yatakta erkeği çıldırtmanın yolları 5 etkili metot

Yatakta erkeği çıldırtmanın yollarına dair ilginç bilgiler

Yatakta erkeği çıldırtmanın yollarına dair bir fıkra ile başlamak istiyorum sözlerime.

Bir İngiliz, bir Fransız ve bir Arap erkek yatakta kadını nasıl çıldırttıklarına dair konuşmaktadır.

Fransız:

Ben yatakta ellerimi çok etkili kullanırım. Ellerimin değmediği yer kalmaz. Böylece sevgilim zevkten çıldırır.

İngiliz:

Ben de yatakta dilimi ve dudaklarımı çok etkili kullanırım. Öpmediğim yer kalmaz. Sevgilim aldığı hazdan dolayı çıldırır.

En son Arap söz alır ve:

Sizin yaptığınız da bir şey mi? Ben işimi iki dakikada bitirir ve karıma sırtımı döner, horlayarak uyurum. Asıl karım o zaman sinirinden çıldırır.

Burada erkeklerin kadınları yatakta çıldırtmasından bahsetse de aynı durum kadınların erkekleri yatakta çıldırtmasında da geçerlidir. Asıl mesele hangi metodu uygulayacağını bilmek ve partnerini zevkin doruklarına çıkarabilmektir.

Bu yazımızda size yatakta erkeği çıldırtmanın yolları üzerine en etkili 5 metodu sunacağız. Sunacağımız taktiklerin günlük hayatta uygulanabilir türden olmasına özen gösterdik. Umarız faydalı olur.

İşte yatakta erkeği çıldırtmanın yolları

Güzel kokunun afrodizyak etkisi

Erkekler yatakta derin derin nefes alırlar. Bu hissettikleri yoğun cinsel istekten ötürüdür. Çok derin nefes almaları koku hassasiyetlerini birkaç misli artırır. Bu nedenle erkeğin seks sırasında en aktif işleyen iki duyusu “ten” ile “burun”dur.

Erkeklerin koku alma duyuları bu sırada o kadar güçlüdür ki erkekler birlikte oldukları kadınları ten kokularından ayırt edebilmektedir. “Kokunu özledim” gibi şarkı sözleri aslında romantik bir özlemden ziyade yoğun erotik çağrışımları olan kokulardan bahsetmektedir.

Kadın boyun ve gerdan bölgesine güzel bir koku sürdüğünde erkeği çıldırtmak için müthiş bir silaha başvurmuş demektir.

Erkeğin hazzın doruklarına varması için boyna bir öpücük kondururken burnundan bir defa soluk alması yeterli olacaktır.

Bu aşamadan sonra hiçbir güç erkeği tutamayacak ve erkek en etkili afrodizyaklardan birini almış gibi aktif olacaktır.

Gözlerinin içine bak, gözlerini kaçır, gözlerini kapat

Yatakta erkeği çıldırtmanın yolları içinde en fazla uzmanlık ve deneyim gerektiren metot gözleri etkili kullanmaktır.

Ön sevişme sırasında gözleri erkeğin gözlerine dikmek tutku belirtisidir. Erkeklerin büyük bir kısmı kendilerine odaklanmış bir çift göz karşısında kalp atışlarındaki ritmin değiştiğini ifade etmiştir.

Sevişmenin ortalarında gözleri yana  kaydırmak ya da başı yana çevirmek erkeklerin oldukça hoşuna gider. Bu durum erkeğe güçlü olduğu hissini yaşatmaktadır.

Sevişmenin sonuna yani en heyecan yaratan aşamasına doğru kadının gözlerini kapatması erkeği resmen çıldırır. Çünkü orgazm öncesi gözlerini kapatan kadın bu dünyayı aşan bir hazzı yaşadığını sembolik olarak ifade etmektedir.

Fakat bilinmesi gereken şey sevişmenin sadece erkeğe zevk vermek için yapılmadığı gerçeğidir. Sevişme sırasında kadın kendisini nasıl rahat hissediyorsa öyle davranmalıdır. Çünkü sevişme bir tarafın diğeri için mutluluk aracına dönüşmesi olmayıp iki kişilik bir haz alışverişidir.

Erkeğin zevk noktalarını bilerek oralara çalışmak

Bir kadın erkeklerin zevk noktalarını bilirse onun aklını başından alabilir.

Erkeğin karın bölgesine öpücükler kondurmak, ellerle bacak aralarına ve penis bölgesine hafif masaj yapmak, erkekleri omuzlarından kavramak ve erkeklerin boyunlarına yönelmek erkekleri müthiş şekilde heyecanlandırır.

Erkeklerin zevk noktaları kişiden kişiye değiştiği gibi kültürden kültüre de değişebilmektedir.

Mesela Batı toplumlarında erkeklerin G noktası denilen cinsel organ bölgesi çok aktif bir zevk noktası iken Doğu erkeği göğüs ve boyun bölgesinin öpülmesinden çok daha fazla haz almaktadır.

Bu arada erkeğin zevk noktasına çalışacağım, diye cinselliğin doğasını bozmamak gerekir. Bu konuda zürafa ile maymunun evliliği fıkrası oldukça öğreticidir:

Maymuna sormuşlar:

Zürafa ile evliliğinizde neden çocuklarınız olmuyor, sorun sende mi yoksa zürafada mı?

Maymun cevap vermiş:

Sorun bende. Bir yukarı çıkıp öpüyorum bir aşağı inip işimi halletmeye çalışıyorum. Bu in-çık telaşından ötürü çocuk yapmaya fırsat bulamıyorum.

Kulağına tahrik edici ifadeler fısılda ve onu azgınlaştır

Sevişmenin doludizgin ilerlediği bir sırada kadın erkeğin kulağına tahrik edici birkaç sözcük fısıldarsa erkek kendinden geçer ve barajları yıkan taşkın bir akarsuyuna dönüşür. 

Kulağa fısıldanan sözler tam cümlelerden oluşmamalıdır. Bir iki kelimelik vurucu ifadeler yeterli olacaktır.

Seçilen sözcüklerin erkeğin kişilik yapısına uygun olması gerekmektedir. Tabi hangi sözcüklerin seçileceği tamamen kadının yaratıcılığına kalmıştır.

“Hadi yakışıklı…” , ” Devam…”,  “Hiç bitmesin…”, “Kaptan…”, “Evet…”  ve bunlar gibi aklınıza gelebilecek her türlü kızıl ve kara kelime…

Tabi bu arada çığlığın ve soluk sesinin de evrensel tahrik edici unsurlar olduğunu bilmek cinsel performansın kalitesi açısından son derece önemlidir.

Görselliğin gücünü kullanıp erkeği çıldırtın

Yatakta erkeği çıldırtmanın yollarından bir olan görsellik, uzmanların “görsel şov” diye adlandırdıkları etkili bir tahrik etme metodudur.

Erkeklerin çoğu kadını gözleri ile soyar ve yine gözleri ile sevişir. Erkek sevişme sırasında gördüğü her şeyi bir video kaydı gibi zihnine kaydeder.

Erkeklerin görselliğe olan tutkuları sadece sevişme sırasında etkili değildir. Kadının derin bir dekoltesi de yerine göre erkeği çıldırtabilir veya dar kesim bir kıyafet de erkeğin aklını başından alabilir.

Kadın, seçeceği günlük kıyafetlerden tutun da iç çamaşırına kadar her türlü tercihinde erkeğin görsellik algısını dikkate almalıdır. Erkeğin gözlerini dolduran kişi emin olun gönlünü de rahatça doyurur.

Erkekleri tanımak ve etkilemek üzerine yazılmış başarılı bir kitap önerisi ile yazımıza son vermek istiyoruz. Erkeklerin Prensesi adlı bu kitapla birlikte bir de Yatağın Prensesi adlı bir kitap da hediye olarak veriliyor.

Erkekler üzerine yazılmış en kapsamlı çalışma olmasıyla bilinen bu kitaba ulaşmak için tıklayınız

Konu ile ilgili şu yazılar da dikkatinizi çekebilir:

eski sevgili nasıl geri döner, 5 mükemmel ve etkili cevap

 

eski sevgiliyi geri kazanmanın en etkili ve pratik 3 yolu