Aslan Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Üzerine İlginç Bilgiler

Aslan Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Nasıldır? Nelerden Hoşlanır, Nelerden Nefret Eder?

Aslan burcu kadını genellikle ilişkilerde karşılıklı saygı ve cömertliğin ön planda olduğu bir evre ister. Bu makalemizde aslan burcu kadının genel özelliklerinden tutun, aslan burcu kadının hoşlandığı erkek tipi ve özelliklerine dair kadar birçok ayrıntıyı anlatacağız.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

 • Kendilerine olan tutkuları oldukça fazla olduğundan, aslan burcu kadınları özgüven açısından her zaman zirveye oynar.
 • Onlar için her şey mükemmel olmak zorundadır, aslan burcu kadının en çarpıcı bir özelliği de gururudur. Onların gururu bazen aşkında önüne geçebilir.
 • Karakter olarak cömert, yüce gönüllü ve sadık olmalarına rağmen evlilikte sorun yaşayabilmektedirler. Bu madde genel olarak tüm burca yayılmasa da evlilikte aslan burcu çok parlak bir görüntü sergileyememiştir.
 • Zaman zaman ateşli ve ihtiraslı olabilirler.
 • Aslan burcu kadını cesurdur ve yalan söylemeyi kesinlikle sevmezler. Karşıdaki kişi eğer yalan söylüyor ve bunu yakaladı ise şansı artık bitmiştir.
 • Yapmacıktan kesinlikle uzak olurlar ve asıl amaçları doğal olarak davranışlarını sergilemektir. Doğal olarak insanların dikkatini çeker, amacı kesinlikle karşıdaki kişinin dikkati çekmek değildir. Normal davranırlar ve gerisi diğer insanlara kalmıştır.
 • Aslan burcu kadını sürekli olarak yeni bir ortam ister, yeni tanışacağı insanlarla etkileşime geçip hayatını doludizgin yaşamak onların ruhunda vardır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Bir Erkek İster?

Aslan burcu kadını ilişkilerde en çok saygıya dikkat eder. Karşıdaki kişi eğer onu olduğu gibi kabul ediyor ve her şeyi ile seviyor ise işlem tamamlanmıştır. Çünkü aslan burcu kadını bu aşamada karşıdaki kişiyi kaybetmez.

Bu burcun aşk hayatını incelerken dikkat etmemiz gereken hususlar olacaktır. Evlilikten önce ve evlilikten sonra olmak üzere iki kısma ayırmamız gerekecek ve buna göre karşılaştırma yapabileceğiz.

Evlilikten Önce Aslan Burcu Kadını

Aşk hayatını çok seven yapıları vardır ve amaçları hayatı en güzel biçimde yaşamak olmuştur. Evlenmeden önce karşısında onu seven ve ona saygı duyan bir eş arar. Evlilik olmadığı için henüz karşıdaki erkeğin durumunu iyice analiz eder ve uzun bir yola çıkılıp çıkılmayacağına karar verir. Aslan burcu kadının hoşlandığı erkek tipi bu aşamada ona saygı duyan ve onu sonuna kadar mutlu edenlerdir. Bu dönemde aslan burcu kadını ile karşılaşan bir erkeğin kesinlikle cesur olması gerekir, yapacağınız en samimi ve içten saygı onu etkileyecektir.

Evlilikten Sonra Aslan Burcu Kadını

Evlilik gerçekleşti ise artık aslan burcu kadının hoşlandığı erkek tipinden bahsetmeye gerek yok. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken unsur ise evlilik şansıdır. Aslan burcu kadınların evlilikleri aslında bekâr hayatları kadar parlak değildir ve genellikle çocukları problemli olur. Eşine saygı duyuyor ise onu bir ömür boyu sever ve evliliği sürdürür. Aslan burcu kadını, hayatında iki kişinin olmasına asla izin vermez ve evlilik durumu var ise bunu bitirmeden kesinlikle ilişkiye başlamaz.

Aslan Burcu Kadının Hoşlandığı Erkeklerin Kişisel Özellikleri

 • Karşısındaki bayana değer veren erkeklerden aşırı derecede hoşlanır. Erkeklerin karşıdaki kişiye verdiği değeri hissettirmesi de önemlidir. Eğer aslan burcu kadınına bunu gerçekten hissettiremezseniz başarılı olmanız zordur.
 • Erkek sözünü söylediyse bunu uygulamak zorundadır. Aslan burcu kadını bunu dikkate alır.
 • Aslan burcu kadını rahat olmayı ve rahat bir şekilde takılmayı sever. Karşıdaki erkek eğer kıskanç ise ve rahat bir şekilde takılmasına izin vermiyorsa bu durum aslan burcunun hoşuna gitmez. Onlara göre erkek rahat hareket etmesine izin veren biri olmalıdır.
 • Aslan burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi kesinlikle bayan üzerinde hâkimiyet kurmamalıdır. Eğer baskı ile bayana bir şeyler yaptırmaya çalışır ise aslan burcu fazlaca uzaklaşır. Onlar isteklerine sürekli olarak cevap veren ve fikirlerine saygı duyan erkeklerden hoşlanır.
 • Aslan burcu kadınını elde etmek isteyen bir erkeğin kesinlikle onu el üstünde tutan bir yapısı olması gerekir. Sorumsuz ve rahat bir şekilde aslan burcu kadınını kolaylıkla elde edemezsiniz.

