Rüyada eski sevgiliyi görmek nedir, 18 kesin yorum

ruyada eski sevgiliyi gormek 3Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Nedir, 18 Kesin Yorum Bu Yazıda

Sevgili okur, bu yazıda rüyada eski sevgiliyi görmek nedir, sorusunun 18 farklı ve kesin cevabını, en doğru rüya tabirlerini esas alarak cevaplamaya çalışacağız. Bize göre, bu konunun tam anlamıyla aydınlığa kavuşması için 18 yorumun hepsinin teker teker okunması gerekir. Çünkü yorumlardaki ufak bir ayrıntı bile hayatını etkileyebilir.

Biliyoruz ki rüya tabirleri, gelecekte neler olabileceğini tahmin ederek hayatımıza girmesi muhtemel olan olumsuzlukları bertaraf etmek adına mükemmel bilgiler içerebiliyor. Bu sebeple rüyada eski sevgiliyi görmekle alakalı 18 ilginç maddenin her birini okumakta fayda var.

 1. Rüyada Sevgiliyi Görmek

Türkiye’de ve Azerbaycan’da çokça görülen bu rüya, kişinin ileride mutlu bir hayat yaşayacağına işaret olarak yorumlanır. Bazı tabirciler ise bu rüyayı, ileride bahtın ve kısmetin açılacağı şeklinde yorumlar.

Bunun yanı sıra bu tür rüyaların en itibar edilen yorumu, sevgili ile yeniden birlikte olma ve uzun yıllar boyunca mutlu yaşama şeklinde kendini gösterir.

 1. Rüyada Eski Sevdiği Kızı Görmek

Bir erkeğin rüyasında sevdiği eski kız arkadaşını görmesi, o kişinin hâlâ sevdiği kızı tam anlamıyla unutamadığına yorulur ve bu rüyadan ayrıca şu anlamlar çıkarılır:

Bu erkek, sevdiği kızdan ilerleyen günlerde ağır bir darbe yiyebilir veya aynı kişi, sevdiği kız tarafından oldukça güzel bir sürprizle karşılanabilir. Bu tür rüyalar, gelecekte farklı (olumlu veya olumsuz) sürprizlerin işaretçisi olarak tabir edilir.

 1. Rüyada Eski Sevdiği Erkeği Görmek

Bir kadının rüyasında sevdiği eski erkek arkadaşını görmesi, gökyüzünden kendisine hiç beklenmedik nimetler geleceğine işarettir.

Birçok rüya tabircisi, bu rüyayı kadının ileride çok güzel günler yaşayacağına yorar. Bu güzel günler, genellikle baht açıklığı ve ve kısmetin bereketli olması, rızkın bol ve huzurun çok olması şeklinde tabir edilir. Bu yüzden, rüyasında eski erkek arkadaşını gören kadınların umutlu olmaları gerektiği dile getirilir.

ruyada eski sevgiliyi gormek

 1. Rüyada Sevgiliden Mektup Almak

Sevgiliden rüyada mektup almak, kişinin psikolojik olarak rahatlayacağına ve üzerindeki stresin ve kötü enerjinin gidip taptaze ve güzel bir enerjiyle dolacağına delalet eder.

Bununla beraber rüyada sevgiliden mesaj almak da yine aynı şekilde yorumlanır.

 1. Rüyada Eski Sevgili İle Gülmek

Bu tür rüyalar, kişinin içindeki sıkıntıları hiç kimseye açamamasına ve bu yüzden dert biriktirmeye işaret eder.

Rüyasında eski sevgilisiyle gülen kişinin, içindeki sıkıntılarından birini veya birkaçını başka kişilere anlatmak istemesine rağmen bunu bir türlü yapamadığı şeklinde tabir edilir.

 1. Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Bir insanın rüyasında eski sevgilisiyle gezintiye çıkması, bazı kişiler tarafından önü alınamaz bir şekilde çekiştirildiğini gösterir. Yani bu kişi, tanıdığı başka kişiler tarafından çekiştirilir ve bu yüzden üzerinde negatif enerji hisseder.

 1. Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Eski sevgiliyle düşte kavga etmek, genelde hayra yorulur ve iyiye işarettir. Şöyle ki:

Bu kişinin, birkaç gün içerisinde iyi bir haber alacağı söylenir ve ilerleyen günlerde mutlulukla ve huzurla dolu yaşantılar geçireceği ve neşe dolu deneyimler kazanacağı söylenir.

Rüyada kavganın genellikle hayra yorulması, eski sevgili konusunda da geçerlidir yani.

ruyada eski sevgiliyi gormek 5

 1. Rüyada Eski Sevgili İle Tartışmak

Bu tür rüyalara, rüya tabircileri genellikle olumlu anlamlar yüklerler ve şöyle derler:

Rüyasında bir kişi eski sevgilisiyle tartışıyorsa, bu durum o kişinin zenginlik ve berekete erişeceğine delalettir. Hatta bu kişi, ileride tanışacağı muhteşem bir insanla birlikte olarak onun zenginliği ve huzuru ile dolacaktır.

 1. Rüyada Eski Sevgili İle Konuşmak

Çalkantılı ruh halinin işareti olan bu tür rüyalar, genellikle kişinin ruhsal anlamda problem yaşadığı şeklinde yorumlanır. Bu tarz rüyalarda, kişinin kendisini bir garip hissetmesi ve bedeninin bu dünyaya ait değilmiş gibi bir hisse kapılması söz konusudur. Bu durum da, yine negatif enerjiden kaynaklanır ve bu kişinin, birileri tarafından arkasından konuşulduğu şeklinde tabir edilir.

