erkekler ne ister 20 soru 20 cevap

Erkekler ne ister sorusuna ilginç cevaplarerkekler ne ister 3

Erkekler ne ister sorusunu sizler için tam 20 farklı kişiye sorduk ve 20 ayrı cevap aldık. Bu soruları değişik yaş gruplarındaki ve değişik mesleklerden gelen 20 erkeğe yönelttik. Aldığımız ilginç cevapları sizinle paylaşıyor ve keyifli okumalar diliyoruz.

İşte erkekler ne ister sorusuna verilen birbirinden ilginç 20 değişik cevap:

Erkekler ne ister 1

( M. Bey, Öğretmen, 35 )

Huzurlu bir köşe istiyorum. Kafamı dinleyebileceğim ve kimsenin “Ne düşünüyorsun?” dahi demeyeceği bir yer istiyorum. Bu büyük gürültüden bir an için de olsa uzaklaşmak istiyorum.

 

Erkekler ne ister 2

( S. Bey, Üniversite Öğrencisi, 23 )

Valla ben ne istediğimden ziyade ne istemediğimi söyleyeyim. Ben kız arkadaşımla tiyatroya gitmek istemiyorum. Çok sıkılıyorum. Her cumartesi aynı işkenceye artık katlanamıyorum. Siz benim için onunla konuşur musunuz?

 

Erkekler ne ister 3

( A. Bey, Muhasebeci, 31 )

Erkekler güç istiyor. Hepsi para ve iktidar peşinde. Aşklarda bile bu var. Ne yapalım maalesef öyle. Bu güç gösterisi bazen mevki makam olabiliyor bazen de araba markası. Biz gösteriş ve güç için yaşıyoruz.

 

Erkekler ne ister 4

( Ç. Bey, İşletmeci, 29 )

Erkeklere fırsat geliyor mu ki? Kadın o kadar çok şey istiyor ki sıra bize hiç gelmiyor. Bu soruyu kadınlara sorun. Bakın bakalım ne cevaplar alıyorsunuz. Kağıt kalem listeyi tutmaya yetecek mi yetmeyecek mi görürsünüz.

 

Erkekler ne ister 5

( Y. Bey, Turizm Rehberi, 42 )

Sadakat ve dürüstlük istiyoruz. Ama çoğu zaman sadık ve dürüst olamayanlar biziz. Gerçekten de biz her türlü kötülüğü yapıyoruz ve yine biz şikayetçi oluyoruz. Ama ben ne istediğimizi yine de söyleyeyim. Çok anlamlı olmayacak belki ama sadakat ve dürüstlük istiyoruz.

 

Erkekler ne ister 6

( İsmini vermedi, Doktor, 34 )

Kadınların çocuk doğurmadığı ve sırf çocuk doğurdukları için üzerimize anlamsız bir annelik tahakkümü kurmadıkları özgür bir dünya… yaşasın erkeklerin kardeşliği…

 

Erkekler ne ister 7

( Ö. Bey, İnşaat teknikeri, 26 )

Bol ve güzel yemekler… Uzun uykular ve kavgasız gürültüsüz bir aile ortamı…

 

Erkekler ne ister 8

( B. Bey, Aşçı, 45 )

Erkekler bence çocuklarının mutluluğunu ister. Aslında anneler de bunu ister. Biz ne yapıyorsak onlar için yapıyoruz. Yoksa bizim neyimiz var. Allah sağlık ve afiyet versin. Onlar kötü gün görmesin biz gördük göreceğimizi.

erkekler ne ister 2

Erkekler ne ister 9

( Z. Bey, Oto tamircisi, 33 )

Biz bir şey istemiyoruz. Herkes her şeyi devletten istiyor. Yani çevredeki herkes her şeyi bizden istiyor. Sanki biz devletiz. Biz ne isteyelim. Biz sadece biraz az isteyin, diyebiliriz. Daha ne isteyelim. Millet bizden elini çeksin. Valla bir şey istediğimiz yok.

