erkekleri cezbetmek böyle olur! en doğru taktik bu

Erkekleri Cezbetmek Böyle Olur!erkekleri cezbetmek 1

Merhaba değerli okurum, www.erkeklerinprensesi.net’e hoş geldin. Bu sitede, ilişkiler adına aradığın birçok bilgiyi elde etme imkanına kavuşacaksın. Nitekim bu yazımda da erkekleri cezbetmek konusunda önemli bilgiler aktaracağım.

Her kadın, mutlaka hayatının bir safhasında “erkekleri cezbetmek” üzerine etraflıca bir eğitim almak ve “erkekleri cezbetme sanatı”nı öğrenmek istemiştir. Kaldı ki bunu istemek, her kadının en doğal hakkıdır.

Peki, çok mu zordur erkekleri cezbetme sanatını öğrenmek? Hayır, aksine, aklı başında olan bir kadın için oldukça kolaydır, diyebiliriz. İstersen bu kolaylığı, bir fıkra ile aktarayım, öyle devam edelim:

Adamın biri, doktora gidip muayene olur; muayene bittikten sonra doktor, adama: “Maşallah turp gibisiniz, hiçbir şeyiniz yok.” der.

Adam, çok iyi deyip kalkarken, doktor adamdan muayene için bayağı yüklü bir ücret talep eder. Adam, neye uğradığını şaşırır ve bu şaşkınlığının etkisini üzerinden attıktan sonra doktora: “Aman Doktor Bey, insan meslektaşına hiç böyle yapar mı? En azından benden bu kadar istemeyin.” der.

Bu kez, şaşırma sırası doktordadır. Adama: “Siz de mi doktorusunuz? Neden daha önce söylemediniz?” deyince adam şu karşılığı verir:

“Hayır, ben doktor değilim, karaborsacıyım!”

erkekleri cezbetmek

 

Şimdi, erkekleri cezbetmek ile bu fıkra arasında ne tür bir bağlantı var, diye merak ediyorsun değil mi?

Sen bu konu üzerine düşünedururken ben birkaç noktayı daha yazıya taşıyayım:

Bilirsin, insanlar çoğu kez kolaylaştırmak yerine zorlaştırmayı tercih ederler; hatta birçok insan, müjdelemek yerine nefret ettirmeyi yeğler.

Oysaki, insan ilişkilerinde (buna kadın erkek ilişkileri de dahil) “kolaylaştırmak” esas alınmalıdır. Yani kolaylık ve rahatlık yolu, zorluk yoluna tercih edilmelidir.

Oysaki konu, erkekleri cezbetmek olunca zorlaştırmak, kadınların anayasası haline geliyor ve bu yüzden de kadınların çoğu kaybetmeye mahkum oluyor. Doktorun yaptığı da buydu değil mi?

Peki, erkekleri cezbetme sanatında doğru yol hangisidir?

Değerli hemcinsim, bu konuda kadınların en büyük eksiği ve yanlışı zorlaştırmaktır, dedim ya; burada esasında kadınların ilişkiyi zorlaştırması üzerinde durmak istiyorum:

Kadınlar gerçekten de ilişkiyi zorlaştırmaya eğilim gösterirler; belki de kadının doğası, ilişkiyi zorlaştırma eğilimi ile donatılmıştır, kim bilir?

Fakat bir kadın, erkekleri cezbetme sanatında ustalaşmak istiyorsa, ilk olarak kendi doğasındaki bu yanlış eğilimi kırmak zorundadır. Zor kadını oynamak, ilişkiyi yıpratır ve hırpalar çünkü.

Evet, erkekler zor kadını severler; ama bir yere kadar. Çok nazın aşık usandırdığı, bilinen bir gerçektir.

Aslında bunu kendimize itiraf etmek zorundayız ki kadının ilişkiyi zora sokması biraz da ne yapacağını bilmemesinden kaynaklanır. Yani bir kadın, erkekleri cezbetmek hususunda başarısız olunca, elindeki son kozu oynar ve ilişkiyi çıkmaza sürükler.

Oysaki bunu yapmak yerine bu konuda kendini geliştirse, hem kendi rahat edecek hem de cezbetmek istediği erkek.

Peki, bir kadın nasıl geliştirebilir kendisini?

Değerli hemcinsim, bu konuya odaklanan harika bir sürprizim var şimdi:

Aşağıda linkini vereceğim “Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi” adlı siteyi  ve bu sitenin sonunda yer alan kitapla ilgili yazılan harika yorumları okuyunca ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksın.

Siteye ulaşmak için buraya tıkla: Erkeklerin Prensesi