 1. Rüyada Eski Sevgili ile Barışmak

“Varlık içinde yokluk” bu tür rüyaları tarif eden en güzel açıklamadır. Rüyasında eski sevgilisi ile barışan kişi, sevgilisinin barışması veya kendisinin barışmasına göre farklı şekillerde yorumlanır.

Eğer, barışma eylemi rüyayı gören kişi tarafından başlatılmış ise bu durum, yokluğun varlığa dönüşeceğinin habercisi addedilir. Eğer barışma adımı, rüyada eski sevgili tarafından atılmış ise bu durum da varlık içinde yokluk çekmeye delalet eder.

 1. Rüyada Eski Sevgili ile Öpüşmek

Geleceğin belirsiz olması anlamına gelen öpüşme eylemi, yine öpüşmeyi hangi tarafın başlattığına göre değişir. Eğer, öpüşmeyi başlatan kişi rüyayı gören kişi ise, bu durumda geleceğin aydınlık ve huzurlu olacağı düşünülür.

Şayet eski sevgili öpüşmeye başlamış ise, bu durumda da geleceğin karanlık ve mutsuz olacağı söylenir.

 1. Rüyada Eski Sevgili ile Sevişmek

Rüyasında eski sevgilisi ile sevişen kişi, geleceğe karamsar bakmaya başlayacak ve geleceğe dair umudunu belli bir süreliğine yitirecektir. Fakat bu durum, uzun sürmeyecek ve kısa süre sonra tekrar eski enerjik ve mutlu hayatına devam edecek, yeniden yaşamanın keyfini ve tadını duymaya başlayacaktır.

ruyada eski sevgiliyi gormek 2

 1. Rüyada Eski Sevgili ile Evlenmek

Bu tür rüyalar, iki şekilde tabir edilir, şöyle ki:

Birinci tabirde, eski sevgilisiyle evlenen kişinin son derece tehlikeli ve ölümcül bir hastalıktan kurtulup vücudunun hastalık kirlerinden temizleneceği öngörülür.

İkinci tabirde ise bu kişinin, akrabaları tarafından kötü bir olaya maruz kalacağı fakat bunu ustalıkla bertaraf edeceği dile getirilir.

 1. Rüyada Eski Sevgili Tarafından Terk Edilmek

Bu tip bir rüya, bu kişinin yeni bir ilişkiye ve yeni bir kısmet ulaşacağının delili olarak yorumlanır. Yani rüyada terk edilmek, esasında yeni bir ilişkinin başlangıcı ve yeni kısmetlerin sökün etmesi olarak tabir edilir.

 1. Rüyada Eski Sevgili ile Sohbet Etmek

Bu rüya, kişinin eski sevgilisi tarafından aranacağı şeklinde yorumlanır ve şöyle denir:

Rüya aleminde eski sevgilisiyle sohbet eden kişi, gerçek alemde de yine sohbet ve muhabbet etmeye başlayacaktır. Yani bu kişinin, ayrıldığı veya terk edildiği eski sevgilisine yeniden kavuşup mutlu günler yaşayacağı belirtilir.

ruyada eski sevgiliyi gormek 4

 1. Rüyada Eski Sevgili ile Arkadaş Olmak

Arkadaş olmak, iki şekilde yorumlanır ve şöyle denir:

Eğer arkadaşlık, sıradan bir arkadaşlık ise ve gönül birlikteliği şeklinde kendini göstermiyorsa, bu durumda rüyayı gören kişi, çevresindeki dostları ve arkadaşları tarafından ihanete maruz kalabilir.

Eğer bu arkadaşlık, yeniden sevgili olma eğilimi gösteriyorsa bu durumda da, aile içi şiddet kendini gösterebilir ve kişi, aile fertlerinden biri tarafından ruhsal olarak hırpalanabilir.

 1. Rüyada Eski Sevgiliden Haber Almak

Alınan bu haber, olumlu bir haber ise ve kişi bu haber sonucunda seviniyorsa, bu durum iş hayatındaki başarıya işaret eder ve rüyasında olumlu haber alan kişinin çevresindeki insanlar tarafından sevileceği dile getirilir.

Eğer alınan haber olumsuz ise, bu durumda da kişinin çevresindeki insanlar tarafından belli bir süreliğine yalıtılıp yalnız kalacağı ve ilişkilerinde bazı problemler yaşayacağı belirtilir.

 1. Rüyada Eski Sevgili ve Bilinçaltı Yorumu

Şimdiye kadar, rüya tabirlerinin rüyada eski sevgiliyi görmekle alakalı neler söylediğini dile getirmeye çalıştık. Şimdi de psikoloji biliminin bize bu tür rüyalarla ilgili ne söylediğine bakalım:

Bir kişi rüyasında eski sevgilisini nasıl görürse görsün, bu tür rüyalar onu hâlâ unutamadığının ve hâlâ onunla birlikte olmak istemesinin yansıması ve dışa vurumu olarak değerlendirilir.

Konuyla ilgili olarak “En Etkili Aşk Duaları Kitabı“na bakmanı öneriyoruz.

Çünkü bu kitap, birçok kişinin eski sevgilisine yeniden kavuşmasına veya yeni bir aşka yelken açmasına vesile oldu.

Kitaba ve kitapla ilgili birbirinden ilginç yorumlara buradan (tıkla) ulaşabilirsin.

Ayrıca konuyla ilgili şu yazılar da dikkatini çekebilir:

Erkek arkadaşı geri kazanmanın 5 harika formülü

 

Terk eden sevgiliyi geri getirmek, 6 garantili taktik

İlgili kelimeler: rüyada eski sevgiliyi görmek