Eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, 5 olağanüstü cevap

Eski Sevgiliyi Nasil Tekrar Kazaniriz 3Eski Sevgiliyi Nasıl Tekrar Kazanırız, 5 Olağanüstü Cevap

Bence sorulması gereken ilk ve asıl soru bu değil. Fakat bu yazımda, eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, sorusuna 5 mükemmel cevabı da maddeler halinde anlatacağım. Bu sebeple, dikkatle takip etmeni isteyeceğim.

İlk paragrafta, sorulması gereken ilk ve asıl soru’nun, eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, sorusu olmadığını söyledim. Peki, hangi soruyu sormalıyız ilkin?

Şu soruyu: Ben gerçekten eski sevgilimi hala seviyor ve onu tekrar kazanmak istiyor muyum?

Bu soru’nun neden çok mühim ve yaşamsal bir öneme sahip olduğunu anlatmaya çalışayım.

Gözlemlediğim kadarıyla, sevgilisinden ayrılan binlerce sevgili, eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, sorusuna odaklanıp, onu gerçekten geri kazanmak istiyor muyum, sorusunu es geçtiği için, sonradan pişman oluyor.

Yani, bir şekilde onu geri kazanmanın bir yolunu buluyor; fakat bu kazanım pek de işe yaramıyor.

Ne yani, eski sevgilimi geri kazanmaya çalışmayayım mı?

Hayır, böyle bir iddiam yok; zaten böyle bir iddiam olsaydı, eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, başlığını kullanmazdım. Söylemeye çalıştığım şu:

Eğer, sadece sevgiline alıştığın için onu geri kazanmak arzusundaysan, onu geri kazanmak, hayatına pozitif anlamda bir katkı sunmayacaksa; daha da kötüsü, onunla birlikte olduğun zaman, yaşam kaliten düşecekse…

Özetle, onun geri dönmesi, senin için bir avantaj değil dezavantaj olacaksa, hiç, eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, sorusunu sorma. Bırak o, hayatından sonsuza dek çıksın. Bırak eski sevgili olarak kalsın.

Çünkü böylesi, hem senin için hem de onun için daha iyi olacaktır. Onun sana mutluluk yerine hüzün ve ıstırap vereceği bir ortam, kendisinin de acı çekeceği bir ortam olacağı için, ikinizin de rahatı adına ayrı kalmak daha makul ve daha isabetli olmaz mı sence de?

Bu konuyu iyice düşünmeni ve yanlış adım atmana engel olmanı sağlamak için bir uyarı niteliğindeydi buraya kadar yazdıklarım.

Şimdi ise, asıl konumuza dönüp eski sevgilisini geri kazanmak isteyen âşıklara yol gösterecek 5 mükemmel madde üzerinde duralım.

Eski Sevgiliyi Nasıl Tekrar Kazanırız 1, Çıkarsız ve Pazarlıksız Sevgi Gösterisi

  1. Onu pazarlıksız ve çıkarsız sevdiğini, bir şekilde anlamasını sağlamalısın. Çıkarsız bir sevgi, önü alınamaz bir tufan gibidir. Hiçbir engel tanımadan ilerleyen bir tufan, çığırından çıkan bir sel…

Ona karşı hissettiklerinin, pazarlıksız bir “sevgi seli” ve “aşk tufanı” olduğunu anlarsa, bir dakika durmaz, geri döner, hem de eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, sorusunu sormana lüzum kalmadan.

Bu bağlamda aklıma, büyük Rus yazarı Turgenyev geldi bir an. Turgenyev, soğuk bir kış mevsiminde, evine doğru yol alırken, zavallı bir dilenciye rastlar. Herkesin evinde, sıcak sobasının önünde bile zar zor ısındığı bu karanlıkta, bu dilenci, iki büklüm olmuş, çocuklarına bir lokma ekmek götürebilmek için dileniyormuş.

Büyük yazar, bu durumu görünce, garip bir hüzne kapılmış. Ceplerini yoklamış para var mı diye. Aksilik bu ya, yanında hiç parası yokmuş. Bu durum, daha fazla hüzünlendirmiş onu.

Yaklaşmış dilencinin yanına, soğuktan titreyen ellerini, avuçlarının arasına alıp ısıtarak şöyle konuşmuş: “Kardeşim, özür dilerim, cebimde sana verebileceğim hiç para yok.”

Dilenci, haline rıza gösterenlerin tevekkülü ve karşısındaki dev adamın karşılıksız sevgisi ile, sıcak davranışı ile şöyle cevap vermiş: “Verdiniz ya, elimi tutup bana kardeşim, dediniz ya.”

Sence, eski sevgilisini tekrar kazanmak isteyen âşıklara, bu kısa öyküden daha iyi cevap olur mu?

Şundan emin olabilirsin ki, kendisinin gönülden ve pazarlıksız sevildiğini anlayan hiçbir insan, bu duruma duyarsız kalamaz.

