eski sevgiliyi geri kazanmanın en etkili ve pratik 3 yolu

eski sevgiliyi geri kazanma

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın En Etkili ve Pratik 3 Yolunu Öğrenmek İster misin?

Sevgili okurum, böyle bir yazı yazarak eski sevgilini geri kazanmana hizmet edeceğim için kendimi bahtiyar addediyorum. Neden biliyor musun? Çünkü ben de vakt u zamanında eski sevgilimi geri kazanmak için çok badire atlattım, çok çile çektim. Ve nihayet eski sevgilime kavuşmanın sevincini tattım. Gerçi bu sevinç, kursağımda kaldı; çünkü eski sevgilimi bir trafik kazasında kaybettim; ama olsun. Takdir-i ilahi. Ne de olsa kader, bazen gelen bora halinde zorludur.

Bu can sıkıcı bahsi burada noktalayıp yeniden “eski sevgiliyi geri kazanmak” için kullanabileceğin yol haritasına dönelim.

Şunu bilmeni isterim ki eski sevgiliyi geri kazanmak için sadece 3 yoldan bahsetmek, çok doğru ve akıllıca bir yaklaşım değil; ama bu 3 yol, eski sevgiliyi geri kazanmanın en sağlam ve en kestirme yolları olduğundan dolayı özellikle bu 3 yolu anlatmak istiyorum.

Dilersen bu 3 yolu izah etmeden evvel, ayrıldıktan sonra kesinlikle yapmaman ve yılandan kaçar gibi kaçman gereken 3 yanlıştan söz edeyim. (Çünkü bu 3 yanlış, çoğu kez, bir ilişkinin tamamen kopmasına neden olarak ebedi bir ayrılığa sebebiyet verebilir):

Eski Sevgiliyi Tamamen Kaybetmenin 1. Sebebi

1) Eski sevgilini hala ne kadar şiddetli bir arzu ile sevdiğini ve içinde kopan kıyametlerin ne kadar ileri düzeyde olduğunu biliyorum. Onu tekrar sarabilmek için, hem de şu anda yeniden sarıp koklayabilmek için dünyaları verebileceğini hissedebiliyorum.

Zaten aşk, cihanı hiçleyip sevgiliye feda etmek değil midir? Bütün bu önü alınamaz sevda seline karşın, temkini elden bırakmadan kendini dizginlemeyi, frenlemeyi bilmelisin.

Henüz bu hatayı yapmadıysan, bu yazıyı bitirinceye kadar, eski sevgiline mesaj atmak gibi bir yanlışa asla girişmemeni öneririm. Çünkü eski sevgiliyi geri kazanmak hususunda bilgi ve tecrübe sahibi olmadan atacağın bir mesaj, ilişkinizin köküne kibrit suyu dökebilir. Yine bu cümleden olarak, onu aramak gibi bir hataya imza atmamanı salık veririm.

Neden biliyor musun? Eski sevgilisinden ayrılan bir insanın, bu ayrılığın kendisinde yarattığı şokun ve travmanın etkisiyle, düşünme yeteneği kısmen dumura uğruyor da ondan. Özellikle ilk birkaç gün boyunca sekteye uğrayan doğru ve sağlıklı düşünme kabiliyeti, yerini ipe sapa gelmez fikirlere, insanı uçuruma sürükleyecek uçuk kaçık düşüncelere ve abuk sabuk hayallere bırakıyor.

Bu yüzden, en azından yazıyı bitirinceye kadar telefon açma veya mesaj çekme gibi yanlış bir harekete başvurmamalısın.

eski sevgiliyi geri kazanma

Eski Sevgiliyi Tamamen Kaybetmenin 2. Sebebi

2) Her şeyin bittiği ve hayatın artık renksiz ve çeşnisiz, heyecansız ve aşksız, mat ve monoton bir yapıya sahip olduğu düşüncesini kafandan söküp atmalısın. Eğer, eski sevgiliyi geri kazanmak yerine sonsuza dek kaybetmene yol açacak bu ümitsizlik virüsünü kafana yerleştirdiysen hemen atmalısın. Çünkü bu virüsün yerleştiği kafada, dünya kara bulutların istila ettiği bir kıyamet senaryosu şeklindedir.

Seni temin ederim ki hiç kimse bu tarz bir düşünceye sahip olan bir kafa ile “kafa dengi” olamaz. Buna eski sevgilin de dâhil. Bu melankoli batağından sıyrılıp eski sevgiliyi geri kazanmak için çok işlevsel olan harika teknikler olduğunu bilmelisin.

Eski Sevgiliyi Tamamen Kaybetmenin 3. Sebebi

3) Özür dileme yöntemi, çoğu zaman işe yaramayan; hatta kaş yapayım derken göz çıkaran bir yöntemdir. Bu durumun böyle olması, özür dilemenin kendisinden değil; özür dileyen kişinin, tam manasıyla bu tekniği kullanamamasından kaynaklanır. Dolayısıyla nasıl özür dileyeceğine dair denenmiş ve güvenilir bir prototipin yoksa aklına ilk gelen özür cümlelerini sarf etmemelisin. Her zaman söylerim, yarım bilgi candan eder.

Bir nevi canın ve cananın olan eski sevgilini geri kazanmak istiyorsan, acele etmemeli, aklına ilk gelen yöntemi kullanmamalı ve olabildiğince tedbirli olmalısın. Sonuçta burada, bir hayat kurtarmaya çalışıyoruz değil mi? Kurtarmaya çalıştığımız bu hayatın, kimin hayatı olduğuna sen karar ver.

Şimdi de eski sevgiliyi geri kazanmanın 3 yolundan söz edelim: Yazı çok uzadığı için bunu da başka bir yazıda mercek altına almak daha makul olacağa benziyor.

Değerli okurum, eski sevgiliyi geri kazanmanın 3 yolundan bahsetmek yerine bu yolda atılan 3 yanlış adımı dile getirdim; ama yazının başlığını değiştirmek istemedim.

Fakat sen yine de eski sevgiliyi geri kazanmak için bilinmesi gereken bu 3 yol dahil bütün yolları incelemek istiyorsan şu siteye (tıkla) bakabilirsin.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Daha bunlar gibi yüzlerce ilginç yorum, size müjdeli haberler veriyor; gidip okuyun ve görün.

 

İstersen Eski Sevgili Nasıl Geri Döner, 5 Mükemmel ve Etkili Cevap ve Erkekler Nelerden Hoşlanır, 5 Farklı Alanla İlgili Yanıtlar başlıklarına da göz atabilirsin.

Sağlıcakla kal…

Anahtar kelimeler: eski sevgili nasıl geri döner