sabun büyüsü en hızlı zarar veren kara büyü

Kara büyülerin en korkuncu sabun büyüsüayırma büyüleri

Sabun büyüsü, çok kısa sürede büyük zararlar verebilen etkili bir kara büyüdür. Bilinç kaybettirerek yanlış kararlar aldırma, sağlığı bozup hasta etme hatta kişiyi ölüme  sürükleme gibi çok farklı sonuçlar doğurabilir. Bu zararlı etkilerinden ötürü kara büyü kategorisinde değerlendirilen bir büyü türüdür.

Bütün dünyada en yaygın icra edilen büyülerden biri olan sabun büyüsünün diğer adı “kil büyüsü”dür. Çünkü ilk çağlarda sabun yerine kil kullanılarak bu büyü yapılmaktaydı. Kil, toprağın hafif katılaşmış fakat şekil alabilen türüdür ve daha çok dere yataklarında bulunur.

Sabun büyüsünün çıkış yeri Süryani kültürüdür. Bilindiği gibi Süryani büyüleri çok etkili ve bozulması güç büyülerdir. Ancak Süryani büyüleri daha çok aşk konusuna yönelmişken sabun büyüsünün çok geniş bir alanı etkilediğini de belirtmekte fayda vardır.

Günümüzde popüler hale gelen voodoo büyüsü ile Anadolu’daki iğne büyüsü aslında sabun büyüsünden ilham alınarak yapılmıştır. Yapılan bir ankete göre sabun büyüsü,  saç büyüsünden sonra Anadolu’da en yaygın yapılan ikinci büyüdür ve özellikle kırsal kesimlerde bu büyü hakkında insanlar ayrıntılı bilgiye sahiptir.

Orta çağda sabun büyüsü yapanların ölümle cezalandırılması

Kıta Avrupasında bütün Orta Çağ boyunca en sık başvurulan büyülerden biri sabun büyüsü idi. Fakat burada sabun büyüsü normal kişilere değil krallara veya saray halkına yapılırdı. Bu nedenle büyü bir iktidar silahına dönüşmüştü.

Saray içi entrikalarda sık sık suikastlar yapılmaktaydı eğer suikastla bir çözüm alınamıyorsa bu sefer kara büyülere başvurulurdu ve sabun büyüsü de bu büyülerden biriydi.

Orta Çağı anlatan eserlerde sabun büyüsü ile hasta edilen, delirtilen veya intihara sürüklenen çok sayıda kralın öyküsü anlatılmaktadır.

İşin ilginç yanı kiliselerde de üst mevkilere gelmek isteyen papazlar rakiplerine bu büyüyü yapmaktan geri durmamıştır. Yani kilise içindeki liderlik kavgalarında da bu büyü belirleyici bir etkiye sahipti.

sabun büyüsü 3

İşte bu sebeplerden ötürü Orta Çağda sabun büyüsü yapanlar ölümle cezalandırılırdı ve ceza çoğu zaman yakılarak öldürülme biçiminde idi.  Eğer sabun büyüsünü yapan kadın ise ölüm cezası ertelenir ve idamdan önce “işkence aşaması” mutlak surette kadına yaşatılırdı. Yoğun işkenceye maruz kalan büyücü, “ölümü ister durum”a getirilirdi.

Doğu toplumlarında ise sabun büyüsü daha çok şahsi işler için yapılırdı. Saray içinde çok fazla büyüye başvurulamazdı. Çünkü bütün Asya toplumlarında büyüleri bozmak üzere sultanların yanında “müneccim başı” denilen uzmanlar bulunmaktaydı ve bu tarz eylemlere asla izin verilmiyordu.

Sabun büyüsü nasıl yapılır?

Sabun büyüsünde ilk önce üzerine büyü yaptırılacak kişiyi temsilen bir sabun kalıbı alınır. Bu sabun kalıbı üzerinde küçük işaretlemeler yapılarak kişinin başı, kolları, karnı ve ayakları gösterilir.

Bazı medyumlar sabun kalıbını oyarak gerçeklik ifade eden heykelcikler yapmaktadır. Bu heykelciklerde kişiyi temsil eden birçok ayrıntı tasvir edilmektedir.

Bu kadar ayrıntılı bir uygulama yapmaya asla gerek yoktur. Çünkü bütün büyü malzemeleri her zaman sembolik kullanılmaktadır. Bu nedenle birkaç belirleyici işaret yeterli olacaktır. Yani çok ayrıntılı tasvirlere gerek yoktur.

