette sizi aldatması affedilebilir bir konu değildir.  Eşim beni aldatıyor mu? diye şüpheleniyor iseniz yazımızı incelemelisiniz.

Özellikle erkekler bazı yaş aralıklarında kendini kanıtlama hevesine pek bir düşmektedirler. Eskisi gibi yakışıklı ve kadınları etkileyecek havalarının devam ettiğine oldukça inanırlar. Bu dönüm noktası genel olarak otuzlu yaşların sonu kırklı yaşların ise başında yaşanabilecek bir durumdur. Bu yaş aralıklarında eşlerinizin aniden giyim tarzını, saçını, kokusunu değiştirdikleri oldukça sık rastlanan bir bulgudur. 

 • Telefon ile fazlaca ilgilenilmesi gibi durumlarında ortaya çıkışı ile ilk şüphenin tohumları zihninize atılmaya başlanır. Hele ki sokakta genç kızlara bakışlarını ve hala onları tavlayabileceğini ima eden sözler duyuyor iseniz Eşim beni aldatıyor mu? sorusu artık sizin için cevap bekleyen ilk soru oluyor.

Evlilik şüphe ile devam edilmesi en zor olan müessesedir. Eşiniz size nasıl davranırsa davransın aklınıza bu şüphe düşmüş ise onu eskisinden çok daha dikkatli gözlemlemelisiniz.

Gözlem Aşaması

Eşiniz ne yapıyor, kimler ile nerelerde vakit geçiriyor ve en önemlisi teknolojiden anlamazken sosyal medyadan hiç çıkmamaya mı başladı? Bu küçük konuları bir araya getirecek ve ipuçlarını toplayacak olan siz zeki hanımlarsınız.  Tüm kadınlar çok iyi bilir ki Eşim beni aldatıyor mu? sorusu ile yaşamak imkânsızdır. Biran evvel akıllı bir kadın olarak soğukkanlılıkla bu işin peşine düşmelisiniz. Aksi halde evliliğiniz hızla temelden sarsılacak ve ilişkinizi devam ettirmeniz imkânsız bir hal alacaktır.

 • Kadınların en çok nem kaptığı konu hiç tartışmasız olarak telefon diyebiliriz. Aniden şifrelenen telefonlar, sık sık gelen kısa mesajlar ve kuytu köşelerde fısırtı ile yapılan konuşmalar…

İş bu raddeye gelmiş ise kısa bir süre sonra evliliğiniz için bir dönüm noktası sizi bekliyor olabilir. Ancak konu bu aşamalara gelmeden eşim beni aldatıyor mu? şüpheniz için eşinizde farklılıkları gözlemlemelisiniz. Ancak bu şekilde aşama kayıt edebilirsiniz. Sizin için bazı genel olarak gözlemlenmiş davranışları paylaşmak istiyoruz. Yazımızı incelemeye devam ediniz.

Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

Eşim beni aldatıyor mu? sorunuz için ipuçlarını okumalısınız. İlişkiniz hakkında bu sıralamalardan bir çıkarımda bulunabilir veya aklınızdaki şüpheden kurtulabilirsiniz.

 • Beklemediğiniz anlarda size hediyeler almaya başlayabilir.
 • Her gün yaptığı eylemleri değiştirmeye başlar ve farklı alışkanlıklar edinmeye çalışır.
 • İki kadın arasında kalmanın verdiği duygu gerilimi nedeni ile ufacık konulardan ateşli kavgalar çıkarabilir.
 • Gereksiz yere ona merhamet gösterip göstermeyeceğinizi tartmaya çalışır.
 • Hep bir bahane bularak birlikte vakit geçirmekten kaçar.
 • Telefonda sizinle konuşmayı istemez ve hemen ne için aradığınızı öğrenip kapatmaya çalışır.
 • Gece geç yatmalar başlar.
 • Sizin uyuduğunuzdan emin olmadan odanıza gelmeye başlar veya salonda uyumaya başlar.
 • Birden dinlediği müzik tarzları değişir, izlediği filmlere yaptığı yorumlar farklılaşır.
 • Kendisi ile acayip bir şekilde ilgilenmeye başlar. Sırf saçlar için ayna karşısında dakikalarca oyalanır.
 • İlişkinizi veya sizi başkaları ile kıyaslamaya başlayabilir. Özellikle dış görünüş olarak bu karşılaştırma yakın arkadaşların eşleri ile yapılır.
 • Eşinize bir şey söylediğiniz vakit size saldırgan ve kavgacı tavır sergileyebilir.
 • İşten eve oldukça geç gelmek için bahaneler bulur.
 • Zaten zar zor duyduğunuz sevgi sözleri artık yok olmaya başlar.
 • Sizin yüzünüze bakmadan konuşur ve bu konuşmaları hemen bitirmeye çalışır.
 • Telefonunu şifrelemeye başlar.
 • Siz ve çocuklar olmadan erkek arkadaşları ile dışarı çıkmak ister. Genel olarak bu arkadaşlar yaşça kendinden küçük ve çapkın arkadaşlardır.
 • Sizinle şakalaşırken eksik yönleriniz üzerinden sizi kırar.
 • Devamlı neden peşimdesin sen cümlesini sıkça duymaya başlarsınız.

