Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipini Tanı, İşini Şansa Bırakma!

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Hakkında Detaylı Bilgiler

Başak kadınları özgüvenli, disiplinli, mantıkçı, otoriter, sabırlı ve her zaman saygılı olurlar. Bu kadar mükemmel özelliği bir arada barındıran başak kadınlarının da aşktan beklentileri fazladır. Kendisi her zaman doğaldır. Doğal tavırları erkeğinden de bekler. Gereksiz samimiyetten ve çıkarcı ilişkilerden kaçarak evliliğe pek yaklaşmasa da başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi bulunur. Bu erkek karizmatik ve yanına yakışan bir erkek olmalıdır. Başak kadınları hayatın her alanında mantığını kullandığı için sorunları kolaylıkla aşmasını bilen kadınlardır. Başak kadınına kayık olan erkekte de bu özellik bulunmalıdır ki birlikte mutluluğu yakalayabilsinler.

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Olgun Erkek

Başak burçlarından olan kadınların hayatında olması gereken erkek olgunluğu ile kadınının gözüne girmelidir. Sabırlı ve tahammüllü bir erkek ile başak kadını ömrünü geçirebilir. Kararlarında başak kadınına destek çıkılabilir. Başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi anlayışlı erkektir. Yüksek hoşgörülü ve saygıyı erkek başak kadınının kusursuzluğunun yanına yakışacaktır. Duygularından çok mantığını dinleyen başak kadınları ilgisini saklamayan ve sevgisini gösteren erkeklerden hoşlanır ve sonsuz güven veren erkekler onunla uzun süreli ilişki yaşayabilir.  

Eleştiriden vazgeçmeyen başak kadınları kendisinin bu kişiliğine karşı çıkmayan ve sorun çıkarmayan bir erkek ister. Eleştirilerine katlanamayan arkadaşların hayatından çıkarabilen bu kadınlar erkeğinden de aynı davranışı gördüğünde gözünün yaşına bakmaz. Başak burcu eleştirileri ile vardır. Onlar konuşmadan ve eleştirmeden kendilerini ifade edemezler.

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Güvenilir Erkek

Güvenilir bir erkek başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi olur. Güven verdiği sürece başak kadını partnerinden ayrılmayacaktır. Aşk ilişkilerinde güçlü bağları ile bilinen başaklar aşık olduklarında güven duygusunu sıklıkla ararlar. Kendisine her zaman yanında olacağını ve kötü gününde yanında olan bir erkekle ilişki düşünebilir.  Aksini düşünemez. Onun sevdiği erkek ona layık davranmalıdır. Kendisine yeteri kadar güven aşılamayan bir erkek onun tercihi olmayacaktır.

Başak kadınları için ilişkiyi bitirmez aklına koyduğunda zor değildir. Burada da mantığını kullanan başak burcu kadını elini kalbine koymadan hareket etmesini de bilir. Daima metanetli ve güçlü kadınlardır. İlişkilerine başlarken her ne kadar çekimser olsalar da güvenmediği bir erkekten bir saniye beklemeden ayrılacak kadar da cesurdur.

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Detaycı Erkek

Hayattaki detayların onun için önemli olduğunu bilmeli ve detaylara en az başak burcu kadını kadar önem vermeli bir erkek. Başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi nasıl olmalıdır diyorsanız aşırı ilgili ve detaylara dikkat eden bir erkek olmalıdır cevabı uygun olacaktır. Başak burcu kadınları her ayrıntıyı detayına kadar düşünür ve araştırır. Detayların oluşturduğu bütünler onlar için oldukça önemli olmaktadır. Başkalarına detay gibi görünen şeyler onların dikkat ettiği asıl şeyler olduğundan bu konuda yargılama yapabilirler. Başak kadını ile bir birliktelik isteyen kişi onun düşünce tarzını anlamalı ve saygı duymalıdır. Yeni bilgilere açık olmak da başak kadını için önemlidir. Detaycı özelliğini başak kadınları temizlik konusunda da gösterdiğinden erkeğinin de temiz olmasını ister. Bunu da unutmamak gerekir.

İlginizi çekebilir: Aslan Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Gösterişsiz Erkek

Doğal olan her şey başak kadınının beğenisini kazanacaktır. Aşk ilişkileri söz konusu olunca başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi merak edilir. Bu kadının hoşlanacağı erkek gösterişsiz olmalıdır. Hangi ortama girerse girsin kendi olmaktan vazgeçemeyen. Ancak onun mutluluğu bu karakterde bir erkek sağlayabilir.

  • Ona olduğunuz gibi görünün.
  • Sizi tanımasına müsaade edin.
  • Açık sözlü oluşunuzla etkileyin onu.
  • İnce davranın, gönlüne girin.
  • Bilginizi sunun, zekâsına hitap edin.

