erkekleri tahrik etme 7 fıkra ile 7 taktik

Erkekleri tahrik etme konusunda 7 fıkra ile 7 önemli metot

Erkekleri tahrik etme konusunda akademik bir yazı hazırlamak yerine okurlarımızı hem güldürüp hem de bilgilendiren bir çalışma yapmayı daha uygun gördük. Yazımızda tahrik etme metotları ile ilgili 7 taktik ile 7 adet fıkra bulacaksınız.

erkekleri etkileyen sözler (2)

Konu ile ilgili bilgilere ulaşmak isteyen okurlarımız vereceğimiz bilgileri gülümseyerek okuyacakları için uzun yıllar sonra dahi erkekleri tahrik etme konusundaki detayları hatırlayacaklardır. Çünkü bir duruma gülmek, onu kalıcı biçimde öğrenmek demektir.

İşte erkekleri tahrik etme ile ilgili 7 önemli detay ve 7 adet fıkra

Erkekleri tahrik etmek isteyen bir kadın “asıl meseleye” kestirmeden gitmelidir.

Erkekler arzularını ve taleplerini açık açık dile getiremezler. Bazen haftalarca beklerler. Küçük küçük adımlar atarak kadına yaklaşırlar. Erkeği tahrik etmek isteyen bir kadın erkeğin bu “korkaklığına inat” çok daha cesur davranmalıdır.

Erkeğin ulaşmak istediği hedefi erkekten daha önce ve cesurca ifade eden kadınlar erkekleri müthiş derecede heyecanlandırırlar.

“ Barda oturan genç adam, kıza yaklaştı ve söze başladı:

Ne kadar da güzelsiniz. Üzerinizdeki mavi elbise gözlerinizin rengini daha da öne çıkarmış. Kıpkırmızı dudaklarınız ile küpeleriniz de çok uyumlu. Hele saçlarınız… Sarışınlığınız size çok yakışıyor… Teniniz de bal rengi…

Kız hemen erkeğin sözünü keser:

Çok renkli konuşuyorsunuz beyefendi. Teşekkür ederim. Ama bu tavrınız “pembe”ye ulaşmanıza yetmeyecek.”

Erkekleri tahrik etmek için ona görsel şölen sunun

Erkeklerin gözleri, onların en büyük zevk alma duyularıdır. Erkekler kadınları çoğu zaman gözleri ile yer bitirirler. Bazı kadınlar erkeklerin bu bakışlarından rahatsızlık duyarken bazıları bundan hoşlanmaktadır.

Şık bir giyim, bakımlı eller ve saçlar ile derin dekolteler erkeğin aklını başından almaktadır. Erkeğin gözlerine hitap etmeyi bilen bir kadın, onun kalbine çok rahat ulaşabilir. Fakat bu görselliği abartmamak gerekir:

“ Genç kız otelin terasına çıktı. Ortalıkta kimsecikler yoktu. Uzanıp güneşlendi. Bir süre sonra gelen gidenin olmadığından emin olunca bikinilerini çıkarıp çırılçıplak uzandı.

Sonra belki terasa çıkan olur diye havluyu üzerine örttü ve gözlerini kapattı. Birkaç dakika sonra iki otel görevlisinin bağırarak ona doğru koştuklarını gördü.

Hanımefendi ne yapıyorsunuz böyle?

Güneşleniyorum

Evet öyle de bu şekilde çırılçıplak olmaz ki…

Neden bağırıyorsunuz böyle,  terasta kimseler yok. Üstelik üstümde de havlu var.

Görevlilerden genç olanı gülerek karşılık verdi:

Öyle de uzandığınız yer yemek salonunun cam tavanı ve şu an yüzlerce kişi yemekte…”

Sözlerinizle erkekleri tahrik etme

Bir kadının sözleri ile erkeği tahrik etmesi son derece kolaydır. Yeter ki yerinde ve zamanında söylenmiş bir söz olsun. Erkeği herhangi bir çılgınlığa davet eden ya da ona hazzı çağrıştıran her türlü konuşma erkekleri kısa sürede tahrik eder.

“ Bir genç erkekle, güzel bir kız aynı tren kompartımanında seyahat ediyorlardı. Erkek:

Şimdi tünele gireceğiz. Karanlıktan korkmazsınız değil mi?

Kadın cevap verdi:

Sigaranızı ağzınızdan alırsanız korkmam!”

Öpüşme tarzını ya da yataktaki performansını överek erkekleri tahrik etme

 

Eğer bir erkekle bazı deneyimler yaşanmışsa bu deneyimlerin güzel olduğuna dair erkekleri övmek onları her zaman tahrik eder. Erkeğin güzel öpüştüğünü söylemek ya da onun cinsellik konusunda uzman olduğunu belirtmek erkeğin özgüveni artırır ve onu mutlu eder.

Ancak erkeğin cinsel gücü hakkında abartılı yargılar ileri sürmek ve onun yeteneklerini gerçeküstü bir hale bürümek ters etki yaratabilir.

Erkeklerin cinsel performansları yaşlarına, bilgi seviyelerine, arzulama derecelerine ve bireysel farklılıklarına göre değişir. Bu nedenle değerlendirme yaparken gerçekçi olmak gerekir.