Aslan Burcu Kadınının Anlaştığı Erkek Burçları

Genel olarak Aslan burcu kadını, sadakat ve saygı üzerinden uyum sağladığı herkes ile anlaşsa da bazı burçlar ile doğal olarak anlaşır. Bunlar şunlardır:

 • Kova
 • İkizler
 • Terazi

Aslan burcu kadınından hoşlandınız ve burcunuz yukarıdakiler gibi ise herhangi bir sorun yoktur. Bu burçların anlaşamaması nadir görülen olaydır. Şimdi şöylede bir durum var eğer burcunuz bu şekilde aslan burcu ile uyum sağlasa bile kesinlikle anlaşabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Bunlar sadece en başta tanımadan oluşan bir durum, tanıdıktan sonra oluşacak etmenlerde karşıdaki kişiye olan ilgiyi azaltabilir. Aslan burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi başka bir karakterde ise anlaşma zor olur ancak ikili saygı ile bu durum da ortadan kalkabilir. Yazımızın devamında Aslan burcu kadının hoşlandığı erkek tipine devşirilmek için yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz.

Aslan Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipine Geçiş Olabilir mi?

Seven bence geçer… Yazımıza böyle bir söz ile başlayıp tarafımı belli etmek istedim. Karakter eminim herkes için vazgeçilmez bir unsurdur ve doğuştan gelir. İnsan yaşamla birlikte bu karakter ile devam eder ve beğense de beğenmese de bir değişiklik yapmaz. Ancak karşısına öyle biri çıkar ki değişim artık onun için şart olmuştur. Şimdi bu durumu detaylı bir şekilde açalım.

Aslan burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi olmak isteyen biri oldukça zor bir süreçten geçer. Öncelikle kişi gerçekten bu tarzda biri olup olamayacağına en başta karar vermelidir, sonradan eskiye dönüş onu zayıflatır ve ilişkisi zarar görebilir. Örnek olarak akrep burcu olan bir erkek aşırı kıskanç olabilir ve değişim yaşayacağı için karşıdaki kişiyi kıskanmaması gerekecektir. Bu durumun üstesinden gelmek için bu kişi yoğun şekilde kıskanmayı unutmalı ve yeni bir tarz oluşturmalıdır.

Geçiş yaparken cesur olmalı ve en önemlisi karşıdaki kişiye saygı duymalıdır. Siz saygı duyarsanız o zaten sizi hem sever hem de saygı duyduğundan hiçbir zaman terk etmez. Aslan burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi söz konusu olduğunda ona sevginizi hissettirecek bir erkek akla gelmektedir. Onu el üstünde tutarsanız o da sizi hayatının merkezinde tutar.

Aslan Burcu Kadını ile Anlaşamayan Erkek Tipi

Aslan burcu kadını bazı erkek tiplerinden nefret eder. Kendisine zorla bir şeyler yaptıran erkeklerden hiç hoşlanmaz ve uzaklaşırlar. Aslan burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi kesinlikle hâkimiyet kurmamalıdır. Egoist olan ve sadece kendini düşünen erkeklerden kaçan bir burçtur. Erkek eğer cesur değil ise her şeyi kadının yapmasını bekliyorsa bu durum aslan burcu kadınlarını rahatsız eder.

Şimdi Aslan burcu kadının hoşlanmadığı erkek tipinin genel özelliklerinden bahsedelim.

 • Kendine güvenmeyen erkekler
 • Aşırı kıskanç erkekler
 • Baskı ile hâkimiyet kuran erkekler
 • Cesur olmayan erkekler
 • Kendisine saygı duymayan erkekler
 • İlişkiyi değil kendini düşünen erkekler
 • Kendisini rahat bırakmayan erkekler
 • Empati duygusu gelişmeyen erkekler
 • Sadakati olmayan erkekler
 • İnatçı erkekler
 • Lükse para harcamayı sevmeyen erkekler

Genel Hatları ile Aslan burcunun hoşlandığı ve hoşlanmadığı erkeklerin genel özelliklerinden bahsettik. Eğer siz bu özelliklere sahip değil iseniz aslan burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi olabilirsiniz. Ne olursanız olun ama isteyerek olun ve başkasının zoru ile karakterinizi değiştirmeyin.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... 

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Dilerseniz İkizler Burcu Erkeği Ne İster ve Başak Burcu Erkeği ve Evlilik başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz