erkekler yatakta ne ister 10 muhteşem taktik

10 etkili metot ile erkekler yatakta ne ister sorusuna yanıtlar

Seks hayatı erkeğin yaşamındaki en önemli unsurlardan biridir. Erkeklerin cinsel yaşama yükledikleri anlam kadınların tahmin ettiğinden çok daha farklıdır. “Aktif ve renkli bir cinsel yaşam”ı sürdüren erkeklerin çok daha mutlu oldukları konuyla ilgili yapılan bütün araştırmaların ortak sonucudur.

Erkekler yatakta ne ister sorusuna verilecek cevaplarla erkekler hakkında çok önemli bilgilere ulaşmak mümkündür. Çünkü pozitif ve neşe dolu bir erkek olmak ile bunun tam zıttı olan sinirli, huysuz ve içe kapanık bir erkek olmak yaşanan cinsellikle doğrudan ilişkilidir.

 

İşte bu yazımızda erkekler yatakta ne ister sorusunu siz değerli okurlarımız için uzmanlara sorduk. Aldığımız cevaplar içinde uygulanabilir en etkili 10 taktiği derledik.

Erkeklerin cinsel yaşamdaki beklentileri ve tutumları hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz bu yazının oldukça öğretici olduğuna inanıyor, maddelerimize geçiyoruz.

İşte erkeğin seks algısı ve cinsel yaşamdaki beklentilerine dair çok önemli 10 taktik

Erkekler yatakta ne ister 1

Özgür olmak ve fantezi dünyalarını gerçekleştirmek isterler

Erkeklerin kafasında kendilerine has kurdukları bir fantezi dünyası vardır. Bu fantezi dünyasında çok renkli hayaller kurarlar. Bu hayallerini özgürce yaşayacakları kadınlar erkekleri en çok mutlu eden kadınlardır.

Cinselliği belli kurallara bağlayarak erkeği “normal” sınırlara hapsetmemek gerekir. Erkeklerin hayal dünyaları son derece geniştir. Hiç olmadık kişilerle hiç olmadık biçimlerde sevişmeyi hayal ederler. Kadının yapması gereken şey, erkeğe özgür olduğunu hissettirmek ve onu cesaretlendirerek harekete geçirmektir.

Erkekler yatakta ne ister 2

Geniş zaman ve rahat bir ortam

Erkeklerin yatakta en çok hoşlandıkları şey, kendilerine uzun zamanlar ayrılmasıdır. Erkeğe sadece bir yarım saat sevişme zamanı ayırıp gecenin geriye kalan kısmını ondan esirgemek kesinlikle yanlıştır. Erkek yatakta önünde uzun saatlerin olduğunu bilirse çok daha rahat edecektir ve bu durum onun cinsel performansını da büyük oranda artıracaktır.

Erkeğe sunulacak cinsel ortam son derece rahat olmalıdır. Erkek sadece kadına duyduğu arzuyu dindirmeyi düşünmelidir. Çalınma ihtimali olan bir kapı, yan odalarda bir tanıdığın varlığı veya konforsuz bir yatak erkeğin cinsel isteğini öldürebilir.

 

Erkeklerin seks konusunda kendilerini en rahat hissettikleri yer asla rahatsız edilmeyecekleri ortamlardır. İşte bu nedenle balayı ve tatillerde erkeklerin cinsel istekleri kat be kat artmaktadır.

Erkekler yatakta ne ister 3

Sesli birliktelik ve övgü

Erkeklerin bir kısmı sessiz sevişmeden zevk alabilir fakat yapılan araştırmalara göre erkeklerin yüzde 83 kadar ciddi bir oranı kadının seks sırasında bağırmasından, kahkaha atmasından ya da hiç olmazsa derin ve güçlü soluk alışverişinden müthiş haz almaktadır.

Ancak kadın bu ses düzeyini iyi ayarlamalıdır. Eğer erkek, kadının çıkardığı sesin dışarıdan duyulabileceği endişesine kapılırsa bu sefer haz veren bu ses, rahatsız eden bir unsura dönüşebilir. Bu konuda uzmanların tarifi  “erkeğin rahatça duyabileceği kadar yüksek sesle fakat başkalarının duymayacağı kadar alçak bir ses tonu ile çığlık çığlığa sevişmek” biçimindedir.

Seks sırasında erkeklerin duymaktan en fazla haz aldıkları konuşmalar kendilerine yöneltilen “harika, süper, müthiş…” gibi  övgü sözcükleri ile “devam, durma, böyle devam et…” gibi teşvik ifadeleridir.

Erkekler yatakta ne ister 4

Görsellik, çıplaklık ve güzel koku

Sunum taktiğinin baştan çıkarıcı etkisi

Seks hayatı tıpkı reklam ve görsel sanatlar gibi büyük ölçüde “sunum”a dayanır. Biyolojik olarak bütün insanlar aşağı yukarı aynı cinsel güce sahiptir. Ancak erkekler geliştirdikleri “teknikler”le, kadınlar ise hazırladıkları “sunumlar”la fark yaratırlar.

Kadınlar, yatak odasında tam bir prensese dönüşmek istiyorlarsa görselliğe en üst düzeyde önem vermelidirler. Yapılan anket çalışmalarına göre erkeklerin cinsel görsellik konusunda en fazla dikkat ettikleri ayrıntılar şunlardır:

Erkekleri en fazla tahrik eden renkler sırasıyla siyah, kırmızı ve beyazdır. Bordo rengi ise tam bir azgınlaştırma aracıdır.

Sarı renk ile turuncu, cinsel ihtirasları zayıflatmaktadır. Ayrıca pembe renk de zannedildiği kadar yoğun cinsel çağrışım yapmamaktadır.

 

Erkekler desenli ve dantelli iç çamaşırı modellerindense tek renkten oluşan düz kumaşlı tasarımlardan daha çok hoşlanmaktadır.

Yatak odasında gecelikle beklemek zannedildiği gibi erkeği tahrik etmez. Erkeğin gözleri önünde soyunmak onu çok daha fazla etkilemektedir. Erkeği etkileyecek iç çamaşırları önceden içe giyilecek ve kişi normal kıyafetlerini çıkarırken erkek bu sürprizle buluşturulacaktır.

Erkekler, soyunan kadınların hareketlerinden cinsel haz aldıkları gibi giyinen kadınların davranışlarından da etkilenmektedir. Özellikler kadının seks sonrası çoraplarını bulmaya çalışması, yüzüklerini ve küpelerini takması ile kendi üst başına çekidüzen vermeye çalışması erkeğe müthiş bir haz vermektedir.

Çıplaklığın karşı konulamazlığı

Erkeği en fazla heyecanlandıran bir diğer görsellik unsuru kadının çıplaklığıdır. Ancak bu çıplaklık loş bir ışıkta olmalıdır. Özellikle aydınlık-karanlık çatışması kadının vücut hatlarını öylesine belirginleştirmelidir ki erkeğin dili damağı kurumalıdır.

Çıplak haldeki kadının devamlı üzerine bir şeyler almaya ve kendisini saklamaya çalışmasındansa rahat davranarak çıplak halde odada dolaşması ve boylu boyunca uzanması da erkeği bir hayli etkilemektedir.

En az görsellik kadar güzel kokular da cinsel hareketlenmeyi sağlayarak erkeği seks konusunda motive eder. Güzel kokuların afrodizyak etkisini bilen kadınlar yatağa asla parfümlerini sıkmadan girmezler.

Erkekler yatakta ne ister 5

Her yerde seviş

Erkekler için “yatak” kavramı sadece yatak odasındaki uyuma alanı değildir. Erkeklerin bu kavramdan anladıkları şey “sevişmek için kullanabilecekleri her tür alan”dır.

erkekler yatakta ne ister

Kadınlar sevişmek için konforlu yerlerden hoşlanmaktadır. Hatta birçok kadın yatak odalarının dizaynı konusunda bile hassastır yani her tür yatak odasında da sevişmekten yana değildir. Kadınların sevişme alanları özenilerek hazırlanmalıdır.

Oysa erkekler için her yer sevişme alanı olabilir. Üstelik erkekler bu yerleri zorunluluktan ötürü seks alanı haline getirmezler. Onlar, yatak dışındaki alternatifleri de değerlendirerek seks hayatlarını zenginleştirme ve fantezilerini gerçekleştirme peşindedirler.

Erkeklerin en fazla zevk aldıkları sevişme alanları ise banyo, mutfak, kapı arkaları, ormanlık alanlar, deniz de yüzerken, arabada ve masa üzerinde biçiminde saymak mümkündür.

Erkekler yatakta ne ister 6

Sabah vakti sevişmeye kendini alıştırmak

Erkeklerin en fazla haz aldıkları sevişme vakti günün ilk saatleri yani sabah vakitleridir. Bu vakit erkeklerin kan dolaşımının en hızlı olduğu, sertleşme sorunlarının yaşanmadığı ve birkaç orgazmın peş peşe gerçekleşebildiği bir andır.

Toplumda sevişme vakti olarak algılanan gecenin geç saatlerinde sevişmek ise erkeği hem psikolojik hem de bedensel yönden “en kötü bir anında yakalamak” demektir. Çünkü erkek koca bir günün bütün yorgunluğunu üzerinde taşımaktadır. Üstelik bu durumda erkek cinselliği “günün yapılması gereken son işi” olarak görecek ve bundan ötürü sekse sadece yapılması zorunlu bir eylem gözü ile bakacaktır.

Buna karşın sabah vakti, erkeğin bütün yorgunluklarının bittiği ve erkeğin zihnen en rahat olduğu zaman dilimidir. Üstelik erkek güzel bir birliktelik ile güne başlayacağı için çok daha pozitif bir tutum takınacak ve bütün işlerin üstesinden gelmek için kendisinde güç bulacaktır.

Erkekler yatakta ne ister 7

Kadının da erkeğin de hassas noktalarına çalışmak

Erkekler, yatakta kadının hassas noktalarına dokunmak için özel bir çaba harcarlar. Erkekler özellikle göğüs uçları, göbek bölgesi ve kulak memesi gibi belli bölgelere yönelirler. Kimi kadınlar erkeklerin bu dokunma arzularına ket vurmaktadır.

Ancak erkeklerin bu engellenmişlik hali onları büyük ölçüde rahatsız etmektedir. Kadın,  erkek her nereye dokunmak istiyorsa erkeğin oraya dokunmasına izin vermelidir.

Erkekler, kadının kendi bedenlerindeki zevk noktalarını bilmesini ve seks sırasında oralara çalışmasından da oldukça haz almaktadır.

Erkeklerin zevk noktaları omuzlar, boyun, ense, alt karın bölgesi, diz kapağının altı, avuç içi ve parmak uçları, penis bölgesi ile dil-dudak ikilisi biçiminde listelenebilir.

Erkekler yatakta ne ister 8

Erkeğe masaj yapmak

Erkekler seks sırasında verilen molalarda kendilerine masaj yapılması karşısında adeta cinsel güçlerini üçe beşe katlayarak sekse devam ederler. Kadınlara göre çok daha stresli olan erkeklerde kas kasılmaları çok sık görüldüğü için erkekler masaja daha fazla ihtiyaç duymaktadır.

 

Erkeğin gerilmiş sinirlerini almak ve onu rahata kavuşturmak için kadın omuz bölgesine, kürek kemiklerinin iç tarafındaki sinirlere, bacak arasına ve bileklere masaj yapmalıdır. Eğer hafif dokunuşlarla kadın bu dört yere masaj yaparsa erkeğin aklını başından alacaktır.

Erkekler yatakta ne ister 9
Erkekler cinsel yaşamlarının “mahrem” kalmasını ister

Mahremiyet, kelime anlamı ile “haram olan şey” demektir. Ancak bizim dilimize girerken bu sözcük “gizlilik” anlamında kullanılmıştır. Erkekler, bir kadınlarla yaşadıkları her türlü ilişkinin mahrem yani gizli kalmasını istemektedir.

Kadınlarda cinsel konuları yakın arkadaşlarla konuşmak çok yaygın görülen bir durumdur. Ne sıklıkla sevişildiği, nerede sevişildiği hatta sevişme sırasında hangi kelimelerin kullanıldığı dahi bayan arkadaşlar arasında devamlı konuşulmaktadır.

Erkeklerde ise argo konuşma çok yaygın olmasına rağmen her erkeğin birlikte olduğa kadına “mahrem” bakma alışkanlığından ötürü özel hayata dair cinsellik hiç konuşulmamaktadır. Bu nedenle kadınlar yatakta yaşanan her şeyin orada kaldığı ve bu konuda kimseye hiçbir bilgi verilmeyeceğini erkeğe göstermelidir.

Erkeklerdeki bu “seks hayatının gizliliği” takıntısı nedeni ile erken boşalma ve sertleşme sorunu gibi pek çok cinsel problem uzun süre saklı kalabilmektedir. Kadınlar bu tür ciddi durumlarda sır saklanamayacağını erkeğe kesin bir dille izah etmelidirler.

Erkekler yatakta ne ister 10

Yeni deneyimlere açık olmak

Erkekler, doğal yapıları gereği her zaman çırak ya da öğrencidirler. Onlar her zaman kendilerinden daha usta bir kişiyi takip ederler. O kadar güçlü bir öğrenme istekleri vardır ki her daim yaşamın öğrencileridir.

Kadınlar ise her zaman yaşam ustaları ve hayatın öğretmenleridir. Her konuda erkekten çok daha fazla bilgi sahibidirler. Bu yaşam ustalığı cinsellikte de kendisini gösterir.

Kadınlar her zaman erkeklerden daha üstün bir seks deneyimine sahiptir. Bu yüzden genellikle kadınlar cinsel konularda göğüslerini gere gere “Ona her şeyi ben öğrettim” diyebilmektedir. Gerçekten de erkeğin seks konusundaki en büyük rehberi kadındır.

 

Kadın, erkeğe yeni deneyimlerin hazzını yaşatmalı ve ona yeni dünyaların kapılarını açmalıdır. Yeni cinsel deneyimleri pratiğe geçirme konusunda erkekler ilk başta çok tedirgin davranabilmektedir. Fakat kadın onu bir defa bu farklı deneyimin hazzı ile tanıştırdı mı erkek, ömür boyu kadına minnettar kalmaktadır.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi olmak istemez misiniz?

Son zamanlarda erkekleri etkileyip aşık ettirmek için her türlü teknikten bahseden Erkeklerin Gözdesi adlı kitap ile onun eki durumunda olan ve cinsellik konusunda çok faydalı bilgiler veren Yatağın Gözdesi adlı eser okurları ile buluştu. Konu ile ilgilenen okurlarımız için bu kitap tam bir başucu kaynağı olacaktır.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Konu ile ilgili şu yazılar da ilginizi çekebilir

20 maddede erkekleri tavlama sanatı

 

Eski sevgiliyi nasıl tekrar kazanırız, 5 olağanüstü cevap