Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir? Onun Kalbini Kazanmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir Diyenlerin Mutlaka Bilmesi Gereken Önemli Detaylar

Başak burçları genel olarak disiplinli, kararlı, özgüvenli, hoşgörülü ve havalı kişiler olarak bilinirler. Fikirleri ile ise her ortamda dikkat çeker. Bu kadınların hayalleri vardır ve hayatı gerçeklerinin farkındadır. Aşırı azimli olarak başak kadını kafasında her şeyi planlar ve programlar. Aşka gelince plan yapamaz. Aşk onun için her ne kadar hissettirmese de korktuğu duygulardan biri. Açık sözlü olamadığı tek konu bu diyebiliriz.  Karşısındakinin hamlelerine göre hareket eden başak burcu kadını nasıl aşık edilir sorusuna cevapların başında ona karşı son derece açık sözlü ve samimi olmak geliyor. Samimi ve içten bir konuşma başak kadınına sahip olmanızı kolaylaştıracaktır. Unutmamanız gerekenlerin başında ise başak kadınlarının laubali tavırları sevmemesidir. Hayatının her alanında mantıklı kararlar alan başak güvenmediği bir erkekle konuşmalarına fazlaca dikkat edecek ve erkekten de bunu bekleyecektir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir? Hayalindeki Sevgili

Başak burcu kadınının bir ilişkiye başlaması zaman alır. Tam olarak güvendiğini hissettiğinde partneri ile mutlu olur. Fakat bu süreçte başak burcu kadını nasıl âşık edilir ve hayalindeki sevgili hakkında bilgiye sahip olursanız süreci hızlandırabilirsiniz.

 • Başak burçları kendisinden şikâyet edilmesinden hoşlanmazlar. Bu nedenle tahammül önemlidir. Kendisine tahammül edebilecek sabırlı bir erkekle ilişkiye başlamak isterler.
 • Kendisinin her ortamda yanına yakışan hareketlerde bulanacak ve kendisine hayran bırakacak bir erkektir hayali. Böyle olunca da sevgisini eşe dosta tanıtmaktan mutluluk duyacaklardır.
 • Hoşgörülü erkek başak kadınının hayatına kolaylıkla girebilir. Davranışlarını bozmadığı sürece de başak burcu kadını nasıl âşık edilir görebilecek ve ilişkiyi evlilik evresine çıkaracaktır.
 • Başak kadınları problem çözmeye bayılırlar. Partneri de içinden çıkamadığı problemleri başak kadınına söylerse birlikte daha kolay çözüm yolu bulabileceklerdir. Zekasıyla partnerine destek vererek sorunları aşacaklardır.
 • Sadık davranan bir erkek hayal eder. Aldatılmak en büyü korkularındandır. Sadık olmayacak bir eş ona göre değildir ve asla affetmez.
 • Kaygılandığında ve endişelendiğinden onu rahatlatacak yollar bulmaya çalışan ve onu sakinliği ile rahatlatabilecek bir erkekle mutluluğu yakalayabilir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir? Hoşlandığı Şeyler

Derin düşünceli ve mantıkçı başa kadını toprak burcu grubu özelliklerini taşır. Oldukça dışa dönük, güçlü ilişkiler kurabilen başakların çevresi geniştir. Başak her ortamda nasıl davranması gerektiğini bilen akıllı kadınların burcudur. Peki, bu özel başak burcu kadını nasıl âşık edilir derseniz sizlere birkaç tüyomuz olacak.

 • Cömert olun. Eli açık olan başaklar kendisi için çaba göstermeyen erkeğin yüzüne bakmayacaktır.
 • Onun kötü anlarında yanında olmalısınız. Sağlığına önem vermeli, onu korumalısınız.
 • Onunla iletişimden kaçınmamalısınız. Seçici olan erkekler başak burcu kadını nasıl âşık edilir sorusunun cevabı olabilir. Başarılı iletişim kurarak ona kendinizden bahsedebilirsiniz.
 • İlişkinizde yaşadığınız sorunları başkalarına anlatmayın. Aşk ilişkilerinde onun dünyasında üçüncü kişilere yer yoktur.
 • Onun gizli tuttuğu fikirlerine ve sınırlarına saygı gösterilmesinden hoşlanır. Bu noktaları o izin vermeden aşmaya kalkarsanız ilişkiniz yürümeyebilir.
 • Sakin olan başak burcu kadınının sinirlerini bilerek bozmaya çalışmayın.
 • Onun zekâsına ve düşüncelerine saygı duyarak ona eğitiminde ve çalışmalarında destek olmalısınız.
 • Her zaman her şartta tarafsız davranmalısınız. Onun düşünce yapısı kendisine göre doğru olandır. Sorgulamak yerine ona saygılı olmalı ve fikirlerinizi kabul ettirmeye zorlamamalısınız.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir? Hoşlanmadığı Şeyler

Başak burcu kadınının size duyduğu güveni sarmamak başak burcu kadını nasıl âşık edilir ve nasıl elde tutulur sorusunun cevaplarından ilkidir. Gelin başak kadınların yapmamanız gerekenlere göz atalım.

