Terk eden sevgiliyi geri getirmek, 6 garantili taktik

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek, 6 Garantili Taktik: Bu Taktiklerin Hepsini Okumalısın!

Bu blogda, eski sevgiliyi geri kazanmak konusunda onlarca yazı yazdım ve birçok taktik aktardım şimdiye kadar. Bu makalede de terk eden sevgiliyi geri getirme taktiklerinden 6 garantili taktikten söz edeceğim. Ve yanlış adımlarla birlikte doğru teknik ve yöntemleri de anlatacağım. Yazıdan maksimum fayda sağlamak için dikkatlice ve sonuna kadar okumanı tavsiye ederim.

Yapmaman gerekenlerle başlayalım:

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Taktikleri, Yanlış Yol 1: Sıkça Varma Dostuna

Devamlı arayıp sormak, ilişkinin bitmesinin ardından yapılan en büyük hatalardan biridir. Buradaki yanlış taktiğe sebep olan şey, ekseriyetle “arkadaş kalalım” şeklindeki ayrılık biçimidir.

Evet, bazı nedenlerden dolayı ilişkiyi büsbütün bitiremeyen insanların çoğu, “arkadaş olarak kalalım” diyerek ayrılırlar; fakat taraflardan biri, bunu fırsata çevirmek için ikide bir arayıp şuna benzer cümleler sarf eder:

“Nasılsın? Bu gün işin var mı? Hafta sonu ne yapıyorsun? Görüşelim mi?”

Bu cümleleri kuran kişi, terk eden sevgiliyi geri getirme taktiklerinden birini tatbik ettiğini düşünür. Ancak durum, hiç de öyle değildir. Çünkü karşı taraf, çoğu kez arkadaşlarına dert yanarak: “Yahu şundan kurtulamadım gitti, bir türlü yakamdan düşmüyor, zırt pırt arıyor!” der.

Öyleyse terk eden sevgiliyi geri getirme taktiklerinden biri olarak gördüğün “sürekli arayıp kendini hatırlatmak” yanlışından vazgeçmek zorundasın.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Taktikleri, Yanlış Yol 2: Acizlik ve Güçsüzlük

İlişkinin devam ettiği dönemlerde oldukça masum ve değerli bir cümle olan “sensiz olamıyorum” ifadesi, ayrıldıktan sonra asla kullanılmamalı.

Evet, bu ve benzeri cümleler, ilişki içerisinde gayet tatlı ve şık durur; fakat ayrılık sonrasında buna benzer cümleleri sarf etmek bir güçsüzlük ve zayıflık belirtisi olacağı için asla kullanılmaması gereken ifadelerdir.

Bilirsin, hiç kimse güçsüz biriyle birlikte olmayı seçmez; hele ki eski sevgilinin seçim yapma özgürlüğünün sınırsız olduğu bu dönemde güçsüz birini yeniden sevme olasılığı oldukça düşüktür. Bu yüzden onsuz yaşayamadığını sözlerinle veya davranışlarınla ona duyurma.

Dostum, sensiz olmaz, demek bir bağımlılık göstergesidir ve en basitinden sigara tiryakiliği gibidir. Halbuki sağlıklı ve mantıklı bir birey bağımlı olmaz, bağlı olur. Ve insanlar da “bağımlı” kişilerden değil, “bağlı” kişilerden hoşlanırlar.

Bu durumda, kendini acındırarak kuracağın, sensiz yapamıyorum, cümlesinin, “terk eden sevgiliyi geri getirme taktikleri” adına hiçbir kıymetinin olmadığını bilmelisin.

Terk eden sevgiliyi geri getirmek

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Taktikleri, 3. Yanlış: Sosyal Mesajların Olumsuz Etkisi

Sosyal medyadan göndereceğin “sosyal mesajlar”a bir hayli dikkat etmelisin. Facebook ve tweeter gibi sosyal paylaşım sitelerini, içler acısı durumunu ve harap olmuşluğunu dile getirmenin bir aracı olarak kullanmamalısın.

