Kız tavlama sanatında 15 mükemmel ve garantili teknik

kiz tavlama sanatiKız Tavlama Sanatında 15 Mükemmel ve Garantili Teknik

Sevgili erkek okurlarım, size bu yazımda kız tavlama sanatı ile alakalı 15 süper etkili ve garantili teknik ve yöntemden söz edeceğim. Bu tekniklere garantili ve mükemmel teknikler adını verdim, çünkü bir erkek bu taktikleri yerli yerinde kullanabilirse kız tavlama konusunda rahatlıkla ustalaşıp yetkinleşebilir.

Taktiklere geçmeden evvel, bir noktanın altını özellikle çizmek istiyorum: İnternette okuyacağınız bütün kız tavlama konulu yazıların yazarları hep erkek yazarlar. Tabi erkek yazarlar, konuya sadece kendi açılarından bakıp konunun birçok boyutunu es geçiyorlar; fakat ben kadın bir yazar olarak bizzat erkeklerde gördüğüm etkili taktikleri aktaracağım.

Kısaca bu yazıyı okuyan erkekler, bir kadından “kız tavlama sanatı”nı öğrenecekleri için kendilerini şanslı hissedebilirler. Sen de bu şanslı azınlığın içinde olduğuna göre, okumaya devam et:

Kız Tavlama Sanatı 1, Nedensiz Yere Ara

 1. Nedensiz aramaların etkisi.

Birçok erkek, yakınlaştığı kızı aramaya başladığı zaman, onu bir bahane üreterek aramaya çalışır ve geçerli bir neden bulamayınca da aramaktan vazgeçer. Tabi bu durumda kızı tavlamak yerine avucunu yalamak zorunda kalır.

Oysaki kadınlar, nedensiz aramalardan çok hoşlanırlar ve bu tip erkekleri kendilerine daha yakın hissederler. Örneğin, tavlamak istediğin kızı arayıp şunu söyleyebilirsin:

“Merhaba, nasılsın? Müsaitsen bir şey söylemek istiyorum. Nedense içimden seni aramak geldi ve sesini duymak istedim. Umarım iyisindir.”

Bu giriş, konuşmanın devamının gelmesini sağlayacaktır.

Kız Tavlama Sanatı 2, Duygusal Erkeğin Gücü

 1. Duygusallığını yansıt.

Toplum içerisinde, kadınların duygusal erkeklerden hoşlanmadıkları yönünde yanlış bir algı var. Güya kadınlar, güçlü erkeklerden hoşlanırlar ve duygusallığını yansıtan erkek de zayıf görünürmüş.

Bu iddianın birinci kısmı doğru; yani kadınların güçlü erkeklerden hoşlandıkları kısmı kesinlikle doğru. Ne var ki duygusallığını rahatlıkla yansıtan erkeklerin zayıf olduğu kısmı yanlış. Zira yapılan birçok anket ve bilimsel araştırma, kadınların duygusal erkeklere eğilim gösterdikleri yönünde. Kaldı ki bu durum, tecrübeyle de sabit.

Dolayısıyla kız tavlama sanatının duayeni olmak istiyorsan “duygusal erkek” olmalısın, bunun için de kendini bütün kaygılardan uzaklaştırıp olduğun gibi davranmalısın.

 

Kız Tavlama Sanatı 3, Kızın Zevkine Saygı Duyma Yöntemi

 1. Zevkine saygı duy.

Günümüz toplumunun belki de en büyük handikapı, kadın-erkek ilişkilerinde karşı cinsin zevkine ve alışkanlığına gösterilen aşırı tepkidir. Şahsen ben (binlerce kadında da aynı şeyi gördüm) birlikte olduğum erkeklerin alışkanlıklarına ve zevklerine saygı duyar ve onlardan da aynı yaklaşımı sergilemelerini isterim.

Halbuki birçok erkek, tavlamaya çalıştığı kızın ilgi alanlarına ve alışkanlıklarına saygı duymaz ve ona karşı kaba ve eleştirel bir tavır takınır. Örneğin “Şu topuklu ayakkabıları nasıl giyiyorsunuz anlamıyorum.” cümlesi, bu tip erkeklerin ortak dilini yansıtır.

Kız Tavlama Sanatı 4, Dinlemek Ne İşe Yarar?

