erkeklerin zevk noktaları mucize yaratan bölgeler

Erkeklerin zevk noktalarının  en etkilileri

Erkeklerin zevk noktaları, kadınların zevk noktaları gibi sayıca fazla değildir. Kadınlarda dokunulan her yer bir zevk noktasına dönüşebilirken erkeklerde zevk noktasını kesinlikle bilmek gerekir. Çünkü nereye dokunacağını bilmeyen bir kadın erkeği kesinlikle “ortak zevkte” kendisi ile buluşturamaz.

Erkeklerin zevk noktalarına dair ayrıntılı listemize geçmeden önce zevk noktalarının yerini bilmek konusunda bir fıkra anlatmak istiyoruz.

 

Bir tren kompartımanında genç rahibe ile yakışıklı delikanlı karşılıklı oturuyorlardı. Önce bakıştılar, sonra birbirlerine gülümsediler.

İlk tünele girdiklerinde genç adam, rahibenin yanına oturdu ve ellerini okşamaya başladı.

Birkaç tünel daha derken öpüşmeye başladılar. Son durağa geldiklerinde genç adam büyük bir zafer kazanmış gibi kadına yaklaştı ve:

Bir daha görüşebilecek miyiz, diye sordu.

Genç rahibe gülümsedi ve:

Lütfen eve gidince İncil’in ikinci bölümünün beşinci satırını okuyun, dedi.

Adam eve gidince hemen İncil’i açtı ve şu satırları okudu:

“Mutluluk yalnız yukarıda değildir, aşağıda da bulunur.”

Muhtemelen bu çift bir daha görüşmemiştir. Çünkü erkek, tünellerin hiçbirinde “aşağıya inmeyi” akıl edememiştir.

Aynı durum kadınlar için de geçerlidir. Kadınlar da mutluluğun bulunduğu yerleri iyi bilmezlerse ikinci bir buluşma için fırsat yakalayamazlar. O halde erkeği mutlu edip baştan çıkartmak hatta heyecandan çıldırtmak için erkeklerin zevk noktaları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Sevgili okurlarımızı çok fazla bekletmeden maddelerimize geçelim.

İşte erkeklerin zevk noktalarının en etkilileri

Diz kapaklarının üst kısmı

Bir erkeğin en kolay ulaşılabilen zevk noktası diz kapağı ve birkaç santim üst tarafıdır. Bu bölgeye avuç içi ile dokunulduğunda dahi erkekler müthiş tahrik olmaktadır.

Bu bölge sosyal ortamlarda dahi dokunulabilen bir noktadır. Yemek yerken, seyahat ederken veya bir yerde beklerken de elinizi erkeğin dizi üzerine bırakabilir ve hafifçe sıkarak onu etkileyebilirsiniz.

Yatak odasında ise bu bölgeye bir iki hafif öpücük kondurun. Bakın bakalım erkek ne hale geliyor?

Erkeklerde diz kapağının arka kısmındaki boşluk da çok duyarlı bir bölgedir. Bu nokta çok ciddi bir zevk noktasıdır. Fakat bu noktaya yapılacak temas çok ama çok yumuşak olmalıdır.

Kürek kemiklerine gömün beni

 

Şair hiç şüphesiz yukarıdaki cümleyi boşuna sarf etmemiştir. Erkeğin kürek kemikleri çok hassas bir zevk noktasıdır. Kadınlarda da duyarlı bir bölge olmasına rağmen erkeklerde duyarlılık derecesi daha yüksektir.

Elle hafif masaj hem erkeğin stresini ve yorgunluğunu alır hem de erkeği hareketli bir sevişmeye müthiş bir şekilde motive eder.

Kadınların alt dudağına inat üst dudak…

Dudaklar hem erkekler için hem de kadınlar için çok önemli bir zevk noktasıdır. Ancak kadınlarda alt dudak hassasken erkeklerde üst dudak daha duyarlıdır. Tabi eğer bıyıklardan fırsat bulunur ve bu bölgeye çalışılırsa erkeklerin aklı başlarından kolaylıkla alınabilir.

Erkeklerde ağız kenarları yani dudak uçları duyarlı değildir. Hatta birçok erkek kadının buraya fazlaca yönelmesinden rahatsız olabilmektedir. Öpüşme sırasında kadının sık sık geriye çekilip erkeğe heyecanlı molalar verdirmesi de erkeği müthiş heyecanlandırmaktadır.

O, sizin kulak memenize… siz, onun boynuna…

Kadınların kulak memesi ne ise erkek için boyun bölgesi o demektir. Kadınların kulak memeleri çok duyarlı ve zevk veren bir bölgedir. Erkeklerde ise bu görevi üstlenen nokta boyun bölgesidir.

Erkekler kadının nefesini boyunlarında hissettiklerinde ya da buranın öpüldüğünü gördüklerinde müthiş derecede azarlar. Boyun bölgesinin en hassas noktası ise boyun ile göğüs kafesinin tam birleştiği yerdir yani boyunun başlangıç noktasıdır.

Avuç içlerin omzunda ve ensesinde hareket etsin

Erkeklerde cinsellik sadece bedensel bir haz alma meselesi değildir. Seks hayatı erkekler için çok karmaşık ve derin anlamlar içermektedir.

Eğer bir erkek cinsellik sırasında güçlü olduğu hissine kapılırsa bu onun kendisine duyacağı özgüvenin artmasını sağlayacaktır. Özgüveni yüksek bir erkek ise her şeyden önce mutlu bir erkektir.

Erkeğin kendisine güvenini artırmak ve ona etkili bir cinsel zevk yaşatmak isteyen bir kadın elleri ile erkeğin omuzlarına ve ensesine dokunmalıdır.

Ensesine ve omuzlarına dokunulan erkek kendisini güçlü hissetmektedir. Bu erkeklerin cinsel performanslarının da ciddi biçimde arttığı uzmanlar tarafından ifade edilen ilginç bir veridir.

Erkekte karın bölgesine evet, göğüs uçlarına hayır

Birçok kaynakta erkeklerin göğüs uçlarının hassas olduğuna dair bilgiler vardır. Fakat bu bilgi kesinlikle doğru değildir. Erkeklerin zevk noktaları söz konusu olduğunda karın özellikle de karnın göbek deliği civarı göğüs uçlarından çok daha etkili bir bölgedir.

Karın bölgesi uyarıldığı zaman parmak uçları ya da dil kullanılırsa çok daha etkili olunacaktır.

erkekleri etkileyen sözler (2)
Kırbacın alt kısmı

Birçok yazar, penis için farklı farklı benzetmeler yapmıştır. Her birisi kendi bakış açısına göre ona farklı bir isim vermiştir. Biz ona “kırbaç” demeyi uygun buluyoruz. Çünkü bir kırbaç “şaklamazsa” hiçbir şey meydana gelmez. Ayrıca kırbacı daha görür görmez neredeyse bütün insanlar heyecanlanır. İşte bu nedenlerle biz penise kırbaç diyoruz.

Zevk noktalarının en etkilisi olan  kırbacın (penisin) alt kısmı çok hassastır. Oraya çok hafif dokunulsa dahi kırbacın hemen şaklamaya başladığı görülecektir. Çünkü erkek daha sizin kokunuzu içine çektiği ilk andan itibaren emin olun kırbacını çoktan şaklatmaya hazır hale getirmiştir bile.

Bu sıralana zevk noktaları dışında avuç içleri, parmaklar, bacak araları, saçlar, ve ayak bilekleri de erkeklerin önemli zevk noktalarıdır.

Erkeklerin zevk noktaları, erkekleri yatakta çıldırtmanın yolları, erkeği kendine bağlama, hoşlanma belirtileri gibi erkekler hakkında aklınıza gelebilecek her türlü konuda size detaylı bilgiler verebilecek bir kitap önermek istiyoruz.

Erkeklerin Prensesi adlı kitap ile eki durumundaki Yatağın Prensesi adlı kitaplar bu konudaki en yetkin çalışmalardır ve konu ile alakalı geniş bilgiler sunmaktadır.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

 

Bu konu ile alakalı olarak Erkekleri Elde Etme Yolları, 9 İnanılmaz Yol ve Erkeklerin beden dili yazılarına da bakabilirsiniz.