 

Erkekler ne ister 10

( Bay X ( Kendisini bu şekilde tanıttı), Öğrenci, 19 )

Kız arkadaşımla istediğim zaman ayrılıp istediğim zaman tekrar birlikte olmak istiyorum.

 

Erkekler ne ister 11

( T. Bey, Sigortacı, 38 )

Erkekler başı ağrımasın ister. O yüzden evdeki her şey ondan habersiz yürür. Ben öyle yapmadım. Dedim ki “ İyi olsun kötü olsun her şey bana da söylenecek.” bazen canım sıkılıyor ama vicdanen rahatım. Biliyorum ki ben de olayların içindeyim.

 

Erkekler ne ister 12

( V. Bey, Öğretmen, 27)

Erkekler hayatta ne istediklerini öğrenene kadar bir de bakarlar ki hayat geçmiş. Mesela babam daha yeni yeni hayatı keşfettiğini söylüyor. Yaş altmışı geçmiş. Bana sorarsanız henüz sorgulamıyorum bile. Herhalde bizim durumumuz ne istediğimizi bilemememiz…

 

Erkekler ne ister 13

( C. Bey, Temizlik görevlisi, 33 )

Erkekler ne ister, yaşamak için para… Mahcup olmamak için para… Çocuklar için para… Her şeyde erkeğin istediği para…  Zaten kadınların da istediği para… Her şeyin başı para değil mi zaten?

 

Erkekler ne ister 14

( İsmini vermek istemedi, Katip memur, 29 )

Biz bencil olmayı bilmeyecek kadar aptalız. Kadınlar ise daha çocukluktan beri bunu bilecek kadar kurnazdır. Keşke biraz bencil olsaydım. O zaman yaşadıklarımı yaşamazdım.

ozguven nedir

Erkekler ne ister 15

( S.Bey, İş arıyor, 31 )

İş istiyorum. ( Bu arada kahkaha ile gülüyor ) İş bulduğumda yine gelirsiniz soruyu tekrar sorarsınız. Güzel bir cevap alacaksınız…

 

Erkekler ne ister 16

( M. Bey, Üniversite öğrencisi, 22 )

KPSS sıkıntısı çekilmeyen bir yaşam istiyoruz. Bunu kadınlar için de istiyoruz.

 

Erkekler ne ister 17

( O. Bey, Garson, 26 )

Güleryüz, bir iki güzel kelime ve biraz da kadir kıymet. Hepsi bu kadar…

 

Erkekler ne ister 18

( H. Bey, Emekli, 67 )

Erkekler saygı ve sevgi ister. Saygı olmazsa olmaz. Kadın kocaya saygı gösterecek. Çocuk ana babaya. Tabi talebe öğretmenine. Yoksa her şey şerazesinden kopar. Her şey bozulur.

 

Erkekler ne ister 19

( E. Bey, Elektirikçi, 38 )

Sabahtan akşama kadar koşturup duruyoruz. Hadi geçtik takdir edilmeyi bari en azından bize haksızlık yapılmasın istiyoruz.

erkekler ne ister 1

Erkekler ne ister 20

( K. Bey, İşletmeci, 32 )

Ne istediğimizi söyleyebilecek cesaretimiz olsun isterdim. Biz her seferinde nasıl oluyor da daha konuşamadan “dinleyen” pozisyonuna düşüyoruz bir türlü anlamıyorum.

Önemli bir tavsiye

Sevgili okurlar erkekleri etkileme, onları kendine bağlama ve aşık ettirme üzerine yazılan başarılı bir kitap önerisi ile yazımızı noktalamak istiyoruz.  Erkeklerin Presesi adlı çalışma bu konularda yazılmış en yetkin çalışma. Kitabın ayrıca Yatağın Prensesi adlı bir de eki mevcut. Şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

Erkeklerin Prensesi’ne ulaşmak için tıklayınız

 

Konu ile ilgili şu yazılar da dikkatini çekebilir

özgüven kazanmanın 10 süper garantili yolu

 

eski sevgilime hasret, yakıcı bir ateş oldu kalbime