 1. Dikkatlice dinle.

Hiç kimsenin birbirini doğru düzgün dinlemediği bu dünyada, bir kızı ciddi ve samimi bir şekilde dinleyen her erkek, muhteşem bir kazanova haline gelebilir. Kadınlar, kendilerini içtenlikle dinleyen erkeklere bayılırlar, çünkü bu dünyada her kadının mutlaka bir hikayesi vardır. Önemli olan, erkeğin bu hikayeyi deşmeye ve kadını bu noktada teşvik etmeye çalışmasıdır.

Kız Tavlama Sanatı 5, Destek Olmak Nasıl Olur?

 1. Yalnız bırakma ve desteğini esirgeme.

Kız tavlama sanatının vazgeçilmez maddesi diyebileceğim “destek olma” taktiği, özellikle samimiyetin ön planda olduğu oldukça önemli bir maddedir.

Bu taktik, beraberinde samimiyeti gerektirir, çünkü bir kız, erkeğin “tavlama amacıyla yapmacık bir samimiyet” gösterisinde bulunduğunu anlarsa (ki çoğu kız bunu anlar) erkekten uzaklaşır.

Dolayısıyla destek olma taktiğini kullanacak olan erkeğin, varını yoğunu ortaya dökerek samimiyet testinden geçmesi şarttır.

kiz tavlama sanati 3

Kız Tavlama Sanatı 6, Denetimli Serbestlik Yöntemi

 1. Ne şiş yansın ne kebap, taktiğini kullan.

Benim “denetimli serbestlik” veya “ne şiş yansın ne kebap” tekniği dediğim bu yöntem, kızı sıkboğaz etmeden denetleme üzerine kurulu bir taktiktir.

Burada, kızın hayatına çok fazla müdahale etmeden ve onu sıkboğaz etmeden denetlemeye çalışmak önemlidir.

Kız, senin onu koruyup kolladığını ama bunu yaparken özgürlüğüne engel olmak istemediğini anlamalı. Burada kızı avucunda bulunan bir kuşa benzetebiliriz; dikkat et fazla sıkarsan ölür, tamamen serbest bırakırsan uçar gider.

Kız Tavlama Sanatı 7, İmzanın Önemi

 1. İmzanı bırak.

Her erkeğin kendine mahsus bir imzası olması şarttır ve bu konu oldukça detaylı bir konudur.

İmzadan kastımız, elbette ki seni diğer insanlardan ayıran niteliklerinin ön plana çıkarılmasıdır. Örneğin kendine “sadece sana ait olan bir koku” belirle ve o koku, herkese seni hatırlatsın.

Veya bir söz bul kendine ve daima o sözü kullan, öyle ki o söz, senin imzanı taşısın. Peki, kız tavlama konusunda imzanın ne etkisi var?

Kızlar, kendine mahsus olan bir imzası olan erkeklere karşı muazzam bir zaaf içindedirler ve açıkçası bu erkeklerin daha güçlü olduğunu zannederler. Zaten kadınların güçlü erkeklere meylettikleri, bilinen bir gerçektir.

Kız Tavlama Sanatı 8, Gizem Erkekte de Önemli midir?

 1. Gizem dozajını iyi ayarla.

Gizem, sadece kadınlar için değil erkekler için de vazgeçilmez bir husustur; çünkü kadınlar da “esrarengiz erkekler”i daha karizmatik ve daha ilgi çekici bulurlar.

Açıkçası burada da “güç faktörü” devreye giriyor ve gariptir ki kadınlar, gizemli erkeklerin daha güçlü olduğunu zannediyorlar. Bu zan, her zaman bilinç düzeyinde olmuyor, aksine bilinçaltı düzeyde çok daha baskın oluyor ve sana bir sır vereyim: Kadınları yöneten asıl faktör, bilinçaltıdır.

kiz tavlama sanati 5

Kız Tavlama Sanatı 9, Göz Teması Ne İşe Yarar?

 1. Göz teması her şeydir.

Gözler, erkeklerin kadınlarda aradığı en çekici uzuvlar arasında yer alır; fakat kadınların erkeklerde göze çok önem vermediği zannedilir.

Oysaki bazı kadınlar, bazı erkekleri sırf gözü için sever. Hele ki gözünü etkin ve etkili şekilde kullanan bazı erkekler, sırf bu özellikleri nedeniyle binlerce kadının göz nuru olur.

