kadınları kendine aşık etmek isteyen erkeklere 4 harika tüyo

Kadınları Kendine Aşık Etmek İsteyen Erkeklere Tüyolar

Biliyoruz ki her erkek, kadınları kendine aşık etmeyi arzu eder ve bu sebeple türlü girişimlerde bulunur. Bu arzu, doğuştan gelen bir eğilim ve zorunlu bir ihtiyaçtır. Sevilme ve takdir edilme hissinin evrensel bir ihtiyaç olduğu hepimizin malumu.

Bu yazımda, erkeklerin bu ihtiyacına  (kadınları kendine aşık etme ihtiyacına) cevap vermek adına çok etkili birkaç taktik anlatmak istiyorum, şöyle ki:

Kadınları Kendine Aşık Etmek İçin Taktikler 1

  1. Kadınları anlamak.

Aslında, bütün mesele bu maddede başlıyor ve bitiyor; ama bu maddenin çok iyi anlaşılması şartıyla.

Dostum, erkeklerin genel sorunu, anlamama problemidir; daha doğrusu ilk sıkıntı “yeterince ve aktif bir şekilde dinlememe” ile başlıyor.

Ülkemizde, kadınların erkeklerle alakalı en büyük sıkıntılarından biri de erkeklerin kendilerini dinlenememesidir, diyebiliriz. İstersen çevrendeki samimi kızları veya kadınların bu konuda nabzını yokla, hepsi aynı şeyi söyleyecektir.

Öyleyse bu ortamda (yani kadınları dinleyen ve anlayan erkek sayısının minimum olduğu bir ortamda) ilk yapılması gereken şey, onları dinlemektir. Bu, kadınları kendine aşık etmek için ideal bir yoldur.

Dünyada her insanın iyi ya da kötü bir hikayesi olduğunu düşünürsek, kadınların da bir yığın hikayesi olduğunu anlayabiliriz. Üstelik her kadın bir dünyadır ve her kadının da dünya dolu öyküsü vardır.

Yapman gereken tek şey, birkaç teşvik edici soru sorarak kadının konuşmasını ve derdini dökmesini sağlamaktır. Zaten bir kere açıldı mı o kadın, artık susmaz. Konuştukça açılır ve açıldıkça bağlanır. Madem kadınları kendine aşık etmek istiyorsun; öyleyse konuşmasına izin ver ve kendini dinleme moduna al.

Kadınları Kendine Aşık Etmek İçin 2. Taktik

  1. Denge siyaseti izle.

Dostum, kadınlar da erkekler gibi ateşe benzetilebilir ve birer ateş parçası olan kadınlar, ne çok yaklaşmaya ve de çok uzaklaşmaya gelirler. İyisi mi mesafeyi koru, şöyle ki:

Ateşten çok uzaklaşmak donmaya yol açacağı gibi çok yaklaşmak da yanmaya yol açar; bu benzetmenin penceresinden bakarsak kadınlara, şunu rahatlıkla söyleyebiliriz:

Kadının kankası olacak kadar çok yaklaşıp kendini ateşe atma; çünkü aşırı yakınlık, aşkı değil dostluğu besler. Zaten dostluk veya arkadaşlığın aşka dönüşmesi de oldukça zor ve nadirdir.

Kadından çok fazla uzak düşmek de aynı derecede riskli ve sıkıntılıdır; çünkü bu kez de ilişkinin başka kişilere meyletmesi riski baş gösterir.

Bu yüzden ikinci maddeye, “denge siyaseti izle” diye başladım. Denge siyaseti izleyen bir erkeğin, kadınları kendine aşık etmek için oldukça avantajlı olduğunu bilmelisin.

Bir de denge siyaseti ile ilgili şu hususu ifade etmeliyim:

Kadınları Kendine Aşık Etmek İçin 3. Taktik, Kuş Gibi…

  1. Kadınları çok sıkboğaz etmek de çok serbest bırakmak da onları kaybetme riski taşır.

Bu maddedeki denge siyasetini de “kuş benzetmesi” ile açıklamak mümkündür:

Bilirsin, bir insanın avucunun içindeki kuş, sıkı sıkıya tutulursa, ölme tehlikesi baş gösterir. Aksine, çok serbest bırakıldığında da uçma ve kaçma gibi bir tehlike meydana gelir.

Bu yüzden denge siyasetini burada da izlemelisin.

Her kadın, bir erkek tarafından korunmak ister ve kendisine kol kanat gerilmesini arzu eder. Bu bağlamda kadını aşırı derecede kendi haline bırakmak, kadınları kendine aşık etmek isteyen bir erkeğin uzak durması gereken bir davranıştır.

Aynı şekilde, her kadın, her insan gibi özgürlüğün tadını çıkarmak ve kendi ayakları üzerinde duran bir birey olmak ister. Bu bağlamda da kadını yeterince serbest bırakmak gerekir.

Yani özetle, “birey olma-ait olma” çizgisini aşmadan ve kadının sınırlarını ihlal etmeden hareket etmek, en doğru yoldur.

Kadınları Kendine Aşık Etmek İçin Taktikler 4

  1. Her erkek, kadınları kendine aşık etme sanatının inceliklerini öğrenmek için şu kitabı (tıkla) okumalıdır.

İstersen Erkekler Ne İster, 20 Soru 20 Cevap ve Eski Sevgilime Hasret Yakıcı Bir Ateş Oldu Kalbime adlı yazılara da bakmak isteyebilirsin.