Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Hakkında Birbirinden Şaşırtıcı Bilgiler

Cinsel Gücü Artıran Yiyeceklerin Neler Olduğunu Bilin ve Daha Mutlu Bir Yaşama Adım Atın!

İlişkilerde cinselliğin önemli bir yeri vardır. Bu yüzden her çift mutlu bir cinsel hayatı olsun ister. Bazen çiftlerden birisinin cinsel performansı düşebilir ya da cinsel isteği azalabilir. Bu gibi durumlarda genelde cinsel gücü artıran yiyecekler tercih edilmektedir. Çiftler bu basit yöntemi uygulayarak tekrardan mutlu bir cinsel yaşama kavuşabilir. Bu yiyeceklerin bir diğer özelliği de cinsel ilişkiye vücudu biyolojik olarak hazırlamasıdır. Ayrıca cinselliği doruklarda yaşamanıza da yardımcı olurlar. Kan dolaşımını hızlandıran bu yiyecekler cinsel güdülerin harekete geçmesini sağlar ve vücudunuzu uyarır. Zihinsel ve fiziksel olarak sizleri rahatlatır ve keyifli bir cinsel yaşamınız olması konusunda yardımcı olur.

Cinselliği Olumsuz Etkileyen Faktörler ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Günlük sorunların stresi cinselliği olumsuz etkilemektedir. Bu sorunlardan kafanızı tamamen arındıramadığınız durumda seks yaşantınızı olumsuz anlamda etkileyebilir. Bu konu utanılacak ya da sıkılanacak bir konu değildir. Böyle durumlar her çiftin başına gelebilir. Eşler arasındaki kimi gerginlikler ve huzursuzluklar da cinsel yaşamı kötü etkilemektedir. Bu yüzden pek çok kişi cinsel gücü artıran yiyecekler yiyerek bu isteksizliğini gidermeye çalışmaktadır. Cinsel yaşamı olumsuz etkileyen etmenleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Aşırı yorgunluk
 • Utangaçlık hissi
 • Stres
 • Uykusuzluk
 • Düzensiz yaşanan cinsel ilişkiler
 • Aşırı ölçüde alkol tüketimi
 • Doğru zamanda cinsel ilişkiye girememe

Erkekler Neden Cinsel İsteksizlik Duyarlar ve Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Testosteron bildiğiniz üzere erkeklik hormonun verilen addır. Bazı erkeklerde bu hormonun azalması ile çiftler arasında gerginlikler yaşanabilmektedir. Bu durumun ortaya çıkmasında psikolojik, biyolojik, duygusal pek çok etkenden söz edilebilir. Tekrar eski performansına kavuşmak isteyen erkekler cinsel gücü artıran yiyecekler tüketerek eski güçlerine kavuşabilmektedir. Böylece erkek tekrar sorunsuz cinsel hayatına geri dönmüş oluyor. Cinsel performansın düşmesinin pek çok nedeni vardır. Bu nedenler bazen tespit edilebildiği gibi tespit edilemeye de bilir. Fakat cinsel performansı artıracak yiyecekler her zaman işe yarayabilir. Erkekler iş stresi, yorgunluk, uykusuzluk, yüksek miktarda alkol alınması vb. nedenlerle cinsel isteksizlik duyabilir.

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Konusunda Çileğin Önemi

Çilek cinsel gücü arttıran yiyecekler içerisinde önemli bir yere sahiptir. Emin olun bir adet çilek yeseniz bile cinsel güdülerinizin harekete geçtiğini hissedeceksiniz. Çilekte bulunan C vitamini cinsel isteği aşırı derecede arttırmaktadır. Cinsel gücünüzü arttırmak için partnerinizle birlikte bol bol çilek yemelisiniz. Ayrıca çilek vücut sıcaklığını da yükseltmektedir. Bu sayede soyunma ihtiyacı ortaya çıkar ve bu adeta cinselliğe bir davetiyedir. Çilek meyvesinin yararları saymakla bitmez dersek abartı yapmış olmayız. Fiziksel güzellik açısından da sıklıkla çilek tüketmekte büyük yarar vardır. Gözaltı morluklarını ve yüzde çıkan sivilcileri yok etme özelliğine sahiptir. Saç dökülmesinin de önüne geçer.

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler ve Hangi Meyveler Tüketilmeli

Çeşitli sorunlar yüzünden cinsel isteğinizde azalma olabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak ve cinsel performansınızı yukarılara taşımak için cinsel gücü artıran yiyecekler tüketebilirsiniz. Bu yiyeceklerin başında meyveler gelmektedir. Bilindiği üzere meyvelerin vücuda pek çok yararı vardır. Bu kadar yararlı olan meyveler cinsel gücü artırabilme konusunda da oldukça önemli bir yere sahiptir. Peki, hangi meyveler cinsel gücü artırma özelliğine sahiptir. İşte bu meyveler şunlardır;

 • Muz
 • Kivi
 • Çilek
 • Greyfurt
 • Avokado
 • Elma
 • Ceviz
 • Üzüm
 • İncir
 • Kayısı

Bu meyvelerin cinsel performansınızın azaldığını düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler İstiridye

İstiridye ülkemizde çok az tüketilen bir besin olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatta pek çok kişi böyle bir yiyeceğin olduğunu bile bilmemektedir. İstiridye eğer cinsel gücü artıran yiyecekler listesi hazırlıyor olsak mutlaka ilk onda yer alır. Amerikalı ve İtalyan bilim insanları yapmış olduğu araştırmalarda istiridyenin cinsel performansı artırdığını açıklamışlardır. Böyle bir etki yapmasının sebebi içerisinde bulunan aminoasitlerdir. İstiridye kısa süreli tüketilirse bu konuda pek faydalı olmaz. Ancak belirli aralıklarla yenildiği takdirde cinsel isteğinizi ve performansınızı artıracaktır. Eğer cinsel isteğiniz az veya yetersiz olduğunu düşünüyorsanız istiridyeyi deneyebilirsiniz. Zaten leziz bir besin olan istiridyeyi tüketirken de büyük bir keyif alacaksınız.

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Hangi Balık Türleri Tüketilmeli

Balık tüketmenin faydalarını saymaya kalkarsak ayrı bir makale yazmak zorunda kalabiliriz. Balık cinsel gücü artıran yiyecekler arasında da yer almaktadır. Balık tüketimi gözlerin canlı görmesini sağlar. Ayrıca hücreleri onarır. Diyabet riskini azalttığı gibi kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur. Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren balıklar öte yandan zeka gelişimi konusunda da vücudumuza büyük yararlar sağlamaktadır. Tüm bu faydalarının yanı sıra cinsel performansı ve isteği de arttırmaktadır. Somon balığı, alabalık, lüfer, mezgit ve palamut özellikle cinsel gücü artıran yiyecekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu balıklar haftada en az iki kez tüketildiğinde faydasını görmeye başlarsınız. Ayrıca bu balıkları tavada kızartmayın olanağınız varsa mutlaka fırında pişirin.

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Fındık

Herhalde ülkemizde fındığın cinsel gücü arttırdığını bilmeyen yoktur. Tabi bu durumun oluşmasında eskiden yayınlanmış olan bir fındık reklamının etkisi de olmuştur. Bu reklam filminde oynayan sanatçı Özkan Uğur fındığın faydalarını saydıktan sonra ayriyeten aganigi naganige diye bağırarak fındığın cinsel gücü ve isteği arttırdığına da dikkat çekiyordu.  Fındık içerisinde bulundurduğu E vitamini sayesinde çiftlere mutlu bir cinsel yaşantı sağlamaktadır. Ayrıca fındığın içerisinde bulunan bütün maddeler zihinsel ve bedensel yorgunluğu gidermektedir. Bu özelliği cinsel sorunların azaltılmasında etkili oluyor. Stres ve baş ağrısı gibi yine cinselliği olumsuz etkileyen olumsuz faktörleri de ortadan kaldırıyor. Fındık cinsel gücü arttıran yiyecekler arasında ilk sıralardadır.

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Arasında Sarımsak

Çoğu kişi sarımsak yemekten hoşlanmaz. Çünkü sarımsak ağız kokusu yapmaktadır. Özellikle sevgili ile randevu varsa özellikle sarımsak tüketilmekten çekinilir. Sarımsan vücuda pek çok yarar sağladığı gibi cinsel gücü ve isteği de arttırmaktadır. Hem kadın da hem erkekte cinsel performansı artırır. Bu özelliği sayesinde cinsel gücü artıran yiyecekler arasında yer almaktadır. Sarımsağın içerisinde protein ile glikoz, A, B, C vitaminleri, fosfor, demir ve kalsiyum bulunmaktadır. Sarımsağı doğru bir şekilde tüketmek çok önemlidir. Tüketeceğiniz zamana dikkat etmelisiniz. Ayrıca çiğ olarak asla tüketmeyin. Yemeklerinizin içine sarımsak koyabilirsiniz. Bu sayede hem sarımsağın nimetlerinden yararlanabilirsiniz hem de yemeğinize lezzet katmış olursunuz.

Diğer Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler

Saydığımız cinsel gücü artıran yiyecekler dışında da pek çok yiyecek cinsel performansı olumlu anlamda etkilemektedir. Bu yiyeceklerin içerisinde sebze, meyve, baklagiller, kuru gıdalar ve deniz ürünleri vardır. Belli aralıklarla ve ara verilmeden tüketildiği takdirde hem kadının hem erkeğin cinsel gücünde artış olur. Diğer cinsel performansı artıran yiyecekler ise şunlardır;

 • Lahana
 • Kırmızıbiber
 • Maydanoz
 • Kereviz
 • Çikolata
 • Havyar
 • Vanilya
 • Susam
 • Roka
 • Kakao
 • Yeşil çay
 • Badem
 • Kuşkonmaz

Bu saydığımız yiyeceklerden en üst düzeyde yararlanmak istiyorsanız. Sıklıkla tüketmelisiniz ve ara vermemelisiniz. Belli periyotlarda yenilmez ise bu yiyeceklerin yararını göremezsiniz.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız.

Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indir.)

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Dilerseniz Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri ve Boğa Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz