nohut büyüsü yüzde 100 etkili aşık etme büyüsü

En etkili aşık etme büyülerinden biri: nohut büyüsüerkekler aşık etme

Nohut büyüsü Anadolu’da yüzyıllardır en yaygın uygulanan aşık etme büyülerinden biridir. Geçmişi Orta Asya şaman kültürüne ve Soğd rahiplerinin uygulamalarına dayanır. Son derece kolay bir icrası vardır. Sadece medyumlar tarafından yapılmaz. Büyü ile profesyonel olarak ilgilenmeyenler de ritüelleri öğrendiklerinde bu büyüyü yapabilir.

Nohut büyüsü tesirini çok hızlı gösteren bir büyüdür. Aşk gibi zamanın çok önemli olduğu bir meselede bu durum nohut büyüsünün daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Nohut büyüsü uygulamanın bittiği 6. gün etkisini göstermeye başlar ve 11. günün bitiminde aşık ettirilecek kişilerin duygularına tümüyle sirayet eder.

Nohut büyüsü nasıl yapılır?

Nohut büyüsü sayı sistemlerine dayanan numerik bir uygulamadır. Yani büyünün esasını sayılar oluşturur. Bu büyüye nohut büyüsü denme sebebi belli sayıda nohut kullanılarak yapılmasıdır. Eski dönemlerde nohut yerine mercimek veya buğday taneleri ile de benzer büyüler yapılmaktaydı. Bu büyülerin ortak noktası hepsinin sayı sistemlerine dayanmasıdır.

Nohut büyüsü ile ilgili bilgi veren yazıların çoğunda 41 adet nohut ile büyü yapıldığına dair bir bilgi vardır. Bu ifade kesinlikle yanlıştır. Hatta bu yazılarda büyünün icrasına yönelik verilen bilgilerin neredeyse tamamına yakını da hatalıdır. Bu büyü ile alakalı en doğru bilgileri Irk Bitig ile İlmi Havas adlı eserlerden derleyerek size aktaracağız.

nohut büyüsü 1

Nohut büyüsünde kaç adet nohut ile büyü yapılır?

Aşık ettirilecek kişi ile annesinin adları alınarak bu iki isimdeki sessiz harf sayısı kadar nohut alınır. Örneğin kişinin adı Yusuf annesinin ismi Zeliha olsun. Yusuf kelimesindeki y,s,f sessiz harfleri için 3 nohut, Zeliha kelimesinde geçen z,l,h harfleri için 3 nohut alınacaktır.

Kişinin adındaki sessiz harf sayısı kadar nohut ile annesinin adındaki sessiz harf sayısı kadar nohut seçildikten sonra bu nohutlar bir araya getirilerek boş bir kaba konur. Aynı işlem aşık ettirilecek diğer şahıs için de yapılır. Ancak seçilen nohutlar erkek ve annesi için ayrı bir kaba  kadın ve annesi için ayrı bir kaba konur.

Nohut büyüsünün tılsımlı sözcüklerle zenginleştirilmesi

Kadının ve erkeğin isimlerinin karşılığı olan nohutlar ayrı kaplara konulduktan sonra her gece bu nohutlara tılsımlı sözcükler okunmaktadır.

İlk 2 gece her kaptaki nohutlar için ayrı ayrı tılsımlı sözcükler okunur. Üçüncü gece nohut kapları birleştirilir. Bu ritüel kadın ile erkeğin birleşmesini temsil eder.

4 gece daha her gece tılsımlı sözcükler okunmaya devam eder. Toplamda 6 gece boyunca belli sayıda seçilen nohutlar üzerine tılsımlı sözcükler okunmaktadır. Zaten büyü de tesirini 6. geceden itibaren göstermeye başlamaktadır.

Tılsımlı sözcükler, Soğd dilinden alınmadır. Usta-çırak ilişkisi içinde kuşaktan kuşağa aktarılmaktadır. Büyü yapmak için bu sözcükleri bilmek gerekmektedir. Zaten büyünün asıl dayanak noktası da bu ifadelerdir.

Anadolu’da kimi yerlerde Necm suresi de nohut büyüsünde tılsımlı sözcükler yerine kullanılmıştır. Bu kesinlikle yanlış bir uygulamadır. Zira Kuran-ı Kerim, Allah kelamıdır ve büyü gibi dinen caiz olmayan bir uygulamada bu kutsal kitaptan alıntı yapılması doğru değildir.

nohut büyüsü 2

Nohut büyüsünde nohut kabına kalem kırmak ne demektir?

