erkekleri elde etme yolları, 9 inanılmaz yol

Erkekleri Elde Etme YollariErkekleri Elde Etme Yolları, 9 İnanılmaz Yol

Merhaba, erkekleri elde etme yolları veya buna benzer bir arayışla bu makaleye ulaştığını tahmin edebiliyorum. Öncelikle şu noktadan kesinkes emin olmanı rica ediyorum: Bu makalede, erkekleri elde etme yolları sanatında sana gerçekten yol göstererek elinden tutacak 9 inanılmaz ve muhteşem taktik kazandıracak; bu sebeple her taktiği sindirerek ve dikkat ederek okumanı öneririm.

Erkekleri Elde Etme Yolları, 1. Güzel Taktik

  1. Temel’in taktiğini kullan; çünkü erkekler bu taktiği oldukça çekici bulurlar. Şöyle ki:

Temel ile Dursun, bir araya geldiklerinde birbirlerine bilmece sorup eğlenceli bir şekilde vakit geçiriyorlarmış. Bir gün yine birbirlerine bilmece sordukları bir vakitte Temel, Dursun’un bilmecelerini zor bulunca daralmış. Bu kez ben de zor soracağım, demiş ve sormuş:

“Sarıdır, kafestedir, uçar.”

Dursun, hemen “kuş” demiş ama Temel, bu cevabı reddetmiş. Bunun üzerine Dursun, kanaryadan papağana bütün kuş türlerini saymış ama nafile. En sonunda pes etmiş ve cevabı Temel’in vermesini istemiş. Temel cevap olarak “hamsi” demiş. Tabi, Dursun buna itiraz etmiş ve ikisi arasında şöyle bir diyalog yaşanmış:

-Olur mu öyle şey, sarıdır dedin.
-Boyadım onu.
-E, kafestedir dedin.
-Ben koydum onu.
-E, uçar dedin.
-Uşağım, bir bilmecede o kadar da hile olsun değil mi?

Şimdi, fıkradaki Temel’in taktiğini erkekleri elde etme yollarına tatbik edecek olursak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz:

Erkekleri elde etmenin yollarından biri de fıkradaki Temel gibi olmaktan geçer. Bu yöntem, hile hurda ile iş çevirmek ve erkeğin başına çorap örnek olarak düşünülmesin sakın; zira erkekler kadınların hile hurda işlerini hiç sevmezler. Bu yöntemle anlatmaya çalıştığım asıl mesaj şudur:

Bir yolunu bulup pes etmeden ve vazgeçmeden onu elde etmeye çalışmalı ve gerektiği yerde zekanı kullanıp onun zihninde yer edinebilmelisin.

Erkekleri Elde Etme Yolları, 2. Harika Taktik

  1. Duygusallığını rahatça yansıt ve onun gönlünde duygusal bir taht kur.

Kadınlarla erkekleri mukayese ettiğimizde karşılaşacağımız en büyük farklardan biri de, kadınların kendi duygusallıklarını daha iyi ve net bir şekilde yansıtıyor olmalarıdır.

Kadınların duygusallığını net bir biçimde yansıtma özelliği, erkekleri cezbeden ve kendine bağlayan muazzam bir içgüdü oluşturur. Bunun birçok psikolojik sebebi olduğu halde, burada bu psikoloji sebepler üzerinde durmak istemiyorum; fakat şunu kesinkes söyleyebilirim:

Kendi duygularını dolaysız ve açık bir şekilde aktarabilen bir kadın, ketum ve kapalı kadınlara nispeten çok daha avantajlı bir konumda bulunur.

Erkekleri Elde Etme Yollari

Erkekleri Elde Etme Yolları, 3. Sırlı Yol Olan Özel Hitaplar

  1. Özel hitaplara dikkat et.

Çünkü özel hitaplar, seni onun gözünde bir kraliçe yapabileceği gibi bir pespaye de yapabilir, şöyle ki:

Öncelikle, kullanıla kullanıla sihrini ve esrarını yitiren sıradan hitapları asla kullanmamalısın. Herkesin kullandığı “aşkitom” hitabı, buna örnek gösterilebilir. Bu hitap, alelade bir hale geldiği için bütün cazibesini yitirmiştir; dolayısıyla bu tür monoton hitaplardan kaçınmalı, daha yaratıcı hitaplar bulmalısın. Bu, çok zor değil aslında; biraz düşününce insanın aklına yüzlerce yaratıcı hitap gelir.

İkincisi, erkekler başkalarının yanında kullanılan özel hitaplardan hazzetmezler; bu sebeple bu hitapları “tenhada” kullanmanı tavsiye ederim.

Erkekleri Elde Etme Yolları, 4. Harika Yol: Aktif Dinleme

  1. Konuşma, sadece dinle.

Bir gün bu yöntemi kullanıp bu taktiğin etkinliğini test etmeni rica ederim.

Çünkü bu yöntemin işlevselliği ancak deneyerek anlaşılabilir. Fakat ben burada, dinleme taktiği ile alakalı çok iddialı bir söylemde bulunacağım:

Bir kadın için, erkekleri elde etme yollarının en başında gelen en basit yöntem, dinleme yöntemi olmalıdır; çünkü erkekler kendilerini gerçekten (içtenlikle) dinleyen kadınlara aşık olma eğilimi gösterirler.

