Boğa Burcu Kadınının Özelliklerini Öğrenmeden Kalbini Kazanmanız Mümkün Değil!

Boğa Burcu Kadınını Çekici Gösteren En Önemli Özellikleri

Toprak grubu burçlarından biri olan boğa burcu yönetici gezegenleri ise Venüs’tür. Boğa burcu kadınının özellikleri arasında doğal olmak vardır. Çevresindekilere kendisini sevdirmek için uğraşmaz. Sevilince o da karşı tarafı sever ve sevdiklerini kırmamak için elinden geleni yapar. Boğa kadını planlı hareket eder. Ertesi günün hatta bir haftanın planını erkenden yapar. Güçlü bir kadındır aynı zamanda. Çevresinden etkilenmeden kendi hayatını sürer. Doğada zaman geçirmekten mutlu olur. Sevdikleriyle ufak tatiller onların hayatında büyük bir yer kaplar. Boğa burcu inatçı olması ile bilinir. Kendi bildiğinden ve alıştığından asla vazgeçmeyen boğa burcu kadını aklına yatmayan bir şey olduğunda fazlasıyla diretir ve galip gelir.   Fiziksel yapıları çok güçlü olduğundan her ortamda dikkat çekerler. Sevgininse gerçek olanının peşindedirler.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, Disiplinlidirler

Hayatlarındaki her şeyin planlayan boğa burcu kadını disiplinli olurlar. Çevresindeki kişilerin hayatlarını kontrol etme görevini üstlenerek kendilerine fazladan sorumluluk yüklerler. Boğa burcu kadınının özellikleri arasında hamarat olması bulunuyor. Yavaş düşünseler de çok hızlı hareket ederler. Giriştikleri her işte başarana dek peş etmezler. İleriyi görerek hedefleri doğrultusunda hareket ederler. Zaman zaman huysuzluk edebilirler. Fakat onlar da bilirler ki sorumluluklarını aldıkları işte başaramayacağı şey yoktur. Boğa burcu kadınlarının hayatında yenilgiye yer yoktur. Azimlidirler ve rakibiyle savaşa girmeye hazırdırlar. Sahip olma istekleri çok fazladır. Başarmak istedikleri zaman fazlasıyla kararlı ve istikrarlı olurlar. 

İlginizi çekebilir: Aslan Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, Yemek Yemeye Düşkündürler

Boğa burcu kadınlarının hayattan en zevk aldıkları an diyebiliriz yemek yedikleri zamana. Damak zevkleri gelişmiş olan boğa burcu kadınının özellikleri arasında yemek yemeye ve yapmaya aşırı düşkün oluşları vardır. Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçirmek isteyecektir eli lezzetli boğa burcu kadını. Her defasında aynı iştahla yemek yerler. Bu nedenle de kilo almaya meyillidirler. Evlendiklerinde sevdikleri için lezzetli yemekler ve tatlılar yapmaya bayılırlar. Her zaman güzel şeyleri sevdiklerine sunmak isterler. Boğa kadını ile evli olan bir erkek onun yemeklerini mutlaka sevecektir. Eli lezzetli ve hamarat olması ile bilinirler.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, Lüks Yaşamı Severler

Boğa burçlarının lüks yaşama düşkünlüğü her zaman kendini gösterir. Boğa burcu kadını da pahalı mekânlardan ve marka kıyafetlerden hoşlanır. Lüks mekânlara girmeyi, güzel masalarda yemek yemeyi, pahalı elbiseler giymeyi ve abartılı sürprizleri tercih ederler. Kendisini etkilemek için boğa burcu kadınının özellikleri arasında olan lüksten vazgeçemeyişi dikkate alınmalıdır. Pahalı ve görkemli mekânlara götürerek onun için harcama yapmaktan kaçınmadığınızı göstermelisiniz.

Lüks mekânlarda nasıl davranacağını da çok iyi bilirler. Zarif olmak ruhlarında vardır. Bu nedenle her mekânda size ayak uyduracağını bilmelisiniz. Boğa burcu kadınları giyinmesini de bilirler. Kıyafet seçimlerinde her zaman başarılı olurlar ve çevresindekilerden de bunu sıklıkla duyarlar.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, Kıskançtır

Boğa burcu kadınları sevdiklerine ve özellikle ailesine çok değer verir. Sevdiklerine gelebilecek her türlü zararın önüne geçmek isterler. Boğa burcu kadınının başkasına kendinden çok değer verdiği görülmemiştir ama ailesine ve sevdiklerini en az kendisi kadar önemser. Onların mutluluğu için elinden geleni yaparlar. Boğa burcu kadınının özellikleri arasında kıskanç olması dikkat çekenlerden. Aslında çok rahat ve dertsiz görünen boğa kadınlarının içlerinde devamlı yanan bir ateş bulunur. Onlar duygularını saklamayı tercih ederler. Fakat sevdiklerini de kıskanmayı ihmal etmezler. Hayatlarında kıskanacağı kişi sayısı ise azdır. Az insanı hayatlarına alırlar. Araları herkesle iyidir ama her zaman sınırları bulunur. Bu onların dışarıdan soğuk görünmesine neden olsa da kendisini sevdirme gibi bir derdi olmadığı için önemsemez.

