Aşık Erkek Nasıl Bakar Diyenler Kesinlikle Okumalı, Muhteşem Bilgiler!

Aşık Erkek Nasıl Bakar Muazzam Bilgiler Öğreneceksiniz!

Biz kadınlar ne yapıyorsak aslında erkekler de aynısını yapıyorlar. Ancak sadece tarzları değişik şekilde… Fakat bizim ya işimize gelmediğinden ya da bakışları değil doğrudan sözleri duymak istediğimizden dolayı o gözlerde ne gizlendiğini çoğu zaman göremiyoruz. Peki gerçekten aşık erkek nasıl bakar? Daha da önemlisi bakışlarını yakaladığımız her adam bize aşık mıdır?

Bir anda size çok daha uzun süre baktığını gözlemliyorsanız…

Evet evet, o adam size aşık demektir. Çünkü yapılan araştırmalara göre karşılıklı iki insan eğer bir dinleyici ve bir konuşmacı diyolağunda değillerse birbirleri ile sadece 1 – 3 saniye arası süren bir bakışma süresinde kalıyorlar. Fakat konu aşka gelince iş değişiyor.

Tıpkı sizin de yaptığınız gibi aşık erkek nasıl bakar merak ediyorsanız bu süreyi iyi hesaplayın. Eğer en az 4 – 5 saniye sürüyorsa ve bu iş günden günden değişmiyorsa orada “aşk” olma ihtimali çok yüksektir. Tabi ki bu bahsedilen süre çok daha fazla da olabilir.

  • Konunun bir de profesyonel kısmı var. Bu sayfaları tıpkı sizler gibi erkekler de okuyor. Bununla birlikte de öğreniyorlar, gelişiyorlar ve yakayı ele vermemek için de hemen uygulama aşamasına geçmeye kalkışıyorlar. Fakat size bir sır vereyim: Bu konuda hiç de başarılı değiller.

Evet, belki o kadar uzun bakmamayı başarıyorlar. Ama yine de bizim aşık erkek nasıl bakar tezimizi destekler şekilde davranıyorlar. Yani bakış süresini 3 – 4 saniye tutsalar da bu sefer de gözlerini başka noktaya çevirip hemen ardından yine sizde sabitliyorlar.

Öte yandan eğer sizden hoşlanıyorsa bu durum çevrenizdeki insanların da dikkatini çekecektir. Hatta size bunu soracak ve nedenini merak edeceklerdir. İşte burada vereceğiniz cevap da tamamıyla kendi duygularınız bir yansıması olacaktır. Eğer duyup da tepki vermiyorsanız ya da tam tersi duyar duymaz heyecanlanıyorsanız siz de ona karşı bir şeyler hissediyorsunuz demektir.

Hadi bir örnek verelim…

Amerika’da erkeklerin bu bakış sürelerini ölçmek için bir deney yapılıyor ve burada aynı adamın eline de 10 adet fotoğraf veriliyor. Fotoğraflarda ise 5 adet kadın ve 5 adet erkek figürü bulunuyor. Denek 5 erkek fotoğrafının 5’ini de çabuk çabuk geçiyor. Ancak kadın fotoğraflarına geldiğinde her birinde en az 3 – 4 saniye geçiriyor. Son olarak sevdiği kadını gördüğünde ise dakikalarca aynı fotoğrafa bakmaya devam ediyor.

İlginizi Çekecek: Bir Erkek Severse Ne Yapar, Nasıl Davranır, Şok Edici Müthiş Bilgiler!

Aşık Erkek Nasıl Bakar, Size Bakarken Gülümsüyorsa…

Eğer size karşı bir şey hissediyorsa ya da lafı dolandırmadan aşık erkek nasıl bakar diye düşünüyorsanız göz göze geldiğiniz anda size verdiği tepkiyi inceleyin. Tesadüfen karşılaşmış ya da bir yerde buluşmuş olabilirsiniz. Ama günün en yoğun saatinde dahi olsa size bakarken gülümseyecektir ki bu gülümseme içinde aslında birçok duyguyu da barındırmaktadır.

  • Peki ya aşık olduğu için mi gülümsüyor yoksa gülümsüyor diye siz onu aşık mı sanıyorsunuz? Bunu anlamanın da aslında bir püf noktası var. Gerçekten aşık erkek nasıl bakar biliyor musunuz? Tüm yüz hatları ile bunu belli edecek şekilde…

Öncelikle göz çevresi kırışır. Bununla birlikte de sanki orada sadece siz varmışsınız gibi diğer herkesi bu algısından uzakta tutar. Hatta onları görmez bile… Fakat konu siz değilseniz yani sadece iyi bir görünüm için gülümsüyorsa bu sefer de size gülümsediği gibi herkese gülümser. İşte burada da sizin sorunuzun cevabı gizlidir.