“ Seksenlik dede ile yirmilik eşi, el ele doktorun odasına girdi. Doktor kısa bir muayeneden sonra kadını dışarı çıkardı ve adama şöyle dedi:

Çok üzgünüm ama karınız hamile…

Adam:

Neden üzgünüm diyorsunuz ki, baba olacağım bundan güzel bir duygu olabilir mi?

Doktor:

Ama çocuğun sizden olma ihtimali yok. Maalesef karınız sizi aldatmış.

Adam:

Karıma iftira etmeyin lütfen. Bu bebek bizim aşkımızın meyvesi…

Doktor:

Size kısa bir olay anlatayım. Bu sabah işe gelirken etrafımı aç köpekler sardı. Hemen şemsiyemi köpeklere çevirdim ve ateş ettim. Köpekleri vurdum ve böylece kurtuldum.

Adam:

Hiç şemsiye ile ateş edilir mi? Köpeklere ateş eden başkası olmalı…

Doktor:

Bey amca işte ben de tam olarak bunu anlatmaya çalışıyorum.”

Paylaşımcı kimliğiniz ile erkekleri tahrik etme

 

Erkeklerle her şeyi paylaşabileceğini söyleyen bir kadın erkeği fazlasıyla tahrik eder. Bu paylaşımdan kasıt çok geniş bir yelpazedir. Yemeği paylaşmak, parasını paylaşmak, ortak zaman geçirmek, geceyi ve yatağı paylaşmak…

“ Bir Alman genç, bir süredir Hollandalı kızla çıkıyordu.

Yemek yediler ve hesabı ödemek için kasaya yaklaştılar.

Kız:

Senin bu Alman usulünden sıkıldım. Her gün sen kendi hesabını ödüyorsun ben kendi hesabımı. Bu gün de Hollanda usulü yapalım.

Erkek:

Hollanda usulü nasıldır?

Kız:

Erkek yemekleri ve içkiyi ısmarlar, gecenin geriye kalan bütün hizmeti kadına aittir.”

erkekleri tahrik etme 6

Masumiyetten uzak olduğunu söyleyerek erkekleri tahrik etme

Erkekleri en hızlı tahrik eden kadınlar, her an çılgınlık yapabilecek kadınlardır. Eğer bir kadın sürekli masumiyet vurgusu yaparsa bu durum erkeği tahrik etmekten alıkoyar. Kadın, aklına eseni yaptığını, kendisine hakim olamadığını ve sık sık “hatalar” yaptığını ama bu hataları yapmaktan da zevk aldığını söylerse erkeğin fantezi dünyasını ciddi şekilde ateşleyecektir.

Masumiyetten uzaklaşarak erkeği tahrik eden bir kadın dozu iyi ayarlamalıdır. Çünkü belli bir dozun üstündeki “çılgınlık” vurgusu erkeği ürkütebilir.

“ Adam ağzı yüzü kan içinde eve geldi.

Karısı:

Ne oldu, bu halin ne?

Adam:

Dördüncü kattaki zenci ile kavga ettim. Sağda solda biri hariç apartmandaki bütün kadınlarla yattığını söylüyormuş.

Kadın:

Vay şerefsiz, demek ki en üst kattaki yaşlı dulla sevişmemiş.”

erkekleri tahrik etmek 10
Dokunmanın sihirli gücü ile erkekleri tahrik etme

Bazen erkeğin dizine hafifçe vurmak ya da omzuna yaslanmak gibi küçük bir dokunma dahi erkeği tahrik etmeye yetmektedir. Hatta kimi durumlarda ellerin birbirine değmesi bile her iki tarafın tahrik olması için yeterlidir. Bazı durumlarda ise tahrik olmak için uzun ön sevişmelere ihtiyaç duyulmaktadır.

“ Bir Amerikalı, bir İtalyan ve bir Arap konuşuyorlardı.

Amerikalı:

Ben sevişirken ellerimi kullanırım. Dokunacağım yerleri iyi bilirim. Sevişme sırasında eşimi o kadar zevke getiririm ki kadın duyduğu hazdan çıldırır.

İtalyan:

Ben ise öpüşme ile eşimi zevke getiririm. Öpücük konduracağım yerleri çok iyi seçerim. Eşimin zevk çığlığından ve hızlı hızlı nefes alış verişinden çıldırdığını anlarım.

Her iki arkadaşının konuşmasını şaşkınlıkla dinleyen Arap söze başladı:

Ben gece eşimle hiç konuşmadan “iş”e girişirim. Beş dakika dolmadan işimi bitiririm ve hemen uykuya dalarım. İşte eşim bu tavrıma gerçekten “çıldırır.”

Erkekleri Gözdesi ve Yatağın Gözdesi

Yazımızı çok başarılı iki kitap önerisi ile noktalamak istiyoruz. Son zamanların en başarılı kitaplarından biri olan Erkeklerin Gözdesi ile eki durumundaki Yatağın Gözdesi kitaplarını okumanızı öneriyoruz.

Bu iki eserde erkekleri anlamak, erkekleri aşık etme yolları, erkeklerin zevk noktaları, erkeklerin hoşuna giden sözler, erkekleri tahrik etme, erkeklerin beden dili gibi erkeklere dair onlarca konu başlığında çok önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

4 farklı alanda erkeği mutlu etmenin yolları

Rüyada eski sevgiliyi görmek nedir, 18 kesin yorum