Her zaman doğal olanın peşinden koşmaya devam edecektir başak kadını. Onun tüketmek bilmeden doğruyu ve kusursuzu arayışı ise günün birinde hayalindeki erkeği bulmasını sağlayacaktır. Zamanı geldiğinde de gözünü yükseklere dikmeden sahip oldukları ile de yetinecektir. Hayatında her şeyi kontrol altında tutabildiği ve sevgi ve saygı çevresinde bir ilişki kurabildiği sürece başak kadınları daimi sevginin kadınıdır denilebilir.

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Nazik Erkek

Başak burcu kadınları her ne kadar belli etmeseler de hassas ve alıngan bir yapıya sahiplerdir. Kişilikleri naziktir. Kırmaktan ve kırılmaktan hoşlanmazlar. Başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi nasıldır? Nazik ve centilmen erkeklerden hoşlanırlar. Erkek ona verdiği değeri hissettirmelidir. Beklentilerini karşılamalı ve çaba göstermelidir. Hareketlerine dikkat etmeli ve hassas davranmalı, onu kırmamalıdır. Eğer düşüncesiz davranırsanız başak kadınları size yüz vermeyecektir.

Başak kadınının hayatının genelinde olduğu gibi aşkta da bir ölçüsü vardır. Sınırlarının aşılmasından hoşlanmayan başaklar ölçüyü kaçıran davranışlardan yani aşırılıktan hoşlanmazlar. İlişkisinin ilk evrelerinde fazla samimi olmasını beklememelisiniz. Gereksiz samimiyet onun asla taviz gösteremeyeceği konuların başında gelir. Başak kadını ile beraberlik yaşıyorsanız ilişkinizin ilerleyen zamanlarında başak kadınlarının size ne kadar tatlı dilli ve samimi davrandığının farkına varacaksınız zaten. Soğuk bir kadın olarak düşünmeyin onu. Sadece realisttir. Ölçüyü sever ve ölçüsüz kişilerden hoşlanmazlar.

Sahip olduğu alıngan yapısı nedeniyle olumsuzluklar karşısında kırılması da an meselesidir. Kendisinin bu tavrını anlayamayan bencil ve düşüncesiz kişilerin başak kadınının hayatında yeri yoktur. Kendisini çok iyi anlayan ve her zaman anlamak için çaba gösteren, hassas noktalarını unutmayan ve ona göre hareket etmesini bilen bir erkek başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi olur.

İlginizi çekebilir: Oğlak Burcu Kadını Ne İster?

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Kaliteli Erkek

Başak burcu kadınları dürüst davranan erkeklerden etkilenir. Sırf karşısındaki kişiyi etkilemek için şekilden şekle giren bir erkeği başak kadını anlayarak uzaklaşacaktır. Olduğu gibi olan saflığını kaybetmemiş doğal erkekler başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi olabilir. Yapmacık hareketler yapan karakterinden her seferinde ödün veren, farklı karakterle kendini gösteren ve yalan söyleyen bir erkek başak kadınına layık olmayacaktır. Başak kadını ilk bir şansı hak etmek istiyorsanız yapmacılığı ve yalancılığı bir kenara bırakmalı ve onun karşısına kendiniz olarak çıkmalısınız. Aksi halde size kapattıkları kapıyı aralık bırakmazlar.

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Güçlü Mizah

Güçlü bir mizah anlayışına sahip başak burcu kadınları üstün espri yetenekleri ile çevresindekilerin dikkatini çekerler. İnsanların sıkıcı yaşamlarına renk katmak adına gelmişlerdir adeta hayata. Esprileri anlamayanların sayısı da anlayanlar kadar fazla olur. Zekâsını esprilerine de yansıyan başak burcu kadınları bu şekilde size yakınlaşabilir. Onların esprileri çoğu erkeğin anlamayacağı dildedir. Fakat samimiyetini ne kadar espri yaptığından anlayabilirsiniz.

Burç hakkında merak ettikleriniz arasında başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi nasıldır sorusu varsa sırları olan kişilerden, gizemli yapı erkeklerden hoşlanmayacaklarını bilmelisiniz. Her şeyi bilmek ve bu bilgiler ile ilişkilerinde bir karar almak isterler. Gizli kalan bir şeylerin kalmasından hiç hoşlanmazlar. Başka burcu kadınını etkilemek isteyen bir erkek gizemli havalara girerse başak kadınının kalbine girmeyi sonsuza kadar unutmalıdır. Sevgisini elde etmek için kalbinizi ona tamamen açmalısınız.

Başak Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Bakımlı Erkek

Başak burcu kadınlarını evi ve odası hep topludur. Titizlikleri ile bilinen başak kadınları derli topludur. Başak burcu kadını her zaman bakımlıdır. Mutlaka temiz ve ütülü kıyafetler giyer. Çevresindekiler de kendi gibi şık ve bakımlı kişilerdir. Başak burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi de bakımlı erkeklerdir. Bakımlı saçlara sahip, hoş kokular süren ve el ve tırnak bakımını ihmal etmeyen bir erkek ile mutlu olabilir.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... 

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.