erkeği kendine bağlamanın yolları 10 muazzam taktik

Erkeği kendine bağlamanın yolları üzerine 10 etkili metoterkekleri etkileyen söz (2)

Erkeği kendine bağlamanın yollarını arayan siz zeki bayan okurlarımızı tebrik ederek söze başlamak istiyorum.

Evet, erkeği aşık etme yollarını arayan on binlerce kadından farklı olarak siz erkeği kendine bağlamanın yollarını araştırıyorsunuz. Siz, asıl önemli olanın aşka adım atmak değil aşkı sürdürmek olduğunu bilenlerdensiniz.

İnsan duygularının çok yüzeyselleştiği ve her duygunun bir anda ortaya çıkıp yine bir anda söndüğü bir çağda yaşıyoruz.

Artık çevremizdeki her şey gibi aşklar da “mevsimlik” bir hal aldı. Hatta bazen bir aşk için bir mevsim dahi uzun zaman kabul edilebiliyor.

O halde kalplerimizi titretecek bir aşkın yolunun “bağlılık”tan geçtiği sonucu ortaya çıkıyor.

İşte bu yazımızda erkeği bağlamanın yolları hakkında detaylı bilgiler sunarak kalıcı aşklara kapı aralamanıza yardımcı olmak istedik.

Faydalı bir yazı olmasını temenni ediyor ve keyifli okumalar diliyoruz.

İşte erkeği bağlamanın en etkili 10 yolu:

Erkeği kendine bağlamanın yolları 1

Onun için kaygı ve stresten uzak bir “huzurlu köşe” ol.

Erkekler, hangi kadının yanında kendilerini huzurlu hissederlerse ona bağlanırlar. Bir erkek her türlü kavgayı hatta savaşı verebilir. Ama erkeklerden çok azı kadınla kavga edecek güçtedir.

Çünkü kaba şiddet dışındaki her alanda erkek kadın karşısında yenilgiye uğramaktan kurtulamaz. Kaba şiddette dahi psikolojik olarak yenilen yine erkektir.

Yani siz her bakımdan erkekten çok daha güçlüsünüz. Erkeğe asla büyümeyecek bir çocuk gözüyle bakın. Ona merhamet edin ve onu sevdiğinizi açıkça gösterin.

Günlük hayatın karmaşasında kaybolan ve adeta mutsuzluğa programlanmış erkeğe sıcaklığınızla huzurlu bir köşe olun. Yargılamayan, şikayetçi olmayan ve erkekle mutluluğu kovalayan bir kadın, erkeğin bütün yüreği ile bağlanacağı bir kadın haline gelir.

Erkeğin zihninde öylesine bir imaj yaratmalısınız ki dış dünyanın sıkıntılarından kurtulmak isteyen erkek, huzuru sizin cennetinizde bulmaya çalışsın ve bir ömür boyu gözü sizden başkasını görmesin.

Erkeği kendine bağlamanın yolları 2

Onu sevdiğin için onun yanındasın yoksa sen çantada keklik değilsin

Erkek, kaybetme ihtimalini hissetmediği kadına karşı çok duyarlı davranmamaktadır. Deyim yerindeyse “çantada keklik” bir kadının erkeğin gözünde çok da bir kıymeti yoktur. Sadece “o an” için var olan bu kadınların yokluğu erkeği çok fazla da üzmez.

Erkeklere kendi iradenizle yanlarında olduğunuzu hissettirin. Siz ona değer verdiğiniz ve onu sevdiğiniz için bu ilişki yürüyordur. İlişkiyi sürdürme iradesine sahip olduğunuz gibi bir anda bu diyaloğa son da verebilirsiniz.

Erkeğin size saygı duymasını istiyorsanız bağımsız ve özgür bir birey olduğunuzu ona kesin bir biçimde  hissettirmelisiniz. Unutmayın ki çiftler arasında saygı yoksa bağlılığın olması da mümkün değildir.

Erkeği kendine bağlamanın yolları 3

Erkeği her zaman yüceltip onure et

Erkekler kendilerini yücelten kadınlara hayranlık duymaktadır. Anneleri tarafından övülen çocukların yaşlılıklarında dahi annelerinden bahsedilince gözlerinin parlaması bundandır.

