domuz yağı büyüsü 12 saatte etkili ayırma büyüsü

Domuz yağı büyüsü bir gecede tesirli soğutma büyüsü

domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü 12 saat gibi kısa bir sürede etkisini gösteren kadim bir ayrıma büyüsüdür. Domuz yağı büyüsü kişileri ayırarak onları mutsuz ettiği için kara büyülerden biri sayılmaktadır. İslam dünyasında yapılması kesin bir biçimde yasaklandığı halde sıkça gizli biçimde uygulanmıştır.

Domuz yağı büyüsü gece vakti uygulanmakta ve yapıldığı andan itibaren bir yarım günde (12 saatte) tesirini göstermektedir. Halk arasında domuz yağı büyüsüne “yuva yıkan büyü”  ya da “Mecnun’a düşman büyü” gibi isimler de verilmektedir. Görme arzusunu kaçma isteğine ve aşkı nefrete dönüştüren bu büyü en etkili soğutma büyüsü olarak bilinmektedir.

Bu yazımızda domuz yağı büyüsünün nasıl yapıldığı ve nasıl bozulduğu üzerine ayrıntılı bilgiler paylaşacağız.

Domuz yağı büyüsünde kullanılan büyü malzemesi gerçekten de domuz yağı mıdır?

Evet, gerçekten de bu büyünün ana malzemesi domuz yağıdır. Domuz yağı kültürümüzde çok fazla bilinmez hatta insanların büyük bir kısmı ömürleri boyunca domuz yağını görmemiştir. Bunun sebebi İslam dininin her türlü domuz ürününü yasaklamasıdır.

Bilmeyenler için domuz yağının kısaca tarifini yapmak gerekir:

Domuz yağının iki türü vardır. Sıvı halde olan domuz yağı, normal yemek yağlarından daha açık renklidir ve hafif bir kokusu vardır. Katı domuz yağı ise margarin gibi bembeyazdır ve burnu yakan acımsı, ağır bir kokuya sahiptir.

Domuz yağı büyüsünde büyü malzemesi olan domuz yağına ulaşmak İslam toplumlarında son derece zordur. Eski dönemlerde sadece zengin ve prestijli insanlar domuz yağı büyüsü yaptırabilmekteydi. Çünkü bu büyü için ciddi bir organizasyon becerisi ve maddi güç gerekliydi.

Günümüzde dahi domuz yağına ulaşmak zor olduğundan birçok medyum bu büyüyü doğrudan domuz yağı ile yapmamaktadır. Bunun yerine domuz yağı katkılı çikolatalar, margarinler veya kozmetik ürünleri alınarak büyü icra edilmektedir.

domuz yağı büyüsü 1

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır?

Domuz yağı büyüsü üç aşamalı bir büyüdür ve her üç aşama da aynı gün içinde gerçekleştirilir. Büyüye akşam gün batımında başlanır ve büyünün icrası mümkün olduğu kadar kısa sürede tamamlanır. Çünkü gece yarısını geçtikten sonra büyünün tüm aşamaları tamamlanmazsa büyü tutmaz ve bütün emekler heba olur.

Domuz yağı büyüsünün uygulanmasında takip edilmesi gereken üç aşama şöyle izah edilebilir:

Domuz yağı büyüsünün “demleme” aşaması

Bu aşamada önceden temin edilen domuz yağı belli bir zaman bekletilir. Büyü uygulamalarında büyü malzemelerinin belli bir süre bekletilmesine “demleme” süreci denir.

Alınan domuz yağı birbirine eşit olabilecek nispette iki ayrı tabağa konur. Tabaklar arasına bıçak veya çakı gibi kesici bir alet bırakılır. Bu biçimde domuz yağı büyüsü yarım saat, 40 dakika kadar bekletilir.

Bu aşamada araya bırakılmış bıçağın bir özelliği çok ama çok önemlidir. Eğer araya bırakılmış bıçakta gümüş bir parça varsa bu durum büyüyü ayırma büyüsü olmaktan çıkararak “kara sevda büyüsü” haline getirir. Yani çiftleri soğutmak üzerine yapılan büyü, aşık etme büyüsüne döner.