Erkekleri Elde Etme Yolları, 5. İnanılmaz Yol

  1. Yalnız bırakma; ama sıkboğaz da etme.

Dengeyi tutturmak çok zor; ama şundan emin olabilirsin ki dengeyi tutturan kadınlar, erkekleri elde etme yolları sanatında maestro haline gelen kadınlardır.

Peki, erkeği yalnız bırakmamak; ama aynı zamanda sıkboğaz etmemek nasıl mümkün olabilir? Tabi ki “denetimli serbestlik” yöntemiyle! Nam-ı diğer “ne şiş yansın ne kebap” siyaseti ile. Şöyle ki:

Erkeğin sinyallerini takip etmeli ve gözlem gücünü geliştirerek ona “masum sinsice” yaklaşmalısın. Bu sayede, onun yalnızlığa tahammül edemediği zamanları da, rahatsız edilmek istemediği zaman dilimlerini de çok iyi tespit etmelisin.

erkeklerin prensesi 38

Erkekleri Elde Etme Yolları, 6. Harika Yol

  1. Yanında rahat olmasını temin et.

Nedense birçok kadın, erkeğin kendi yanında rahat olmasını temin edemez; çünkü kadınlar, bunun nasıl mümkün olacağının yolunu yordamını bilemezler.

Oysaki erkekleri elde etme yolları sanatı, biraz da “rahat ettirmek”ten geçer. Zira bir erkek, yanında rahatça hareket ettiği, kendini kasmadan ve kısmadan konuşabildiği kadınları severler.

Öyleyse sana düşen, ilk olarak zihninde ve hatta bilinçaltında yer eden kısıtlayıcı ve yargılayıcı düşünce kalıplarını temizlemek, sonrasında ise bu temizliğin yansımasını erkekler üzerinde kullanmak olmalıdır.

Erkekleri Elde Etme Yolları, 7. Mükemmel Yol

  1. “Sıkça varma dostuna, kalkmaz ayak üstüne.” yöntemini kullan.

Bu yöntemin özünde: “Seni özlemesine izin ver.” mesajı yatar ve erkeklerin kendilerini özleten kadınlara karşı zaafı yer alır.

Bu bağlamda sana önerim, erkekleri elde etme yollarının en ince noktalarından birinin, “kendini özletmek ve ayağa düşürmemek” olduğunu bilmek ve buna uygun hareket etmektir. Atalarımız boşuna, sıkça varma dostuna yatar arka üstüne, dememişler. Bırak seni arzulasın, seni arzulamasına fırsat ve imkân vermeyerek ikinizi de sıkıntıya sokma.

Erkekleri Elde Etme Yolları, 8. Gizemli Yol: Gizem Nereye Kadar?

  1. Gizem her şeydir; ancak…

Erkekleri etkileme sanatına yönelik hemen her yazıda, muhakkak gizemden söz edilir; ancak nedense bu gizemin ölçüsünden söz edilmez. Oysaki erkeklerin basit düşünmeye programlı zihin yapıları, çok gizemli ve kapalı kadınları algılamakta zorlanır; çünkü erkeklerin çoğunun kafa yapısı, bir bulmaca karmaşıklığına ve giriftliğine sahip olan kadınları “manasız derecede zor” olarak algılar.

Tabi bu algı, erkeği kadından soğutur ve uzaklaştırır; öyleyse erkekleri elde etme yollarının başında gelen “gizem”in dozajını iyi ayarlamak zorundasın. Aksi takdirde gizemli olacağım derken “çözülmesi imkânsız bir bulmaca”ya dönüşebilirsin. Unutma ki hiçbir erkek, çözemeyeceği bir bulmaca ile uğraşmak istemez.

Erkekleri Elde Etme Yolları, 9. Harika Yol: Anne Olmak mı?

  1. Anne olmaya çalışma! Çünkü…

Erkekler, annesi gibi olan kadınları sever ve onlara değer verir; ancak bu arada annesine karşı hissettiği duyguların aynısını, annesi gibi davranan kadına da yansıtır.

Burada ciddi bir algı kırılması veya anlam kargaşası yaşar erkekler ve bu sürecin sonu, genellikle kadına annelik duyguların atfedilmesi ile noktalanır. Hiçbir kadın, elde etmek istediği erkeğin kendisine anne gözüyle bakmasını istemediği (veya istemeyeceği) için, anaç davranışlar sergilemekten uzak durmanı salık veririm.

Evet, yazının başında söz verdiğim gibi erkekleri elde etme yolları adına 9 inanılmaz taktik aktardım; şimdi de bir tavsiye ile yazımı noktalamak istiyorum:

Şu sitede bulunan kitabı ve kitapla ilgili yapılan yorumları mutlaka okumalısın: Erkeklerin Gözdesi (tıkla ve indir).

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

İstersen Erkeklerin Beden Dili Şifrelerine Dair 7 Çıkarım ve Bu Nazar Duası Muhteşem Bir Koruma Kalkanı, Mutlaka Oku başlıklarına da göz atmak isteyebilirsin.

İlgili kelimeler: erkekleri elde etme yolları