Özellikle Azerbaycan’da nohut büyüsünde yapılan ilginç bir ritüele de değinmek gerekir. Azerbaycan’da nohut büyüsünde tılsımlı sözcüklerin okunduğu 6. günün sonunda nohut kabının içine herhangi bir kurşun kalem ya da mürekkep dividi kırılarak atılır.

Kalem,kırılarak mümkün olduğu kadar küçük parçalara bölünür. Daha sonra nohut kabı içine atılan bu parçalar ile nohutlar iyice karıştırılır. Eğer bu şekilde nohutların içine kalem parçaları atılırsa kişiler birbirlerine aşık olmakla kalmayacak ve çiftler evlilik ile hayatlarını birleştireceklerdir.

Nohut büyüsünün muazzam tesirleri

Nohut büyüsü ile büyülenmiş kişilerin ortak özellikleri sadece aşık ettirildikleri kişiye karşı hoşgörülü davranmaları onun dışındaki kişilere karşı ise çok sinirli bir şekilde yaklaşmalarıdır.

Nohut büyüsü ile bağlanmış bir şahıs olumlu- olumsuz hiçbir eleştiriyi kabul etmez. Aşık olduğu şahıs dışındaki herkesi mutluluğuna düşman ve art niyetli olarak görür. Bu nedenle büyülenmiş kişilerin büyük bir kısmı aileleri ile ciddi sorunlar yaşar.

Nohut büyüsü o kadar tesirlidir ki kişi sevdiğini bir gün dahi görmezse içi içini yer. Gece yarıları gayri ihtiyarı kalkılır ve aşık olunan kişinin evinin bulunduğu yere kadar gidilir. Her konuşmanın konusu “o kişi” olur. Bütün hayaller ve planlar o “biricik sevgili” üzerine kurulur. Hayatta bakılan her yerde sevgili vardır ve sevgili dışındaki her şey “koca bir hiç”tir. Sevgili ise kendi benliğinden bile daha kıymetlidir ve “her şey”dir.

Nohut büyüsü kimi zaman evli kadınlara ve erkeklere yönelik de yapılmaktadır. Bu durumda boşanmalara, annesiz babasız çocuklara yani yıkılan yuvalara sebebiyet vermektedir. Bu nedenle büyünün kimlere yapılacağı konusunda çok dikkatli olunmalıdır.

nohut büyüsü 3

Nohut büyüsü nasıl bozulur?

Nohut büyüsünü bozmak için iki yol vardır. Bunlardan birincisi bütün büyü aşamalarını tersten yeniden yapmaktır. Yani 6 gün boyunca tılsımlı sözcükler ile ve belli sayıda nohutla büyü uygulamasını yeniden tekrar etmektir.

Bu metotta bazen büyünün bozulmadığı sadece yön değiştirdiği görülmektedir. Yani kişi önceden aşık olduğu şahıstan kurtulmakta fakat bu sefer başka birisine daha şiddetli bir biçimde bağlanmaktadır.

Nohut büyüsünün bir diğer bozdurulma yolu ise bazı Kuran surelerini büyü bozma duası hükmünde okuyarak büyüyü tesirsiz bırakma biçimindedir. Özellikle Felak, İhlas, Abese, Tarık ve Nas sureleri etkili büyü bozma duası biçiminde okunabilirler. En sağlıklı ve en güvenilir büyü bozma yolu da zaten bu metottur.

Sevdiğine kavuşmak için büyü yaptırmak yerine dua etmek

Nohut büyüsü gibi aşık ettirme büyüleri kesinlikle dinen yasaklanmıştır. Kuran’da Maide ve Felak surelerinde büyünün şer bir uygulama olduğu ifade buyrulmuştur. Hatta büyü yapmak ulema tarafından 7 büyük günahtan biri yani kebairi ekabir sayılmıştır. Bu nedenle kesinlikle büyü gibi karanlık yollara tevessül etmemek gerekir.

Aşk konusunda büyü yapmak yerine dua etmek en emin yoldur. Bu konuda son zamanlarda “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” başlığı ile başarılı bir kitap çıktı. Bu eserin konu ile ilgilenen okurlarımızın başucu kaynağı olacağını düşünüyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Eski sevgiliyi özlemek, 8 garantili ve kesin çözüm burada!

 

erkeklerin prensesi kitabı nedir ne değildir