erkeği baştan çıkarmak için muhteşem taktikler

Erkeği baştan çıkarmak için bilmeniz gereken önemli detaylar

Erkekleri baştan çıkarmak da neyin nesi? Erkekler zaten baştan çıkmaya dünden razıdır, tarzında cümleler kuran bir kadınsanız size büyük bir yanılgı içinde olduğunuzu söyleyerek söze başlamak istiyoruz.erkeği baştan çıkarmak 1

Evet, erkekler gerçekten de baştan çıkarılmaya yatkın bir ruh haline sahiptir. Fakat bu erkeklerin küçük bir çaba ile hemen etki altına alınabilecek, iradesiz varlıklar olduğunu göstermez. Aksine erkekler uygun metotlar bilinmezse ikna edilmesi zor kişilerdir. Bu nedenle bir erkeği baştan çıkarmanın öyle kolay bir iş olmadığının farkına varmak ve etkili taktikler uygulamak gerekmektedir.

Bu yazımızda sizlerle günlük hayatta uygulanabilecek çok etkili taktikler paylaşacağız. Umuyoruz ki hem bilgilendirici hem de eğlendirici bir çalışma olmuştur. İşte erkeği baştan çıkarmak için başvurulabilecek muhteşem taktikler:

Erkeğe “Denersem belki olur” dedirtebilmek

Erkeği baştan çıkarmanın yollarından belki de en etkilisi  erkeği kararsızlıklar içinde bırakarak yüreğini hoplatmaktır. Uzmanlar, bu tekniğe “yaklaştırma-uzaklaştırma” taktiği adını vermiştir.

Bu metotta kadın erkeğe karşı açık olduğunu ve onunla güzel şeyler yaşamak istediğini yansıtan bir tavırla yaklaşır. Hatta erkek, kadının arzuları hakkında neredeyse emin olur. Ancak kadın bir süre sonra tam tersi bir tutum takınarak mesafeli bir duruş sergiler.

Erkek kadının bu tavrı karşısında kadına nasıl yaklaşacağını kestiremez. Çünkü aklında hem kadının “davet eden davranışları” hem de “mesafe koyan tutumu” bir arada olacaktır. Bu durumda erkek korku ile tutkuyu bir arada yaşayacağı için kendisini müthiş bir heyecanın içinde bulacaktır.

Burada kadının yapması gereken şey “umud”u bir nebze “korku”dan fazla yansıtmaktır. Böylelikle erkek umudunun peşinden koşabilecek ve yılgınlığa düşmeyecektir.

Kırmızı, beyaz, siyah tabi bir de tenin orijinal rengi

Uzmanlar, erkeği baştan çıkaran renkleri sıralarken ilk üç sırayı kırmızı, beyaz ve siyah alıyor. Tabi bunların ortama ve zamana göre etkileri de değişiyor.

Yaz aylarında ve doğal ortamda beyaz en etkili renktir. Kırmızı ise gece her ortamda tartışmasız en etkili tercihtir. Siyah ise kadının gizemini yansıtır. Siyahın her ortamda kendisine has bir “asaleti ve zarafeti” vardır.

Renklerin baştan çıkarma etkisinden bahsederken dekoltenin etkisinden özellikle bahsetmek gerekir. Kadının “ten rengi” erkeğin asla unutamayacağı bir görüntüdür. Kadının boynunun ya da omuzlarının çıplak haldeki görünümü erkeği o kadar etkiler ki tek bir bakışla erkek asla doymaz ve her zaman sonraki bakışları önceki bakışlarından biraz daha uzundur.

erkeği baştan çıkarmak3

Erkeği sözcüklerle baştan çıkarmak

Sözcüklerin haz uyandıran sıcaklığı, erkeğin ruh dünyasını alt üst eden çok etkili bir cilve yapma ve tahrik etme aracıdır.

Kadın, sözcükler sayesinde erkeğin sadece kulağına dokunmakla kalmaz. Onun kalbine kadar ulaşır. Tahrik edici bir çift söz, erkeğin dilini- damağını kurutmaya yeter.

Birçok kadın, tahrik edici konuşma derken argo konuşmayı anlamaktadır. Halbuki tahrik edici konuşma çok daha farklıdır ve temeli ima etmeye dayanır. İmalı konuşmada sözcükler farklı anlama gelecek biçimde kullanılır. Yani erkek duyduğu sözcüğü iki farklı anlamda düşünebilmelidir. Bu iki uçtan biri haz diğeri ise ciddiyettir.

Bakışlarınla onu baştan çıkar ve bakışlarına gülümsemenle destek ol

Erkeği baştan çıkarmak istiyorsan gözlerine odaklan ve bu arada hafifçe gülümse. Erkeği tahrik eden bakış, normalden biraz daha uzundur. Yani erkek kendisine normalden uzun ve dikkatlice bakıldığının kesinlikle farkına varmalıdır.

Erkeği baştan çıkaran bakışın bir diğer özelliği de gözlere odaklanıldığı gibi erkeğin dudaklarına da yönelmesidir. Yani kadın, önce erkeğin gözlerine bakacak sonra da bakışlarının yönünü değiştirerek dudaklara veya erkeğin göğüs kısmına bakacaktır. Bu durumda erkek, kendine hem duygusal hem de şehvet yönüyle yaklaşıldığını anlayacak ve müthiş heyecanlanacaktır.