Peki, bunu nasıl yapacağım, diyorsun değil mi? Öyleyse okumaya devam et:

Eski Sevgiliyi Nasil Tekrar Kazaniriz

Eski Sevgiliyi Nasıl Tekrar Kazanırız 2, Şu İstatistik Gönlüne Su Serpmeli

  1. Yüzde 95 istatistiğini biliyor musun?

Yukarıda sözünü ettiğim istatistik “ilişkiler” konusunda yapılan birçok anketin doğal sonucudur ve şöyledir:

Eski sevgilisinden ayrılan veya onun tarafından terk edilen binlerce kişi üzerinde yapılan araştırma, bize şunu söyler:

İnsanlar, eski sevgilisini unutup yeni bir ilişki kurma konusunda son derece zorlanıyorlar. Çünkü eski ilişki, yeni ilişkinin yaşanmasına engel oluyor. O kadar ki, insanların % 95’ten fazlası, yeni bir ilişkiye yelken açma konusunda tereddüt ediyor ve kısa vadede yeni bir insanla birlikte olamıyor.

Bu bilgi, bize eski kız arkadaşımızı veya erkek arkadaşımızı geri kazanma konusunda aceleci olmamamız gerektiğini ifade eder; çünkü zaten uzun süre, başkasıyla birlikte ol(a)mayacaktır.

Dolayısıyla aceleci davranıp yanlış taktikler kullanarak eski erkek veya kız arkadaşımızı tamamen kendimizden uzaklaştırmak yerine, doğru taktiklerle işe başlamalıyız. Doğru taktikler için, okumaya devam:

Eski Sevgiliyi Nasıl Tekrar Kazanırız 3, Ters Psikoloji Yönteminden Haberin Var mı?

  1. Ters psikoloji neden işe yarar?

Ters psikoloji, insan psikolojisinin garip bir halidir ve bu yöntem, “eski sevgili” konusunda oldukça işlevseldir.

Bu yöntemi yerli yerinde kullanmak için yapmamız gereken en önemli şey, en az 2 hafta boyunca onu asla aramamak ve onunla hiçbir şekilde iletişim kurmamaktır. Bu iletişimsizlik, onun şöyle düşünmesine sebep olacaktır:

“Bu adam (veya kız) beni unuttu. Demek ki bensiz de hayatını sürdürüyor ve anlaşılan o ki ben olmadan da hayatından memnun. Belki de beni artık hayatında istemiyor.”

Bu düşünce tarzı, garip bir şekilde onun sana dönme isteğini ve eğilimini arttıracak ve sana karşı, karşı konulamaz bir arzu hissetmesine kapı aralayacaktır. Bu taktiğin detayları hakkında daha etraflı bilgi edinebilmek için okumaya devam etmelisin.

Eski Sevgiliyi Nasil Tekrar Kazaniriz 4

Eski Sevgiliyi Nasıl Tekrar Kazanırız 4, Kendine Odaklanıp Mutlu Olmaya Çalışmalısın?

  1. Neden mutlu olmalısın?

Evet, eski sevgiliyi geri kazanmak, biraz da mutlu olmakla ve bu mutluluğunu “onun gözünün içine sokmadan” ona hissettirmekle ilgili. Çünkü bu mutluluk, az önceki maddede dile getirdiğimiz ters psikolojinin gücüne güç katacak ve eski erkek (veya) kız arkadaşına şu mesajı verecektir:

“Ben, hayatıma kaldığım yerden mutlu mesut bir şekilde devam edebiliyorum, zaten senin varlığın çok da önemli değildi. Bundan böyle hayatımda olmanı istemiyorum; hatta mümkünse hiç görüşmeyelim.”

Bu üstü kapalı mesaj, eski erkek (veya kız) arkadaşının iç dünyasında “ters psikoloji” mekanizmasının tetiklenmesine kapı aralayacaktır. Detaylar için 5. olağanüstü öneriyi dikkatlice okumalısın.

Eski Sevgiliyi Nasıl Tekrar Kazanırız 5, Tecrübelerden Yararlanmalısın ve Güzel Bir Eylem Planına Başvurmalısın!

  1. Bu konuda tecrübe kazanmak ve güzel bir eylem planı oluşturmak zorundasın.

Bunu nasıl yapacağını öğrenmek için, hem de eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, sorusuna verilebilecek tüm anlamlı ve etkili cevapları öğrenmek için şu siteye (tıkla) bakmalısın.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi yüzlerce ilginç yorum, size müjdeli haberler veriyor; gidip okuyun ve görün.

 

Not: Birkaç madde daha yazacaktım, yazı uzadığı için, yazacağım öbür maddeleri diğer yazılara bıraktım.

İstersen şu yazılara da göz atabilirsin:

3 günde kesin etkili ismi azam duası burada!

 

12 harika taktikle erkekler nasıl azar

İlgili kelimeler: eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız