erkeklerin fantezileri 10 farklı cinsellik düşü

Erkeklerin seks konusundaki 10 ilginç fantezisi

 

Erkeklerin seks yaşamına dair sınırlı sayıda fantezisi vardır. Bu fantezileri de kendileri keşfetmemişlerdir. Bu hayaller filmler, kitaplar veya arkadaşlar tarafından kendilerine öğretilmiştir.

Neredeyse bütün erkekler cinsel konularda benzer düşlere sahiptir. Kadınların sınırsız fantezi algısı ve zengin pozisyon çeşidi anlayışına karşın erkeklerde “standartlara bağlanmış” bir hayal dünyası söz konusudur.

İşte bu yazımızda erkeklerin cinsellik konusundaki fantezilerine bakacağız. Kadınların seks ile ilgili tasarımları kadar renkli olmasa da yine de eğlenerek okuyup bilgileneceğinizi tahmin ediyoruz.

İşte erkeklerin 10 farklı cinsel fantezisi:

Erkeklerin fantezileri 1

Doludizgin aşk macerası fantezisi

Erkeklerin zihninde bir çırpıda ortaya çıkan ve ateşli bir sevişme ile devam eden anlık seks deneyimi fantezisi vardır.

Tutkulu bir bakışma ve kısa süren imalı bir  konuşmadan sonra kadın ve erkek bütün dizginlerinden boşanırcasına sevişmek için harekete geçmektedir.

Çiftler önce koridorlarda öpüşmeye başlar. Sonra kapılar aceleyle açılır. Kapı kapatılır kapatılmaz koridorlarda öpüşüp sevişilmeye devam edilir. Bu arada elbiseler de yırtılırcasına çıkarılmaktadır.

Ardından denk gelen ilk kanepeye çiftler kendilerini bırakırlar. İşte erkeklerin fantezi dünyalarında buraya kadar olan kısım çok canlı ve net biçimde hayal edilirken seks anının kendisi genellikle çok fazla hayal edilmemektedir.

Erkeklerin büyük bir kısmı bu aşamadan sonrası için “Zaten yapılacaklar belli” tabirini kullanmaktadır. Fakat kadınlar için bu kısım “asıl yapılacaklar” bölümüdür ki gerçekten de bu aşamada yapılabilecek çok şey vardır.

Erkeklerin fantezileri 2

Gece vakti sevgili ile denize çıplak girme fantezisi

Erkeklerin büyük bir kısmının kafasında su ile sevgilisini bir arada düşünme fantezisi önemli bir yer tutar. Beraber duş almak ve yağmurda sırılsıklam ıslandıktan sonra sevişmek gibi bilinen fantezilerin yanı sıra erkeklerin gece vakti sevgilileri ile denize girme düşü de vardır.

erkeklerin fantezileri 6

Bu fantezinin altında yatan asıl gerçeklik ise gece karanlığında denizdeki kadının erkeğe mecburen de olsa çok fazla sokulacağı gerçeğidir. Gün içinde beraber denize girmekten farklı olarak gece vakti suya girmek erkeklerin zihninde “serinlemek” ile değil tamamen “sevişmek” ile ilgili bir kurgudur.

Erkeklerin fantezileri 3

Yalnız bir ortam, loş bir ışık, hafif müzik ve mükemmel bir sofra… Tabi bir de mum ışıkları…

Bu görüntü erkeklerin bir kadınla buluşmaya giderken görmek istedikleri manzaradır. Yani kadın kendisini evine davet ettiğinde erkek böyle bir ortamla karşılaşmak ister. Fakat gerçekte böyle bir ortamı kadın değil erkek hazırlamaktadır.

Karşıdaki kişiyi etkilemek için ortam düzenlemesi yapmak her ne kadar erkeğe özgü bir davranış olsa da erkekler her zaman kafalarında kendileri için de böyle bir ortamın hazırlanmasını istemektedir. Çünkü çok iyi düzenlenmiş bir ortam büyük bir tutkunun yansıması olarak görülmektedir.

Erkeklerin fantezileri 4

Mutfakta yemek yapan kadının çekiciliği

Erkekler mutfak tezgahında yemek yapan  kadına usulca yaklaşarak onu arkadan kavramayı ve onun boynuna bir öpücük kondurarak daha da ileri gitmeyi hayal etmektedir.

erkeklerin fantezileri 7

Zaten bu düşü gerçek hayatta pratiğe aktarmayan erkek neredeyse yok gibidir. Erkeklerin mutfakta “azgın bir adam”a döndükleri herkesçe bilinen bir olgudur. Ancak asıl ilginç olanı erkeklerin sadece sevgililerini ve eşlerini bu ortamda hayal etmemeleri aksine hoşlarına giden her kadını böyle bir sahne içinde tasavvur etmeleridir.

Erkeklerin fantezileri 5

Araba ve asansör gibi dar alanlarda sevişme fantezisi

Araba gibi dar bir mekanda sevişme fantezisi erkeklerin çok fazla ilgisini çekmektedir. Ancak erkeklerin araba fantezisi gözlerden uzak yerlerde araba içinde öpüşmekten ibarettir.

Kırmızı ışıkta durulduğunda ya da seyir halinde iken öpüşme ise daha çok kadınların cesaret ettiği bir durumdur.

Tıpkı arabada sevişmeyi arzulamak gibi erkeklerin büyük bir kısmı asansörde öpüşmeyi de hayal etmiştir. Ancak yine araba fantezisindeki korkaklık gibi asansörde de erkeklerin harekete geçmeleri çok zordur. Buralarda da ilk adımı atanlar genellikle yine kadınlar olmaktadır.

Erkeklerin fantezileri 6

Bar fantezisi ya da sevdiği kadını sarhoş etme düşü

Erkekler arasında “bardan kız kaldırmak” biçiminde kendisini gösteren bu fantezide erkek gece vakti bara gider, bardaki yalnız ve güzel kızla tanışır. Beraberce içilen bir iki sert içkiden sonra eve geçilir. Çoğu zaman gidilen ev, kadının evidir. Sabah vakti, iki yabancı halinde uyanırlar. Fakat gece yaşananlardan ötürü her ikisinin de bedenleri üzerinde  “tatlı bir yorgunluk” ve dudaklarında “hafif bir gülümseme” vardır.

En az bu fantezi kadar yaygın başka bir düş ise erkeğin kendi sevgilisini sarhoş etme isteğidir. Kadının bilinçli halinin erkeğin özgürlüğünü kısıtladığı ve fantezi dünyasını renksizleştirdiği gerekçesi ile erkekler kadınların içki içerek kendilerinden geçmelerini istemektedir. Çünkü erkeğe göre sarhoş kadın, bütün bağlardan sıyrılmış “deli gibi sevişen kadın”dır.

 

Erkeklerin fantezileri 7

Yatakta kahvaltı fantezisi

Yatakta küçük bir tepside sevdiği kadınla kahvaltı yapma fantezisi erkeklerin en hoşlandıkları hayallerden biridir. Aynı fantezi kadınlar tarafından da sık sık hayal edilmektedir.

Bu fantezinin kaynağında “mutlu geçmiş bir gece” algısı vardır. Çünkü sabah kahvaltısını güzelleştiren asıl şey çiftlerin birbirinden memnun kaldıkları önceki gecenin zevkli anlarıdır.

Tabi bu kahvaltının olmazsa olmazı yarı çıplak biçimde kahvaltı etmektir. Özellikle kadının erkeğin gömleğini üzerine geçirip pantolonsuz kahvaltı etmesi erkeklerin hayallerini süsleyen güzel bir manzaradır.

Erkeklerin fantezileri 8

Yalnız bir ortam fantezisi

Uzak bir kır evi ya da başka bir şehirdeki herhangi bir otel odası erkeklerin fantezi mekanı olarak öne çıkmaktadır. Çünkü erkekler için en uygun sevişme mekanı, kimsenin kendilerini rahatsız etmeyecekleri bir yerdir.

Her ne sebeple olursa olsun kapı çalmamalı, çat kapı misafir gelmemelidir. Eğer dışarı çıkılacaksa bu ancak şöyle bir hava almak için olmalıdır. Yani ne akraba, eş dost derdi olmalı ne de iş yerinden gelecek bir telefon kişiyi rahatsız etmelidir.

Uzak yerde olmanın rahatlığı ile kafasındaki her türlü fanteziyi gerçekleştireceğini sanan erkek, böylesine bir ortamda bambaşka bir adam haline gelmekte ve karşısındaki kadını her yönüyle şaşırtmaktadır.

erkeklerin fantezileri 4

Erkeklerin fantezileri 9

Çilek veya buz fantezisi

Bu fantezi aslında tarihte daha önce görünmeyen fakat Hollywood tarafından erkeklerin zihnine kazınan bir düştür.

Burada erkek, kadının bedeni üzerinde çilek ya da buz gezdirmekte ve ardından bunları yemektedir. Kadın, çileğin tırtırlı kabuğunu ya da buzun serinliğini bedeni üzerinde hissettiğinde ürpermekte ve ön sevişmeyi farklı bir deneyimle yaşamaktadır.

Erkek, kadın bedeni üzerinde gezdirdiği çileği ya da buzu yediğinde aslında kadının yaşadığı “hazzın tadı”na baktığını hissederek psikolojik bir tatmin yaşamaktadır.

Erkeklerin fantezileri 10

Farklı kültürlerden kadınlarla sevişme fantezisi

Erkekler farklı kültürlerden kadınlarla birlikte olma fikrini her zaman çok “heyecanlı” bulmuşlardır. Başka bir kültürden gelen kadının erkeğe çok ilginç ve farklı şeyler yaşatacağı fikri erkeklerin yüreğini titretmektedir.

Anadolu’da yaşayan bir erkeğin fantezi dünyasını en fazla süsleyen kadınlar özellikle Rus ve Azeri kadınlarıdır.

Tarihte Osmanlı erkeklerinin fantezi dünyalarını süsleyen kadınlar genellikle Özbek kadınlarıydı. Özbek kadınlarının güzelliği üzerine yazılmış yüzlerce el yazması şiire rastlamak mümkündür.

Yine ilginç olan bir durum da şudur ki Türk erkekleri için İranlı kadınlar “güzel” olarak nitelendirilirken Arap kadınlar için hiçbir dönemde övgü ifadeleri kullanılmamıştır.

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi

Erkeklerin hoşlanma belirtileri, erkeklerin zevk noktaları, erkeklerin nasıl tahrik oldukları, erkeklerin beden dili, erkeklerin hoşuna giden sözler gibi erkeklere dair onlarca konuda bilgi veren Erkeklerin Prensesi ve eki durumundaki Yatağın Prensesi adlı eserleri okumanızı tavsiye ediyor ve kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Evlenmek için dua yapacaksanız bu yazıyı kaçırmayın!

 

Bu yazıyı okumadan kısmet açma duası yapmayın!