Bakışlara destek olmak için dudak ucu ile gülümsemek etkiyi artırmaktadır. Fakat bu gülüş, o masum kadın gülüşü değildir. Hem bakışlarda hem de gülümsemede “kurnazlık, tutku ve gizem” olmalıdır. Uzmanlar bu gülümsemeye “hınzır gülümseme” adını vermektedir. Yani kadın, bakışı ve gülümsemesi ile erkeğe adeta “Hey koca çocuk, seni istiyorum.” demektedir.

erkeği baştan çıkarmak 2

Beden dili hareketleri ile erkeği baştan çıkarmak

Bazı beden dili hareketleri saatlerce sürecek uzun açıklamalardan çok daha fazla mesaj yüklüdür. Kadınlar hangi hareketlerin erkeği yüreklendirip harekete geçirdiğini bilmeli ve buna göre davranmalıdır.

Erkekleri etkileyip kadının peşinde pervane haline getiren beden dili hareketlerinden bazıları şunlardır:

  • Konuşurken başı hafifçe geriye atmak
  • El hareketlerinin zarafetine dikkat etmek ve avuç içlerini devamlı açık bulundurmak
  • Saçları parmak uçları ile kıvırıp lüleler yapmak
  • Erkekler konuşurken yan durmamak, tamamen erkeğe dönerek diyaloga girmek
  • Erkeklerin pürdikkat kesildiği gözleri ve kaşları etkili kullanmak, yani işveyle bakmak

Tabi bu sıraladıklarımız beden dili hareketlerinin sadece çok az bir kısmını yansıtmaktadır. Asıl liste çok daha uzundur ve “yemekte kadının beden dili”, “ yatakta kadının beden dili”, ve “ciddi meseleler konuşulurken kadının beden dili” gibi çok farklı kategorilere ayrılmaktadır.

Hafif dokunuşların erkeği baştan çıkarması

Erkeklerin zihninde bir kadın “dokunulamaz”dır. Eğer bir kadın ile bedensel temas olabiliyorsa artık o kadın erkeğin gözünde “elde edilmiş bir kadın” haline gelir. İster doğu ister batı kültüründe olsun bütün dünyada kadına dokunmak büyük bir mahremiyet meselesi olarak algılanır.

Birçok erkek için kadınla el sıkışmak dahi büyük bir “yakınlaşma” belirtisidir. İkili ilişkinin mantığını bu “dokunma” meselesine odaklayan erkeğin bütün fikirleri çok kısa sürede yerle bir edilebilir.

Kadın, aslında küçük dokunuşların çok da önemli olmadığını ve “asıl mesele”nin çok daha derin ve farklı olduğunu erkeğe hissettirmelidir.

Kadın çekinmeden erkeğin koluna veya omzuna dokunduğunda erkek hem çok heyecanlanır hem de kat etmesi gereken mesafenin daha epeyce kaldığının farkına varır.

Sadece hafif dokunuşlarda değil ilişkinin bütün boyutlarında kadının rahat tavırları erkeği de rahatlatır. Kadının rahatlığından güç alan erkek, fantezi dünyasını çok renkli hale getirir. Ardından ilk fırsatta da fantezilerini gerçek dünyada gerçekleştirmenin yollarını arar.

erkeği baştan çıkarmak 4

Gizemli ve deneyimli

Erkeği baştan çıkaran iki özelliği aynı anda kullanmak muazzam bir etki yaratır. Bunlardan birincisi “gizemli kadın tavırları”, ikincisi ise “deneyimli kadının karşı konulamaz çekiciliği”dir.

Gizemli kadın, erkek için “Pandora’nın kutusu” gibidir. Yani açılınca içinden neşe mi keder mi çıkacağı belli olmayan renkli kutu… Gerçekten de ne yapacağı tam olarak kestirilemeyen ve hakkında az bilgi sahibi olunan kadınlar her zaman çok daha fazla ilgi çekmektedir.

Tam da bu aşamada “Nasıl gizemli bir kadın olabilirim?” sorusu akla gelebilir. Yanıt çok basittir: Kendinizi erkeğe tanıtmak için acele etmeyin ve birçok detayı zamana bırakın. Ayrıca erkeğin size sorduğu bazı önemli sorulara belli bir süre kaçamak cevaplar verin. Sadece bu iki tavır bile sizi erkeğin gözünde “gizemli bir kadın” yapacaktır.

Erkeklerin tutkuyla yaklaştıkları bir diğer kadın tipi ise “deneyimli kadınlar”dır. Çünkü erkekler deneyimli kadınların kendilerine sınırsız bir dünyanın kapılarını açacağını düşünmektedir. Bu dünyada haz, mutluluk, eğlence, sürprizler ve huzur kısacası aklınıza gelebilecek her türlü güzellik vardır.

Kadınlar her konuda ama her konuda deneyim sahibi olduklarını erkeğe bir defa dahi ifade etseler erkek, hayal dünyasında kadına “gizli deneyimlerin ustası” rolünü verecektir.

Erkekleri tahrik etme, erkekleri etkileme, cilve yapma, erkeklerin hoşlanma belirtileri, erkekler yatakta ne ister, erkeklerin fantezileri, erkeği kendine bağlamak gibi erkekler hakkında her türlü bilgiyi Erkeklerin Prensesi kitabından edinebilirsiniz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

Konu ile alakalı şu yazılar da ilginizi çekebilir

bir erkeği nasıl etkilersin, 21 mükemmel garantili yol

Ya Vedud duasının gizemi ve gücü, mutlaka oku!