erkekleri kendine çekmek için bu yazıyı mutlaka oku!

erkekleri kendine cekmekErkekleri Kendine Çekmek İçin Böyle Tecrübe Kazanmalısın!

Her kadının doğuştan getirdiği en büyük arzusu erkekleri kendine çekmek için gerekli donanım ve birikime sahip olmaktır şüphesiz. Fakat ne yazık ki erkekleri kendine çekmek, sanıldığı kadar kolay değildir; hele ki bir kadın bu konuda tecrübe kazanmamışsa durum daha da vahim demektir.

Öyleyse, bir kadının erkekleri kendine çekmek amacıyla yapabileceği en güzel şey, tecrübe kazanmaya çalışmak olmalıdır; aksi takdirde kaybetmek kader haline gelebilir.

İyi söylüyorsun da nasıl tecrübe kazanacağım bu konuda, dediğini duyar gibiyim; o halde bu soruyu bir fıkra ile izah edeyim:

Erkekleri Kendine Çekmek İçin Tecrübe Kazanma Fıkrası

Bir hasta, ameliyat masasına yatmadan önce, doktora, daha önce hiç ameliyat olmadığını ve son derece korktuğunu anlatır:

“Bu benim ilk ameliyatım, doktor bey, çok korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım, size güvenebilir miyim?”

Doktor, adamı yatıştırmak için ne söylesem diye düşünür ve şu cevabı verir:

“Korkmanıza hiç gerek yok; çünkü bu konuda endişe edilecek bir şey yok. Hem bu ameliyat benim de ilk ameliyatım, bak ben hiç korkuyor muyum?”

Sence, doktorun bu harika cevabından sonra hasta adam, ameliyat olmaktan vazgeçmiş midir?

Erkekleri Kendine Çekmek Fıkrasının Verdiği Mesaj

Peki, ne gibi bir ders çıkarmak lazım bu fıkradan?

Değerli okurum, konu erkekleri kendine çekmek olunca, bu alanda yanlış yapmak bazen hayatın anlamını yitirmekle eşdeğerdir; çünkü bir kadın, hayatının anlamı olarak gördüğü bir erkeği bu şekilde kaybederse, hayat, çekilmesi zor bir yük olabilir.

Öyleyse, her kadın, bu bunalımı yaşamamak için erkekleri kendine çekme sanatını öğrenip bu alanda tecrübe kazanmalıdır.

Sen, kendini düşün lütfen: Sevdiğin bir erkeği elde etme ve kendine çekme girişimin, tecrübesizliğin dolayısıyla hüsranla sonuçlanırsa kendini nasıl hissedersin? Berbat!

Bu durumda, lanet olsun, demez misin ve şairin şu ifadesi senin de ruh halini yansıtmaz mı?

“Ağzın tat görmesin hayat! Kandırdın beni!”

erkekleri kendine cekmek

Şimdi asıl soruya bir kez daha değinelim: Bir kadın, erkekleri kendine çekmek için nasıl tecrübe kazanabilir?

Bu sorunun iki kesin cevabı var:

  1. Kendisi bizzat yaşayarak tecrübe kazanır.
  2. Başkalarının tecrübesinden ve bilgi birikiminden istifade eder.

Birinci yolun ne kadar sıkıntılı ve uğraştırıcı olduğunu, üstelik sonunun hüsranla bitebileceğini herkes bilir. Hani, tecrübe, yenilen kazıkların toplamıdır, diye bir söz var ya! İşte birinci yolu tercih eden her kadın, tecrübe kazanabilmek için bu sözde anlatılan olayı tatmak zorundadır.

Fakat ikinci yol, çok daha sağlıklı ve mantıklıdır; çünkü başkasının tecrübesi sana yol gösterir ve tökezlemene engel olur bu yolda. Zaten kitapların da yaptığı bu değil mi?

Evet, bütün kitaplar bu iddiayla yola çıkar ve her kitap, okuruna tecrübe kazandırmak iddiasındadır. Fakat maalesef, her kitap bunu başaramaz; bu yüzden de kitap seçiminde temkinli davranmalısın.

Aksi takdirde, fıkradaki doktor gibi, hastamı teskin edeceğim derken onu büsbütün kendinden kaçırabilirsin.

Eğer, erkekleri kendine çekmek sanatını güzel ve etkili tekniklerle anlatıp tecrübe kazandıracak bir kitap arıyorsan, “Erkeklerin Prensesi Kitabı” (tıkla) adlı siteyi mutlaka incele. Özellikle de bu kitabı okuyan kadınların etkili yorumlarını oku ve öylece harekete geç.

Ayrıca Kızlarla Nasıl Konuşulur, 3 Bomba Tavsiye ve Aşk Acısı Çekiyorum Diyenlere Harika Bir Çözüm, Mutlaka Oku! başlıklı yazıları da okumanı salık veririm.