Öyleyse kadınlar üzerinde bu kadar “yıkıcı” bir etkiye sahip olan gözleri iyi kullanmak ve göz temasına dikkat etmek gerekli.

Kız Tavlama Sanatı 10, Özgüven Önemli midir?

 1. Özgüvenin gücünü hafife alma.

Özgüven, kız tavlama sanatının en önemli unsurlarından biridir dersem yalan söylemiş olmam. Çünkü birçok kadın, yüzüne bile bakılmayacak bazı erkekleri sadece özgüveninden dolayı seviyor.

Peki, özgüven bir erkek için neden bu kadar değerlidir? Çünkü özgüven, erkeği güçlü gösterir ve defalarca dile getirdiğim gibi kadınlar “güçlü erkekler”i severler ve onları kendi aşklarına boyun eğdirmek isterler.

Bu yüzden kadının sevgisi karşısında diz çökmek için özgüven sahibi olman şart.

Kız Tavlama Sanatı 11, Pozitif Erkek Kıtlığı

 1. Pozitif erkeğin sihirli etkisi.

Kız tavlama sanatının en köklü ve etkili yöntemlerinden biri de şüphesiz ki “pozitif ve yapıcı erkek” olmaktan geçer. Neden mi?

Çünkü günümüz toplumunda erkeklerin çoğu maalesef olaylara eleştirel yaklaşan ve bu eleştirel bakış açısını da “şikâyet ve hoşnutsuzluk” derecesine vardıran bir negatiflik içinde.

Böyle bir ortama pozitif erkeğin ne kadar etkili olacağını hayal edebiliyor musun?

Kız Tavlama Sanatı 12, Espri ve Zekâ Bağlantısı

 1. Espri ve zeka ilişkisi.

Kızların güçlü erkeklerden hoşlandığını birkaç kez dile getirdik, peki güç ile zeka ve espri arasında nasıl bir ilişki var? Şöyle ki:

Espri yeteneği ile ön plana çıkan erkekler, zeki olarak bilinir ve zekâ ise en büyük güçtür. Kısaca zekâ ürünü olan espriler, kız tavlama yöntemlerinin en etkili olanlarından biridir.

 

Kız Tavlama Sanatı 13, Şikâyet Mekanizması

 1. Şikâyetin etkisi.

Bu konuda sadece ünlü düşünür Konfüçyüs’ün, karanlığa küfredeceğine kalk bir mum da sen yak, sözünü aktarmak istiyorum. Kızlar, bu sözün derinliğine vakıf olan erkeklerle birlikte olmak için her şeylerini ortaya koyarlar.

Kız Tavlama Sanatı 14, Bilginin Sihirli Değneği

 1. Bilgi güçtür.

Yazı boyunca neredeyse her maddede güçten söz ettim ve kızların güçlü erkeklere hayran olduğunu ifade etmeye çalıştım, bu maddede de gücün bilgi ile ilintisine değinmek istedim.

Bilgili ve kültürlü erkeklerin ortamın alfa erkeği olduğu herkes tarafından bilinir ve alfa erkeklerin de kızların gözdesi olduğu hepimizin malumudur.

Kız Tavlama Sanatı 15, Diksiyon Neden Gerekli?

 1. Diksiyonun önemi.

Bir erkek için diksiyon, kızları etkileme ve tavlama konusunda öylesine güçlü bir etkiye sahiptir ki sana “sadece diksiyonunu geliştirerek bile birçok kızı etkin altına alabilirsin” dersem abartmış olmam.

Peki, diksiyonunu geliştirmek için ne yapmalısın?

Bunun için, ilerleyen günlerde yazacağımız “diksiyon geliştirme yazıları”nı beklemenizi tavsiye ederiz.

Konuyla alakalı bir tavsiyede daha bulunup yazımızı noktalayalım:

Kadınların Prensi Seti isimli muhteşem çalışmaya muhakkak göz atmalısın.

Kitaba ulaşmak için buraya tıklayın.

İstersen şu yazılara da göz atabilirsin:

Bu cesaret duası cesaret hapından daha etkili!

 

göğüs büyütme yolunda ne yemeli ne içmeli?

İlgili kelimeler: kız tavlama sanatı