Sabun büyüsünde kalıba iğne batırma aşaması

Bu aşamada kişiye hangi yönden zarar verilecekse sabun kalıbındaki ilgili yere iğneler batırılmaktadır. İğnenin batırıldığı yer ile kişiye verilecek zarar konusunda şunlar söylenebilir:

Sabun kalıbında başa denk gelen yere iğne batırılması kişinin bilincine ve zihinsel yeteneklerine zarar verecektir. Büyülenmiş şahıs yanlış kararlar alacak, öngörüsünü kaybedecek ve kendi eliyle kendisine zarar verecek söylemlerde bulunacaktır.

Karın bölgesine iğne batırılması kişinin aldığı herhangi bir gıdadan dolayı zehirlenmesine yol açacaktır.

Sol omuz mevkisine iğne batırılırsa kişinin bütün aile saadeti yok olacaktır. Sağ omuzu temsil eden yere iğne batırılırsa kişi bütün çevresinde sevimsiz biri olarak algılanacaktır.

Ayakları temsil eden yere iki adet iğnenin aynı anda batırılması kişinin çok çeşitli kazalara maruz kalmasına sebebiyet verecektir.

büyü bozmak

Hem kadınlarda hem de erkeklerde cinsel organların bulunduğu yere iğne batırılması büyülenmiş kişinin arzu ve heveslerinin kölesi durumuna getirilmesini temsil etmektedir.

Eğer sabun kalıbında başın arka tarafında yani enseye denk gelen bölgeye iğne batırılırsa bu kendisine büyü yaptırılan kişinin ölümünü istemek anlamına gelir. Sabun büyüsünde enseye iğne batırma ritüeli ortaya çıkardığı sonuçlar bakımından en tehlikeli uygulama olarak bilinmektedir çünkü her şeyden önce cinayet isteğini yansıtmaktadır.

Sabun büyüsünde iğne batırılmış kalıbın suya atılması aşaması

Sabun büyüsünde ikinci önemli aşama iğne batırılmış sabun kalıbının bir su kaynağına atılmasıdır.

Kimi kaynaklarda bu aşamaya “mayalanma süreci” adı da verilmektedir. Aslında büyünün tuttuğu ve etkisini göstermeye başladığı aşamadır.

Sabun kalıbı atıldığı su kaynağında yavaş yavaş eriyecek ve kalıba batırılan iğneler zamanla düşecektir. İşte kalıba batırılan iğneler düştüğü an büyü tutmuş demektir.

Normal bir sabun kalıbının suda erimesi ve batırılmış iğnelerin düşmesi yaklaşık olarak 4-6 gün sürmektedir. Bu kadar kısa sürede tesirini gösteren başka bir kara büyü türü daha yoktur.

Sabun büyüsü nasıl bozulur

Sabun büyüsünün iki farklı bozulma biçimi vardır. Bunlardan ilki geleneksel büyü bozma yöntemidir ki birçok karmaşık uygulamaya dayanır. Bu tarzda bir büyü bozma çalışmasını ancak sihir alanında uzmanlaşmış kişiler yapabilmektedir.

sabun büyüsü 2

Geleneksel yollarla yapılan büyü bozma yöntemlerinde kimi zaman “büyünün yön değiştirmesi” denilen olumsuz bir durumla da karşılaşılabilmektedir. Bu durumda kendisine büyü yapılan kişi büyüden kurtulmakta fakat ailesinden birisi daha ağır biçimde büyüye maruz kalmaktadır.

Sabun büyüsünün ikinci bozulma yolu belli Kuran sureleri ve Allah’ın çeşitli esmalarının okunması ile yapılan dualardır. Bu büyü bozma duaları sayesinde kişi büyünün etkisinden kolayca kurtulabilmektedir. Büyü bozma duasında duanın okunma zamanı ve esmaların okunma sırası ile sayısı son derece önemlidir.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Son dönemlerde çıkan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı kitabı konuyla ilgilenen sevgili okurlarımıza önermek istiyoruz. Bu eserde aşık etme duası, şirinlik duası, çevirgel duası, muhabbet duası gibi onlarca aşk duası örneğine ulaşabilirsiniz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir.

Bu yazıyı okumadan barışma duası yapmayın sakın!

 

Bu kaşık büyüsü 2 günde kesin etkili ve garantili!