Çünkü bu ortamlarda kuracağın yanlış bir cümle bile, terk eden sevgiliyi geri getirme taktiklerini baltalayabilir. Bu yüzden, bu ortamlarda yazdıklarına son derece dikkat ederek negatif ruh halini yansıtan ifadelerden kaçınmalısın.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Taktikleri, 4. Yanlış: Kulaktan Dolma Bilgiler

Kulaktan dolma bilgilerle edineceğin “sevgiliyi geri getirme taktikleri”nden hiçbirini kullanmamalısın.

İnsanımız, genellikle bir konuda dara düştüğünde internette araştırma yapıp o konuya çözüm üretmeye çalışır; fakat konu “terk eden sevgiliyi geri kazanmak” olunca, internetteki bilgilerin ne kadar sağlıklı olduğu konusunda bir analiz yapmıyor. Bu yüzden de doğru taktikleri kullanması halinde kesinlikle döndürebileceği sevgilisini, yanlış taktiklerin kurbanı yapıyor.

Bu bağlamda, özellikle forum sitelerindeki ifadelere dikkat etmeni tavsiye ederim; çünkü buradaki bilgiler herkesin “şahsi kanaati” olduğu için genellikle işlevsiz ve etkisiz oluyor.

Eski sevgilin bir deneme tahtası olmadığına göre ve sen de onu sonsuza dek kaybetmeyi göze alamayacağına göre, çoğu kulaktan dolma olan ve bir kısmı ipe sapa gelmez yöntemler öneren yanlış taktikleri kulak ardı et.

 

Terk eden sevgiliyi geri getirmek

 

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Taktikleri, 5. Yanlış: Kanka Destek Sistemi

Araya birilerini sokup ortak arkadaşların “acındırması” yoluyla terk eden sevgiliyi geri kazanmaya çalışmak da çok yanlış bir yol.

Evet, eski sevgilisini geri getirme konusunda çaresiz kalan insanların çoğunun aklına ilk gelen taktik, ortak arkadaşları kullanıp “habersizmiş” gibi mesaj göndermektir. Bu yanlış taktik, genelde şu şekilde işler:

Terk edilen kişi, terk edenin de tanıdığı birini yanına çağırır. Bak der, ona gidip benim çok kötü durumda olduğumu ve bu ayrılığa katlanamadığımı söyle. Eğer geri dönmezse kendime kötü şeyler yapabileceğimi de anlat. Fakat bütün bunları benim haberim yokmuş gibi yap.

Genelde buna benzer konuşmalar yaşanır. Halbuki bu taktik, birkaç yönden yanlıştır:

Birincisi, bir duygu sömürüsü olduğu için yanlış.

İkincisi, bir acizlik belirtisi olduğu için yanlış.

Ve üçüncüsü, bunun bir “danışıklı dövüş” olduğunu anlaması halinde “kendisinin kullanıldığını ve bir yalana kurban gittiğini” fark ederek geri dönme olasılığını sıfıra indireceği için yanlış.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Taktikleri, 6. Yanlış: Hikayedeki Mesaj

Bu taktiği de bir öykü ile anlatmak istiyorum:

Ünlü Yunan filozofu Sokrates’in yanına bir adam gelir ve Sokrates’e, sizden ders almak istiyorum, der. Ünlü filozof, bu talebin içtenliğini ve gerçekliğini sınamak için adamı bir su kenarına götürür ve başını suya sokar.

Yarım dakika boyunca çırpınan adam, neye uğradığını anlayamaz; ama bunun bir ders olduğunu anladığı için de tepki göstermez. Nihayet filozof, adamın başını sudan çıkarır ve sorar:

“Şu anda her şeyden çok muhtaç olduğun nefes kadar istiyor musun ders almayı?”

Bu öykünün, terk eden sevgiliyi geri getirme taktikleri konusunda niçin yanlış olduğunu senin yorumuna bırakarak doğru taktikler için şu siteye (tıkla) bakmanı tavsiye ediyorum.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi yüzlerce ilginç yorum, size müjdeli haberler veriyor; gidip okuyun ve görün.

 

Ayrıca 10 Soruda Erkekler Neden Aldatır ve Kesin ve Garantili Büyü Bozma Uygulaması Bu Yazıda başlıklı yazıları da incelemek isteyebilirsin.

İlgili kelimeler: terk eden sevgiliyi geri getirme taktikleri