 • Aşkta çekingen olan başak burcu kadınının detaycı olduğunu unutarak onun bu özelliğini eleştirmeyin. Analizcidir. İnce eler sık dokur.
 • Tartışma sırasında suçunuzu kabullenin. Başak olaylara tarafsız şekilde bakabileceğinden sizden şikâyet ediyorsa sorun sizdedir unutmayın. Kolay kolay tatsızlık çıkarmaz başak kadınları.
 • Dürüst olmaktan asla vazgeçmeyin.
 • Ona akıl vermeye kalkmayın. Her şeyi konuşun arkasında olun fakat sanki o işin üstesinden gelemeyecekmiş gibi davranmayın.
 • Duygularından daha ön planda tuttuğu mantığı ile hareket eden bir kadın olduğundan onu bu yönü ile kabullenin çok duygusal olmasını beklemeyin.
 • Çok zeki olan başak kadınları problem çözmede de bir o kadar beceriklidir. Peki, başak burcu kadını nasıl âşık edilir? Zekâsını ve sakinliğini kullanarak tüm sorunların üstesinden gelebilecek bir güce sahiptir. Durduk yere çıkan sorunlar ona göre değildir. Sorun çıkartan ve kavgacı partnerleri olsun istemezler.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir? Ona Uygun Partner

Başak burcu kadınlarına uygun olan partnerin özelliklerinin başında sabırlı olması, hoşgörülü olması, saygılı olması, sadık olması bulunur. Bu özellikleri taşıyan bir erkeğin başak burcu kadını nasıl elde edilir sorusuna ihtiyacı yoktur. Tek yapması gereken bu özelliklerini başak kadınına göstermesidir. Başak burcu kadını nasıl âşık edilir? Ona uygun partner nasıl olmalıdır? Bu soruların cevapları şunlardır: Başak kadınına sadık olun, onu önemseyin, sevin. Başak kadınları gerçek sevgiyi bulduğunda partneri olacak kişiden de eminse aşkını söyleyecek ve tüm planlarını ona göre yapmaya hazır olduğunu gösterecektir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir? İlişkilerinde Nasıldır?

Hayatınızda başak burcu kadını ya da erkeği bulunuyorsa bilmeniz gereken en önemli şey ona güven vermektir. Kolay kolay aşkını itiraf etmeyen, çok zor durumda kalmadıkça kendinden ödün vermeyen başak burcu kadınları sevilmek ve bundan emin olmak isterler. Hayatlarının her alanında başarıyı yakalamış bir kadın olarak başaklar gerçekten kusursuzu ararlar. Bulurlar mı bilemeyiz ama sevdiklerinde ve güvendiklerinde gözlerinin sevgilisinden başkasını görmeyeceğini biliyoruz. Kırılgan kadınlardır. Değer verdiklerinin onu kırmasından korkar ve duygularının açığa çıkarmaktan çekinirler. Fakat sizin yapmanız gereken şey aşırıya kaçmadan ona karşı beslediğiniz hisleri ona hissettirmek. Bunu hissettirirseniz başak kadını size bağlılık gösterecektir. İlişkilerinde son derece sadık ve vefalı bir kadın olduğunu söylemek mümkündür.

Başak kadınları ilişkilerinde oldukça eğlenceli olurlar. Partnerlerini hep mutlu etmekten ve gülümsetmekten hoşlanırlar. Araları kötü olsa bile etrafa belli etmez ve sorunlarını kısa sürede aşarak herkesin karşısına güler yüzle çıkarlar. Başak burcu kadını nasıl âşık edilir? Eğer bir başak kadınına sahipseniz onun mükemmel bir sevgili olduğunu unutmamalısınız.

Başak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir? İdeal Sevgili

Kadınına saygısını esirgemeyen, mantıklı davranan, kusursuz, titiz, eleştirel olmayan biri ile başak burcu kadını uzun soluklu ilişki yaşayabilir. Başak burcu kadını nasıl âşık edilir derseniz bu özelliklerin yanı sıra dürüst olmanız da gerekir. Yalandan hoşlanmayan ve çabucak sezen başak kadınları ideal sevgi adayını bulursa gözü hiç kimseyi görmez. Başak kadını ile ilişkiye başlayacaksanız sevginizi ve ilginizi ondan saklamamalısınız. Bu burç kadınına taktiklerle yaklaşamazsınız. Anlarsa bir daha yüzünüze bakmayabilir. Değerli başak kadınlarını kaybetmeye göze almadan onu el üstünde tutacak bir erkek onun için ideal sevgili olacaktır. Bu kadın partnerini sevdiği kadar hayatında tutar. Her ne kadar zaman fazla kıskançlık göstererek partnerini kısıtlamaya kalksa ve ilişkisinden çabucak kopacak gibi görünse de onun ilişkilerinde bağlılık çok önem taşır ve bağlandığı kişiden asla vazgeçmez. Başak kadınının partneri iyimser ve fedakâr olarak ona layık olmaya çalışmalıdır.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız.

Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indir.)

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Dilerseniz Kova Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ve Boğa Burcu Kadını Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz