En etkili aşk duaları kitabı gerçekten işe yarıyor mu?

eead-kitapEn Etkili Aşk Duaları Kitabı Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Merhaba sevgili okurlar, bu yazımızda sizin için “En Etkili Aşk Duaları Kitabı” adlı aşk duaları kitabını mercek altına aldık ve bu kitaptaki duaların gerçekten de işe yarayıp yaramadığını öğrenmeye çalıştık.

Dilerseniz En Etkili Aşk Duaları Kitabı’na dair bütün detayları 10 madde ve başlık halinde işleyelim.

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda Ne Tür Dualar Var?

Bu kitapta, birçok konuda aşk duası olduğunu gözlemlemek mümkün. Öyle ki “giden sevgiliyi geri getirme duası”ndan tutun da soğuyan kocayı kendine bağlama duasına kadar onlarca farklı konuda aşk duası bulmak mümkün.

Bu açıdan baktığımızda kitabın dua yelpazesinin çok geniş olduğunu söyleyebiliriz. Bizim kitapta gördüğümüz madde balıklarının özeti şöyle:

 • Kocayı kendine aşık etme duası
 • Terk eden sevgiliyi kendine bağlama duası
 • Soğuyan sevgiliyi yeniden aşık etme duası
 • Erkekleri kendine aşık etme duası
 • Kadınları kendine bağlama duası
 • Sevdiğinin rüyasına girme duası
 • Şirinlik duası
 • Şahmeran ve çevirgel duası
 • Surhubad ve kuduriye duası

Tabi bu duaların ve daha aklımıza gelmeyen her türlü aşk duasının farklı ve çok etkili birkaç versiyonunun kitaba alınmış olması oldukça güzel ve tatmin edici bir durum.

Evet, yazar İbrahim Esin her konuyla alakalı bir dua almak yerine, o konuyla ilgili birkaç duayı (bazı konularda 5 dua olduğunu gördük) kitabına alarak kitabı olabildiğince verimli kılmaya çalışmış.

Ayrıca yazarla yazıştığımızda bize kitaptaki konularla ilgili şunları söyledi:

“Hazırlamış olduğum kitapta, her insanın aşk hayatına yön verecek en etkili aşk dualarına yer vermeye çalıştım. Şayet bir konuda birden fazla dua ile karşılaştıysam o duaların hepsini almaya çalıştım. Ayrıca, kitaba büyü bozma duaları ve nazar duaları da ekleyerek insanımızın büyünün ve nazarın olumsuz etkisinden kurtulmalarına vesile olmaya çalıştım. Allah, hepimizin samimi ve masum dualarını kabul buyursun inşâallah.”

 

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabı Büyü Kitabı mıdır?

Yazar, bu konuda oldukça hassas ve kitabında büyüye yönelik hiçbir iz ve emare olmadığını dile getiriyor. Biz de kitabı baştan sona inceleyip analiz ettiğimizde kitapta hiçbir büyü uygulaması olmadığına şahitlik ettik.

Zaten kitapta böyle bir uygulama olsaydı, açıkçası böyle bir yazı yazmaktan da çekinirdik. Çünkü büyülerin kesin bir dille yasak kılındığını ve büyü yapanların da yaptıranların da ebedi bir ateşe gireceğini biliyoruz.

Ayrıca, yazarın da ifade ettiği gibi kitaptaki en zayıf dua bile, en güçlü büyüden daha güçlü. Dolayısıyla hiçbir insanın aşk büyülerine başvurup hem dünyasını hem de ahiretini yakmasına hiç gerek yok. Çünkü En Etkili Aşk Duaları Kitabında yer alan dualar, büyülerden çok daha etkili ve kalıcı.

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabı Hakkında Okuyucular Ne Diyorlar?

Bu konuda yaptığımız araştırmalar, bizi okurların büyük çoğunluğunun memnuniyeti ile yüz yüze getirdi.

Evet, neredeyse her 10 okurdan 8’i kitaptaki duaların kendisine çok iyi geldiğini ifade ediyor.

Tabi, bu sonuç sadece bizim ulaşabildiğimiz okur kitlesi ile sınırlı; dolayısıyla bütün okurlar üzerindeki istatistiği çıkarmamız imkânsız.

Ne var ki farklı sitelerde kitaba dair okuyucu yorumlarını inceleyince şunu gördük: Bu dualar, birçok insana gerçekten fayda sağlamış.

 

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabı Neden Bu Kadar Etkili?

Yazar, bu duaların etki gücünü birçok faktör ile açıklıyor. Bu faktörlerin en başında gelen konu ise, duaların içtenlikle yazılmış olması.

Allah, kulunun duasını kulun içtenliğine bağladığı için ve bu dualar da insanın içtenliğine tavan yaptırdığı için duaların kabul oranı haliyle artıyor, diyor yazar.

Tabi, duaların kabulünde tek faktör, içtenlik değil. Daha birçok etken var ve işin en güzel tarafı, yazarın bu etkenlerin neredeyse tamamını “Duaların Kabul Şartları” başlığı altında kitabın daha başında bize aktarıyor olması. Kitabın bu kısmı, bizce çok çok önemli; çünkü birçok insan duaların kabul şartlarını bilmediği için duası kabul edilmiyor.

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabındaki Duaların Garantisi Var mı?

Böyle bir iddia, aslında İslâm’ın temel prensiplerine aykırı bir söylem; zira Allah, kulunun duasını ister kabul buyurur ister reddeder ve bu yetki tamamen Alemlerin Rabb’i olan Allah’ın elindedir.

Zaten biz, kitabı incelerken ilk olarak yazarın bu konudaki söylemine dikkat ettik. Açıkça söyleyelim ki, eğer yazar böyle bir iddiada bulunsaydı biz yazarın sahtekar olduğuna hükmeder ve böyle bir yazı da kaleme almazdık.

Evet, hiçbir duanın garantisi olmadığı gibi en etkili aşk dualarının da garantisi yok ve zaten olamaz da.

Demin de söylediğimiz gibi duaya garanti vermek, haşa Allah’ın yetki alanına müdahale etmek anlamına gelir.

Fakat yazar, kitaptaki duaların etki gücüne o kadar inanıyor ki şayet herhangi bir okuyucu bu duaların etkisini görmezse, kitabı sorgusuz sualsiz iade edip verdiği parayı tamamen geri alabiliyor. Yani kitap, para iade garantili ve bizce yazarın bu tavrı, oldukça dikkat çekici ve takdire şayan.

 

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabındaki Dualar Hangi Konularda İşe Yarar?

Yukarıda da dile getirmeye çalıştığımız gibi bu duaların etki alanı çok geniş ve “aşka dair her şeyi” kapsıyor.

Yani bir insanın aşk ile alakalı her sorununa bu dualarda cevap ve çözüm bulması mümkün inşâallah.

Ayrıca bu yazıda size bir müjde vermek istiyoruz: Yazarla yaptığımız yazışmada yazar bize şöyle bir söz verdi:

“Çok kısa bir süre sonra, kitaba “Genel Dualar Kitabı” bonusunu da ekleyeceğim inşâallah.”

Genel Dualar Kitabı’ndan ne kastettiğini sorduğumuzda bize şunları söyledi: Bir insanın başı sıkıştığında başvurup sorununa çözüm bulması için gerekli olan bütün duaları bu kitapta toplayacağım ve Allah’ın izniyle, bunu da En Etkili Aşk Duaları Kitabının ücretsiz eki olarak okurlarıma sunacağım.

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabının Alternatifi Var mı?

Araştırmalarımız neticesinde maalesef bu kitabın PDF formatında bir alternatifi olmadığını gördük.

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabının Eksikleri Nelerdir?

Fiyatının biraz yüksek olması dışında açıkçası biz kitabın hiçbir eksik yönünü göremedik. Fiyatın biraz yüksek olması konusunda ise yazarın söylemi mantıklı görünüyor:

“Bu kadar etkili aşk duaları, herkesin eline geçmemeli. Çünkü art niyetli kişiler, bunu farklı amaçlar için kullanabilir.”

 

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabı Ne Tür Bir Kitaptır?

Bu kitap, bir basılı yayın olmadığı için kitaba kitapçılardan ulaşmanız imkânsız. Kitap, PDF formatında bir ekitap. Dolayısıyla, eğer kitabı almayı düşünüyorsanız, kitabı bilgisayarınıza veya tablet ya da telefonunuza indirip öylece okumanız gerektiğini unutmayın.

Kısaca kitap bir ekitap olduğu için bilgisayar, tablet veya cep telefonunu ile okunabilir.

 1. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nı Nasıl Satın Alabilirim?

Kitaba hem www.ekitapnoktasi.com üzerinden hem buradan (tıklayın) ulaşmanız mümkün.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

İsterseniz Gizli İlimler etiketine sahip şu yazıları da inceleyebilirsiniz:

büyü belirtileri 19 işaret ile kesin çıkarımlar

 

gizli ilimler 12 farklı gizli ilim hakkında detaylı araştırma

İlgili kelimeler: en etkili aşk duaları kitabı