saç teli ile yapılan büyü için bu yazıyı mutlaka oku!

sac teli buyusuSaç Teli ile Yapılan Büyü, Mutlaka Sonuna Kadar Oku!

Değerli okurum, www.erkeklerinprensesi.net olarak bu yazımda da en etkili saç teli büyüsünü işleyeceğim. Bu büyüyü uygulayan insanlar, büyünün çok tesirli olduğunda hemfikirler; ancak hiçbir ayrıntıyı es geçmemek zorunda olduğunu bilmeli ve yazıyı bu bilgiyi odak alarak okumalısın.

Değerli okurum, bildiğin gibi her büyü bir enerji ile oluşur ve gerçekleşir; nitekim saç teli büyüsünün enerjisi de şu hikayede saklı (hikayeyi okumadan saç teli büyüsünü yapmaya kalkışma sakın; çünkü büyünün enerjisi üzerinde duruyoruz):

Saç Teli Büyüsünün Hikayesi

Günlerden bir gün Nasrettin Hoca, çarşıdan eve dönerken tam avluya geldiğinde anahtarını oraya düşürüverir. Şans bu ya, hocanın hanımı misafirliğe gitmiştir ve hava iyice kararmak üzeredir.

Hoca, ne yapayım diye telaşlanmış; fakat elden ne gelir, mecburen anahtarı aramaya başlamış.

Aramış aramasına da, düşürdüğü yerde değil, kapının önünde aramaya başlamış; çünkü kapının önü daha aydınlık imiş.

Hocayı bu halde gören komşusu, şu hocanın bir derdi olmalı, gidip yardım edeyim yaşlı adama, diyerek hocanın yanına gelmiş ve sormuş:

Hocam, hayırdır ne arıyorsun burada?

Hoca durumu anlatmış komşusuna; ama anahtarı düşürdüğü yeri söylemeyi unutmuş. Başlamışlar birlikte aramaya; ama nafile. Çünkü yarım saat aradıkları halde anahtarı bulamamışlar. (İşte öykünün saç teli büyüsü ile ilgisi de burada başlıyor.)

Komşu, en nihayet sormuş: Hocam, anahtarı burada kaybettiğinden emin misin? Yarım saattir arıyoruz ama yok.

Hoca cevap vermiş: Komşu burada değil, avlunun girişinde kaybettim anahtarı. Sen olsan ne yapardın? Aydınlık dururken karanlıkta anahtar aranır mı?

Şimdi, saç teli büyüsüne ve hikayenin büyüyle ilgisine geçelim:

Önce saç teli büyüsü nasıl yapılır, sorusuna cevap verelim, ardından da hikayenin büyüyle ilgisine geçelim:

Saç Teli Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dostum, büyü için sadece 7 adet saç teli gerekli. Bu telleri kendi saçından koparıp her birine 99 kez besmele, 99 kez Ya Vedûd ve 99 kere de Ya Şedidel Batşi okuyacaksın.

Sonra bu saç tellerinin her birini sırasıyla toprağa gömüp tam bir hafta boyunca toprakta kalmasını sağlayacaksın. Bir hafta sonra ise her bir saç teli için 99 defa Ya Habib ismini okuyup büyüyü bitirmiş olacaksın.

Gelelim, saç teli büyüsüyle deminki hikayenin ilişkisine:

Dostum, şunu bilmelisin ki büyünün her aşamasında aklında, hikayede aktarılan mesaj olmalı.

Evet, hikayenin saç teli büyüsüyle ilgisi bu. Kısaca, duaları okurken de saç tellerini toprağa gömerken de hikayede aktarılan mesajı aklında tutup öyle tatbik etmelisin büyüyü.

Peki nedir bu mesaj?

Mesaj şu: Doğru ile yanlışı birbirinden ayırmak lazım.

Son bir nokta: Her ne kadar saç teli büyüsünün çok etkili olduğu söyleniyor ise de bazı insanlar bu büyüden gerekli faydayı göremediklerini dile getiriyorlar.

Eğer sen de bu büyüden gerekli faydayı ve etkiyi görmez isen bir de şu yazıyı oku: En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.