Bazı durumlarda erkeğin yanında olmanızın sizin için büyük bir şans olduğunu ifade edin. Bazen kimi konularda ona danışarak fikirlerini önemsediğinizi gösterin. Böylelikle erkeğin özgüvenini artırarak onu mutlu edin.

Özellikle üçüncü kişilerin olduğu sosyal ortamlarda erkeği överek başarılarını öne çıkarın. Bunu abartmadan ve uygun dozda yaptığınız zaman erkeğin kalbine dokunacağınızı bilin.

erkeklere sorulacak

Erkeği kendine bağlamanın yolları 4

Cinsel konularda tutkulu bir kadın olduğunuzu saklamayın

Aşk, büyük oranda kalbe bağlı bir duygudur fakat salt kalple alakalı bir durum değildir. Aşkın duygu dışında bir de cinsel boyutu vardır ve bu boyut yaşamlarımız üzerinde tahmin edilenden çok daha fazla etkiye sahiptir.

Cinsellik aşk hayatının olmazsa olmazıdır. Ancak cinsellik çoğu zaman kendisini sembolik olarak dışavurur.

Kimi erkeklerin ruh halleri, iş yaşamındaki başarıları ve sosyal ilişkileri büyük ölçüde cinselliğe dayanır. Cinsel yaşamdaki mutluluk ya da mutsuzluk bu sıralanan alanlar üzerinde ciddi etkiler yaratır.

Kadınlar cinselliğin erkek için ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmelidir. Kadının illaki cinselliği pratik uygulamaya taşımasına gerek yoktur. Önemli olan cinselliği yaşanabilir bir durum olarak gördüğünüzü erkeğe hissettirmenizdir. Ayrıca cinsel yaşamınızda tutkulu bir yapıya sahip olduğunuzu gösteren ifadeler kullanarak erkeğin heyecanını doğru biçimde yönlendirebilirsiniz.

Erkeği kendine bağlamanın yolları 5

İrade sahibi kadınlar… Teslim alınamayacak ruhlar…

Erkekler özgür ruhlu kadınlara bütün kalpleri ile bağlanırlar. Hatta bu tarz kadınlar erkekler için sırtlarını dayayabilecekleri güvenilir bir kaledirler.

Kadınların binlerce yıldır “zayıflık” ile özdeş tutuldukları hatta kadınların da kendilerini böyle algıladıkları maalesef bilinen bir gerçekliktir.

Eğer siz doğanın size verdiği “güçlü kadın” imajı ile hareket ederseniz ve özgüveniniz ile dimdik durursanız erkeklerin zihinlerinde ışıltılı bir yer edinirsiniz.

Erkekler, güç ile güzelliği ilişkili kavramlar olarak algılamaktadır. Eğer erkeğin zihninde güçlü bir karakter olarak yer edinirseniz onun “gönlünün güzeli” de olursunuz.

Erkeği kendine bağlamanın yolları 6

Dinlemeyi bilen kadınlar…

“Bir erkeği kim sabırla dinlerse erkeğe o sahip olur.” demiş eski kuşaklar. Yüzyıllar önce söylenmiş bu ifade ne kadar da doğrudur. Gerçekten de erkekleri dinlemek demek onların yüreklerine yakın olmak demektir.

Erkeklerin etraflarında ilişkili oldukları çok sayıda insan vardır. Fakat bir erkeğin konuşup içini dökebildiği çok az dostu bulunmaktadır.

Erkeklerin hayatlarında en fazla değer verdikleri kişiler kendilerini sabırla dinleyen kişilerdir.

Bir erkek kendisini ifade ederken tutuk davranabilir, aynı anıyı defalarca tekrar edip durabilir. Siz yine de sabırla dinleyin. Bırakın erkek dilediği gibi kendisini anlatsın.

O kendisini anlattıkça aslında size olan aşkını ve bağlılığını pekiştiriyordur. Çünkü erkeğin içini dökmesi onu rahatlatırken, dinlemek kadını güçlü kılmaktadır. 

