kadınları etkilemenin yolları, 10 mükemmel taktik

kadinlari etkilemenin yollari

Kadınları Etkilemenin Yolları Adına 10 Mükemmel Taktik Öğrenmeye Ne Dersin?

Kadınları etkilemenin yollarını araştırıp düşündüğümüzde aklımıza bir çırpıda onlarca yol ve yöntem gelecektir muhakkak. Nitekim her erkek, kadınları etkileme yolları ya da kızları etkileme yolları dendiğinde kendi kişisel deneyimlerinden yola çıkarak bir sürü yöntem ve taktikten bahsedebilir.

Fakat, önemli olan bu konuyu, uzmanından dinlemek ve anlamaktır. Elbette ki anlamakla yetinmeyip bir de bunu sahaya taşımak; yani pratiğe dökmek gerekir. Pratiğe dökmedikten sonra kadınları etkilemenin tüm yollarını öğrensek de bu bilgi bize yükten başka bir fayda sağlamayacaktır.

Kadınları Etkilemenin Yolları 1, Güçlü Erkek Profili

Kadınları etkilemenin yollarından bahsetmeye başlamadan önce çok önemli bir konunun altını çizmekte fayda var: Kadınları etkilemeye çalışırken asla ve kata, ona muhtaç olduğunuz izlenimini uyandırmayın.

Bu nokta çok önemlidir. Kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanırlar ve siz ona ihtiyacınız olduğu izlenimini uyandırır, onun kafasında, sizin, ona gereksinim duyduğunuz yargısını canlandırırsanız ilişki, başlamadan bitebilir. Aman dikkat, kendinizi, kendi kendine yeten ve başkasının etkisi ve gücü olmadan da kendi ayakları üzerinde durabilen, kendini gerçekleştirmiş bir birey olarak takdim edin. Bunun da ötesinde böyle bir birey olun.

Kadınları Etkilemenin Yolları 2, Özgüven Büyüsü

Tedirgin olmayı ve illaki konuşmak için saçmalamayı bırakarak, suyun akıp yatağını bulmasını bekleyin. Mesela yan yana veya karşı karşıya otururken mutlaka iletişim kurmak adına bir şeyler söyleme ihtiyacından vazgeçin. Yaslanın arkanıza, kapayın gözlerinizi ve o anın tadını çıkarın. Bırakın ilk konuşan o olsun. Kadınlar, bu durumu bir özgüven belirtisi olarak algılar ve özgüveni yüksek erkekler, kadınların ilgi odağı olurlar.

Size bu temel prensip dışında bazı maddelerden bahsetmek istiyorum:

Kadınları Etkilemenin Yolları 3, Merak Duygusu

Az ve öz konuşarak karşınızdaki kadında merak uyandırın. Zihin, eksik kalan bir şeyi tamamlama eğilimindedir ve bu durum, kadınlarda, sizin eksik kalan taraflarınızı merak etme dürtüsüne sebep olacaktır.

kadinlari etkilemenin yollari 1

Kadınları Etkilemenin Yolları 4, İlgili ve Bilgili Olma Prensibi

Kadınların/ kızların bilmediği konuları saptamaya çalışın ve görüşme öncesinde bu konularda kendinizi yeterince donatmaya çalışın. Demin de söylediğim gibi kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanırlar ve bilginin güç olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Kadınları Etkilemenin Yolları 5, Bırak İfade Etsin

Hep konuşan taraf siz olmayın, bırakın kadın/ kız kendini ifade etsin. Bizim toplumumuzda kadınların/ kızların çoğu dinlenme ihtiyacı hissederler ve kendilerini dinleyen bir erkek, onlar için bulunmaz nimet kabilindendir. Dinleme yeteneği ayrıca sizde centilmen erkek profili de oluşturacaktır.

Kadınları Etkilemenin Yolları 6, Sıkça Varma Dostuna

Sıkça varma dostuna, yatar arka üstüne, atasözünde olduğu gibi kadınları/ kızları, kendinizden bıktıracak kadar çok meşgul etmeyin. Görüşmeler ne çok seyrek ne de çok sık olmamalı. Hani bilgece söylenen bir söz, insanlarla arandaki mesafe ateşle arandaki mesafe gibi olsun; çok yaklaşma yanarsın, fazla uzaklaşma donarsın, der ya. İşte kadınlarla/ kızlarla aramızdaki zamansal mesafeyi de iyi ayarlamak gerekir.

Kadınları Etkilemenin Yolları 7, Dış Görünüş Önemli mi?

Dış görünüş meselesi, ilk zamanlarda çok önemlidir. Bilhassa kadınların ne tür bir dürtünün etkisiyle oluştuğu çözülemeyen ayakkabı merakına dikkat etmelisiniz. Evet, kadınlar, ayakkabıya çok değer verirler. Dikkat…

kadinlari etkilemenin yollari 2

Kadınları Etkilemenin Yolları 8, Kokunun Gücü

Sürdüğünüz kokular da kadınların etkilenmesi adına önemli noktalardan biri olarak karşımızda durmaktadır. Her insanın bir kokusu olduğu, su götürmez bir gerçektir ve siz de sizi temsil edecek bir koku ile kadınları/ kızları etkilemenin önemli bir adımını atmış olun.

Kadınları Etkilemenin Yolları 9, Baş Omuza Yaslansın

İlk dönemlerde cinsel eğilimlerinizi biraz engellemeye çalışmalısınız; çünkü kadınlar/ kızlar ilkin başını omzuna yaslayıp da tatlı hülyalara dalabileceği erkekler isterler. Tabi iş, başın omuza yaslanması noktasına geldikten sonra işin gerisi size kalmıştır artık.

Kadınları Etkilemenin Yolları 10, Ufak Sürprizler…

Ufak hediyelerle sürpriz yapabilirsiniz; ama zayıf taraflarınızı göstermeden. Sizden bir iz, bir hatıra olarak saklayacağı herhangi bir armağan, onu mutlu edecektir. Elbette ki o da sizi mutlu edecektir.

Kadınları etkilemenin yolarına dair size daha bir yığın madde sayabilirim; ama yazının hacmini genişletmemek, boyutunu aşmamak adına diğer maddeleri sonraki yazıma saklamayı düşündüm.

Kadınları etkilemenin yolları ile ilgili birçok püf noktası olduğunu bilmelisiniz ve bu püf noktaları, sadece bu alanda uzmanlaşan insanlardan yardım alarak öğrenmelisiniz. Ben, kendimi bu alanda uzman olarak sunma ukalalığında bulunmayacağım; ama kitabını okuduktan sonra bu konuda hakikaten uzman olduğuna kanaat getirdiğim bir kişinin uzmanlığından sizin de faydalanmanız için bu eseri okumanızı size şiddetle tavsiye edeceğim.

Evet, bu eser, kadınları etkilemenin yolları konusunda kendini olabildiğince geliştirmiş bir kişisel gelişim yazarının kaleme aldığı çok değerli bir yapıttır. Öyle ki bu değerli kitabı okuyup bitirdikten sonra öyle taktiklerle donanmış olacaksınız ki, kadınları etkilemenin yolları konusunda herkes sizden bir şeyler öğrenmek/ kapmak için adeta sıraya dizilecek. Abartmadan söylüyorum, bence deneyin. Kazandıklarınıza siz de şaşıracaksınız…

Kitaba ulaşmak için BURAYA tıklayın.

Ayrıca Kadınları Anlamak Konusunda Uzman Olacaksın, Oku! ve Özgüven Nedir, Nasıl Kazanılır? 12 Mükemmel Bilgi ve Yöntem adlı yazıları da okumak isteyebilirsin.