hüddam ya da cin taifesinden köle aşıklar

Hüddam nedir tutkulu aşık cinler mi yoksa tehlikeli yaratıklar mı?hüddam 1

Hüddamlar hem tutkulu aşıklar hem de son derece tehlikeli yaratıklardır. Cin taifesinden olan hüddamın kelime anlamı “köle haline getirilmiş” demektir. Olağanüstü özelliklere sahip hüddamlar hayatın her anında aslında insanlarla iç içe yaşamaktadır.

Gözle görünmeyen bu varlıklar, olumlu-olumsuz pek çok işte aktif rol alırlar. Kendilerine ulaşılamayan fakat etkilerine maruz kalınan bu varlıklar insanların çok fazla ilgisini çekmektedir.

İşte bu yazımızda hüddamlar hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Öncelikle cinlerin nasıl olup da köleleştirildiğine bakacağız. Ardından hüddamlar hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Olağanüstü varlıklar olan hüddamlar iki biçimde köle haline getirilmektedir:

Tehdit ve şantaj yolu ile hüddamların köle yapılması

Bazen hüddamlar kardeşleri ya da çocuklarının suda boğdurulacağı yönünde tehdit edilmektedir. Böylece hüddamın bütün iradesine sahip olunmakta ve onlara her türlü kötü iş yaptırılabilmektedir.

Hırsızlık, kişileri ayırma, kazaya sebebiyet verme, hastalık oluşturma hatta cinayet işleme hüddamlara sıkça yaptırılan kötü eylemlerdir.

Birçok suç örgütünün, tarikatın ve gizli  servisin hüddam kullanarak korkunç eylemlere giriştiklerine dair sayısız rivayet vardır.

Hüddamların aşık olduktan sonra ruhlarını köleleştirmeleri

Hüddamlar cin taifesinden oldukları için gözle görünmezler, sadece elektro manyetik bir biçimde varlıklarını sürdürürler. Daha doğrusu bizim yaşam gerçekliğimizden farklı bir boyutta bulunurlar.

Hüddamlar isterlerse görünür de olabilirler fakat genellikle bunu tercih etmezler. Çünkü insanlara güvenmezler ve insanların ” Her an ihanete ve yalana meyilli olduklarını” düşünürler.

Hüddamların insanlara bu olumsuz bakışını değiştirecek tek bir şey vardır: Aşk

hüddam 3

Hüddamlar aşık olduklarında insanlar gibi sevmezler. Bütün benlikleri ile bağlanırlar. Aşık oldukları kişileri 24 saat takip ederler.

Sadece sudan korktukları için kişi ile birlikte banyoya girmezler ve sevdikleri kişi yüzdüğü zaman onu yalnız bırakmak zorunda kalırlar. Zaten en fazla üzüldükleri zamanlardan biri de sevdiklerini suyun içinde yalnız bıraktıkları bu anlardır.

Aşık bir hüddam ile sohbet

Annesinin mezarı başında hüddam ile sohbet ettiğini söyleyen Bayan K. 2009 yılında Amerika’da bir radyo programında şunları söylüyor:

“Annemi defnettikten sonra herkes mezarlıktan ayrıldı. Ben ise annemi öylece bırakmayı içime sindiremedim. Birkaç adım ötede bir ağacın dibine oturdum ve annemin mezarını izlemeye başladım.”

“Sonra birden bire annemin mezarı başında 26-27 yaşlarında bir gencin hüngür hüngür ağladığını gördüm.”

“Uzun, gri bir elbisesi vardı. Elbise tıpkı bir cübbe gibi yere kadar sarkıyordu. Yaka kısmı açıktı ve adamın neredeyse göbek deliğine kadarki bütün göğsü çıplaktı. Altta siyah bir pantolon giymişti. Ayakkabıları yoktu, yalın ayaktı. Boynunda siyah, parlak taşlardan şık bir kolye vardı.”

Bayan K. hüddam’ı uzun uzun tarif ettikten sonra aralarında geçen şu konuşmayı naklediyor:

“Yanına yaklaştım daha ben bir şey demeden Hüddam konuşmaya başladı:”

‘Onu üniversitenin kapısından çıkarken gördüm. Saçları rüzgarda dalgalanıyordu. Yüzünde tatlı bir gülümseme vardı. Annen o güzel sesi ile şarkı söylüyordu. (Gerçekten de annem şarkı söylemeyi severdi) İşte o günden beri onunlayım.’

‘Mezuniyet töreninde yanındaydım, babanla kalenin burcu üzerinde ilk defa öpüştüklerinde de oradaydım. Düğündeki yangın ben yardım etmeseydim çok daha kötü olacaktı. (Gerçekten de babamın anlattığına göre annemin düğününde mutfakta yangın çıkmış ama kısa sürede kontrol altına alınmış) Tabi senin doğumuna da tanık oldum. Ama artık her şey bitti. Aşkım artık sadece hepimiz için bir anı… O şu an sonsuz huzur ülkesinde…’

hüddam 4

Bayan K. tam konuşacağı sırada  adamın kaybolduğunu fakat eğilip baktığında adamın diz çöktüğü yerde iki küçük çukurun bulunduğunu ekliyor.

Konu ile ilgilenenler bu tarzda çok sayıda tanığın ifadesine rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Hüddam aşıkların en çaresizidir

Asla kavuşmayacağını bilen ama buna rağmen sevmekten vazgeçmeyen aşıklar ancak hüddamlar olabilir. Hüddamlar sevdikleri kadınla bir araya gelmezler. Aşkın güzelliklerini artıran “birlikte zaman geçirme” ile “cinselliği” asla yaşamazlar.

Sevdikleri kişinin hem mutluluğuna hem de mutsuzluğuna tanık olmak ama onun tarafından bilinmemek hüddamların en büyük üzüntü kaynağıdır. Zira aşk “bilinmek ve tanınmak ister”

Hüddamlar sadece bir defa aşık olurlar

Hüddamlar insanlara göre çok daha uzun süre yaşarlar. Her zaman aynı yaştadırlar. (Erkek hüddamlar 27, kadın hüddamlar 21 yaşında).

Hüddamlar sadece bir defa aşık olurlar. Sevdikleri kişi öldükten sonra 140 yıl yas tutarlar ve dünyanın etrafını dolaşırlar. Yas tutan bir hüddam asla iki gün batımını aynı şehirde geçirmez ve sürekli dolaşıp durur.

hüddam 2

İnsan suretine girip sevdiği ile birlikte olan hüddamlar da var mıdır?

Özellikle Hollywood sinema sektörü bir erkek hüddam ile bir kadının aşkını sık sık işlemektedir.

Böyle bir aşkın gerçekleşmesi durumunda güzel bir birlikteliğin yaşanacağına kuşku yoktur. Fakat gerçekte bir hüddam asla sevdiği kadına dokunamaz. Çünkü böyle bir şey olduğu anda hüddam’ın vadesi dolmakta yani Hüddam ölmektedir.

Hüddamlar ölümden korktukları için değil sevdikleri kadına “ölüm acısı yaşatmak” istemedikleri için böyle bir şeyi asla denemezler.

Erkeklerin Gözdesi olmak için

Erkekleri aşık etme, erkeklerin beden dili, erkekleri tahrik etme, erkeklerin hoşlanma belirtileri, yatakta erkekleri mutlu etme gibi erkeklere dair onlarca konuda bilgi edineceğiniz Erkeklerin Gözdesi adlı kitabı okumanızı tavsiye ederek kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Bu güzellik duası, 2 günde etki ediyor!

 

büyü nasıl bozulur 4 farklı metotla büyü bozma uygulamaları