kızlarla nasıl konuşulur, 3 bomba tavsiye

Kızlarla Nasıl Konuşulur? Çok İlginç ve Bomba Tavsiyeler Öğrenmek İster misin?

Ben kızlarla nasıl konuşulur, sorusundan ziyade kızlarla nasıl konuşulmaz ki, sorusunu tercih ederim. Değerli okurum, kızlarla konuşma hususunda güçlük mü çekiyorsun? Kızlarla konuşmak, sana dünyanın en ağır ve zor işi gibi mi görünüyor? Sen de kızlarla nasıl konuşulur sorusunu aramana rağmen bir türlü tatmin edici ve tutarlı bir yanıt alamadın mı? Doğru yerde olduğundan emin ol, yazıyı sonuna kadar okuyarak öğrendiklerin sayesinde kızların yanında bülbül kesileceksin.

Kızlarla nasıl konuşulur, sorusunu soran erkekler, ekseriyetle kızların yanında ne konuşacaklarını bilemezler. Mesela bu tipler (belki sen de onlardan birisin) bir kızla sohbet etmeye başladıktan beş dakika kadar sonra konuşacak konu bulamadıkları için kıza şöyle derler: “Eee, daha daha nasılsın? Hiç konuşmuyorsun, biraz da sen konuş.” Kız da sohbetin sonunda bu saçma cümlelere şöyle yanıt vererek güzel bir kapak yapar: “Sohbetine doyum olmuyor, belki yine görüşürüz!”

Artık rüyada görüşürsünüz. Eğer sen de kızlarla nasıl konuşulur, sorusunu kızların yanında nutkun tutulduğu, apışıp kaldığın ve kızarıp bozardığın için soruyorsan, kızlarla konuşurken sürekli telefonuna veya saatine bakıp zamanın çabuk geçmesini istiyorsan, ben ne yaptım, konuşacak bir şey de yok, diyorsan okumaya devam et. Yazıda sana vereceğim ufak taktikler ve yazının sonundaki bomba tavsiyeler sayesinde yerinde duramayacak, her gördüğün kızın ciğerini okuyacaksın.

Sana basit birkaç taktik vererek başlayalım: Bak dostum, dünyada konuşacak o kadar çok şey var ki insanlar bunları konuşa konuşa bitiremiyor.

Kızlarla nasıl konuşulur, sorusuna 5-10 maddelik bir cevap vereyim:

Kızlarla Nasıl Konuşulur? 1. Hobi Yöntemi

1) Neden, kızlarla nasıl konuşulur, demek yerine sohbete başladığın kızın hobilerini sormuyorsun? Bir hobisinden bir dünya konu çıkarabilirsin mesela. Kitap okumayı mı seviyor? Hangi kitap, yazarı kim? Bilim kurgu mu, hikaye mi, deneme mi, roman mı? Fantastik mi gerçekçi mi reel mi? … Uzat uzatabildiğin kadar…

Yüzmeyi mi seviyor? Yüzerken ne hissediyor? Suyun tenine dokunması nasıl bir duygu? Yüzmeyi nasıl öğrendi? Ne zaman merak saldı? Neden yüzmeyi bu kadar çok seviyor?

Dostum, sadece hobiler bile seni 50 saat idare eder. Hele fobilerine (korkularına) girersen işin içinden hiç çıkamazsın. Çünkü kızlar her şeyden korkarlar:)

Kızlarla Nasıl Konuşulur? 2. Merak ve Nefret Yolu

2) Kızlarla nasıl konuşulur sorusuna yanıt olarak, karşındaki kızın, bir insanda en çok sevdiği ve merak ettiği; aynı zamanda en çok nefret ettiği şeyleri sorarak başlayabilirsin. Bu konu da öznel bir konu olduğu için sahili olmayan bir denizdir. Konuşabildiğin kadar konuş. Yalnız burada unutmaman gereken çok önemli bir nokta var:

Her konudan başka bir konu çıkarıp sohbeti uzatmanın yollarını bulmalısın. Sohbet, dallanıp budaklandıkça tatlanır. Bir çaya şekeri attıktan sonra karıştırmadan nasıl tadını alamıyorsan bir kızla konuşurken de sohbetin orasından burasından tırtıklanması, kurcalanması gerekir. Yeri geldiğinde mahrem konulara bile girmeli, bundan çekinmemelisin.

kizlarla nasil konusulur 2

Kızlarla Nasıl Konuşulur? 3. Metafizik Konuların Sonsuzluğu

3) Sahili ve dibi olmayan bir konu daha: Metafizik konular. Konuş babam konuş. Kızlar, bütün insanlar gibi metafizik konulardan hoşlanırlar. Dünyaya ve evrene dair ne düşündüğünü, neden yaşadığını, hangi hedefler için çabaladığını… Bu konudan, yüzlerce soru çıkarılabilir ve bu konu bir ömür devam edebilir.

Daha onlarca konuda yüzlerce tüyo verebilirim sana; ama yazı çok uzamasın diye kısa kesip önce bir uyarıda bulunacağım; sonrasında ise yazının başında “bomba” dediğim “şey”i anlatacağım.

Uyarı: Dostum, kızlarla nasıl konuşulur, sorusunda şuraya çok dikkat etmen gerekir: Bir kızla konuşmaya başlamadan önce yeteri kadar donanımlı olmalısın. Mesela hobilere veya fobilere girdiğinde kültürünü ortaya koyman gerekir. Diğer türlü sohbet yine ilerler; ama kör topal ve ağır aksak. Fakat kız senin yeterince birikimli olduğunu anlarsa kendini sana bırakır ve sohbetin nasıl sürdüğünü anlayamaz. Bu açıdan her daim kendini geliştirmeye bak. Çok oku, çok düşün.

Yazının devamı, kızlarla nasıl konuşulur, sorusunu soranlara için bir pırlanta değerinde. Kızlar tektaştan çok hoşlanırlar; ama bu yöntemleri bilen erkeklere bayılır biterler.

Yazının başında sana vaat ettiğim yerdeyiz. Şimdi sana “karizmatik” bir erkek olup kızları baştan çıkarmanın ve onların “cazibe merkezi”, “ilgi odağı”, “vazgeçilmezi” olmanın tüm sırlarını içinde barındıran muhteşem bir kitap tavsiyesinde bulunacağım. Az önce sana çok okuman gerektiğini söyledim ya. Evet çok okumalısın; fakat ilkin bu kitabı okumaya başlamalısın. Burada bulacağın bilgiler, yüzlerce kitapta bulamayacağın “hap” bilgiler çünkü.

Adeta kızlarla nasıl konuşulur, sorusu düşünülerek hazırlanmış muhteşem bir içeriğe sahip bir eser. Bu kitap sayesinde kızlarla tek kelime bile konuşamayan birçok danışanım, şimdi susmak nedir bilmiyor. Burada anlatılan yöntemler, birçok erkeğin can simidi oldu. Bu bilgiler sayesinde sen de asıl potansiyeline kavuşup kızları hayretten hayrete düşürebilirsin. Bu değerli kitaba;

BURAYA tıklayarak ulaşabilirsin.

Kızlarla nasıl konuşulur, sorusu artık, senin için de tatlı bir anı olarak kalacak.

Ayrıca Kadın Avcısı Kitabı Gerçekten İşe Yarıyor mu? Mutlaka Oku ve Aşk Acısı Çekiyorum Diyenlere Harika Bir Çözüm, Mutlaka Oku! başlıklı yazıları da okumalısın.