canbar aşk büyüsü için bu yazıyı mutlaka oku!

canbar ask buyusuCanbar Aşk Büyüsü Hakkında Harika Bilgiler Öğrenmek İster misin?

Çok Önemli Not: Canbar aşk büyüsü hakkında kaleme alınan bu yazı gerçekten çok önemli, sonuna kadar dikkatle okumanı öneririm.

Değerli okurlarım sizlere birkaç yazımda “büyü”den ve “büyü”nün bir insan için neler ifade ettiğinden bahsetmiş ve bir sevdalının “büyü” yerine çok daha güzel yöntemlerle eski sevgilisini/ eşini geri döndürebileceğini anlatmıştım.

Canbar Aşk Büyüsü, Canbar Aşk Duası veya Canbar Duası denen büyünün, duanın bir etkinliği var mı? Bu büyü ne kadar etkilidir?

Bu yazımda da “Canbar Aşk Büyüsü” olarak bilinen “büyü”den ve bu büyünün nasıl yapıldığından etraflıca söz ederek büyü yerine en az büyü kadar etkili bir rehberle sana yardım etmeye çalışacağım.

Bir kere Canbar Aşk Büyüsü, aşk ve sevda olayı için en etkili büyülerden biri olarak takdim edilir çoğu zaman. Ve Canbar Aşk Büyüsü ile ilgili çok değişik yöntemler anlatılır. Bu yöntemlerden en bilineni şöyledir:

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genelde şöyle anlatılır: Çamurdan ya da balmumundan biri erkek biri kız olmak üzere iki adet heykel yapılır. Veya biri kızı diğeri erkeği temsil etmek üzere iki adet “temsili” resim çizilir. Ya da birbirine sevdalanması istenen kişilerin fotoğrafları yan yana konur.

Bu resimlerin veya heykellerin yüreklerine (göğüs kısımlarına) bu kişilerin isimleriyle birlikte annelerinin isimleri de yazılır. Resimler, fotoğraflar veya heykeller bir daire içine alındıktan sonra üzerine 1000 kez “Ya Vedud” esması okunur. Sıcak nefesle bunlara üflenir. Nihayet bunlar herkesin görebileceği bir yere asılarak altına şu ibareler düşülür: “Allah’ın mahlûkları! Bunlar birbirine âşıktır, böyle biline!”

Bu büyü tarifini bir yerlerden hatırladınız mı? Ben size bu büyü içerisinde yer alan ve büyüyü “dua” gibi takdim etme zihniyetinin ürünü olan birkaç motif sunayım:

Bir kere “Ya Vedud”, ifadesi Allah’ın “sevgi, aşk, muhabbet ve sevda”yı ifade eden bir ismidir. Bu isim sayesinde aşk büyüsü, aşk duası olarak sunulmaya çalışılıyor. İkincisi, “Ey Allah’ın mahlûkları!” denilerek yine “Allah” kavramıyla büyü, meşrulaştırılmaya çalışılıyor. Üçüncüsü anne gibi mukaddes bir varlıkla işin vahameti hafifletilmek isteniyor. Ben Canbar Aşk Büyüsü ile ilgili şimdilik sadece bu kadar motif sayıp size şunu sormak istiyorum: Siz hiç sıcak olmayan nefesle karşılaştınız mı?

Gelin biz buna Canbar Duası diyelim, diyeceğim de adama: “Kardeşim böyle dua mı olur?” demezler mi?

canbar ask buyusu 1

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tabi aşk büyüsü yapılınca bir de bu büyüyü bozmak için çalışmak gerekir değil mi? Maazallah sonra hocalar açlıktan ölür; hatta soğuk nefes üflemeye başlarlar.

Evet, aşk büyüsünün nasıl yapılacağını tüm ince ayrıntılarıyla anlatan kallavi hocalarımız, bir de gençlerin sevdadan helak olmaması için bu büyüyü nasıl bozacaklarını anlatırlar. Anlatmak yetmez tabi, yaparlar, pardon bozarlar. Aslında bozarken aynı zamanda yaparlar.

Şimdi sen, ne güzel “masum” bir şekilde Canbar Aşk Büyüsü ararken, belki de yakın zamanda sevdiğin kızı veya erkeği kendine âşık etmenin planlarını kurarken bu büyü ile dalga geçen bu yazı, bütün hülyalarının suya düşmesine sebep oldu değil mi? Öyleyse yazının devamını iyice oku:

Değerli âşık arkadaşım, sen Müslüman mısın? Allah’a inanıyor musun? Kalplerin Allah’ın elinde olduğunu ve büyünün Allah katında en büyük günah sayıldığını bile bile nasıl böyle büyülerle değerli ömrünü heder edersin? Hem Allah’ın kesin bir şekilde yasakladığı büyüye yine Allah’ın “Vedud” esmasının eklenmesi seni sinirlendirmez mi? Bu kızgınlık, bende “alaya alma” şeklinde dışa vuruyor ya sende?

Bak arkadaşım, eski sevgiliyi geri getirmek için bu devirde artık büyüye falan başvurman gerekmiyor. Çünkü eski sevgiliyi geri getirmenin binlerce psikolojik çözümü bulundu. Tek yapman gereken bu yöntemleri bilerek uygulamaktır.

Cep telefonu ile rahat rahat konuşmak varken eski devirlerde kalan dumanla haberleşmek niye? Artık büyüye gerek var mı? Bu işin şifreleri çözüldü, sır olmaktan çıktı. Bundan sonra eski sevgiliyi geri getirme büyüsü ya da canbar aşk büyüsü gibi aramalardan vazgeçerek sihir kadar etkili bir kitapla eski sevgilinin sana tıpış tıpış gelmesini izle.

Âşık arkadaşım, işe ŞURAYA tıklayarak açılan sayfayı çok dikkatli bir şekilde okumakla başla. Bak bakalım büyü nasıl olurmuş?

Ayrıca Erkekleri Kendine Çekmek İçin Bu Yazıyı Mutlaka Oku! ve Kızlarla Nasıl Konuşulur, 3 Bomba Tavsiye adlı makaleler de dikkatini çekebilir.