erkekleri tahrik eden hareketler 7 etkili taktik

Erkekleri tahrik eden hareketlerin en etkili olanları

Erkekleri tahrik eden hareketlerden en etkili 7 maddeyi sizin için seçtik. Bu konuda ulaştığımız onlarca madde içinden burada belirtilen 7 tanesini seçme sebebimiz bu taktiklerin günlük hayatta uygulanabilir olmasıdır.

Bir taktik ne kadar etkili olursa olsun eğer o metodun günlük hayatta uygulanma şansı yoksa hiçbir şey ifade etmeyecektir. Bu gerçeğin bilincinde olarak bir kadının okuduklarını günlük hayatına uygulayabileceği veriler sunmayı uygun gördük.

Bilgilendirici bir yazı olmasını temenni ederek maddelerimize geçiyoruz.

İşte erkekleri tahrik eden hareketler:

Erkekleri tahrik eden hareketler 1

Çapraz bakış metodu

En etkili tahrik etme metotlarından biridir. Burada kadın önce erkeğin gözlerinin içine bakar. İki ya da üç saniye geçtikten sonra bakışlarını indirerek erkeğin dudaklarına bakar. Erkeğin dudaklarına bakıldığında kadın kendi dudaklarını hafifçe açıp soluk alır ve tekrar ağzını kapatır. Ardından tekrar erkeğin gözlerine bakar ve gülümser.

Bu metot birçok filme de konu olmuştur. Müthiş bir etkisi vardır. Ayna karşısında yapılacak birkaç egzersizle kusursuz biçimde uygulanabilir.

Erkekleri tahrik eden hareketler 2

Beden dilinin avaz avaz bağırdığı tahrik etme hareketleri

Bazı hareketler vardır ki kadının cazibesini katlayarak yansıtır. Kadının bu hareketleri yaparken bir kelime dahi konuşmasına gerek yoktur. Çünkü beden dili bütün tutkuları yansıtacak biçimde “ben buradayım” demektedir.

Zarif el hareketleri yapmak, ellerden birisini gerdanı üzerinde tutmak, saçları geriye atmak, dudaklarda hafif bir gülümseme yaratmak, omuzları üzerinden bakmak gibi hareketler kadınların erkekleri en fazla tahrik eden hareketleridir.

Kadınların beden diliyle yapılan tahrik etme hareketlerini öğrenmenin iki yolu vardır: Birincisi diğer kadınları ciddi şekilde gözlemlemek, ikincisi ise konuyla alakalı olarak kendini yetiştirmek.

Erkekleri tahrik eden hareketler 3

Dekoltelerin derinliğinde erkekleri boğulmaktan kurtarmak

Erkeklerin yutkunarak nefes almasını mı istiyorsunuz? Onlara derin bir dekolteyi görsel şov olarak sunun. Dengesi bozulacak ve bütün kontrolünü kaybedecektir.

Erkeğin yetişme tarzı, eğitim durumu ve yaşı hiç önemli değildir. Erkeklerin neredeyse tamamı bir göğüs çatalı veya derin yırtmaç karşısında soluksuz kalır.

Eğer kendinizi rahat hissedeceğiniz ve cazibenizi arttıran bir kıyafetle erkeği tahrik etmek istiyorsanız çok avantajlı bir durumda olduğunuzu bilin. Çünkü erkek güzellik karşısında savunmasız duruma düşen bir varlıktır. Ona dekoltenizle bir kapı aralayın ve onu ömür boyu o odanın içine hapsedin.

Erkekleri tahrik eden hareketler 4

Kışkırtıcı sözlerin tahrik edici etkisi

Erkeklerin kulakları tahrik olmaya en yatkın organlarıdır. Etkilendikleri bir sesi yıllarca unutmayan erkekler bunun en büyük kanıtıdır.

Erkekler kadının günlük hayattaki normal konuşmalarından dahi etkilenmektedir. Kadının ses tonu ve diksiyonu biraz düzgünse erkek için bu ses muazzam bir haz kaynağına dönüşebilir.

Siz de o güzel ses tonunuzla tahrik edici cümleler kurun. İmalı sözcükler seçerek her tarafa çekilebilecek konuşmalar yapın ve  erkekleri heyecanlandırın.

Unutmayın ki bir kadının bazen hafif argo tabirlere yer vermesi ve cinsel çağrışım uyandıran kelimeleri kullanmaktan çekinmemesi erkeği müthiş derecede tahrik etmektedir.

Erkekleri tahrik eden hareketler 5

Tutkunun dışavurumu olan kıskançlık ifadeleri

Erkeğe yeri geldikçe kıskanç bir kadın olduğunuzu vurgulayın. Bunu yaparken de onu niçin kıskandığınızı ifade edin. İşte bu kıskançlığın sebebini açıklama meselesi kadını erkeğin gözünde cazibeli bir kadın haline getirir.

Erkeği kıskandığınızı söyleyin, kıskanma sebebi olarak da onu kimse ile paylaşamayacağınızı çünkü onun hakkında gelecekte ilginç ve zevkli planlarınızın olduğunu söyleyin. Bu onu zaten yeterince heyecanlandıracaktır.

Erkekleri tahrik eden hareketler 6

Her an her şeyi yapabilecek cesur bir kadın imajı vermek

Erkeklerin davranışlarından en fazla tahrik oldukları kadın tiplerinden biri de davranışları kestirilemeyen kadınlardır.

Davranışları kestirilemeyen kadınlar için erkekler “deli” “çılgın” gibi sıfatları sıklıkla kullanır. Bu deli ya da çılgın kadının yapacağı çılgınlıkların ne olacağı erkek için gizemli bir durumdur. işte bu gizem erkeği tahrik etmeye yetmektedir.

Eğer kadın bazen yaptığı deliliklerle erkeğin ayaklarını yerden kesiyorsa erkeğin işi çok daha zordur. Çünkü bu durumda erkek sürekli deliliğe şahit olabilmenin sabırsızlığını yaşayacaktır.

 

cilve nasıl yapılır 5 (2)

Erkekleri tahrik eden hareketler 7

Düzenlenmiş ortamlar ve seçilmiş kıyafetlerle erkeği tahrik etme

Kadın bulunduğu ortamda bazı değişiklikler yaparak erkeği kolaylıkla tahrik edebilir. En yaygın biçimde ifade edilen mum ışığı ile aydınlatılmış ortamlar, romantik müzikler ve güzel bir yemek meselesini unutun. Erkeğin tahrik edici ortamdan anladığı şey “yalnız kalınan yer”dir. Siz de erkekle yalnız kaldığınız her anın aslında tahrik edici bir zaman dilimi olduğunu bilerek hareket edin.

Bir de seçilen kıyafetlerle erkekleri tahrik etme söz konusudur. Erkekleri en fazla tahrik eden renklerin siyah, kırmızı, bordo, pembe ve beyaz olduğunu bilmelisiniz. Tabi çok fazla değinilmeyen bir de tahrik etmekten alıkoyan renkler vardır. Bu renklerden ise kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu renkler ise sarı ve açık yeşil renkleridir.

Erkekleri tanımak ve etkilemek üzerine son zamanlarda yayımlanan çok başarılı bir eser çıktı. Erkeklerin Gözdesi adlı bu eseri de okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Bu eserle ilgili internette yapılan yorumların bir kısmını ekran görüntüsü şeklinde aşağıda sunuyoruz.