eski sevgili nasıl geri döner, 5 mükemmel ve etkili cevap

Eski Sevgili Nasıl Geri DonerEski Sevgili Nasıl Geri Döner, 5 Mükemmel ve Etkili Cevap Öğrenmek İster misin?

Eski sevgiliyi geri kazanmak için muhtelif yol ve yöntemler aktardığım bu blogda, bu günkü yazımın konusu, eski sevgili nasıl geri döner, sorusu olacak. Yazı boyunca, eski sevgilinin nasıl geri dineceğine ilişkin çok geniş bir bilgi yelpazesi sunmaya gayret göstereceğim. Bu bağlamda, yazıyı sonuna dek okuyup bitirdikten sonra, hem “eski sevgili nasıl geri dönmez” sorusunun cevabını hem de “eski sevgili nasıl geri döner” sorusunun yanıtını bulacaksın.

O halde, eski sevgiliyi geri döndürmek için neler yapacağına ve neler yapmayacağına ilişkin maddeler üzerinde analiz yapmaya başlayabiliriz, yapmaman gereken “şeyler”le başlayalım:

Özür Dilemek İşe Yarar mı Sence?

  1. Emin olabilirsin ki, eski sevgili nasıl geri döner, sorusunun en kötü cevabı, ayrıldıktan hemen sonra, sevgilinden özür dileyip seni affetmesini istemektir.

Dostum, eski sevgilinle ayrıldığınıza göre, ortada halledilmesi gereken ciddi bir problem var demektir. Zaten bu ayrılık da muhtemelen, “bardağı taşıran son damla”dır. Ortada böylesine ciddi sorunlar varken, eski sevgilinden özür dileyerek pişmanlık emareleri göstermek, hiçbir şekilde işe yaramayacaktır.

Bu aşamada özür dileyip pişmanlık göstermek, bataklık orta yerde dururken sinekleri öldürmeye benzer. Oysaki bataklığı kurutmadan sineklerin tacizine son vermek mümkün değildir.

Demek ki, eski sevgili nasıl geri döner, sorusuna, hemen özür dileyerek geri döner, biçiminde cevap vermek, yanlış bir uygulama olacaktır. Öyleyse kafandaki özür beyanlarını ve özür mesajlarını aklından çıkar.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner, Arayarak mı Mesajla mı?

  1. Arama, mesaj atma ve sabırsızlığa kapılma.

Evet, eski sevgili nasıl geri döner, sorusunun en işlevsiz ve en kötü yanıtlarından biri de, sabırsızlıktan kaynaklanan mesaj gönderme, telefon etme veya sosyal paylaşım ortamlarında “sosyal mesaj verme” gibi davranış ve tutumlardır.

Dolayısıyla, eski sevgili nasıl geri döner, diyor ve bu sorunun en makul yanıtını arıyorsan, sakın ola ki sabırsızlığa kapılma ve bir çuval inciri berbat edecek olan eylemlerden herhangi birine imza atma.

eski sevgili

Ümitsizlik Batağına Düşmek Sevgiliyi Döndürmez!

  1. Eski sevgili geri döner mi? Dönmez tabi.” deme.

Dostum, eski sevgilinden ve onun geri dönüşünden ümidini kesecek olursan, onu hiçbir şekilde geri kazanamazsın. Hem zaten, “eski sevgilin” konusunda ümitsizliğe kapılmanı gerektirecek bir durum da yok ortada. Çünkü bir zamanlar kalbine ve aşkına sahip olduğun eski sevgilin, yeniden senin olabilir.

Çünkü, onun kişisel özelliklerini ve karakter yapısını hiç tanımadığın halde kendine aşık etmiştin bir zamanlar. Nelerden hazzaldığı ve nelerden nefret ettiği konusunda hiçbir bilgin olmadan kendine aşık ettiğin eski sevgilini, şimdi çok daha kısa sürede kendine bağlayabilirsin. Çünkü şimdi, “tanıma” anlamında ciddi bir avantaja sahipsin.

Demek ki, eski sevgili nasıl geri döner, diyenlerin ümitsizliğe kapılmadan harekete geçmemesi gerekir.

Bu 3 kısa; fakat önemli madde ile, eski sevgiliyi geri kazanma yolunda hangi engellere ve olumsuzluklara kapılmaman gerektiğini özetlemeye çalıştım. Bu 3 maddeyi yeterince iyi uygulaman halinde bile, eski sevgili nasıl geri döner, sorusuna kendi başına mükemmel cevaplar bulabilirsin. Fakat ben, fazla kafa patlatmana engel olmak adına (zaten eski sevgilinden ayrıldığın için yeterince kafa ve yürek patlattın) 2 madde halinde bu sorunun en mükemmel yanıtlarını vereceğim:

  1. Eski Sevgili, İletişimsizlik ile Geri Döner?

Peki, nedir bu iletişimsizlik ve nasıl geri döndürecek eski sevgilimi?

Aşk acısının kıskacıyla iki büklüm olan dostum, eski sevgiliyi geri döndürmenin en iyi yollarından biri olan “iletişimsizlik” yöntemi, sevgiliden ayrıldıktan sonra, onunla her türlü irtibatı kesip kendine odaklanacağın bir süreçtir.

Bu sürecin en mühim parçası ve en sağlam yapı taşı ise, eski sevgilinle bütün iletişim olasılıklarına son verip engel olmaktır. Çünkü onunla iletişim kurmayarak, ona şöyle bir mesaj vermiş olacaksın:

“Artık, kendi ayaklarımın üzerinde duracak kadar güçlüyüm. Hiç kimseye muhtaç olmadığım gibi senin sevgine de gereksinim duymuyorum artık. Sen, benim için “dış kapının mandalı” mesabesindesin artık. Olsan da olur olmasan da.”

Yanlış anlamana ve hata yapmana engel olmak amacıyla hemen şunu ifade edeyim ki, bu mesajı, ona iletişim kurmayarak vermiş olacaksın. Yani, bire bir konuşarak, mesaj atarak veya telefon açarak değil. Hiçbir şey yapmadan ve iletişime geçmeden.

Anlayacağın, sen sadece birkaç haftalığına susacak ve ne olursa olsun iletişime geçmeyeceksin ve eski sevgilin, bu mesajı kendiliğinden almış olacak.

Şimdi, bu mesajın, eski sevgili nasıl geri döner, sorusuyla ilgisine gelelim:

Dikkat edersen bu mesajda, kendini güçlü ve olgun hissettiğin izlenimi var. Bu izlenim, insanları cezbeder ve hiçbir insan, bu izlenime karşı tepkisiz kalamaz. Hele ki bu kişi, bir zamanlar sana aşık olan (ki hâlâ aşık) eski sevgilin ise…

Bu formül, sana göre, eski sevgili nasıl geri döner, sorusunun mantıklı ve tutarlı bir cevabı gibi görünmüyor mu? İlk zamanlar ben de öyle düşünmüştüm. Ve ben de böyle saçmalık mı olur, demiştim. Ta ki bu formülün detaylarını öğrenip uygulayıncaya kadar.

O halde, bu formülün ayrıntılarını bulabileceğin 2. maddeye geçelim:

  1. Şu kitabı (tıkla) oku.

Ayrıca Erkekler Nelerden Hoşlanır, 5 Farklı Alanla İlgili Yanıtlar ve Canbar Aşk Büyüsü İçin Bu Yazıyı Mutlaka Oku! adlı yazıları da okumak isteyebilirsin.