en etkili 6 aşık etme büyüsü ve 7’nci yol

Aşık etme büyüsünün en tesirli 6 türü ve alternatif bir çıkış yoluaşık etme büyüsü

Tac Mahal gibi büyük bir şaheseri yaptıran şey de aşktır, hiçbir ordunun durduramadığı Büyük İskender’e diz çöktüren de…Şiirlerin, şarkıların ve resimlerin ilham kaynağı da aşktır, Truva Savaşı gibi büyük savaşların sebebi de… Yani aşk akla gelebilecek olumlu- olumsuz her şeyi yaptırabilme kudretine sahiptir.

Aşk, bazen insana çok güzel eserler oluşturmak  için güç verirken bazen de insanın bile bile “kötü ve karanlık yollar”a sapmasına neden olur.

İşte aşk büyüleri de “aşkın çaresizliğine isyan” şeklinde ortaya çıkan, çok eski ve çok etkili birer “kötü ve karanlık yol”dur. Ancak insanlar yanlış bir yola girdiklerini bildikleri halde aşk büyülerine başvurmaktan kendilerini alamamışlardır.

İşte biz de bu yazımızda en etkili 6 adet aşk büyüsü hakkında bilgi vererek 7. bir yolun daha olduğunu göstermeye çalışacağız.

En kadim aşık etme büyüsü

Saç büyüsü

Saç büyüsü geçmişi en eskilere dayanan bir aşık etme büyüsüdür. Süryani geleneklerinden esinlenilerek yapılmıştır. Büyük etkilere sahip olduğundan en fazla tercih edilen büyülerden biri olmuştur.

Aşık ettirilmek istenen kişinin saçı üzerine büyü yapılmaktadır. Halk arasında sadece kadınlara yönelik yapıldığı söylense de bu doğru değildir. Erkeklere de uygulanabilmektedir. Ancak erkeklerde ve kadınlarda uygulama esasları farklıdır.

aşık etme büyüsü 4

Erkeklere uygulandığında alınan erkek saçı, kül ile karıştırılarak tılsımlı sözcükler okunur ve ardından kül-saç karışımı gizli bir yere gömülür.

Kadınlara yapılan saç büyüsünde ise kadının gizlice alınmış saç teline aşık ettirileceği erkeğin ismindeki sessiz harf sayısı kadar düğüm atılmakta ve ardından düğümlenmiş saç teli toprağa gömülmektedir.

Saç büyüsü bazen evli kişilere de yapılmaktadır. Bu durumda büyülenen kişi eşini ve çocuklarını gözden çıkarmakta sadece “aşkına” yönelmektedir. Bundan ötürü kimi kaynaklarda saç büyüsüne “yuva yıkan aşık etme büyüsü” adı verilmektedir.

En tehlikeli aşık etme büyüsü

Adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü kadının adet döneminin birinci ya da ikinci günü yapılan etkili bir aşık etme büyüsüdür.

Büyü yapımına akşam gün batımında başlanır ve büyü gece yarısı tamamlanır.Bütün büyü uygulaması aynı gece içinde bitirilmelidir. Eğer büyü ritüellerinden biri yanlış yapılırsa büyü tutmaz ve sonraki adet dönemine kadar beklemek zorunda kalınır. 

Bu büyünün en tehlikeli tarafı büyü uygulamasının yanlış anlaşılmasındandır. Buna göre güya kadının adet kanından az bir miktar bir içeceğin içine katılarak erkeğe içirilecektir. Adet kanını içen erkeğin kadına deli divane aşık olduğuna inanılmaktadır.

aşık etme büyüsü 7

Bu uygulama orijinal büyüde yoktur. Üstelik bu tarz bir davranış erkeğin sağlığını ciddi biçimde olumsuz etkileyebilir. Çünkü adet kanı içinde içilmesi halinde insan metabolizmasını altüst edecek çok sayıda zararlı madde bulunmaktadır.

Asıl adet kanı büyüsünde büyü malzemesi olarak kumaş parçaları ve bir adet çakıl taşı kullanılır. Bez parçalarının birisine ve çakıl taşına çok hafif bir şekilde adet kanı sürülür. Ardından başka bezlerle farklı bir sarmalama metodu uygulanır. Sarmalanmış bezler ve çakıl taşı gece yarısı bir akarsuyun içine atılır.Bu aşamadan sonra büyü tutmaya başlar.

Vefk bebeği ile yapılan aşık etme büyüsü

Tuz büyüsü

Tuz büyüsü, sevgiliyi temsil eden bez bir bebeğin içine tuz konularak yapılır. Kırmızı kumaştan yapılan ve içine bir avuç tuz konmuş oyuncak bebeğe “vefk bebeği” adı verilir.

Büyü yaptıran kişi vefk bebeğini belli bir süre (17 gün) üzerinde taşır. Aşık ettirilecek kişiye bebeği taşıyan şahsın her hareketi çok hoş gelmektedir. Hatta en küçük davranışlar dahi hayranlıkla karşılanmaktadır.

aşık etme büyüsü 2

 

17’nci günün sonunda içine tuz yerleştirilmiş bebek yakılır. Bebeğin yakılmasının üzerinden 4 gün geçtikten sonra yani büyünün 21. günü kişi tamamen aşık ettirilmiş olur.

Buradaki 4 günlük süreye “mayalanma dönemi” denir. Bu süre zarfında aşık ettirilecek kişiler birbirini asla görmemelidir. Yoksa büyü yön değiştirir ve aşık olmaları istenen kişiler birbirinden nefret etmeye başlar.

Sevgilileri tekrar bir araya getiren aşık etme büyüsü

Geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüleri de aşık etme büyüleri içinde sayılmaktadır. Çünkü ayrılan sevgilileri tekrar bir araya getiren bu büyü, aradaki aşkı ve muhabbeti de artırmaktadır. Yani aslında aşık etme büyüsü kullanılarak sevgililer bir araya getirilmiştir.

Geri getirme büyüleri aşık ettirilecek kişinin bir eşyası üzerine yapılmaktadır. Bu eşya şahıs tarafından ne kadar sevilen ve uzun süre kullanılan bir eşya ise büyü o kadar tesirli olur.

aşık etme büyüsü 8

Alınan eşya üzerine su damlatma, eşyayı duman altı etme ve eşyayı gözden çıkarma gibi aşamalarla büyü yapılır.

Geri getirme büyülerinin tüm aşamalarında tılsımlı sözcükler vardır. Fakat bu büyüde diğer büyülerden farklı olarak sözler şarkı biçiminde ezgili olarak okunmaktadır.

Anadolu’nun geleneksel aşık etme büyüsü

Canbar aşk büyüsü

Canbar, kelime anlamı yönüyle “deri parçası” demektir. Canbar aşk büyüsü de deri üzerine yazılar yazılmak suretiyle yapılan büyü demektir.

Eski dönemlerde koyun ya da ceylan derisi üzerine kadının ve erkeğin isimlerinin yazılması ile yapılırdı.

aşık etme büyüsü 6

Önce deri üzerine bir çember çizilir, ardından kadın ile erkeğin isimleri bu çemberin içine yazılırdı. Çemberin dışına da kişileri birbirine sevdirip bağlayacak kısa dualar veya sevda ile alakalı esmalar yazılırdı.

Yazılı deri parçası bir günlük yürüme  mesafesinden uzak bir yere götürülüp bırakılırdı. Böylece aşık ettirilecek kişi yoğun bir “yalnızlık duygusu” yaşar ve bu yalnızlığı hafifletmek üzere “sevgilisi” kabul ettiği kişiye yönelirdi.

Canbar aşk büyüsü, Anadolu’da en sık müracaat edilen aşık etme büyüsü olmuştur. Öyle ki günümüzde bile hakiki deriden imal edilen çanta ve ayakkabılar bu büyünün icrasında kullanılabilmektedir.

Sadece birkaç günde tesirini gösteren aşık etme büyüsü

Mum büyüsü

Kısa sürede etkisini gösteren bir büyüdür. Bir haftadan kısa bir sürede tesirini gösterir. Temeli eski Mecusi geleneklerine dayanır.

Kısaltılıp biçim verilmiş bir mumun üzerine kadın ve erkeği simgeleyen işaretler (erkek için güneş, kadın için hilal simgeleri) çizilir. Mum üzerindeki bu sembollerin yanıp erimesi ile “sevgililerin bir yürek olmaları” simgesel olarak ifade edilmektedir.

aşık etme büyüsü 5

Tenha bir ortamda yakılan mumun etrafında dönülerek antik çağın kutsal metinlerinden ilahiler okunur. Birkaç adımda bir durulur ve mum söndürülür. Bir ilahi okunup mum tekrar yakılır. Bu işlem mum tamamen bitene kadar devam eder.

Mum büyüsü uzmanlık gerektiren bir uygulamadır ve sadece tarihte büyü üstatları tarafından yapılmıştır.

Önemli bir uyarı

6 adet aşık etme büyüsü hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızda büyü yapmanın dinen caiz olmadığını vurgulayarak aslında bir “7. yol”un daha bulunduğunu  belirtmek istiyoruz.

Büyü yapmak Kuran’da Felak ve Maide surelerinde kesin bir dille yasaklanmıştır. İslam alimleri de büyüyü “uzak durulması gereken şer bir uğraş” olarak tanımlamışlardır. Hatta büyü için “kebairi ekabir” yani “büyük günah” tabiri kullanılmıştır.

Bu itibarla okurlarımıza aşk konusunda büyü gibi bir günaha tevessül etmemelerini tavsiye ediyoruz. Eğer aşk için bir çaba içine girilecekse en salim yolun dua etmek olduğunu belirtmek istiyoruz. İşte “7. yol” dediğimiz bu yol en güvenilir ve en doğru yoldur.

Bu konuda son zamanlarda çıkan “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” adlı kitap konuyla ilgilenen okurlarımızın başucu kaynağı olacaktır. Unutmayın ki büyü yapmak şeytani, dua etmek ise rahmani bir çabadır.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

vefk nedir aşk belgeleri mi kötülük vesikaları mı?

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Bu şirinlik duası sayesinde acayip tatlı olacaksın