kesin ve garantili büyü bozma uygulaması bu yazıda

Buyu BozmaKesin ve Garantili Büyü Bozma Uygulaması Bu Yazıda

Bu yazıda, en güçlü ve en etkili büyü bozma uygulaması üzerinde duracak ve gelmiş geçmiş en büyük ve güçlü hüddam olan “Apraziyal” ile, yapılan büyüyü kökünden söküp atacağız.

Bu büyü bozma yönteminde Apraziyal’ın gücünden faydalanıp yapılan her türlü büyüyü hükümsüz bırakmanın ve iptal etmenin en garantili yolunu aktaracağız. Tabi, öncelikle bu uygulamaya başlamadan evvel birkaç hususu dile getirmeliyiz:

 1. Yapacağımız büyü bozma uygulaması, ak veya kara, sarı veya kırmızı her tür büyüyü kesinlikle iptal eder. Yani en hafif büyüden en güçlü büyüye kadar her nevi büyünün köküne kibrit suyu döker ve yapılan büyüyü 3 gün içinde tamamen ortadan kaldırır.
 2. Bu uygulamadan sonra, ” büyü bozma duası” üzerinde duracağız; çünkü bu uygulamayı tatbik edemeyen kişiler, en azından “büyü bozma duası” ile büyünün kötü etkisinden kurtulabilirler.
 3. Yazı içerisinde ayrıca çok önemli bir husustan (bir nevi sürprizden) daha söz edeceğimiz için, yazının tamamını mutlaka okumalısın.
 4. Bu yöntem o kadar etkilidir ve kullanım alanı o kadar geniştir ki sadece büyü için değil nazar için de tatbik edilir.
 5. Burada kullanılan Apraziyal adlı hüddam, muazzam bir güce sahiptir ve uygulama doğru yapılırsa hiçbir zararı yoktur.
 6. Bu büyü bozma uygulaması, kadim büyü kitaplarının orijinal anlatımına dayanır ve binlerce yıldır kullanılır.
 7. Bu uygulamayı, bir başkası için de yapmak mümkün. Örneğin kendi üzerimizdeki büyüyü kaldırmak için bu tılsım bozma ritüelini tatbik edebileceğimiz gibi, kendisine büyü yapılan bir başkası için de tatbik edebiliriz. Örneğin annemiz, kardeşimiz, eşimiz veya arkadaşlarımız için de vekaleten yapabiliriz.

Bu bilgilerden sonra uygulamanın nasıl tatbik edileceğini aktarmaya başlayalım:

Buyu Bozma 1

Büyü Bozma Ritüeli (Uygulaması) İçin Hangi Malzemeler Gerekli?

 1. Bir adet beyaz kağıt.
 2. Bir adet siyah kurşun kalem.
 3. Bir bardak su.
 4. Bir çay kaşığı toz şeker.

Bu malzemelerden olan kağıdın mutlaka beyaz olması gerekir, aynı şekilde kurşun kalem de mutlaka siyah olmalı; bir bardak suyun çay bardağı veya su bardağında olması fark etmez.

Bu büyü bozma malzemelerinin hepsini yan yana getirip soldan sağa doğru hepsini sıralamalıyız. Yani beyaz kağıdı en sola, kalemi onun yanına, bir bardak suyu kalemin yanına ve toz şekeri de en sağa yerleştirmeliyiz.

Bu sıralamayı takiben, malzemelerin hepsine birden 41 kez “Ya Apraziyal” ifadesiyle hitap etmeli ve bunu okurken Apraziyal’la ilgili şu birileri aklımızdan geçirmeliyiz:

“Kadim büyü kitapları Apraziyal’den söz ederken onun en yetenekli ve en güçlü hüddam olduğunu söylerler ve şunu da eklerler: Apraziyal, tam 1000 hüddam gücünde olduğu gibi bütün tılsımlar çeşmesinin kaynağını tutan hüddamdır. Yani her tılsım ve büyü ondan sorulur ve her büyünün başı gibi sonu da ona aittir. Bu yüzden, diğer büyülerde istihdam edilen (kullanılan) bütün hüddamlar, öyle ya da böyle Apraziyal’den izin ve güç almak zorundadır.”

Evet, Apraziyal’in yukarıda tırnak içinde verilen ve kadim kitapların anlatımı olan görevlerini ve önemli yetkisini akılda tutarak, bahsini ettiğimiz malzemelerin hepsine birden toplu bir şekilde 41 kez Ya Apraziyal okumalıyız.

Bu işlemi takiben de siyah kurşun kalemi elimize alıp beyaz kağıdın üzerine şu tılsım dolu şiirsel ifadeleri yazmalıyız:

41 kez Apraziyal
Okudum hepinize
Benden bu büyüyü al
Götür boşalt denize.

Denize dökün sihri
Su yıkasın bu zehri
Bendeki kötü etki
Boylasın derin nehri.

Kader tecelli eder
Ya Apraziyal ne der
Yürekte yoğun keder
Sayenizde hep gider.

Kış gelir yazı bulur
Rüzgar ayazı bulur
Bu kağıda bakanlar
Tılsımlı yazı bulur.

Kalem kağıdı yazar
Kağıt tılsımı bozar
Suya katılan şeker
Yapılan sihre kızar.

Evet, yukarıdaki 5 adet tılsımlı ve şiirsel dörtlüğü siyah kurşun kalemle kağıdın üzerine yazdıktan sonra, kalemi kağıdın üzerine koyup diğer işlemlere geçebiliriz.

Şimdi büyü bozma uygulamasının su-şeker etabına geçelim:

Büyü Bozma Uygulaması, Su-Şeker Etabı

Bu noktada, bir çay kaşığı şekeri suyun içine dökmemiz ve bunu yaparken de yine 41 defa Ya Apraziyal okumamız gerekiyor, fakat yine bu okuma esnasında Apraziyal’in anlamını aklımızda tutmalı ve öylece okumayı yapmalıyız.

Şekeri suyun içine döktükten sonra, kağıdın üzerindeki kalemi elimize alıp kalemin ucuyla bardağı karıştırmamız gerekiyor. Siyah kurşun kalemin uç kısmını, yani yazan tarafını kullanarak bardağı karıştırırken şunları söylemeliyiz:

“Ey ak ve kara büyü
Ve ey kızılca büyü
Hanginiz yapıldınız
Kim çekiyor bu suyu?

Şeker suda eriyor
Büyü bizi geriyor
Apraziyal, tılsımı
Önümüze seriyor.

Kaşık oldu kalemim
Bunaldı iç alemim
Kağıda yaz bunu da
Baştan aşkın elemim.

Fakat tılsım bozulur
Akan sular durulur
Büyüyle uğraşanlar,
Elbet bir gün yorulur
Ve de hesap sorulur…

Bardağı kalemin ucuyla karıştırırken bu şiirsel ve tılsımlı ifadeleri okuduktan sonra, aynı ifadeleri kağıda da yazmalıyız. Yazarken de az önce yazdığımız dörtlüklerin hemen altına yazmamız gerekiyor.

Tabi, kalemi bardağın içinden çıkarıp aynı kalemle yukarıdaki şiirsel ifadeleri yazmamız gerektiğini de belirtelim. Zaten amacımız, sudaki ve şekerdeki büyüsel enerjiyi kalem vasıtasıyla kağıda aktarmak.

Bu ifadeleri de kağıda aktardıktan sonra, artık büyü bozma uygulamasının son aşamasına geçebiliriz:

buyu nasil yapilir

Büyü Bozma, Son İşlem Basamağı

Şimdi, kağıdı katlama aşaması ve burada, kağıda yazılan yazılar içte kalacak şekilde kağıdı tam 4 kez katlamamız gerekiyor. Kağıdı 4 kez katlayınca kağıt, bir muska boyutuna gelecek ve bayağı küçülecek. Bu katlama esnasında da 41 defa Ya Apraziyal okunacak.

İşte üzerine 41 kez Apraziyal okunan ve bir muska boyutuna gelerek küçülen bu kağıdı, tam 3 gün boyunca kendisine büyü yapılan kişi üzerinde taşımak zorunda. Örneğin büyü bize yapılmış ise bu kağıdı 3 gün boyunca (tam 72 saat boyunca) üzerimizde taşımamız gerekiyor.

3 gün sonra ise kağıdı açıp yazdığımız yazılara bakmamız gerekiyor, şayet yazılar silinmiş ise büyü bozma uygulamamız amacına ulaşmış demektir. Hiçbir aşamada yanlış yapmadıysak yazılar silinmiş olacaktır veya en azından silik hale gelecek, okunması zorlaşacaktır.

Bu şekilde büyü bozma uygulaması son bulmuş oluyor. Fakat yazının devamını da mutlaka okumalısın; çünkü çok hayati bilgiler var. Ayrıca uygulamanın sağlıklı olması için devamını mutlaka okumalısın.

Şimdi kısaca büyü bozma duası üzerinde duralım ve ardından bahsini ettiğim hayati bilgilere yer verelim.

Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır?

Büyü bozma duası, İslam alimleri tarafından 3 Felak ve 3 Nas Suresi okunması şeklinde tatbik edilir. Kendisine büyü yapılan kişi, sessiz bir ortamda 3 adet Felak Suresi 3 adet de Nas Suresi okuyarak büyünün etkisinden kurtulmaya çalışır.

Büyü Bozma ve 3 Hayati Bilgi

 1. Uygulamanın sabahın erken saatlerinde yapılması çok daha verimli olacaktır. Mümkünse kendimizi dingin ve huzurlu hissettiğimiz bir anda yapmalıyız.
 2. Cuma günü yapılan uygulamaların daha verimli sonuçlar doğuracağı dile getirilir, bu sebeple cumanın erken saatleri, en uygun vakitlerdir.
 3. Ya Apraziyal uygulaması da denilen büyü bozma ritüelinde yanlış bir adım atmak veya işlemi yanlış tatbik etmek, önü alınamaz sonuçlar doğurabilir.

Bu nedenle biz büyü yerine duayı tavsiye ediyoruz, bu anlamda şu kitabın (tıkla) mutlaka incelenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Dilersen konuyla ilgili şu yazıları da inceleyebilirsin:

Bu hacet duası kesin etkili, mükemmel sırlar taşıyor!

 

Ya Vedud duasının gizemi ve gücü, mutlaka oku!

İlgili kelimeler: büyü bozma