karabiber büyüsü 11 günde etkili soğutma büyüsü

Yuva yıkan büyü karabiber büyüsü

Karabiber büyüsü daha çok nişanlı ya da evli kişileri ayırmak için başvurulan bir kara büyüdür. En etkili soğutma ve ayırma büyülerinden bir olup “yuva yıkan büyü” olarak bilinmektedir. Geçmişi çok eskilere dayanan bu büyüyü İslam dünyasında yaygın olarak kullananlar Araplar ve Türklerdir. Büyünün orijini yani ana vatanı ise Hindistan’dır.

karabiber büyüsü

Karabiber büyüsü 11 gün gibi kısa sürede etkisini gösterdiği için çok sıklıkla müracaat edilen bir büyü olmuştur. Bunun dışında karabiber büyüsünü diğer soğutma büyülerinden ayıran en temel özelliklerinden birisi de çiftlerin bir daha bir araya gelmemecesine ayrılmış olmalarıdır.

Bu pratik özelliklerine rağmen karabiber büyüsü yapılışı sırasında çok sayıda riski de beraberinde getirir. Bu nedenle hem çok talep edilen hem de çok fazla uzak durulan bir uygulama olmuştur.

Karabiber büyüsü ismini gerçekten de karabiberden mi alır?

Bu büyü aslında baharat karışımı ile yapılmaktadır. Karışımın içine baharatlar dışında bir miktar toprak ve tuz da atılmaktadır. Karabiber de bu baharat karışımının içinde bulunmaktadır. Bu nedenle büyüye bu ad verilmiştir.

Medyumlar karabiber büyüsünü niçin uygulamaktan çekinmektedir?

Karabiber büyüsünde büyünün tutmaması halinde büyü yön değiştirir. Yani asıl hedeflenen kişiyi etkilemez fakat doğrudan büyüyü yapan kişiye yönelir. Eğer büyü üstadı karışımı hazırlarken ve ritüelleri yerine getirirken küçük bir hata dahi yaparsa bunun bedelini bütün özel yaşamın bozulması ile ödeyecektir.

İşte bu büyük riskten ötürü karabiber büyüsünü yaptırmak isteyenlerin önündeki en büyük engel bu büyüyü yaptıracak ehil adam bulma sorunu olmuştur. Zira karabiber büyüsü de diğer bütün “kara büyü”ler gibi tılsımlı sözcük okunmasına dayanır. Bu nedenle de profesyonel medyumlara ihtiyaç duyulur.

karabiber büyüsü 2

Karabiber büyüsünü daha çok kimler uygulamaktadır?

İki temel sebepten ötürü karabiber büyüsü yapılır. Bu sebeplerden birisi çifti ayırmak isteyen “öteki erkek” ya da “öteki kadın”dır. Bu kişi aşkına karşılık bulamadığı için “sevgili” olarak nitelendirdiği kişiyi ayırma yoluna gitmektedir. Ancak karabiber büyüsü nedeniyle eşinden ya da sevgilisinden ayrılan bir kişinin büyü yaptıran şahsa döneme ihtimali çok ama çok düşüktür.

İkinci sebep ise daha çok miras durumlarında yabancı sayılan kişiyi aileden uzaklaştırma isteğidir. Özellikle Anadolu’nun kırsal kesimlerinde uygulanma sebebi bu mirasın aile dışına çıkmasını engelleme girişimidir.

Karabiber büyüsü nasıl yapılır?

Karabiber büyüsü, çok sayıdaki baharatla bir karışım elde etmek sureti ile yapılmaktadır.

Burada pul biberinden tutun da tarçına kadar çok sayıda malzeme karışıma dahil edilmektedir. Her malzemenin konuluşu sırasında tılsımlı sözcükler okunmaktadır. Karışıma dahil edilecek son iki malzeme ise toprak ve tuzdur. Bu iki maddeyi medyum değil büyüyü yaptıran kişinin bizzat kendisi katar.

Medyumların karabiber büyüsü yaparken büyü yaptıranı da işin içine katmalarının sebebi yuva yıkmanın sorumluluğunu paylaşmak istemeleridir. Zira yuva yıkmak çok ama çok büyük bir vebaldir. Medyum gibi mesleği dinen yasaklanmış büyüyle uğraşmak olan kişi dahi yuva yıkma konusunda tereddüt geçirebilmektedir.

Karabiber büyüsünde karışımın hazırlanması bittikten sonra gece vakti erkeğin ve kadının uyudukları yerin yol güzergahlarına hazırlanan baharat karışımı dökülmektedir. Böylece baharatlarla bezenmiş yoldan kişi her geçtiğinde sevdiği şahsa hissettiği duygular muhabbetten nefrete dönecektir.

Büyünün tutması için kadın veya erkeğin bu yoldan bir defa geçmesi yeterli olacaktır.

Bu büyünün tutma süresi olarak eski el yazması kitaplarda 11 gün vade olarak belirtilmiştir. Buna göre 11 günün sonunda kadın ya da erkek birbirlerine karşı bambaşka iki kişi olacaklar ve bırakın sevgi duyguları beslemeyi birbirlerinden nefret edeceklerdir.

Rivayetlerde geçtiğine göre kendilerine karabiber büyüsü yaptırılan kişilerin neredeyse tamamı ayrılmak zorunda kalmışlardır.

karabiber büyüsü 3

Karabiber büyüsüne maruz kalanların kısmetleri tamamen kapanabilir

Karabiber büyüsünün bir diğer riski ise büyülenmiş kişilerin tüm kısmetlerini sonsuza kadar kapatma ihtimalinin olmasıdır. Çünkü büyü o kadar güçlü ve etkili bir büyüdür ki bu büyüye maruz kalan bir kişinin tekrar sağlıklı bir birliktelik yaşaması neredeyse imkansız olmaktadır.

Karabiber büyüsü nasıl bozulur?

Karabiber büyüsünün eski büyü bozma uygulamaları ile bozulması çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Fakat Kuran surelerinin belli sayı adetlerince okunması ile karabiber büyüsünün bütün tesirleri bir anda yok edilebilmektedir.

Nas, Felak, Rahman, Abese sureleri büyü bozma konusunda müthiş özelliklere sahip surelerdir. Ayrıca Ayetelkürsi de her türlü şer çabanın bertaraf edilmesinde müthiş etkilidir. Karabiber büyüsüne maruz bırakıldığını düşünen kişi bu sureleri okuyarak ve bolca dua ederek büyünün tesirinden kurtulabilir.

Aşk için büyü yaptırmak mı dua etmek mi?

Son zamanlarda özellikle aşk konusunda çok sayıda insanın medyumlara giderek çareler aradığına üzülerek tanık olmaktayız. Unutulmamalıdır ki büyü yapmak kesinlikle dinen caiz değildir. Hatta büyü 7 büyük günahtan biri kabul edilmektedir.

 Aşk konusunda bir çıkış arayan kişilere tavsiyemiz dua etmenin emin yoluna girmeleridir. Bu konuda son zamanlarda “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” adlı bir eser çıktı. Bu eserin konu ile ilgilenen okurlarımızın başucu kaynağı olacağını düşünüyor ve kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Özgüven geliştirme yöntemleri, 10 harika yol

 

tuz büyüsü 14 günde etkili aşık etme büyüsü