İlginizi çekebilir: Boğa Burcu Kadını Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, İnatçıdır

Boğa burcu kadını burçlar arasında en inatçı olanı olarak bilinir. Tuttuğunu koparan burçlardan biridir. Boğa burcu kadınının özellikleri katı, inatçı ve azimli olmaktır. Bir şeyi kafaya koyduklarında kimse boğa kadını yapmak istediği şeyden vazgeçiremez. Engel tanımaz boğa burcu kadınları hedeflerine ulaşırken sabırlı olur ve emin adımlarla ilerlerler.  Aşk ilişkilerinde de inadı bilinir bu burcun. Âşık olduklarında sevdiklerini zorlu bir süreç bekler. Bu sürede boğa kadınları karşı cinsi test eder. Aceleci davranmak ona göre değildir. Eğer ısrar ederseniz inatçı halleriyle karşı karşıya geleceksiniz.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, Dinlemeyi Severler

Boğa burcu kadınları konuşmayı da sever fakat dinlemek onları daha mutlu eder. Boğa burcu kadınının özellikleri arasında dinlemeyi tercih etmeleri bulunuyor. İstediğiniz kadar konuşun dinlerler kendisi ise soru sorulmadıkça konuşmayı tercih etmez. Yine de boğa burcu kadınları sessiz değillerdir. Sadece gereksiz konuşmayı sevmezler. Hayatlarında tartışmaya yer yoktur. Ses tonunun yükseldiği ortamlardan olabildiğince kaçarlar. Sakin ve huzurlu bir hayat sürmek onların hayallerini süsler. Sevdikleri ile sohbet etmeyi sevseler de onlar konuşarak anlaşma taraftarı değillerdir. Ona sevdiğinizi ve ilginizi davranışlarınızla gösterirseniz bundan daha memnun olacaktır.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri, Sabırlıdır

Boğa burcu kadınlarının tahammülleri yüksektir. Boğa burcu kadınının özellikleri arasında sabırlı oluşları dikkat çeker. Hataları görmemeyi tercih ederler ve toleransları çok yüksektir. Kandırılmak ise onları deliye döndürür. Bu gibi durumlarda kızgın olan boğa burcu kadını davranışlarıyla kendini ifade eder. Üzüldüğünü hissettiğinde kendisine zarar verdiğini düşündüğü kişinin bir daha yüzüne bakmaz.

Boğa burcu kadınının hayatı tatsızlıklarla ve üzgünlüklerle geçmemelidir. Hareketli yaşantı yerine sakin bir hayatı tercih ederler. Sabit yaşantılarda huzuru bulan boğa burcu kadınları tutucu ve ağırbaşlıdır aynı zamanda. Zekâları yüksek ve pratiktir. Onun için hayatında kalıcı olduğunu düşündüğü her şey değerlidir. Güzel bir ev, arkadaşları, sevgilisi ve konforlu hayatından vazgeçmez. Sabrını taşıran kişilerle karşı karşıya kaldığında ise emredici ve inatçı tavırları ile bilinirler.

Aşk Hayatında Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Aşk hayatında boğa burcu kadınlarının planlı, sabırlı, neşeli ve sorunsuz bir ilişki tercih ettikleri söylenebilir. Aşırılığa kaçmadan sevgisini belli eden boğa kadınları doğru kişiyi bulduklarında bağlı olurlar. Sadık burçlar arasında ilk sırada gelen boğa burçları aşk hayatları fazla hareketli değildir. Sevdiği kişi ile gelgitli ilişkileri tercih etmezler. Sessiz ve sakin yaşarlar ilişkilerini. Boğa burcu kadınının özellikleri arasında aşkta güçlü ve derin duygulara sahip olmak bulunuyor. Duygularını saklamaz bir boğa kadını. Ne hissediyorsa dürüstçe söyler.

Evlilikte sorumluluklarını yerine getiren kadınlardır. Eviyle tam anlamıyla bütünleşir ve ilgisini herkese eşit dağıtır. Çocuklarını ve eşini çok iyi taşır ve onları hayatlarının merkezine koyar. Disiplinli bir çocuk yetiştirme konusunda da başarılı kadınlardır.

Fiziksel Olarak Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Boğa burcu kadını fiziksel özellikleri ile dikkat çeker. Kısa boylu olmalarına karşın fizikleri düzgün ve hoş bakışlara sahiptirler. Saçları görünümünde en dikkat çeken şeydir. Bakımlı oluşları ve her zaman güzel kokmaları da onların doğasında bulunan bir boğa burcu kadınının özellikleri arasındadır. Giyinmesini çok iyi bilen ve modayı takip eden boğa burcu kadınlarının güzel fiziklerini korumak için fazla yemek yemekten ve tatlı olan bazı yiyeceklerden uzak durmaları gerekir.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... 

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.