Cilve nasıl yapılır 5

Erkeği kendine bağlamanın yolları 7

O kadar şık ve bakımlı olun ki erkek sizinle görünmekten zevk alsın

Erkekler bir kadının şıklığını ve güzelliğini iki sebepten ötürü önemserler.

İlk sebep erkeğin kendi kişisel zevkidir. Çünkü kadın kadar erkeğin gözüne estetik görünen çok az “güzellik” vardır. Erkek bu güzellikle karşı karşıya olduğunda tarifsiz bir zevk duymaktadır.

İkinci sebep ise erkek güzel ve bakımlı kadını bir sosyal gösterge olarak görmektedir.

Bir erkeğin yanında bakımlı ve güzel bir kadın olduğunda erkeğin özgüveni artar ve kadının güzelliğinden kendisine de pay çıkartır. Aksine erkeğin yanındaki kadın pejmürde ve bakımsız ise erkeğin morali bozulur ve strese girer.

Bu gerçeğin farkında olun ve Anadolu’daki şu atasözünü aklınızın bir köşesine yazın: “Güzellik ondur, dokuzu dondur( elbisedir)”

Erkeği kendine bağlamanın yolları 8

Değişime açık olun ve standartlara hapsolmayın

Erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız kesinlikle “benim standartlarım” gibi bir çerçeve çizmeyin. Çünkü siz çerçeve çizmeye başladığınız anda erkek o çerçeveyi kırıp farklı bir çıkış yapmaya çalışacaktır.

Devamlı kendinizi yetiştirip geliştirin. Yeni şeyler öğrenerek hayatınızı zenginleştirin. Hayat o kadar hızlı akmaktadır ki siz bir an dursanız her şeyden geri kalacaksınız. O halde dinamizme ve yeniliğe hayatınızda yer açın.

Yeni hobiler edinmekten ve yeni deneyimlere yönelmekten çekinmeyin. Kendinizi her gün yeni bir insan olarak biçimlendirirseniz her gün yeni bir yaşama da sahip olursunuz. Unutmayın ki “yeni” ve “farklı” olan her şeye erkek tutkuyla yönelir.

Erkeği kendine bağlamanın yolları 9

Erkeğe destek olup onun yaşamını kolaylaştırın

Erkek ile hayatı paylaşın. Bazen erkeğin sorumluluğundaki işleri siz yapın. “Ben hallederim.” cümlesini erkeğe söylediğinizde onun yükünü bir nebze de olsa hafifletmiş olursunuz.

Erkeğe bazı konularda yardım etmek ve zor zamanlarında yanında olmak erkeğin vefa duygularını harekete geçirir.

Erkekler kendilerini yalnız bırakmayan, kendilerine  iyiliği dokunan kişileri yıllar sonra dahi hatırlamaktadır.

Erkekle ortak bir iş yapmak ve sorumluluk paylaşmak sizi birbirinize yaklaştıracaktır. Aynı iş yerinde çalışan kişiler arasında aşkın daha sıklıkla görülme sebebi de budur.

Erkeği kendine bağlamanın yolları 10

Erkek için “gerçek bir kadın” olun

Kadının en güzel hali doğal halidir. Eğer kalıcı bir birliktelik hedefliyorsanız hiçbir zaman erkeğe karşı rol yapmayın. Çünkü rolleri uzun zaman üzerinizde taşımanız mümkün değildir.

Kişi kendisini ne kadar saklarsa saklasın er ya da geç gerçek kimliği ortaya çıkacaktır. İyisi mi siz zor olanı tercih edin: Daha ilk tanışma anınızdan başlayarak kendi kişiliğinizle erkeğin karşısına çıkın ve bir ömür boyu rahat edin.

Unutmayın ki sizin doğal haliniz en görkemli sanat yapıtından dahi kat be kat daha güzeldir ve bu güzellik erkeği size bağlamak için yeterlidir.

Erkeklere dair daha fazla bilgiyi Erkeklerin Gözdesi adlı kitapta bulabilirsiniz. Bu kitabı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.