Çevreden Gelen Uyarılar

Eşim beni aldatıyor mu? sorusu sizin için uykularınızı kaçıracak boyutlara gelmeye başlamış olabilir. Yakın çevrenizden bazı sinyalleri alıp aklınızı toparlayabilirsiniz. Çünkü arkadaş çevreniz ve akrabalarınız evliliğinizin nasıl gittiğini ve eşinizin bu aralar neler yaptığını sormaya başlamış ise endişeniz bir kat daha artmalıdır.

Dergilerden Testler

Eşim beni aldatıyor mu? diye düşünen birçok kadının yaptığı genel hata dergilerden testler yapmaya başlamak oluyor. Bu neden ile basit testler ile vakit harcamak yerine acilen somut delillere ulaşmalısınız. Şüphe insanın yaşamakta zorlandığı duyguların başındadır.

Yatak Odanızdaki Değişim

Eşim beni aldatıyor mu? sorunuza en net cevapları belki de en mahrem konunuz yatak odasında bulacaksınız. Eşiniz ile yaşadığınız özel anlardan eser kalmayacak ve sırf siz anlamayın diye sizin ile birlikte olmaya çalışacaktır. Bu konuda size karşı tavrı sertleşebilir veya sizi bu özel anlardan uzaklaştırmak için beğenmediği her şeyi patır patır söyleyerek öz güveninizi kırabilir. Kısaca yatak odanızda yaşadığınız bu değişik ruh halleri bazen aldatmanın en net cevabı olabiliyor.

Kıyaslama

Çocuklu bir kadın iseniz doğal olarak biraz kilo almış olabilirsiniz. Devamlı ailece görüştüğünüz arkadaşınızın eşi 3 çocuk doğurmuş ve hala fit görünüyor olabilir. İşte eşiniz artık o kadın ile sizi kıyaslamaya başlayabilir. “O da çocuk doğurmuş sen de eeee peki sen neden böylesin. o taş gibi…” konuşmalarını duymaya başlamış iseniz eşim beni aldatıyor mu? düşüncenizi bir tık ileri taşımalısınız. Evinize gelen bir kadını bu kadar dikkatlice incelemiş olması çok onur kırıcı bir tavırdır.

Eşim beni aldatıyor mu?

Evet, maalesef bu kadar çok kusurlu hareketi yapmaya başlamış ise eşiniz sizi aldatıyor. Artık eşim beni aldatıyor mu? diye düşünmenize gerek yok. Bu aşamadan sonra onurunuzu, gururunuzu düşünüp bir karar vermeniz gerekiyor. Türk toplumunda genel olarak bir yargı vardır. Hepiniz bilirsiniz. “Başka kadın için yuva yıkılmaz kocan biraz gönül eyler geri gelir.” Bir kadın için herhalde daha aşağılayıcı bir söz olamaz. Ama yine de Türk kadınlarının çoğu aldatmayı sineye çekip başkasına kalbi ait olan adam ile ısrarla evli kalmaya devam ederler. Evet, adam bir yerden sonra eve dönebilir ama sizde duygu namına hiç bir şey yoktur ve ısrarınız ve çocuklarınız için orda kalırsınız. Eşiniz de bunu çok iyi bilir ve dışarıda sizi aldatmaya devam eder. Çünkü bir kez yapan hep yapar. Kocanız sizle evliyken bir başka kadını öptüğünde aldığı hazzı asla unutmayacaktır ve bu deneyimi başka kadınlar ile yaşamaya devam etmek isteyecektir. Maceralarına evdeki kadından ses çıkmadığını anladığı zaman aldatma boyut atlayarak devam edecektir. Hatta arsızlaşarak bunu yapmaya devam edeceğini ve sizin buna rıza göstermenizi ve hayatını yaşamak istediğini yüzünüze karşı pat diye söyleyecek duruma bile gelebilir. Bu durumda yapmanız gereken şey ciddi bir duruş sergilemek veya uzman kişilerden profesyonel destek almak olmalıdır.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... 

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Dilerseniz Yay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ve İkizler Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz