tuz büyüsü 14 günde etkili aşık etme büyüsü

Tuz büyüsü ile erkeği kendine aşık ettirmetuz büyüsü 2

Tuz büyüsü kadınlar tarafından erkekleri aşık ettirilmek üzere yapılan en eski ve en etkili büyülerden biridir. Eski el yazması kaynaklarda “şor büyüsü” olarak geçmektedir. Hazar bölgesinin meşhur büyülerindendir ve olağanüstü etkilere sahip olduğuna dair çok sayıda rivayet anlatılmaktadır.

Tuz büyüsü, günümüze Hollywood filmlerinden tutun da bestseller sayılan romanlara kadar birçok esere ilham kaynağı olmasına rağmen orijinal hali çok az kişi tarafından bilinip uygulanabilen bir büyüdür. Çünkü tuz büyüsünün ritüellerini doğru olarak yapılsa bile bu büyünün sözlerini bilen kişi sayısı çok azdır.

Büyü sanatı, kuşaktan kuşağa ve usta-çırak ilişkisi içinde aktarılır. Büyünün temelini oluşturan nokta da ustanın çırağa öğrettiği tılsımlı sözcüklerdir. İşte tuz büyüsünün bütün aşamalarının noksansız yapılmasına rağmen büyünün tutmaması bu tılsımlı sözcükleri bilmemekten kaynaklanmaktadır.

Tuz büyüsü için hangi büyü malzemeleri gerekmektedir?

Tuz büyüsü, belli malzemelerle yapılan bir büyüdür. Öncelikle tuz büyüsünde bezden yapılmış bir bebek gerekmektedir. Bu bebeğe “vefk bebeği” denilmektedir.

Eski dönemlerde bez bebekleri satın alma imkanı olmadığı için büyü yapacak kişi bebeği kendi emeği ile yapardı. O dönemlerde vefk bebekleri genellikle kırmızı ya da gri renkte olurdu. Günümüzde ise çok rahat bir şekilde bez bebekler temin etmek mümkündür. Bu nedenle bebeği yapmanın anlamı yoktur.

Aynı şekilde vefk bebeğinin renginin kırmız ya da gri olmasına da gerek yoktur. Çünkü bebek renginin büyünün tutması üzerine hiçbir etkisi yoktur. Sadece eski dönemlerde en kolay bulunabilen renkler oldukları için kırmızı ve gri seçilmiştir.

Vefk bebeğinin yanı sıra bir avuç “dişli tuz” denilen taneli tuza da ihtiyaç duyulmaktadır. Yemek tuzu denilen ince tuz kesinlikle büyü malzemesi olarak kullanılamaz.

tuz büyüsü 4

Tuz büyüsünde “yüreği susatmak aşaması” nasıl yapılır?

Alınan bez bebeğin karın bölgesi kesici bir aletle açılmakta ve bir avuç tuz buraya boşaltılmaktadır. Ardından bu kısım tekrar dikilmektedir. Bu işlem sırasında aşık ettirilecek erkeğin ismi ile birlikte tılsımlı sözcükler de söylenmektedir. Tuz büyüsünün bu aşamasındaki tılsımlı sözcükler diğer aşamaların aksine şiir gibi değil de şarkı biçiminde okunmaktadır.

Vefk bebeğinin içine bu şekilde tuz konulması aşamasına “yüreğini susatmak” adı verilmektedir. Erkeğin içini yakmak, onu aşık ettirmek anlamlarına gelir. Bu işlem gecenin birinci çeyreğinde yani gün batımından sonraki bir iki saat içinde yapılır.

Tuz büyüsünde vefk bebeğinin “gezdirilme aşaması” ne anlama gelir?

 Akşam vakti içine tuz bastırılmış bebek hazırlandıktan sonra büyüyü yaptıran kadın kesinlikle artık bu bebeği yanından ayırmamalıdır. Yattığı zaman bebek yatağında olacak, bir yere gittiğinde bebeği çantasında taşıyacak ve hatta banyoya gittiğinde dahi bebek yanında bulunacaktır.

İşte vefk bebeğinin 14 gün boyunca devamlı olarak kadının üzerinde taşınması hadisesine “gezdirilme aşaması” adı verilmektedir.

14 günlük sürede aşık ettirilecek erkekle yüz yüze gelmenin önemi

Bebeği üzerinde taşıyan kadın büyünün tesirinin oluşmaya başladığı 14 gün boyunca mümkün olduğu kadar erkekle yüz yüze gelmeye çalışmalıdır. Çünkü bu süre zarfında kadın ne kadar sık erkekle karşı karşıya gelirse büyünün tutması da o kadar güçlü olur.

Tuz büyüsünde gezdirilme aşamasında erkekle 4 defadan daha az yüz yüze gelinirse verilen emekler boşa gidecektir yani büyü tutmayacaktır.

tuz büyüsü 3

Tuz büyüsünün son günü: bebek yakma ritüeli

Bez ya da tahta bebekleri büyü ritüeli olarak yakma uygulaması binlerce yıllık bir gelenektir. Buna göre ateşin değiştirici ve dönüştürücü etkisi erkeğin de bütün duygu ve düşünce dünyasını değiştirecektir.

Tuz büyüsünde bebeğin yakılması için gözlerden uzak bir yerin tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü yanan bebeğin külleri, yakıldığı odunların külleri ile birlikte sembolik olarak dört yöne saçılmaktadır. Önce kuzey sonra doğu ardından güney ve en sonunda da batıya küller savrulacaktır. Yani sıralama saat yönü biçimindedir.

Her kül savurma işlemi sırasında aşık ettirilecek erkeğin isminin geçtiği tılsımlı ifadeler okunmaktadır. Son yön olan batıya da kül savrulduğu andan itibaren artık büyü tutmuştur. Bu aşamadan sonra büyünün erkek üzerinde ciddi bir tesiri olacaktır.

Tuz büyüsünün muazzam etkilerine dair

Aşık etme büyüleri içinde en etkili olanlarından biri belki de birincisi tuz büyüsüdür. Çünkü tuz büyüsü aşık ettirdiği kişiye sadece hoşlanma duyguları yaşatmaz. Aşık ettirilen erkek bütün benliği ve ruhu ile sevmektedir. Sevgilisi hakkında söylenen hiçbir olumsuz eleştiriyi kabul etmemekte ve bütün zamanını sevgili olarak kabul ettiği kişinin peşinden koşarak geçirmektedir.

Tuz büyüsü sadece bekar erkeklere yönelik yapılmamaktadır. Bazı durumlarda evli erkekler de bu büyünün tesirlerine maruz kalmaktadır. Kendisine büyü yapılan kişi eşini ve çocuklarını gözden çıkarmakta ve hayattaki “biricik sevgilisi”ne yönelmektedir.

tuz büyüsü 1

Tuz büyüsü nasıl bozulur?

Tuz büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu mevcuttur. Birinci yol büyünün bütün uygulamalarını tersten yapmak ve bu arada büyü bozmaya dair tılsımlı sözcükleri okumaktır.

İkinci büyü bozma metodu ise bazı Kuran surelerini belli sayıda okuyarak büyüyü tesirsiz kılma çabasıdır. En güvenilir büyü bozma uygulaması sureler ve esmalar ile büyüyü bozma gayretidir.

Büyü yapmak mı dua etmek mi

“En Etkili Aşk Duaları” kitabı

Tuz büyüsü gibi etkili bir aşık etme büyüsü hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızı çok önemli bir tavsiye ile noktalamak istiyoruz.

Bilinmelidir ki büyü yapmak kesinlikle dinen caiz değildir ve büyü yapmak yedi büyük günahtan biridir. Üstelik büyü yaptırılmak için gidilen yerler yani medyum ocakları da son derece tehlikeli yerlerdir. Ayrıca medyumlara başvuran kişi çok büyük meblağlarda parayı da gözden çıkarmalıdır.

İşte bu itibarla aşk konusunda büyü yapmak isteyen okurlarımıza kesinlikle bu günaha tevessül etmemelerini, bunun yerine dua etmenin salim yolunu tutmalarını öneriyoruz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı bu konuda ilgili okurlarımızın başucu kaynağı olabilecek yetkinlikte bir eserdir ve kendi alanının en başarılı çalışmasıdır.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Bu huzur duası şaşırtıcı derecede etkili ve muhteşem!

 

ayırma büyüsü ya da sihri miftah nedir nasıl yapılır nasıl bozulur