Domuz yağı büyüsünün “tekellüm” aşaması

“Tekellüm” ifadesi konuşmak, söz söylemek anlamlarına gelir. Büyünün tekellüm aşaması ise büyü ile alakalı tılsımlı sözcüklerin söylenmesidir. Bu sözcükler gök, domuz, yıldız, domuz, güneş, domuz biçiminde sıralana şu Süryanice kelimelerdir:

Şimayo

Hiziro

Kavkibo

Hiziro

Şemşo

Hiziro

Yukarıdaki 6 adet kelimenin üçü gök cisimleri ile (gök, yıldız, güneş) alakalıdır. Araya da üç defa domuz kelimesinin karşılığı olan “hiziro” sözcüğü eklenmektedir. Bu ifadeler sırası bozulmadan tam 11 defa baştan sona okunmaktadır.

Tılsımlı ifadeler ayakta okunur ve her okumada kapların etrafında saat ibresinin tersi yönünde bir tur atılmaktadır.

domuz yağı büyüsü 3

Domuz yağı büyüsünün “eşik boyama” aşaması

Bu aşamada iki ayrı kaba ayrılmış ve üzerine tılsımlı sözcükler okunmuş domuz yağıları alınarak kadının ve erkeğin yaşadıkları evlerin kapı eşiklerine sürülmektedir.

 Eğer karı koca gibi aynı evde yaşayan çiftlere büyü yapılacaksa sadece tek domuz yağı kabı kullanılır. Ayrı evlerde yaşanıyorsa bir kap erkeğin yaşadığı evin kapı eşiğine bir kap da kadının yaşadığı evin kapı eşiğine sürülür.

Eğer katı domuz yağı kapı eşiklerine sürülürse hem leke bırakır hem de keskin kokusu nedeniyle büyünün yapıldığı orta çıkar. Bu nedenle leke bırakmayan ve kokusu az olan sıvı domuz yağı kullanılır.

Domuz yağı büyüsünün tutması

Eski el yazması kitaplarda domuz yağı büyüsünün tutması için “nim başabo” ifadesi kullanılır. Bu ifade yarım gün demektir. Eski saatlerde gün, toplam 4 eşit saate bölünmüştür ve nim başabo da 2 saattir. Yani günümüzdeki 12 saate tekabül etmektedir.

Domuz yağı büyüsü yarım gün sonra tuttuğu için genellikle kişiler sabah vakitlerinde birbirlerine aşıktırlar. Fakat gün öğleye doğru kaydığında asıl kıyamet kopar. Kişiler ufak bir tartışma ile ya da hiç sebep yokken kavgaya tutuşurlar. İşte bu kıvılcımdan sonra ilişki artık geri döndürülemez bir yola girmiştir ve kadın ile erkek artık birer “eski aşık”tır.

Eğer büyü bozma uygulamalarına başvurulmazsa çiftler birbirlerini ömür boyu kaybedecek ve belki de hayatlarının “doğru kişisi”ni yitireceklerdir.

domuz yağı büyüsü 4

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur

Domuz yağı büyüsü iki farklı yolla bozdurulabilir. Bu yollardan birincisi domuz yağını tuzlu su ile temizleyip büyü sözlerini tersten 11 defa okumaktır. Büyü bozma sırasında kişi tılsımlı sözcükleri okuduğunda oturuyor vaziyette olmalıdır. Yani büyü ritüelini geriye doğru tersten icra etmektir.

İkinci büyü bozma yolu ise Kuran surelerini büyü bozma duası hükmünde okumaktır. Özellikle Felak, Nas, İhlas sureleri ile El-Azim, El-Kadir, El-Mucib gibi esmaların okunması ile büyü bozdurulmaktadır.

Önemli bir tavsiye

Son zamanlarda aşk konusunda çok başarılı bir dua kitabı yayımlandı. “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” başlığını taşıyan bu eserin konuyla ilgilenen okurlarımız için bir başucu kaynağı olacağını düşünüyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Bu istek duası beni hayata bağladı mutlaka oku!

 

hüddam ya da cin taifesinden köle aşıklar