Bakışları sürekli dudaklarınıza kayıyorsa…

Bilirsiniz, birinden hoşlandığınızda ve o tam da karşınızda oturduğunda artık dünyanın geri kalanı için tahliye vakti yaklaşmış demektir. Yani siz ve ondan başka hiç kimse yok gibidir. Bu arada sohbet ederken de hafif bir çakırkeyiflikle ona bakarsınız. Tam da bu sohbetin ortasında o birden gözlerini dudaklarınıza kaydırır ve siz de küçük akım bir elektrik dalgasına maruz kalmış gibi olursunuz.

İşte biz buna aşk diyoruz. Dahası erkekler de buna aşk diyorlar. Ama sadece bilinçaltlarında… Çünkü bunu bilinçli olarak yapmıyorlar. Haliyle de bilmiyorlar. Peki biz buradan ne anlıyoruz? Tabi ki aşık erkek nasıl bakar sorusunun cevabının arzular ile doğru orantılı olduğunu…

Sizi göz hapsinde tutuyorsa…

Ortak bir arkadaşınızın düğününde karşılaşmış ya da bir konserde yan yana gelmiş olabilirsiniz. Hatta bunu bir ihtimalden ziyade planlı şekilde de yapmış olabilirsiniz. Üstelik bir de ondan hoşlanıyorken… Ancak karşınızdaki adamın size karşı ne hissettiği konusunda hala tereddütte kalabilirsiniz. O halde bunu anlamanın kolay bir yolu var.

  • Girdiğiniz herhangi kalabalık bir ortamda onca kıza ve dikkat dağıtıcı sebebe rağmen aşık erkek nasıl bakar biliyor musunuz? (Hatta bakmaz. Doğrudan içinize işler.) Radarına girdiğiniz andan itibaren gözü sürekli sizde olur.

Ne yapıyorsunuz? Kimlerle sohbet ediyorsunuz? Kimler yanınıza gidip geliyor? Hepsini tek tek inceler. Sonuç olarak siz de onun yönüne doğru her bakışınızda göz göze geliyorsanız bu ilişkinin artık başlama zamanı gelmiş demektir.

Bakmak yetmediğinde vücut dilini incelemeye başlayın.

Her ne kadar duygularını çok iyi gizlediklerini sansalar da aslında bizden o kadar da iyi değiller. Bu sebeple gözlerini kaçırsalar da vücutları onları ele vermeye yetiyor. Peki ne yapıyorlar? Nasıl davranıyorlar?

  • Öncelikle aşık erkek nasıl bakar diyerek uzun uzun anlattığımız her şeyi yapıyorlar. Devamında ise sırf sizinle göz göze gelmek için dahi olsa tüm vücutlarını size doğru çeviriyorlar. Yani bir nevi o anda iletişime fazlasıyla açık olduklarını gösteriyorlar.

Üstelik bu sırada hafifçe başlarını öne de eğebiliyorlar. Bu hareketleri ile de savaşmak istemedikleri fakat sevgiye de ihtiyaçlarının olduğunu gösteriyorlar. Yani bir nevi “Ben seni seviyorum. Sen de beni sev.” diyorlar.

Aşık Erkek Nasıl Bakar, Kısacası Aşkla Bakıyorlar 😉

His ve içgüdülerimiz ile nam salmış bir tür olarak hepimiz aslında o bakışı çok iyi biliyoruz. Hani diğerlerine bakıldığı gibi olmayan, daha hisseder hissetmez içimizi ısıtan ve ne yaparsak yapalım başka bir açıklamasını bulamadığımız… Başkalarına baktığı gibi değil hani… Sadece size özel… Sadece size bakarken… Bir anda olanca kalabalığa rağmen sanki sadece sizmişsiniz gibi onun için tek önemli olan…

O halde biz anlatamayız. Sizin yaşamanız lazım…

Ne bilim adamları ne de psikologlar… Herkes aşkı bir şekilde tasvir ediyor ve kendisinin de bir gün bir şekilde mutlaka aşık olduğunu anlatıyor, öyle değil mi? Ancak elle tutamadığınız hatta aşık erkek nasıl bakar diye sorsanız da aslında onu bile gözle göremediğiniz bir değişimdir aşk… Literatürde her ne kadar bir hormon oyunu olduğu yazsa da siz yine de tesirine girdiğiniz andan itibaren artık çok bambaşka biri haline gelirisiniz.

  • O vakit kendinize “Aşık erkek nasıl bakar?” diye sormak yerine gerçekten “Bu duygular karşılıklı mı?” diye sormanız gerekmez mi? Çünkü bencildir aşk, kıskançtır ve hep çok daha fazlasıdır.

Durum böyleyse de, yani karşılıklıysa da, artık yaşamak gerekmez mi? Hem siz onunla sabah kahvaltısı yaparken o aşık bakışları daha net görmez misiniz? Neyse, biz anlatmayalım. En iyisi siz yaşayın…

Aşık Erkek Nasıl Bakar Diyenler Erkeklerin Gözdesi Olacak!

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız.

Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için şu linke tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indir.)

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

Mutlaka okuyun: Ruh Eşi ile Alakalı Hayret Verici Bilgiler, Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun!